Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 21:31   #781
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ale chodzi ci o uczesanie na jeden wieczór czy np. o jakiś headlines?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:16   #782
frulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

na jeden wieczór. mam naturalnie lekko falowane włosy ale chcialam żeby chociaż raz były idealne:lśniące i sie nie puszyły :P
frulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 14:24   #783
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Chce zrobic sobie ta fryzure i nie bardzo wiem gdzie isc. Mozecie mi polecic jakiegos sprawdzonego fryzjera?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (11,9 KB, 65 załadowań)
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:23   #784
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja to mam dobse i nie mam problemu bo moj facet jest fryzjerem i co rusz zmieniam image ;-)

onn zas ma problem...bo sam sie nie obetnie a ja tez sie nie znam na tym

wczoraj bylismy w tesco na balutach i tm jest fryzjerstwo Laufer

powiem jedno-totalna masakra

strzyzenie pozal sie boze....nie wspone o materiale bo nakladali zel jakis marketowy za 5zł i lakiero do wlosow ten rozowy najtanszy w marketach bo moze z 4zl kosztuje

ale pocieszylo nas to bo my sie martwimy cy u nas w salonku jest wsysko ok czy pasuje kleitka ze mamy akurat wsysko Goldwella itd a w jakims salonie marketowym(ktore najczesciej sa firmowe i powinny miec wsio super) byla totalna masakra
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:55   #785
tutusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja sie obcinam w galerii (na dole przy empiku nowym ) i za krotkie wlosy placilem 35zl, teraz mialem srednie i zaplacilem 52zl . Powiem ze wychodze zawsze zadowolony ale mi sie wydaje ze troche drogo.

a znacie jakiegos fryzjera meskiego w Łodzi dobry i za w miare dobra cene ?
tutusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:04   #786
szumejker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam

szukam fryzjera, który potrafi strzyc kręcone/falowane włosy.
przebrnęłam przez forum, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Co prawda mam już kilka typów, ale chciałabym się upewnić.

Kłopot w tym, że mam włosy podatne i czasami robią mi się sprężynki, a czasami są jakieś takie przyklepane, na górze i powypijane na dole.
Najlepiej czułam się we włosach o długości do brody, lekko wycieniowanych tylko na końcach - były gęste a mimo to same się ładnie kręciły, jedyne co robiłam po myciu to nakładałam piankę, a one same schły i super się układały

Teraz zapuszczam włosy (obecnie są do ramion) i jestem totalnie załamana. Ani się nie kręcą (chyba że do 2 godzin po myciu), ani nie są proste.
3 miesiące temu zostały wycieniowane praktycznie od nasady i z jednej strony zrobiły się lżejsze i się podniosły, z drugiej są strasznie rzadkie
Teraz to jest takie coś przyklapnięte na górze i powypijane na końcach.
Chcę, żeby znów się kręciły, ale były dłuższe wiec boje się fryzjera i zwlekam z wizytą co najmniej od miesiąca...

Zastanawiam się nad salonem Ricci na Rzgowskej (bo blisko), Agnes Ploszaj, Olejniczaka i Stanisławem na Narutowicza (bo najczęściej wymieniane albo zasłyszane no i mniej więcej orientuje się co do lokalizacji - nie jestem z Łodzi)

Ładnie proszę podpowiedzi
(bo pójdę do najbliższego i będę wam płakać na forum jak coś będzie nie tak)

Edytowane przez szumejker
Czas edycji: 2008-01-08 o 18:39
szumejker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 10:16   #787
ilonxes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny ma problem, wychodząc z salonu zawsze jestem niezadowolona, mam kręcone włosy i nikt nie umie ich dobrze ściąć, pomóżcie, wiecie kto dobrze sobie radzi z takim typem włosów
ilonxes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 14:38   #788
szumejker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

