przemiana materii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-19, 09:16   #1
AgaKa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 69

przemiana materii


A ja mam pytanie. Czy są na rynku jakieś preparaty, które wspomagają przemianę materii ale nie przeczyszczają. Chodzę na aerobik 2 razy w tygodniu, jem raczej systematycznie posiłki w niewielkich ilościach ale za to ok. 4 razy dziennie w tym jakieś jogurty naturalne, inne ze zbożami a mój żołądek nie bardzo chce to wszystko trawić. Kiedyś piłam Figurę i ostro przez jakiś czas tego żałowałam: wypadanie włosów, biedne paznokcie - nigdy więcej! Ale może jest coś takiego co troszkę podkręci mój żołądek nie wyrządzając krzywdy?
Z góry dziękuję za radę.
AgaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 14:01   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: przemiana materii

Przemianę materii przyspieszają regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta Jeśli możesz to dodaj ćwiczenia aerobowe. Raczej nie kombinuj z dodatkowymi tabletkami, bo możesz narobić sobie więcej szkody niż pożytku. Spożywaj 4-5 posiłków jeśli możesz i stopniowo wprowadzaj do diety produkty zbożowe a żołądek się przyzwyczai
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:40   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: przemiana materii

Uściślę tylko, że MoniaK miała pewnie na myśli produkty zbożowe o dużej zawartości błonnika. Dieta bogata w błonnik przyspiesza przemianę materii. Poza tym dbaj o odpowiednią ilość białka w diecie, dużo pij-to także napędza metabolizm. Jedz porządne, duże śniadania-w ten sposób nakręcasz przemianę materii od rana i cały dzień działa na wysokich obrotach Po co zażywać tabletki skoro można naturalnie osiągnąć to samo i to z pożytkiem dla zdrowia
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.