Szalejesz Za Butami....wejdz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 16:06   #31
hot_as_hell
Raczkowanie
 
Avatar hot_as_hell
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 178
GG do hot_as_hell Wyślij wiadomość przez MSN do hot_as_hell
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

no i prosze, kto tu sie chwali tymi butami?
;P
__________________
Matura '07

04.05. - polski pisemny
07.05. - angielski p.
08.05. - wos
09.05. - angielski ustny
12.05. - hiszpanski u.
14.05. - matma
15.05. - hiszpanski p.
21.05. - polski u.

23.05. - CHALUPY WELCOME TO! windsurf, beach-life!!!
hot_as_hell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:10   #32
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez hot_as_hell Pokaż wiadomość
no i prosze, kto tu sie chwali tymi butami?
;P
czy ja sie chwale?? zakladajac ten watek chcialam zebyscie wklejali swoje buciki a nie przechwalali sie iloscia.......dziewczynko chyba nie umiesz czytac wystarczy przeczytac pierwszy wpis...juz po nim widzac o co chodzi w tym watku...
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:20   #33
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez hot_as_hell Pokaż wiadomość
no i prosze, kto tu sie chwali tymi butami?
;P
jak patrze na twoje inne watki to widze ze to ty lubisz kupowac buty na allegro tak sie sklada ze z okolo 15-17 par moich butow tylko jedne sa z allegro......a i przykro mi z twojego powodu bo masz 18 lat a jeszcze nie potrafisz sie sama pomalowac....:/
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:22   #34
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz


No dobra, teraz to już przestało być zabawnie.
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:26   #35
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
Oto i moje butki narazie tylko 4 pary.....zdjecia nawet w 1% ich nie odzwierdziedlaja ich urokumam zepsuty aparat i robilam zdjecia z telefonu bez lampy dlatego sa takie szare

1.sa ładnego żywego zioleonego koloru z krysztaukami na czubku
2.sa metaliczne-srebrne
3.takze sa srebrne
4.tak samo jak 1.tylko bez krysztalkow

jutro druga część

czekam na ocenki
co do butków to żadne mnie jakoś specjalnie nie zachwyciły,a oto moja ocena:

buty nr.1 wogóle mi się nie podobają, a te diamenciki na czubku wcale nie wyglądają tak fajnie

buty nr.2 te buty są najbrzydsze z nich wszystkich

buty nr.3 te są ok i nawet mi się podobają

buty nr.4 ptrz -> nr 3:

pozdro
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:28   #36
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez fallen*in*love Pokaż wiadomość
co do butków to żadne mnie jakoś specjalnie nie zachwyciły,a oto moja ocena:

buty nr.1 wogóle mi się nie podobają, a te diamenciki na czubku wcale nie wyglądają tak fajnie

buty nr.2 te buty są najbrzydsze z nich wszystkich

buty nr.3 te są ok i nawet mi się podobają

buty nr.4 ptrz -> nr 3:

pozdro
dzieki za szczera odpowiedz i wlasni o to w tym chodzi teraz moze wklej swoje butki i bedziemy oceniac i tak po kolei kazda z nas

pozdrawiam
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:32   #37
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
dzieki za szczera odpowiedz i wlasni o to w tym chodzi teraz moze wklej swoje butki i bedziemy oceniac i tak po kolei kazda z nas

pozdrawiam

to dobrze że cię nie uraziłam tą szczerą wypowiedzią (?), ale po prostu pytałaś o ocenę to masz

a ja wrzuciłabym swoje, ale musze zdjęcia porobić

chociaż mam jedno!
takie sobie kupiłam ostatnio:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (11,9 KB, 56 załadowań)
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 16:37   #38
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

buciki nie w moim stylu....tak ze wiesz ....ale gdyby nie te odkryte palce to byly by calkim ok.....
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:41   #39
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
buciki nie w moim stylu....tak ze wiesz ....ale gdyby nie te odkryte palce to byly by calkim ok.....
doskonale cię rozumiem każdy ma swój gust i trzeba się nim kierować i nie patzryć na to czy się komuś coś podoba czy nie tylko najważniejsze, żeby tobie się podobały... i ja taką zasadę wyznaję a buty w stylu peep toe to coś dla mnie
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:43   #40
hot_as_hell
Raczkowanie
 