powiedz gdzie byłaś i wyszłaś niezadowolona? to może pomóc zawęzyć krąg poszukiwan
ja nie polecam fryzjera na dole w galerii...
szumejker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 06:03   #789
tutusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez szumejker Pokaż wiadomość
powiedz gdzie byłaś i wyszłaś niezadowolona? to może pomóc zawęzyć krąg poszukiwan
ja nie polecam fryzjera na dole w galerii...
czemu szumejker ?
ja tam chodze i wychdoze zadowolony, znajomi zawsze mowia ze mam fajny fryz ( jestem kolesiem jak cos )
tutusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 06:42   #790
ilonxes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Nie jestem z Łodzi. Wcześniej chodziłam do okolicznych salonów fryzierskich jednakże żaden mnie nigdy nie zadowolił, dlatego postanowiłam dojechać do Łodzi do jakiegoś sprawdzonego fryziera, aby choć raz wyjść z uśmiechem na twarzy
ilonxes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:01   #791
zuuz
Raczkowanie
 
Avatar zuuz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hm...Krystian Wojewoda.... niestety, ale wedlug mnie nie jest wart zlotowki, zawiodlam sie na maksa, moje strzyzenie trwalo 10 min, nie wspominajac o tym ze mial poslizg 40 minutowy, ale to nie istotne...
wlosy zle sie ukladaja, grzywka nie dostrzyzona....
generalnie ja nie polecam zapomnialam dodac ze zaplacilam za to 70 zl na sredniej dlugosci wlosach...

Edytowane przez zuuz
Czas edycji: 2008-01-19 o 19:15 Powód: zapomnialam dodac
zuuz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 19:17   #792
zuuz
Raczkowanie
 
Avatar zuuz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

mam jeszcze pytanko, czy ktoras z Was byla moze w beauty plane (manufaktura)? wlasnie planuje sie tam wybrac, ale chcialas zasiegnac jakis opinii
pozdrawiam
zuuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:59   #793
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Czy któraś z was robila sobie fryzure w stylu Emo u łódzkiego fryzjera, jesteście zadowolone??? jak tak to prosze powiedziec gdzie..
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:49   #794
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

po przeczytaniu tego forum wybralam sie do agnes ploszaj aby uczesala mnie na studniowke prosilam o grube loki lekko podpiete zeby tylko nie wygladac jka "stara baba" aga bardzo mila salon super aleeee niestety wyszlam ze lzami w oczach zrobila mi male loki spiete z tylu nawet niezle ale z przodu oklapniete tragedia ogolnie fryzura wygladala tragicznie zupelnie nie tak jak chcisalam stracilam tylko pieniadze i sama na szybko musialam wszytko prostopwac itd moze dobrze scina i farbuje - nie wiem i pewnie nigdy sie nie dowiem bo juz nigdy tam nie pojde
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:18   #795
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
po przeczytaniu tego forum wybralam sie do agnes ploszaj aby uczesala mnie na studniowke prosilam o grube loki lekko podpiete zeby tylko nie wygladac jka "stara baba" aga bardzo mila salon super aleeee niestety wyszlam ze lzami w oczach zrobila mi male loki spiete z tylu nawet niezle ale z przodu oklapniete tragedia ogolnie fryzura wygladala tragicznie zupelnie nie tak jak chcisalam stracilam tylko pieniadze i sama na szybko musialam wszytko prostopwac itd moze dobrze scina i farbuje - nie wiem i pewnie nigdy sie nie dowiem bo juz nigdy tam nie pojde
A może pokażesz nam zdjęcie?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:29   #796
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

nie mam zdjecia(zaluje ze nie zrobilam) odrazu rozczeslam wlosy wyprostowalam i jakos mnie tam siostra uczesala
kazdy kto mnie widzial mowil ze nie jest zaciekawei tak jakbym sie sama uczesala:| moze nawet gorzej takie oklapniete na przodzie;|
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:07   #797
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

a to ja i moja nowa fryzura
a jutro dojdzie koloryzacja to tez sie pochwale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.JPG (35,9 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.JPG (37,0 KB, 185 załadowań)
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:10   #798
hipopopopotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

