Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 19:38   #1381
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Żadnej rady? Włosy mam obecnie za linię ramiona - od stycznia przybyło im z 5cm, a ja nadal nie mam pomyslu, co z nimi zrobić. Póki co są wycieniowane z przodu, z długą grzywką na bok, poza tym równej dlugości. Nie prezentują się najpiękniej, tzn. są w świetnej kondycji, ale są strasznie ulizane, do tego wciąż się diabelnie elektryzują... Cieniować, zapuszczać, zostawić długość? Poradźcie, bo znów sama chwycę za nożyczki i wtedy będzie jasne: zapuszczać
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:09   #1382
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Na swoim przykładzie wiem, że wycieniowane cienkie włosy wyglądają lepiej. Zawsze scinam maksymalnie lekko za ramiona. Nigdy mocno nie cieniuje, mimo, że z całości.po myciu suszę i włosy są puszyste. Gdy tylko mi odrosną stają się płaskie, cienkie bez wyrazu. Nie wyobrażam sobie u mnie prostych scietych równo włosów. Odpowiednie cieniowanie daje efekt bardziej gęstych

No i pielegnacja jest ważna. Od 5 lat regularnie używam suszarki i stan moich włosów strasznie się pogorszył. Zrobiły się jeszcze bardziej cienkie. Nawet znajome zauważyły
Postanawiłam zrezygnować z szuszarki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:27   #1383
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Fryzura-ścięcie włosów cienkich.

Witam! Z góry przepraszam, jeśli jest taki wątek, ale kompletnie się w nich pogubiłam.
Otóż jestem nastolatką, mam cienkie włosy, aczkolwiek długie, za pas, o ile się nie mylę. Miałam grzywkę, ale zapuściłam na tyle, ze mogę spinać ją
do tyłu, sięga trochę za nos ;P. No i chciałabym iść do fryzjera zrobić sobie jakąś ładną fryzurkę. Cieniowanie chyba odpada, gdyż już mi nic z nich nie zostanie ;P. Nie chcę ich ścinać na długość, może jedynie troszkę końcówki. Macie jakiś pomysł, co mogłoby mi pasować? Mam ciemne włosy i (chyba ;P) owalną twarz. Z góry wszystkim dziękuję.
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:37   #1384
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Fryzura-ścięcie włosów cienkich.

Czegoś tu nie rozumiem. O jakiej fryzurze może być mowa skoro nie chcesz ani wycieniować włosów (choć wcale się nie dziwię) ani ich ściąć .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:36   #1385
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura-ścięcie włosów cienkich.

Nie znam się na tym, a o ścinaniu chodziło mi w sensie, że nie chcę, aby były krótsze. Wolę mieć moje długie włosy. A co do cieniowania. Niby wyglądają lepiej, ale jeśli mają być jeszcze cieńsze, to co ja poradzić mam? Myślicie, że będzie gorzej? Dzięki za odpowiedzi . I jakby co-nie używam suszarki .
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:36   #1386
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

hehe
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:03   #1387
Kajulec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 113
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Witam ! I ja się dołączam także mam dość cienkie włosy. I to prawda z tym cieniowaniem miesiąc po wizycie u fryzjera moje włosy zrobily się strasznie oklapłe przez to wgl nie mam pomysłu jak mogłabym je ułożyć aby wyglądały na grubsze i było ich więcej ? Próbowałam wszystko o czym mówiłyście ale jesli chodzi o suszarke no to efektów prawie wgl nie widać.. Co robić?
__________________


Włosomaniaczka
Dbam o figure

Edytowane przez Kajulec
Czas edycji: 2010-04-02 o 20:05
Kajulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 12:59   #1388
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Ja sobie kupiłam odżywkę z Pantene Gęste i Mocne, a także szampon z Nivea dla łamliwych włosów ;P. Na razie nie ma wielkich efektów, ale z pewnością już się poprawił ich stan. Jak zobaczę efekty po odżywce, to dam znać.
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:30   #1389
Kajulec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 113
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sztorm Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam odżywkę z Pantene Gęste i Mocne, a także szampon z Nivea dla łamliwych włosów ;P. Na razie nie ma wielkich efektów, ale z pewnością już się poprawił ich stan. Jak zobaczę efekty po odżywce, to dam znać.
Dziękuje za odpowiedz. hm ja mieszkam w angli ale co do odżywki z Pantene to jestem pewna że bd mogła ją dostać w sklepie ale nie jestem pewna co do szamponu, ale porozglądam się w sklepach i może znajdę.
I czekam na odpowiedz co do efektow.
__________________


