Kosmetyki M.A.C - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 21:23   #1531
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A MAC ma dobre rozswietlacze pod oczy??Mysle nad zakupem diora, chyba skinflash sie nazywa, ale cena mnie odstrasza.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:26   #1532
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny Moje ! ! !
Czy jest tutaj jakaś MACowa Panienka która używa korektora Studio Finish w bardzo jasnych odcieniach NC? Zamieściłabym swoje dwie foty na których dość dobrze widać moją cerę i włosy. I tylko bym chciała, żeby mi któraś z Was orzekła czy bardziej mam zbliżony kolorek skóry do NC15 czy NC20... Może jakieś zgadywanki chociaż... Powiedzcie mi, czy bezpiecznie będzie zamieścić tu fotę całej twarzy?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:55   #1533
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wilhelminko dzięki
Hm no ja właśnie Select SPF 15 obczajałam na stronce MACa... tak trochę się boję kupować podklad w ciemno... a jak nie dopasuję...? Byłam niedawno tak szybciutko tylko w Tarasach i macałam Studio Finish SPF 35 w odcieniu NC15 i był ciut jasny a np. NC20juz ok... Nie wiem czy tak samo jest z podkładami? A Wilhelminko on jest takna co dzień? bo ja mam np Chanelka Mat Lumiere i to typowo "wyjściowy" podkład i szukam czegoś na normalny dzień... Hmmm.... W sumie tak teraz mysle, że za jasny podkład jest lepszy niż za ciemny, co? To zawsze można przypudrować jakoś czy bronzerkiem machnąć... Za ciemnego nie rozjaśnię... ehhh moje filozofie

A czy mogłabyś na przykład obfocić Twój rózyk? Bo ten odcień mi się niezwykle podoba, zwłaszcza, że mówisz, ze nie ma drobinek i nie da sie z nim przegiąć

Róż w funtach wynosi około 60zl a podkład 75... hmm. chyba sie skuszę
właśnie chyba odcienie różnią się nawet pomiędzy podkładami. Dziewczyny na youtubeie mówiły coś o tym. Ja na Twoim miejscu nie kupowalabym w ciemno Po prostu jeśli nie trafisz w odpowiedni odcień, to będzie duże rozczarowanie. Ale wydaje mi się, ze podkłady NC/NW 15 sa dla tych naprawdę bladych, ponieważ , gdy się im przyglądałam wydały mi się super jasne (jednak to mogło być tylko złudzenie spowodowane złym oświetleniem w sklepie). Dlatego na Twoim miejscu wybralabym NC20. Myślę po prostu, że to będzie bezpiecznejsze Co do Selecta, wedlug mnie on jest właśnie taki na co dzień

Co do różu, cofnij się do strony 39, post 1159. Tam są dwa róże. Pinch O'Peach to ten, który dotyka błyszczyka


A co do zdjęcia, myslę, ze mozesz zamiescic

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
przy okazji wklejam pare moich malenstw:
1.cienie (od lewej)- kid, burle, naked lunch, satin tupe;
2.electra, silver ring, vex, shale.
3. maskara pro longlash, kredki eye khol- blooz(granat) i phone number (grafit), powerpoint eye pencil -glided white
4.korektor studio finish concealer spf 15 nw20, bare canvas paint i cotton candy paint, roze well dressed powder blush, plum foolery sheertone shimmer blush
5. pigment tan, blyszczyki laquer rainbeau, lipglass viva glam VI

pedzle wklejalam wczesniej
oooo, śliczności mam ochotę na Twoje cienie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:12   #1534
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięęęęęęęki

Załączam więc fotkę mojej bladziusiej buźki przeprazam z góry za niestaranny makeup to jeszcze eksperymenty... ;( hihi mam nadzieję, że te moje foty nie będą tutaj naruszały harmonii wątku.... Chodzi mi li i jedynie o określenie odcienia cery, obie są w dziennym swietle robione.
Wilhelminko, jeszcze Cię trochę pomęczę - a mianowicie, na tamtym zdjęciu, jaki to jest ten drugi róż? Jaką nazwę ma ten piękny błyszczyk? A e dwa cienie w paletce na dole - brąz i beż, matowe chyba, jakie nosza nazwy? I w końcu jakiego numera ma ten Twój Select?

