opanowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 06:38   #1
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124

opanowanie włosów


Hey[ dziewczyny ! od kwietnia postanowilam zacząć lepiej dbać o swoje wlosy . w tym tez celu chciałabym je zacząć olejowac. Slyszalam o tym mnóstwo dobrego. Podobno poprawia to kondycję naszych włosów i dzięki olejowaniu włosy są ładne i błyszczące. Nie zdecydowalam jeszcze jakich olejków będę używać do tego zabiegu. Nie chciałabym rycynowego bo boje się przyciemnienia moich blond włosów. Poleccie mi prosze jakies olejki które dobrze działają na skore głowy i włosy. Są myslicie o olejku khadi albo sesa ? Można je łączyć ? I przede wszystkim gdzie są one dostępne czy kupie je w aptece ? Pochwalcie się swoimi olejkami jak i również metodami ich nakładania. Z gory dziękuje za odpowiedz

Edytowane przez LadyNataliaa
Czas edycji: 2017-03-05 o 11:49
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 18:29   #2
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: opanowanie włosów

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:25
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 07:24   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: opanowanie włosów

Cytat:
Napisane przez LadyNataliaa Pokaż wiadomość
Hey[ dziewczyny ! od kwietnia postanowilam zacząć lepiej dbać o swoje wlosy . w tym tez celu chciałabym je zacząć olejowac. Slyszalam o tym mnóstwo dobrego. Podobno poprawia to kondycję naszych włosów i dzięki olejowaniu włosy są ładne i błyszczące. Nie zdecydowalam jeszcze jakich olejków będę używać do tego zabiegu. Nie chciałabym rycynowego bo boje się przyciemnienia moich blond włosów. Poleccie mi prosze jakies olejki które dobrze działają na skore głowy i włosy. Są myslicie o olejku khadi albo sesa ? Można je łączyć ? I przede wszystkim gdzie są one dostępne czy kupie je w aptece ? Pochwalcie się swoimi olejkami jak i również metodami ich nakładania. Z gory dziękuje za odpowiedz
Ja uwielbiam olej kokosowy (Vatika) .W moim przypadku nie puszy włosów a sprawia ze wydają się grubsze, bardziej mięsiste. I świetnie działa na skórę głowy, eliminuje łuszczenie, łagodzi podrażnienia. Ale od jakiegoś czasu zmieniłam olej na olej ze słodkich migdałów. Bardziej wygładza moje włosy. Oba nie powodują przyciemnienia włosów(mam naturalny średni blond ale jasne farbowane końce).Ja kupuje min.w aptekach internetowych. Nakładam 2 razy w tygodniu na kilka godzin, potem spłukuje ciepłą woda co się da i nakładam maske Kallos Silk na 1/2 godziny. Spłukuję(schodzi prawie wszystek olej) i myję tylko raz praktycznie samą skórę głowy płynem do hig. int.Facelle( z Rossmana).Nie stosuje już nic więcej. Włosy są gładkie,lekkie, lejące się i miękkie. osobiście polecam olejowanie, tylko trzeba popróbować na jaki olej włosy zareagują najlepiejMożna je mieszać.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 08:38   #4
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: opanowanie włosów

Ja używałam kokosowego, z pestek winogron i lnianego. Najlepiej na moje włosy działał ten z pestek winogron
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 14:26   #5
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: opanowanie włosów

Kupujesz je normalnie w aptece ?
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 22:15   #6
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: opanowanie włosów

Cytat:
Napisane przez LadyNataliaa Pokaż wiadomość
Kupujesz je normalnie w aptece ?
Kokosowy kupiłam w sklepie medycznym, z pestek winogron w Kauflandzie, a lniany w Biedronce
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 10:24   #7
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: opanowanie włosów

Ja teraz mam zamiar kupić sezamowy bo podobno jest bardzo dobry i ze słodkich migdałów i chyba skurze się jeszcze na olejek wiesiolka albo avocado.
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 10:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.