Włosomaniaczka
Dbam o figure
Kajulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:23   #1390
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Ja przetestowalam juz mnoostwo kosmetykow dodajacych objetosci i szczerze mowiac nie zauwazylam jakis szczegolnych rezultatow
Uwazam ze mozna nadrobic fajna fryzurka-kiedys na noc nawijalam papiloty (a w losy mam przed ramie),rano rozwijalam i mialam szope lokow przeczesywalam je palcami utrwalam lakierem i spinalam z tylu w taki wielki kok lokow. Taka fryzura na prawde dodaje objetosci trzyma sie az dwa dni. Loki daja wrazenie mega duzej ilosci wlosow

Ja myje wlosy codziennie zeby byly puszyste i blyszczace bo nie ma nic gorszego niz cienkie zlepione wlosy
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:14   #1391
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Ja przetestowalam juz mnoostwo kosmetykow dodajacych objetosci i szczerze mowiac nie zauwazylam jakis szczegolnych rezultatow
Uwazam ze mozna nadrobic fajna fryzurka-kiedys na noc nawijalam papiloty (a w losy mam przed ramie),rano rozwijalam i mialam szope lokow przeczesywalam je palcami utrwalam lakierem i spinalam z tylu w taki wielki kok lokow. Taka fryzura na prawde dodaje objetosci trzyma sie az dwa dni. Loki daja wrazenie mega duzej ilosci wlosow

Ja myje wlosy codziennie zeby byly puszyste i blyszczace bo nie ma nic gorszego niz cienkie zlepione wlosy
Jak sie myje i dba nie powinny wygladac na zlepione
Ja niestety musze nosisc rozpuszczone. Mam okragla buzie i tylko takie fryzury mi pasuja, gdzie wlosy opadaja swobodnie przy policzkach.
Bylam u fryzjera, ale tak mi mocno wycieniowal wlosy ze mam teraz sianko na glowie. Cieniutkie na maksa
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 13:48   #1392
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Ja próbowałam suszenia włosów z głową w dół,lakierów,pianek,tapir owania,podcinania i za kazdym razem efekt był zerowy:9 Nawet fryzjerka stwierdziła,że mam proste i cięzkie włosy.Jedyne co je puszy tochodzenie spać gdy sa mokre-rano są troche napuszone,ale i tak zaraz ochlapną Musiałabym miec króciutką fryz by uniosły sie ku górze
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:44   #1393
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jak sie myje i dba nie powinny wygladac na zlepione
Ja niestety musze nosisc rozpuszczone. Mam okragla buzie i tylko takie fryzury mi pasuja, gdzie wlosy opadaja swobodnie przy policzkach.
Bylam u fryzjera, ale tak mi mocno wycieniowal wlosy ze mam teraz sianko na glowie. Cieniutkie na maksa
Przeciez nie napisalam ze umyte sa zlepione
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:03   #1394
miikki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Użyj sprayu Goldwella Root Lift. On unosi włosy od nasady o powoduje, że optycznie jest włosów więcej. Przynajmniej u mnie to działa.
miikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:30   #1395
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Ja mam cienkie i rzadkie włosy.Jednak lśniące i miękkie.Miałam na głowie kilka milimetrów z nadzieją,że odrosną bardziej gęste i mocniejsze.Potem jednak znów zaczęłam je farbować i cieniować,więc nie dowiedziałam się czy odrosłoby ich więcej... Teraz mam mocno wycieniowane włosy,najkrótsze do połowy twarzy,najdłuższe sięgają za kark.Są naturalnie proste.Wyglądają jakby było ich mało.Zapuszczam,żeby je wyrównać.Koniec cieniowania!Wracam też do naturalnego koloru.Nie używam pianek, lakierów, ani suszarki.
Łykam cynk, używam szamponu Radical (do wypadających), używałam odżywki Fructis Volume Restructure ze spłukiwaniem.Skończyła mi się i kupiłam Wax w spreju(do osłabionych).Polecam obydwie odżywki.Włosy są po nich bardzo miękkie i dobrze nawilżone,obie ładnie pachną.Po Wax'ie moje włosy są mocniejsze i wydaje się,że jest ich trochę więcej.Było tak już po 2 użyciach!
Z szamponu jestem średnio zadowolona, prawie się nie pieni i trzeba go używać duuużo, za to jest raczej naturalny i łagodny.Planuję zacząć używać raz na tydzień mieszanki z olejku ryc.+żółtko+sok z cytryny i kupić tabletki Vitapil.Łykałam jakiś czas Skrzypowitę, ale przestałam, bo śmierdziała;]Jak skończy mi się Radical i Wax, planuję kupić szampon,odżywkę i maskę Fructisa z tej serii, co odżywka.No i wciąż staram się zdrowiej odżywiać, bo podejrzewam,że straciłam tyle włosów przez złą dietę i stres.Stresu już nie ma,więc mam nadzieję,że będzie tylko lepiej;D