W sklepie jak już wyżej pisałam macałam korektory i NC15 wydawał mi się wręcz biały nie wiem, przemyślę Może moja siora będzie umiała dopasować...

Jak już zamieszczę tą fokę, powiedzcie mi proszę tylko czy dobrze myślę zakładając, że pasuje do mnie bardziej gama odcieni NC niż NW bo wg tego co piszą na MACowej stronce to raczej chyba dobrze wydedukowałam no i Wilhelminko, jak w takim razie widziałby Ci się na mnie ten róż Pinch o'Peach? Nie za jasny trochę?
Dzięki z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy of Copperized i Pink Bronze2.JPG (26,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of RED1.JPG (35,8 KB, 98 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 09:38   #1535
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też się cieszę, że są tak obeznani w tym wszystkim ludzie jak Ty Nevadko
bez nich bym się w tym MACowym świecie pogubiła na bank. jestes lepsza niż testery w sklepie doceńcie to dziewczyny!!! Nevadko!

kurczę boję się tego polished żeby on nie wyglądał jak mąka na powiece...A masz Nevadko jakies makijaże z oczkami pomalowanymi tym pigmentem? Tak z ciekawosci pytam
Kasiu dziękuję, ale bez przesady
Narazie nie mam makijażu z polished ivory niestety, ale na dniach może coś zmaluję

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nevada, tak patrze na zdjecie Polished Ivory... czy on jest moze podobny do Clinique Buttermilk, taki podkladowy, matowy cien?
Vril
Pardon ,ale ja nie wiem jak wygląda Buttermilk
Ale rzeczywiście polished ivory można określić jako podkładowy matowy cień


Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny już leci do mnie pełnowymiarowy Your Ladyship ale jestem podekscytowana
Gratulejszyn

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Superaśnie Agatko Ten róż jest cieplym odcieniem lososiowej brzoskwini opalizujacej na zloto-rozświetla policzki. Koleżance pomagal robić zakupy wizażysta mAC z bialym pudelkiem w torebce . Powiedzilal że ten odcień ożywi kazdą cere jesienią i zimą
Kasiu ja już od początku mojej MACowej miłości go wyczałam na stronie temptalii, z tym ,że nigdy nie miałam przyjemności go kupić
Muszę inne kontakty, bo osoba ,która kupuje mi kosmetyki jest chyba na wakacjach

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Hej,miałyście może eyeliner w żelu MAC, Fluid line? zastanawiam sie nad zakupem czarnego i ciemnej śliwki, tylko nie wiem jakiej jest jakości, czy nie ściera sie za szybko itp.Proszę ślicznie o odpowiedź
Bardzo polecam fluidline jest świetnej jakości, nie ściera się, utrzymuje kolor...

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
mac ma cala mase fajnych brazow, na moje oko kolory podobne do tych na zdjeciu maja cienie antiqued, sable, patina z tymi brazami fajnie wyglada kolor naked lunch jako najjasniejszy cien.

kolor woodwinked jest znacznie bardziej zloty i jest zdecydowanie bardziej podobny do cienia na drugiej fotce.


przy okazji wklejam pare moich malenstw:
1.cienie (od lewej)- kid, burle, naked lunch, satin tupe;
2.electra, silver ring, vex, shale.
3. maskara pro longlash, kredki eye khol- blooz(granat) i phone number (grafit), powerpoint eye pencil -glided white
4.korektor studio finish concealer spf 15 nw20, bare canvas paint i cotton candy paint, roze well dressed powder blush, plum foolery sheertone shimmer blush
5. pigment tan, blyszczyki laquer rainbeau, lipglass viva glam VI

pedzle wklejalam wczesniej
Ooooo
Co myślisz o paintach? ja właśnie zamówiłam sobie trzy kolorki i jestem ciekawa efektu

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięęęęęęęki

Załączam więc fotkę mojej bladziusiej buźki przeprazam z góry za niestaranny makeup to jeszcze eksperymenty... ;( hihi mam nadzieję, że te moje foty nie będą tutaj naruszały harmonii wątku.... Chodzi mi li i jedynie o określenie odcienia cery, obie są w dziennym swietle robione.
Wilhelminko, jeszcze Cię trochę pomęczę - a mianowicie, na tamtym zdjęciu, jaki to jest ten drugi róż? Jaką nazwę ma ten piękny błyszczyk? A e dwa cienie w paletce na dole - brąz i beż, matowe chyba, jakie nosza nazwy? I w końcu jakiego numera ma ten Twój Select?