Avatar hot_as_hell
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 178
GG do hot_as_hell Wyślij wiadomość przez MSN do hot_as_hell
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

z moich ulubionych to tak:

jako zalacznik sa te ktore jeszcze ida, na platformie, bardzo mi sie spodobaly od kiedy je ujrzalam!
na 2. moje Nike Air Force 1 Cameo z limitowanej serii (jestem z nich dumna ^^)
na 3. co prawda nic nadzwyczajnego, ale to moje ukochane buty na zime Skechersy. Nie za duzo futra, nie za wysokie, przypominaja Timberland i mozna je wywijac fajnie bo do spodu material-kratka

jeszcze mam recznie malowane Buffalo dodam fote kiedys no i pare platform-szplek-peeptoe z fajniejszych.. no i moje japonki


acha no i to co tak bardzo autorka zjechala - moje kochane trampki, zwykle, czarne, za 12 zl (jestem dumna ze je za tyle kupilam)
a pod nimi drugie, tym razem krotkie i czerwone, mniej fajne ale sa na zdjeciu wiec niech beda.
(swoja droga jest taka hiszpanska piosenka "trampki" i ma bardzo tekst odpowiadajacy postowi autorki, "chce wkroczyc do twojego swiata w trampkach, dobrze w nich wygladam, mam dosc tych ciaglych glupich glupot, chce troche normalnosci. ale poczekajmy, popatrzysz na mnie, powiesz mi jakie gowno widzisz, powiesz mi ze nie moge tak wejsc")

i dziewczynko droga, jak piszesz rzeczy typu trampki z targu za 10 zl w ktorych nawet na balkon bys nie wyszla, to wg. mnie to jest hwalenie sie wlasnie.
a malowac sie nie musze bo bez tego jestem ladna, chcialam fajne makijaze na imprezy, czytaj ze zrozumieniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazzaz14_redpata.jpg (120,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 024tu0ij6.jpg (54,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bartoszylasplener139pq6.jpg (35,0 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picture014og8.jpg (68,5 KB, 115 załadowań)
__________________
Matura '07

04.05. - polski pisemny
07.05. - angielski p.
08.05. - wos
09.05. - angielski ustny
12.05. - hiszpanski u.
14.05. - matma
15.05. - hiszpanski p.
21.05. - polski u.

23.05. - CHALUPY WELCOME TO! windsurf, beach-life!!!
hot_as_hell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:23   #41
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez hot_as_hell Pokaż wiadomość
z moich ulubionych to tak:

jako zalacznik sa te ktore jeszcze ida, na platformie, bardzo mi sie spodobaly od kiedy je ujrzalam!
na 2. moje Nike Air Force 1 Cameo z limitowanej serii (jestem z nich dumna ^^)
na 3. co prawda nic nadzwyczajnego, ale to moje ukochane buty na zime Skechersy. Nie za duzo futra, nie za wysokie, przypominaja Timberland i mozna je wywijac fajnie bo do spodu material-kratka

jeszcze mam recznie malowane Buffalo dodam fote kiedys no i pare platform-szplek-peeptoe z fajniejszych.. no i moje japonki


acha no i to co tak bardzo autorka zjechala - moje kochane trampki, zwykle, czarne, za 12 zl (jestem dumna ze je za tyle kupilam)
a pod nimi drugie, tym razem krotkie i czerwone, mniej fajne ale sa na zdjeciu wiec niech beda.
(swoja droga jest taka hiszpanska piosenka "trampki" i ma bardzo tekst odpowiadajacy postowi autorki, "chce wkroczyc do twojego swiata w trampkach, dobrze w nich wygladam, mam dosc tych ciaglych glupich glupot, chce troche normalnosci. ale poczekajmy, popatrzysz na mnie, powiesz mi jakie gowno widzisz, powiesz mi ze nie moge tak wejsc")

i dziewczynko droga, jak piszesz rzeczy typu trampki z targu za 10 zl w ktorych nawet na balkon bys nie wyszla, to wg. mnie to jest hwalenie sie wlasnie.
a malowac sie nie musze bo bez tego jestem ladna, chcialam fajne makijaze na imprezy, czytaj ze zrozumieniem
Czerwone buciki ładne...Skechersy nie dla mnie...Nike tez nie dla mnie...trampki tez nie dla mnie :/ .....a i mowiac moim zdaniem mowia ze cos mi sie nie podoba(trampki) nie chwale sie...:/ mokentowanie czegos nie oznacza ze sie chwale...zastanow sie nad tym co piszesz....
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 17:26   #42
hot_as_hell
Raczkowanie
 