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:57
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 09:09   #1396
silverrose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

Witam wszystkich!
Mam takie pytanie, bo za kilka dni wybieram się do fryzjera, ale nie wiem konkretnie co chce zrobić z moją fryzurką, gdyż mam włosy proste idość długie (za łopatki), poza tym są cienkie i oklapnięte. Dodam, że nie mam grzywki. Chciałabym zmienić fryzurę na taką, która przynajmniej optycznie powiększyłaby jej objętość. Myślałam nad wycieniowaniem warstwowym, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Czekam na Wasze podowiedzi ;D
Pozdrawiam cieplutko
silverrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 10:52   #1397
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

cieniowanie warstwowe to jest dobry pomysł. Z moich obserwacji wynika, że to w ogóle jest jedyny pomysł. Szeczgólnie jeśli masz włosy niepodatne na układanie (takie jak moje). Miałam kiedyś mocno wycieniowane z tyłu włosy i tylko wtedy trochę się unosiły. Jeszcze lepszy był efekt jak zostawiałam na noc morke.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:49   #1398
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

ja juz opadam z sił przez te moje wlosy . Są dość długie lekoo za łopatki, pocienowane, niby nie są cienkie, ale strasznie płaskie, juz nie wiem jak je mam układać. Susze głową w dół,próbowałam nawet tapirowac lekko, wyglądałam jak stara baba i nawet ten tapir się nie chce utrzymać. Pianki zwiększające objętośc działaja u mnie odwrotnie - mam włosy jeszcze gorsze niż bez nich. Dziś spróbuję nawinąc je na ogromne wałki, albo zakręce na lokówke i zobaczymy, ale nie mam złudzeń oczywiście.
Wpadłam na desperacki pomysł!! może postawię sobie włosy na cukier;

Edytowane przez bianca8333
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:52
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:42   #1399
princessaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 113
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

oj dziewczyny niektóre z was mają mimo że cienkie to piękne włosy!.. o moich szkoda gadać jeden z moich najwiekszych kompleksów!.. już do suchych włosów jakoś się przyzwyczaiłam, ale zbliza sie lato..wyjazdy nad wodę, kapiele...jak Wy sobie z tym radzicie?? ja gdy umyje głowę nie wyglądam atrakcyjnie, mam przeswity, włosy są tak cienkie jak u bobasa co robić?? czy mogę mieć nadzieję że kiedys włosy bedą gestsze? bedzie ich więcej?
princessaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 20:08   #1400
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez princessaa11 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny niektóre z was mają mimo że cienkie to piękne włosy!.. o moich szkoda gadać jeden z moich najwiekszych kompleksów!.. już do suchych włosów jakoś się przyzwyczaiłam, ale zbliza sie lato..wyjazdy nad wodę, kapiele...jak Wy sobie z tym radzicie?? ja gdy umyje głowę nie wyglądam atrakcyjnie, mam przeswity, włosy są tak cienkie jak u bobasa co robić?? czy mogę mieć nadzieję że kiedys włosy bedą gestsze? bedzie ich więcej?
a czy te włoski Ci nie wypadaja?
Pytam, bo kiedys miałam taki problem, wypadła mi połowa włosów;/okazało sie ze miałam anemie;/
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:15   #1401
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