W sklepie jak już wyżej pisałam macałam korektory i NC15 wydawał mi się wręcz biały nie wiem, przemyślę Może moja siora będzie umiała dopasować...

Jak już zamieszczę tą fokę, powiedzcie mi proszę tylko czy dobrze myślę zakładając, że pasuje do mnie bardziej gama odcieni NC niż NW bo wg tego co piszą na MACowej stronce to raczej chyba dobrze wydedukowałam no i Wilhelminko, jak w takim razie widziałby Ci się na mnie ten róż Pinch o'Peach? Nie za jasny trochę?
Dzięki z góry
Ładna bladziusia buzia
Ja mam podobny kolor skóry jak nie używam samoopalacza, ostatnio doszedł do mnie korektor MAC select cover, zamówiłam w kolorze nw20 i powiem szczerze ,że chyba kupiłam o ton za ciemny odcień nawet przy samoopalaczu
Słyszałam opinię ,że korektory trzeba zamawiać jaśniejsze o ton od podkładu i jak kupisz troszkę jaśniejszy odcień myślę ,że nic się nie stanie, a jak każdy produkt tego typu troszkę stopi się z kolorem skóry

Wklejam moje nowe nabytki....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowenabytki.jpg (102,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scatterays.jpg (88,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (89,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pigmenty.jpg (85,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glittery.jpg (103,8 KB, 149 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:04   #1536
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzięki Nevadko
hmm chyba jednak 15stkę wezmę w takim razie! Czyli np NC15 korektor i co Select SPF15 NC20 podkład? Czy myślisz, że moja blada twarz może w nim zbyt ciemna wyjść... Kurczeee ja chcem sklep MACa w Poznaniu!!!!!!!!!!

Ja Moja Droga nie mam w zwyczaju przesadzać więc jak Ci mówię, żeś moje guru MACowe to tak właśnie jest :P

Pięęęękna kolekcja!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:08   #1537
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięęęęęęęki

Załączam więc fotkę mojej bladziusiej buźki przeprazam z góry za niestaranny makeup to jeszcze eksperymenty... ;( hihi mam nadzieję, że te moje foty nie będą tutaj naruszały harmonii wątku.... Chodzi mi li i jedynie o określenie odcienia cery, obie są w dziennym swietle robione.
Wilhelminko, jeszcze Cię trochę pomęczę - a mianowicie, na tamtym zdjęciu, jaki to jest ten drugi róż? Jaką nazwę ma ten piękny błyszczyk? A e dwa cienie w paletce na dole - brąz i beż, matowe chyba, jakie nosza nazwy? I w końcu jakiego numera ma ten Twój Select?

W sklepie jak już wyżej pisałam macałam korektory i NC15 wydawał mi się wręcz biały nie wiem, przemyślę Może moja siora będzie umiała dopasować...

Jak już zamieszczę tą fokę, powiedzcie mi proszę tylko czy dobrze myślę zakładając, że pasuje do mnie bardziej gama odcieni NC niż NW bo wg tego co piszą na MACowej stronce to raczej chyba dobrze wydedukowałam no i Wilhelminko, jak w takim razie widziałby Ci się na mnie ten róż Pinch o'Peach? Nie za jasny trochę?
Dzięki z góry
wow, faktycznie balodzioszek z Ciebie Aż zazdroszczę pięknej cery
możesz męczyć, nie ma sprawy ten drugi róż to Dame. Ma raczej chłodną tonację i nie jest tak transparentny jak Pinch O'Peach. Ma delikatne drobinki, ale nie widać, więc można uznać go też za lekko matowy. Uwielbiam ten kolor taki chlodny róż. Błyszczyk to Florabundance, bardzo naturalny, dość jasny. Cienie to: Espresso (ten ciemny) i Wedge, tak są matowe Select mam w kolorze NC25, jest mocno żółtawy, ale ja wlaśnie mam strasznie żółtą cerę