Avatar hot_as_hell
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 178
GG do hot_as_hell Wyślij wiadomość przez MSN do hot_as_hell
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

wiesz co, zastanawiam sie skad sie biora ludzie jak ty.
komentujac pogardliwie podajesz ich cene i walisz kretynskie teksty o balkonach i sasiadach, to tak jakbys wprost napisala ze ty,wielka ksiezna butow (z deichmanna, ktory jest przeciez taaaaak lepszy od hal z trampkami) nigdy bys w tym gownie nie wyszla.
__________________
Matura '07

04.05. - polski pisemny
07.05. - angielski p.
08.05. - wos
09.05. - angielski ustny
12.05. - hiszpanski u.
14.05. - matma
15.05. - hiszpanski p.
21.05. - polski u.

23.05. - CHALUPY WELCOME TO! windsurf, beach-life!!!
hot_as_hell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:38   #43
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez hot_as_hell Pokaż wiadomość
wiesz co, zastanawiam sie skad sie biora ludzie jak ty.
komentujac pogardliwie podajesz ich cene i walisz kretynskie teksty o balkonach i sasiadach, to tak jakbys wprost napisala ze ty,wielka ksiezna butow (z deichmanna, ktory jest przeciez taaaaak lepszy od hal z trampkami) nigdy bys w tym gownie nie wyszla.
ja ciebie nie rozumiem sama krytykujesz innych.....poprostu dla mnie trampki sa okropne....i nawet nie pomyslalam przez chwile ze jestem jakas "ksiezniczka butow" hehe jak ty to ujelas...i ty napisalas ze ja bym w takim "gownie" nie wyszla....a i cytuje twoje slowa "buty sprzedawane masowo to nie unikaty ;P " i kto tu co zaczal....kazdy na swoj styl co nie?? i nie rozumiem czemu oburza cie tak moja opinia co to trampek....jak je lubisz to w nich chodz mi to tam nie przeszkadza......kazdy lubi cos innego...i zrozum ze nie chwale sie ilosca bo jest duzo dziewczyn co naprawde maja sie czym chwalic ale jak nie rozumiesz tego watku to po co tu zagladasz?.....nie rozmumiem....nie masz sie z kim klucic czy co??....ja nie mam czasu na takie glupoty....zakladajac ten watek nie myslalam o tym zeby sie dziewczyny przechwalaly tylko po to zeby podzielily sie swoimi "skarbami" a nie komentarzami typu..."15 to malo"...."ja mam sto" "a ja 200".....
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:52   #44
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

hot as hell- bardzo ładne czerwone buciki i tramposzki fajowe trampki mają to do siebie, że im tańsze tym się je bardziej lubi
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 18:39   #45
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Myslalam ,ze to jest jakis fajny wątek o butach,a jak weszlam to wielce rozczarowałam sie
Ten wątek to totalna żenada . Przechwalacie sie kto ile ma par butow, zgadzam sie z opinia innej wizazanki, jak ktos nie potrafic zabłysnąc inteligencją to poprzechwala sie i mysli, że inni ludzie go cenią. Porażka.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:33   #46
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Myslalam ,ze to jest jakis fajny wątek o butach,a jak weszlam to wielce rozczarowałam sie
Ten wątek to totalna żenada . Przechwalacie sie kto ile ma par butow, zgadzam sie z opinia innej wizazanki, jak ktos nie potrafic zabłysnąc inteligencją to poprzechwala sie i mysli, że inni ludzie go cenią. Porażka.
dokladnie
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:52   #47
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Myslalam ,ze to jest jakis fajny wątek o butach,a jak weszlam to wielce rozczarowałam sie
Ten wątek to totalna żenada . Przechwalacie sie kto ile ma par butow, zgadzam sie z opinia innej wizazanki, jak ktos nie potrafic zabłysnąc inteligencją to poprzechwala sie i mysli, że inni ludzie go cenią. Porażka.
zgadzam się w 100%
Bardzo się rozczarowałam. Tytuł wątku zachęca do wejścia ale sam wątek jest okropny. No! przynajmniej treść!
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:16   #48
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