Cytat:
Napisane przez silverrose Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Mam takie pytanie, bo za kilka dni wybieram się do fryzjera, ale nie wiem konkretnie co chce zrobić z moją fryzurką, gdyż mam włosy proste idość długie (za łopatki), poza tym są cienkie i oklapnięte. Dodam, że nie mam grzywki. Chciałabym zmienić fryzurę na taką, która przynajmniej optycznie powiększyłaby jej objętość. Myślałam nad wycieniowaniem warstwowym, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Czekam na Wasze podowiedzi ;D
Pozdrawiam cieplutko
A ja nie polecam cieniowania przy cienkich długich włosach z tego powodu,że może faktycznie przy twarzy będą miały większą objętość ale na długości zostanie kilka marnych piórek...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez princessaa11 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny niektóre z was mają mimo że cienkie to piękne włosy!.. o moich szkoda gadać jeden z moich najwiekszych kompleksów!.. już do suchych włosów jakoś się przyzwyczaiłam, ale zbliza sie lato..wyjazdy nad wodę, kapiele...jak Wy sobie z tym radzicie?? ja gdy umyje głowę nie wyglądam atrakcyjnie, mam przeswity, włosy są tak cienkie jak u bobasa co robić?? czy mogę mieć nadzieję że kiedys włosy bedą gestsze? bedzie ich więcej?
jeśli amsz prześwity to po pierwsze idź do dermatologa, a po drugie zapraszam na pielęgnacyjne podform, szczególnie do watków o wypadających włosach, o przyśpieszeniu porostu włosów oraz mazidłowo/ziołowo/thanatosowych sposobów na wzmocnienie włosów
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:30   #1402
princessaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 113
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
a czy te włoski Ci nie wypadaja?
Pytam, bo kiedys miałam taki problem, wypadła mi połowa włosów;/okazało sie ze miałam anemie;/
tzn.włosy wypadały tak, teraz już troszkę mniej jakieś 40-50 włosów dziennie...u dermatologa byłam powiedziała że każdemu w czasie wiosny wypadają włosy, że jesteśmy osłabieni..mi przypisała ogólne środki na wzmocnienie revalid tabletki które łykam juz chyba miesiąc, szampon dermedic....wspomniała o soku z rzepy na włosy, herbatkach ze skrzypem itp...-ale tego jeszcze nie próbowałam... podejrzewam tez ze moja dieta nie jest za obfita w dobroczynne składniki.. czy w ogóle jest szansa że włos może stać sie grubszy? czy którejść z was tak naprawde udało się zagęścić sowje włosy??co robiłyście? pomocy!

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

hehe mój brat stawiał włosy na cukier zero niepotrzebnych składników! sama natura własnie co polecacie na objętość, co utrzyma fryzurę dłużej niż 5 min?? zaraz po wypłacie pędze do drogerii i kupię sobie ogromną szczotkę do układania włosów i piankę!może nivea da efekt marilyn monroe??
princessaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:33   #1403
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A ja nie polecam cieniowania przy cienkich długich włosach z tego powodu,że może faktycznie przy twarzy będą miały większą objętość ale na długości zostanie kilka marnych piórek...
Zależy jakie to cieniowanie. Ja mam właśnie cienkie długie i proste włosy. Miałam je w sumie dwa razy wycieniowane. Za pierwszym razem fryzjerka zrobiła trójkąt i rzeczywiście niezbyt fajnie to wyglądało - najdłuższe włosy się plątały.. no i było ich kilka. Za to drugi raz był bardziej udany. Ta sama fryzjerka zrobiła kilka warsw i na czubku głowy wykombinowała jakimś narzędziem kilka krótkich włosów, które unosiły całą fryzurę. Dolna warstwa była ścięta prosto i z pewnością nie było to kilka marnych kłaczków.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 08:38   #1404
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;19622222]Zależy jakie to cieniowanie. Ja mam właśnie cienkie długie i proste włosy. Miałam je w sumie dwa razy wycieniowane. Za pierwszym razem fryzjerka zrobiła trójkąt i rzeczywiście niezbyt fajnie to wyglądało - najdłuższe włosy się plątały.. no i było ich kilka. Za to drugi raz był bardziej udany. Ta sama fryzjerka zrobiła kilka warsw i na czubku głowy wykombinowała jakimś narzędziem kilka krótkich włosów, które unosiły całą fryzurę. Dolna warstwa była ścięta prosto i z pewnością nie było to kilka marnych kłaczków.[/QUOTE]
Kurcze, zazdroszcze Ci, że fryzjerka tak fajnie Ci to zrobiła. Ja niby nie mam cienkich włosów, ale takie przyklapniete, fakt, że przeszłam dekoloryzacje, która je troszkę podniszczyła na pewno. W sobote wybieram się do fryzjerki i teraz spróbuje nie cieniować tak bardzo bo rzeczywiscie z tyły mam marne kilka piórek a nie włosy;/wiec teraz je ciut skróce i nie bede tak mocno cieniowała, zobaczymy jaki bedzie efekt.
Princessa zrób sobie badanie włosa