Tak, wydaje mi się, że jesteś z gamy NC. Ale wiesz, tak teraz myślę, ze dla Ciebie to 15-stka dobra będzie. Bo ty naprawde jasna jesteś I szczerze mówiąc, na Twoim miejscu wybrałabym coś z gamy chłodnych róży. Mam wrażenie, ze Pinch O'Peach będzie trochę za ciepły



Nevadko
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 10:23   #1538
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
wow, faktycznie balodzioszek z Ciebie Aż zazdroszczę pięknej cery
możesz męczyć, nie ma sprawy ten drugi róż to Dame. Ma raczej chłodną tonację i nie jest tak transparentny jak Pinch O'Peach. Ma delikatne drobinki, ale nie widać, więc można uznać go też za lekko matowy. Uwielbiam ten kolor taki chlodny róż. Błyszczyk to Florabundance, bardzo naturalny, dość jasny. Cienie to: Espresso (ten ciemny) i Wedge, tak są matowe Select mam w kolorze NC25, jest mocno żółtawy, ale ja wlaśnie mam strasznie żółtą cerę

Tak, wydaje mi się, że jesteś z gamy NC. Ale wiesz, tak teraz myślę, ze dla Ciebie to 15-stka dobra będzie. Bo ty naprawde jasna jesteś I szczerze mówiąc, na Twoim miejscu wybrałabym coś z gamy chłodnych róży. Mam wrażenie, ze Pinch O'Peach będzie trochę za ciepły



Nevadko
Wilhelminko Cierpliwa Dziękuję no jestem bledzioszek, jestem. a tacera to aż taka piękna w realu nie jest, miewam z nią duuuże problemy, ale na szczęście foty mnie nie zdradziły hihi
Też myślę, że chyba lepiej 15 wziąć... Zawsze mogę trochę bronzerka dorzucić na wierzch...
Hmmm no a nie sądzisz, że chłodny róż mnie trochę przybije? Hmmm a najbardziej w sumie zalezy mi na efekcie matowym...
http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66104 co byś powiedziała na odcienie Melba czy Prism? Jakieś jeszcze sugestie? en Dame przynajmniej na MACowym swatchu bardzo chłodny mi sie wydaje...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:26   #1539
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wilhelminko Cierpliwa Dziękuję no jestem bledzioszek, jestem. a tacera to aż taka piękna w realu nie jest, miewam z nią duuuże problemy, ale na szczęście foty mnie nie zdradziły hihi
Też myślę, że chyba lepiej 15 wziąć... Zawsze mogę trochę bronzerka dorzucić na wierzch...
Hmmm no a nie sądzisz, że chłodny róż mnie trochę przybije? Hmmm a najbardziej w sumie zalezy mi na efekcie matowym...
http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66104 co byś powiedziała na odcienie Melba czy Prism? Jakieś jeszcze sugestie? en Dame przynajmniej na MACowym swatchu bardzo chłodny mi sie wydaje...
Myślę i myślę... i stwierdziłam, ze chyba dla ciebie melba lepsza będzie Jeżeli boisz się chlodnych odcieni, to nie ma co ryzykować. Prism wydaje mi się juz troszkę za chlodny.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:35   #1540
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No ta Melba ładna jest w sumie...Mnie się wydaje, że ona jakby tak na pograniczu między ciepłymi a chłodnymi odcieniami jest...
AAaaaa własnie moje odsypeczki przyjechały na rowerze wraz z panem listonoszem
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:37   #1541
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado, mam dziwne wrażenie, że masz kufer lepiej wyposażony niż sklep w Krakowskiej... heh piękności
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 10:48   #1542
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
oooo, śliczności mam ochotę na Twoje cienie
a ja mam ochote na twoje te cienie sa genialne, nie sadzisz? niedawno wymalowalam sie tymi srebrnymi na impreze i pytano mnie gdzie bylam u wizazystki to chyba dobrze swiadczy o kolorach

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięęęęęęęki

Załączam więc fotkę mojej bladziusiej buźki przeprazam z góry za niestaranny makeup to jeszcze eksperymenty... ;( hihi mam nadzieję, że te moje foty nie będą tutaj naruszały harmonii wątku.... Chodzi mi li i jedynie o określenie odcienia cery, obie są w dziennym swietle robione.
Wilhelminko, jeszcze Cię trochę pomęczę - a mianowicie, na tamtym zdjęciu, jaki to jest ten drugi róż? Jaką nazwę ma ten piękny błyszczyk? A e dwa cienie w paletce na dole - brąz i beż, matowe chyba, jakie nosza nazwy? I w końcu jakiego numera ma ten Twój Select?