cześć!! dostałam od koleżanki namiary na ponoć dobrych fryzjerów i chciałam się zapytać czy może ich znacie i jeśli tak to jaka jest Wasza opinia. Pierwszy to Radek z salonu na Narutowicza 37, drugi zaś to Adaś z Tuwima 16. Chciałabym obciąć sie tak jak na zamieszczonych zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (5,1 KB, 738 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (5,9 KB, 721 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (4,9 KB, 717 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (5,2 KB, 711 załadowań)
hipopopopotam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:06   #799
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja byłam ostatnio u Agnes Płoszaj i jestem zadowolona. Fryzura taka jaką chciałam i fajnie się układa. Miła i relaksująca atmosfera. Acha i pani manicurzystka robi super french-a Polecam
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 20:07   #800
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

i nowa ja bo z kolorem juz..
tylko korci mnie by przedluzyc sobie kilka pasm...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (62,1 KB, 282 załadowań)
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 21:07   #801
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
i nowa ja bo z kolorem juz..
tylko korci mnie by przedluzyc sobie kilka pasm...
Bardzo ładnie Ci w nowym kolorze moim zdaniem fryzurka też b.ładna, jeżeli amsz ochotę sobie przełużyc to śmiało ale moim zdaniem i tak jest ładnie

p.s. czyżbyś opłacała toyę?

p.s.2 jak sądzę to twój chłopak jest twórca twojej nowej fryzurki, a gdzie rpacuje? i jak ma na imię? bo isę do fryzjera wybrac muszę za jakiś 1m-c ;>
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 02:17   #802
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hej hej
Jakis czas temu zachwalałam Agnieszke Mariasik i po wczorajszej wizycie w salonie Wojciechowski na ul.Lipowej juz wiem jaka jest różnica między fryzjerem a stylistą fryzur...
Pan Wiktor nie zapytał się cz zgadzam sie na obciecie około 20 cm włosów, po prostu je ściął, wymodelowanie i wyprostowanie to według niego wysuszenie i wyprasowanie prostownicą, bez kosmetyku ochronnego sama sobie lepiej włosy modeluję i przynajmniej mi sie fryzura trzyma 2-3 dni, a niestety gdy wyszłam z tego "salonu" i doszłam do domu co zajęło jakies 10 min, z "fryzury" nie pozostało nic...
Kolejna trauma, dzis rano: umyłam włosy i zaczęłam je modelowac i ni w ząb mi sie nie chcą ułożyć, z tyłu mam obciete na prosto bez jakiegokolwiek efektu pocieniowania, dodam ze mam grube i ciezkie wlosy.
Pani Agnieszka jest niestety chora i stąd poszukiwanie wrażeń i teraz muszę gdzieś sie udać na poprawke tego co ten pseudostylista schrzanił
Przestrzegam wszystkich, nie idzcie tam, jak wam wasze włosy miłe
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 07:52   #803
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez tereskadeska Pokaż wiadomość
Hej hej
Jakis czas temu zachwalałam Agnieszke Mariasik i po wczorajszej wizycie w salonie Wojciechowski na ul.Lipowej juz wiem jaka jest różnica między fryzjerem a stylistą fryzur...
Pan Wiktor nie zapytał się cz zgadzam sie na obciecie około 20 cm włosów, po prostu je ściął, wymodelowanie i wyprostowanie to według niego wysuszenie i wyprasowanie prostownicą, bez kosmetyku ochronnego sama sobie lepiej włosy modeluję i przynajmniej mi sie fryzura trzyma 2-3 dni, a niestety gdy wyszłam z tego "salonu" i doszłam do domu co zajęło jakies 10 min, z "fryzury" nie pozostało nic...
Kolejna trauma, dzis rano: umyłam włosy i zaczęłam je modelowac i ni w ząb mi sie nie chcą ułożyć, z tyłu mam obciete na prosto bez jakiegokolwiek efektu pocieniowania, dodam ze mam grube i ciezkie wlosy.
Pani Agnieszka jest niestety chora i stąd poszukiwanie wrażeń i teraz muszę gdzieś sie udać na poprawke tego co ten pseudostylista schrzanił
Przestrzegam wszystkich, nie idzcie tam, jak wam wasze włosy miłe
dzięki za przestrogę

a przypomnisz namiary na Agnieszkę Mariasik?