Edytowane przez bianca8333
Czas edycji: 2010-05-28 o 08:39
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:40   #1405
gusia022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Exclamation oklapnięte całkowicie

hej dziewczyny, czy jest jakis sposób lub cos co podniesie mi wlosy u nasady? dodam ze mam długie włosy ale wycieniowalam je dosc mocno własnie po to by mialy wiekszą objętosc, niestety nie wiele mi to dało bo nadal sobie "leżą".
po kazdym myciu susze je głową do dołu, później wyciagam je na szczotke ale to daje efekt na maksymalnie godzine pomocy bo juz mi szkoda ich ciągle tapirowac.
gusia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:23   #1406
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: oklapnięte całkowicie

Cytat:
Napisane przez gusia022 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy jest jakis sposób lub cos co podniesie mi wlosy u nasady? dodam ze mam długie włosy ale wycieniowalam je dosc mocno własnie po to by mialy wiekszą objętosc, niestety nie wiele mi to dało bo nadal sobie "leżą".
po kazdym myciu susze je głową do dołu, później wyciagam je na szczotke ale to daje efekt na maksymalnie godzine pomocy bo juz mi szkoda ich ciągle tapirowac.
Zostaw na noc mokre. Mi to zawsze pomagało. Albo jeszcze lepiej zrób jakiegoś zawijasa z wilgotnych (nie mokrych) włosów na czubku głowy i taką konstrukcję zostaw do wyschnięcia na noc. Naprawdę działa
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 17:16   #1407
princessaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 113
Dot.: Fryzury zwiększające obiętość włosów cienkich i długich

badanie włosa?.. nie wiem czy tu gdzie mieszkam mam dostęp do takich udogodnień :P... ja już starciłam wiarę to że te włosy kiedys wróca do pierwotnego stanu... zawsze będe miała na głowie baby hear:/ czas przywyknąć...
princessaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:35   #1408
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Używałam różnych szamponów na zwiększenie objętości, nic nie dawały. Moje włosy miały już dosyć chemii i zaczęłam używać najzwyklejszych, ziołowych szamponów (z pokrzywy, skrzypu, rzepy) i ona mi podnoszą włosy! Są odbite u nasady, oklapnięte robią się dopiero po 2 dniach, czyli do następnego mycia.
A, zapomniałam dodać, że odstawiłam też odżywki. Od czasu do czasu spiskuję je WAXem tylko.
Widocznie, co za dużo to niezdrowo...

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-06-07 o 13:37
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:25   #1409
Izus222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Puszyste uniesione włosy.

Znacie może jakieś sposoby na puszyste uniesione włosy ?
Chyba żadna z nas mając do wyboru puszyste a oklapnięte nie wybrała by tego drugiego

Jakieś propozycje ?
Izus222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:07   #1410
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: Puszyste uniesione włosy.

Cytat:
Napisane przez Izus222 Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś sposoby na puszyste uniesione włosy ?
Chyba żadna z nas mając do wyboru puszyste a oklapnięte nie wybrała by tego drugiego

Jakieś propozycje ?
witam!
zgadzam sie z Toba na 100%, oklapniete wlosy rzadko kiedy dobrze sie prezentuja (sama dalej nie wiem i zastanawiam sie czemu fryzjerzy tak czesto lubia wymeczyc te moje wlosy prostownica i wmawiac mi potem jak swietnie wygladam... musze potem cala fryzure przerabiac od nowa)

zalaczam moja video-propozycje na puszyste wlosy.
najpierw je unosze za pomoca walkow, a potem dodatkowo tez tapiruje jesli mam na to ochote (ten krok mozna pominac w sumie, ale jest raczej niezbedny jesli chodzi o "mega" objetosc)
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.