W sklepie jak już wyżej pisałam macałam korektory i NC15 wydawał mi się wręcz biały nie wiem, przemyślę Może moja siora będzie umiała dopasować...

Jak już zamieszczę tą fokę, powiedzcie mi proszę tylko czy dobrze myślę zakładając, że pasuje do mnie bardziej gama odcieni NC niż NW bo wg tego co piszą na MACowej stronce to raczej chyba dobrze wydedukowałam no i Wilhelminko, jak w takim razie widziałby Ci się na mnie ten róż Pinch o'Peach? Nie za jasny trochę?
Dzięki z góry
wiesz co ja mam NW20 i to jest kolor o ton jasniejszy od korektora clinique line smoothing w kolorze 02 light (mozesz sprawdzic w sephorze). NW20 jest zdecydowanie bardziej rozowy niz zolty, pasuje do raczej jasnej w kierunku do sredniej karnacji.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Ooooo
Co myślisz o paintach? ja właśnie zamówiłam sobie trzy kolorki i jestem ciekawa efektu
rozowy paint uzywam jak roz w kremie, bardzo fajnie wyglada bo jest troszke blyszczacy i jednoczesnie daje bardzo naturalny kolor.

bare canvas jest fajny pod cienie i pod pigmenty. trzyma pigment troche lepiej niz podklad ok 8 -10 godzin. uzywam go tez zamiast zwyklego jasnego cienia na dolna powieke, bo bardzo fajnie wyrownuje kolor skory.

jak ci sie podobaja te pigmenty overrich? teraz zaluje ze bedac w sklepie nie wybralam zadnego ale ich jest tyle, ze nigdy nie potrafie sie zdecydowac..
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:51   #1543
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Nevado, mam dziwne wrażenie, że masz kufer lepiej wyposażony niż sklep w Krakowskiej... heh piękności
To nie wrażenie

luizinha: ooo jak dobrze, że porównujesz do Clinique - ja używam All About Eyes Cncealer w odcieniu 01 Light Neutral i podkładu Perfectly Real Makeup w odcieniu 02 (p) cokolwiek to jest.
Dlatego ja myślę, że NC byłby dla mnie lepszy chyba, bo moja skóra bardziej jest beżowa niż różowa... Chyba zaryzykuję z tą 15stką
Tylko teraz całe moje plany nie powiem co trafiło - przyszły odsypki i teraz to ja już nie wiem co zamawiać... Na pierwszy rzut oka cudowne są: Circa Plum, Tan no i Naked na który już postawiłam, że go biorę.... Ehhh piękne odsypeczki - takie jesienne
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:17   #1544
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny dostałm dzisiaj z wymiany 2 pigmenty:
1/ Golden Lemon
2/ Paradisco

Na pierwszy wymieniłam się celowo dla porównania z tym samym kolorem zakupionym przeze mnie osobiście w MAC-u. Niestety dostałam na wymiance podróbę.
Wklejam zdjęcia porównawcze. Nie jestem zbyt dobrym fotografem, ale myślę, że różnicę zobaczycie. Pokazałam również oba pigmenty mężowi, nie mówiąc o co chodzi, żeby powiedział czy widzi jakąś różnicę. Widział. Podróba była widocznie mniej połyskliwa. ma mniej drobinek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (39,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (25,3 KB, 50 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:13   #1545
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a Paradisco? tez podrabiany?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:39   #1546
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a Paradisco? tez podrabiany?
Nie wiem, bo nie mam takiego swojego, to nie mogę porównać. Nie znam tego koloru, ale jest od tej samej osoby, więc tylko mogę wnioskowac, że również jest podróbką. Porównałam tylko kolor, który mam, bo sama kupowałam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:48   #1547
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mariolu, ujawnij proszę tą, która wymienia się na podróbki - ku przestrodze dla innych. Ja też niedawno wymieniałam się za pigmenty i po twoim poście pierwsze co przyszło mi do głowy to czy są oryginalne? . Ja niestety nie mam do czego porównać
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:55   #1548
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Mariolu, ujawnij proszę tą, która wymienia się na podróbki - ku przestrodze dla innych. Ja też niedawno wymieniałam się za pigmenty i po twoim poście pierwsze co przyszło mi do głowy to czy są oryginalne? . Ja niestety nie mam do czego porównać
Ale powiedźcie jest różnica nie ? Chyba nie jestem ślepa nie ? Bo nie chcę nikogo bezpodstawnie podejrzewać. Kolory się różnią prawda ?