dziewczyny proponuje zarzegnac spor i zabrac sie za wklejanie zdj butow zeby tresc watku odpowiadala tytulowi a nie byla tylko docinaniem sobie nawzajem..
ja lece po aparat i zaraz wkleje swoje skarby
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:26   #49
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
na allegro ?? hahahah wklej mi linka bo jestem ciekawa.........i co lipa.....bo nie znajdziesz takich buto na allegro a napewno nie 1 i 2...i nie zalozylam tego watka zebyscie sie przechwalaly nbo nie wazna jest ilosc a sama jakosc i orginalnosc......wklej swoje buty to zobaczymy czy masz sie czym chwalic...zwyklych trampkow nie zaliczala bym do butow bo kojaza mi sie z butam do szkoly i nie wyszla bym nawet na balkon bo jak by mnie sasiad zobaczyl to umarla bym ze wstydu.......czekam na twoje zdjecia tych cudownych trampkow ktore mozna kupic na targu za 10 zl........no i czekam na link do "moich" bucikow....chyba ci bedzie glupio bo napewno takich nie znajdziesz....pozdrawiam madre i razsadne dziewczyny

hyhyhy a myslalam ze trampki to tez buty
a to psikus... a ty sie wstydziesz... podobnie jak ja wstydzilabym sie wyjsc w twoich bucikach z kamyczkami na czubach
jak kolejnym razem bedziesz szukac nowych czolenek na allegro to spojrz prosze ile kosztują consy (to takie trampki szmaciane, wiesz, do chodzenia bo balkonie)


saswati a zatrudnisz mnie w swoim kabarecie? moze kiedys uczen przerosnie mistrza ;]



hot_as_hell, tak jestem scislowcem i zawsze bylam
tak na marginesie, nasze maturki roznia sie tylko tym ze ja zamiast hiszpanskiego zdaje informatyke, a matma i wos - tak samo

moze dlatego ze wlasnie jestem scislowcem, lubie konkrety, jesli kto mi pisze o unikatach to ich szukam, a jesli widze tandetne chiskie buty to ciezko to unikatem nazwac
unikatowe sa moje reczkie robione sandalki ktore ciocia przywiozla mi z indonezji jak mi sie zachce co wkleje fotke z dedykacja dla autorki.



Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
jak patrze na twoje inne watki to widze ze to ty lubisz kupowac buty na allegro tak sie sklada ze z okolo 15-17 par moich butow tylko jedne sa z allegro......a i przykro mi z twojego powodu bo masz 18 lat a jeszcze nie potrafisz sie sama pomalowac....:/

oooo... przesadzilas dziewcze....
ty tez masz 18 lat i nie potrafisz przyjac krytyki, zachowanie z piaskownicy i leczenie kompleksow...
bedziesz jej wypominac ze nie potrafi sie sama pomalowac bo korzysta z rad jak kazda inna? a z ciebie to taka wizazystka jest? moze... bo w choreografii bys sie nie sprawdzila
dorosnij....

I JESZCZE MOJE CUDOWNE SPOSTRZEZENIE
jak na scislowca przystalo....


Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny....

mam swira na punkcie butow...i wiem ze nie jestem jedyna taka dziewczyna....chcialabym zobaczyc wasze piekne buciki ktore przeciez tak uwielbiamy wklejajcie zdjecia i piszcie ile par liczy wasza kolekcja??


Ja mam ok. 15 par bucików...sama sie juz poglubilam jeszcze dzisiaj postaram sie wkleic zdjecia moim zdaniem najlepszych i ulubionych(bo wszystkich nie dam rady chyba że z czasem)

Czekam na zdjecia i opinie co do moich bucików


Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
czy ja sie chwale?? zakladajac ten watek chcialam zebyscie wklejali swoje buciki a nie przechwalali sie iloscia.......dziewczynko chyba nie umiesz czytac wystarczy przeczytac pierwszy wpis...juz po nim widzac o co chodzi w tym watku...
czy ktos oprocz mnie spostrzegl w tych dwoch wypowiedziach jednaj pani PARADOKS?
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 21:31   #50
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