p.s. ja też zwracam uwagę na to czy fryzjer używa kosmetyku ochronnego przed prsotsowaniem,raz aż mi się płakac chciało jak to robiła na sucho ...
chociaż u Agnes modelowała mi ta druga dziewczyna i jak nałożyła mi Biosilku bodajże, to godzine po wyjściu z salonu miałam już tłustą grzywkę a reszta włosów to tez była kwestia godzin....przynajmniej mi nie wysuszyła włosów
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:40   #804
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
dzięki za przestrogę

a przypomnisz namiary na Agnieszkę Mariasik?

p.s. ja też zwracam uwagę na to czy fryzjer używa kosmetyku ochronnego przed prsotsowaniem,raz aż mi się płakac chciało jak to robiła na sucho ...
chociaż u Agnes modelowała mi ta druga dziewczyna i jak nałożyła mi Biosilku bodajże, to godzine po wyjściu z salonu miałam już tłustą grzywkę a reszta włosów to tez była kwestia godzin....przynajmniej mi nie wysuszyła włosów
a jaki plecicie kosmetyk ochronny przed prostowaniem?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 10:24   #805
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oleszka88 Pokaż wiadomość
a jaki plecicie kosmetyk ochronny przed prostowaniem?
napewno na wilgotne końcówki silikony np. Biosilk, Reene Blanche kryształki, Alfaparf... a na całe włosy wilgotne Loreal Hot Liss różowy albo Loreal w czarnym opakowaniu (Tech?), Alfaparf balsam przed prostowaniem i wiele innych, jeszcze f-ma Biosilk ma ale nei znam nazw
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 15:49   #806
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
u jacka olejniczaka jest taki brunet - rzekłabym przystojny. Jak on ma na imie? Kamil?
moje wlosy przeszly caly proces zdobywania fachu fryzjerskiego przez Kamila [przyjaciel z licealnych czasow- na kims uczyc sie musial] i polecam z czystym sumieniem [a mialam rozne wariacje na głowie, krotkie dlugie, z jasnego blondu przejscie na czekolade i odwrotnie] podobnie jak Krystiana, ma oryginalny sposob bycia ale w kwestii fachowosci nie ma sie do czego przyczepic.. krotko mowiac u Jacka Olejniczaka w salonie krzywdy wam nie zrobia
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 10:20   #807
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

co racja to racja Mia ;] ja z tego samego Kamilowego podwórka ;] Polecam Salon Jacka też, drogo to fakt, ale naprawde fryzjerami są bardzo dobrymi to im trzeba przyznac ;] Krystian jest jaki jest, ale nikt nie jest przecież doskonały ;D do jego cięcia przyczepić sie raczej nie mozna a u fryzjera jednak cenię bardziej fach w ręku niż osobowość
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:44   #808
gobaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 111
GG do gobaj
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny, bardzo serdecznie polecam gaminet kosmetyczno-fryzjerski na Limanowskiego 97.
Tu jest link:
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4329...dla_urody.html

Ja mam kręcone włosy i wychodze od fryzjerki Ani zawsze bardzo zadowolona. Pracuje na dobrych kosmetykach. Robi cudne fryzury wieczorowe również.
gobaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:49   #809
ola007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!


mam pyatnie- nie wiecie ile kosztuje ciecie srednich/dlugich wlosow w salonie kuzy(na sienkiewicza bodajze?)
acha i czy ktoras z Was rozjasniala moze wlosy nie farba tylko hmm..tonorem czy czym takim?
pozdrawiam
ola007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 05:48   #810
SZYBECZKA85
Przyczajenie
 
Avatar SZYBECZKA85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja majac wlosy lekko za ramiona placilam u KUZY 70 zl jak dla mnie osobiscie to troche za duzo bo efekt wcale nie byl powalajacy
SZYBECZKA85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.