Napisałam do tej wizażanki PW. Powiedziała, ze ma je jeszcze od innej (podała mi nicka), ale nie chę pochopnie podawać tutaj nick. Ona ma się skontaktować z tamtą wizażanką i upewnić się czy pigment, który mi dała to rzeczywiście Golden Lemon czy inny. Poczekam na odpowiedź ponieważ pigmentów i kolorów jest wiele. Jak dostanę odpowiedź to Wam powiem co i jak.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 14:36   #1549
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

w którym sklepie w złotych tarasach są maki
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 14:53   #1550
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mariolu wymienialysmy sie z ta sama Wizazanka i ja mam Paradisco
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 15:27   #1551
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu wymienialysmy sie z ta sama Wizazanka i ja mam Paradisco
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 15:57   #1552
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziś doszły moje odsypeczki, kolorki cudowne zakochałam się nie wiem którym najpierw się umalować najlepiej wszystkim naraz szał
Niedługo będę zamawiać dalej
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:09   #1553
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a skad zamawialas?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:22   #1554
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale powiedźcie jest różnica nie ? Chyba nie jestem ślepa nie ? Bo nie chcę nikogo bezpodstawnie podejrzewać. Kolory się różnią prawda ?
różnią się i to moim zdanie baaaaardzo ehhh aż szkoda słów.
Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
w którym sklepie w złotych tarasach są maki
MAC? w MACu MAC ma swój odrębny salon. Trochę mi zajęło znalezienie go ale w koncusie udało. Tam są tablice z mapką centrum i można się dzięki nim znaleźć łatwo.

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Dziś doszły moje odsypeczki, kolorki cudowne zakochałam się nie wiem którym najpierw się umalować najlepiej wszystkim naraz szał
Niedługo będę zamawiać dalej
heheh mam taką teorię że MACa wymyślił jakiś diabełek coby grzeczne dziewczynki wodzić na pokuszenie heh dzisiaj właśnie doszła do mnie 4 runda... W sumie mam ich już... momencik... 35 odsypek. sama jestem w szoku. A najgorsze w tym wszystkim jest wybrac teraz 3 aby je kupić całości. Naked to mój niespodziewanie pierwszy typ. Miał być Goldenaire ale nie wiem czy Tan nie podoba mi się bardziej Ehhh żeby tak pigmenty w sklepie kosztowały 65zł, tyle u nas co w UK to ja bym tam raz w miesiącu była po 2 sztuki
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:33   #1555
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a skad zamawialas?
aaa od zaufanej osoby z tej stronki

oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:00   #1556
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ok
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:26   #1557
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
różnią się i to moim zdanie baaaaardzo ehhh aż szkoda słów.
czyli z moim wzrokiem jeszcze ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:55   #1558
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kasiaj85 dzięki
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:10   #1559
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No problemo

Laseczki moje, wklejajcie proszę jak macie jakieś ładne różyki do policzków co myślicie, że mogłyby blondynce pasować, prooooszę. Wilhelminko, jak masz jeszcze jakieś pomysły to pisz... Ja w sumie zastanawiac się zaczęłam czy róż matowy jest dobry dla kogoś, kto ma średnią wprawę w nakładaniu róży w ogóle... Może leszy byłby ten efekt Sheertone jednak... Kusi mnie ten odcien Pinch O'Pink...Tak teraz myślę, że matowy mógłby mi plamy zostawiać... Co sądzicie?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:35   #1560
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam odpowiedź od właścicielki pigmentów. Podobno to nie Golden Lemon, a juiced gold. Nie znam tego pigmentu, więc niech się może wpowiedzą właścicielki tego pigmentu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.