mam 3 pary kozaków,5 pary szpilek,2 pary japonek,2 pary sportowych, 3 pary jesiennych i uważam ,że butów mam za dużoMówię o butach które zamierzam nosić,bo kiedyś moda była inna i moje upodobania równieżZdjęcia załącze jak zrobię;-)
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:42   #51
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez chuda1988 Pokaż wiadomość
ja ciebie nie rozumiem sama krytykujesz innych.....poprostu dla mnie trampki sa okropne....i nawet nie pomyslalam przez chwile ze jestem jakas "ksiezniczka butow" hehe jak ty to ujelas...i ty napisalas ze ja bym w takim "gownie" nie wyszla....a i cytuje twoje slowa "buty sprzedawane masowo to nie unikaty ;P " i kto tu co zaczal....kazdy na swoj styl co nie?? i nie rozumiem czemu oburza cie tak moja opinia co to trampek....jak je lubisz to w nich chodz mi to tam nie przeszkadza......kazdy lubi cos innego...i zrozum ze nie chwale sie ilosca bo jest duzo dziewczyn co naprawde maja sie czym chwalic ale jak nie rozumiesz tego watku to po co tu zagladasz?.....nie rozmumiem....nie masz sie z kim klucic czy co??....ja nie mam czasu na takie glupoty....zakladajac ten watek nie myslalam o tym zeby sie dziewczyny przechwalaly tylko po to zeby podzielily sie swoimi "skarbami" a nie komentarzami typu..."15 to malo"...."ja mam sto" "a ja 200".....

jeszcze taka wzmianka mala, bo zauwazylam ze z ta pania nie ma co dyskutowac rozumiem ze kobieta jest zmienna, ale zeby w kazdym poscie inne zdanie prezentowac?

nikt nie napisal o 100u i 200u ;]
miedzy 30 a 200 jest spora roznica... cale 170

ehh... zastanow sie panienko, bo narazie niczego mądrego soba nie reprezentujesz
dawno nie czytalam tak nielogicznych wypowiedzi
proponuje wiecej ksiazek czytac, to poprawia sposob wypoiadania sie
a narazie nie rownajmy poziomow ;]

Edytowane przez She_is_Gentle
Czas edycji: 2007-03-24 o 21:43 Powód: dopisek :)
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:45   #52
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

nie chce siac fermentu, ale wzmianka o 100 parach butow, pojawila sie w tym watku

nie jest to donos ino male sprostowanie

a to czy ktos ma 1 pare butow czy 100 malo mnie obchodzi, bo rownie dobrze 1 para moze komus w zupelnosci wystarczac , a 100 jak kogos stac dawac radosc

nu ja nie wiem dokladnie ile mam, ale raczej malo
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"

Edytowane przez Afra86
Czas edycji: 2007-03-24 o 21:47 Powód: literowka
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:50   #53
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
nie chce siac fermentu, ale wzmianka o 100 parach butow, pojawila sie w tym watku
z ciekawosci przejrzalam wątek, bo gdyby faktycznie tak bylo to bylabym winna autorcxe przeprosiny.

okazalo sie ze nikt nie napisal "mam 100 par butów"

czytajcie uwazniej.
i jednego nie rozumiem.
czemu tak bardzo boicie sie krytyki?
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:53   #54
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

khem khem

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...90&postcount=5

czytam uwaznie.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:03   #55
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Afra86
zwracam honor
zawsze patrze na liczby, tak to juz ze mna jest
i chuda przepraszam bardzo ze naruszylam jej swiete słowa


hahah
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:12   #56
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

spoko
juz sie obawialam ze napiszesz

"ale Ona napisala"mam plus minus 100 par butow", a nie " mam 100 par butow" a to chyba roznica nie? "

nie no zart

nic sie nie stalo,
pozdrawiam
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:13   #57
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

no wiec wklejam swoje butki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5622.jpg (118,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5623.jpg (66,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5624.jpg (120,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5626.jpg (64,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5627.jpg (101,0 KB, 21 załadowań)
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:18   #58
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

cz2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5628.jpg (91,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5629.jpg (107,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5630.jpg (112,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5631.jpg (92,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5632.jpg (101,1 KB, 20 załadowań)
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:21   #59
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

i cz3 (co do ostatniego zdj to nie moge znalesc drugiego buta a zdj byly na szybko)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5633.jpg (106,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5634.jpg (77,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5635.jpg (97,8 KB, 24 załadowań)
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:22   #60
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Szalejesz Za Butami....wejdz

i jak?
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.