Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 11:05   #271
damarisss
Przyczajenie
 
Avatar damarisss
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

chodzi mi o Arka był w salonie i mnie farbował https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...68272885_n.jpg tutaj podaje linka... powiem tak po pierwszej wizycie u nich w salonie byłam mega zadowolona, później już miałam zastrzeżenia... To samo mówią dwie moje znajome. 1wsza wizyta zachwyt, kolejne rozczarowanie u Angeliki jeszcze nie byłam. Chciałabym znaleźć tańszego fryzjera i uzyskać taki sam efekt bądź lepszy
Moja kuzynka ma zawsze piękny kolor i ścięcie, chodzi gdzieś obok Sądu Rejonowego na ul. Cieszyńskiej, podobno jakiś stary zakład, a zawsze jest b. zadowolona.
damarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:48   #272
Nikkolle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

witajcie,
czasem tak jest niestety. Ja generalnie chodzę na żywiecką do studio gerso http://studiogerso.pl i parę moich znajomych również . Póki co wszystkie jesteśmy zadowolone. Kolezanka robila nawet paznokcie tam i tez wyszlo super. Pozdrawiam
Nikkolle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 13:19   #273
damarisss
Przyczajenie
 
Avatar damarisss
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

ja byłam teraz w magmie w buczkowicach u eli na ombre, jest ok, chyba takich ładnych włósów jeszcze nie miałam ale farby na których pracuje dla mnie porażka
damarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 18:36   #274
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

I ja tutaj zawędrowałam.
Możecie polecić jakiś godny salon, gdzie DOBRZE farbują? Dobrze, czyli taki kolor, jaki chcę, farba nie niszczy włosów, nie spłukuje się zaraz... I żeby nie było za drogo, bo bez kasy ostatnio jestem.
Błagam, doradźcie kogoś.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:19   #275
KarolinaRet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Hej dziewczyny, czy może któraś z Was korzystała z usług salonu w Galerii Sfera, chodzi mi o ten http://www.jeanlouisdavid.pl/salon-8...-bielsko-biala Od niedawna mieszkam w Bielsku i jeszcze nie wyrobiłam sobie opinii na temat fryzjerów w tym mieście. Byłam dwa razy w tym salonie w Poznaniu i byłam zadowolona pomimo tego,że ceny są wysokie to nigdy nie żałowałam wydanych tam pieniędzy. Nie wiem jednak czy równie dobra ekipa jest w Bielsku, stąd moja prośba o opinie na temat tego salonu
KarolinaRet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:58   #276
m_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Ja osobiście nie polecam - wszystko zależy od tego na kogo trafisz..Ja byłam raz i wyszłam bardzo niezadowolona. W sumie przez przypadek znalazłam świetnego fryzjera w Pszczynie i teraz tylko tam jeżdżę.
m_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 20:07   #277
nikolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
GG do nikolusia
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Ja trafiłam z polecenia na ul.Cieszyńska 70 do P.Małgosi i już tam zostałam i będę chyba na wieki ale jak to zawsze bywa każdy musi sam spróbować.To jedyna fryzjerka która wyprowadziła mi pięknie włosy blond z suchego kołtuna na długie i zdroweDZIEWCZYNY POLECAM naprawde warto,próbujcie.
nikolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 21:23   #278
biedronka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Question Bardzo proszę o poradę!:)

Poszukuję dobrej fryzjerki/fryzjera w Bielsku-Białej i okolicach, takiego który poradzi sobie z moimi strasznymi włosami a mianowicie bardzo cienkimi, ciężkimi i trudnymi w układaniu, bo już nie mogę na nie patrzeć a konkretnie chciałabym je obciąć i może zaczerpnąć jakiejś porady na temat jak je unieść u nasady aby nie były takie oklapnięte gdyż ja próbowałam już różnych sposobów i nic, żaden fryzjer nie obciął mnie jeszcze tak żeby moje włosy ładnie się układały. Bardzo proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi
biedronka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 09:21   #279
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Bardzo proszę o poradę!:)

zmartwię Cię, w BB nie ma takich fryzjerów..
też szukam i za każdym razem rozczarowanie, strata czasu, pieniędzy...
teraz też jestem na etapie szukania.. chyba zaoszczędzę trochę grosza i będę szukać poza BB, myślałam już nawet o KRK czy KTW
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:28   #280
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

No niewiem czy moge sie z Toba zgodzic co do tego ze w bielsku niema dobrych fryzjerow,ja juz od jakiegos czasu z kolezankami kozystamy z uslug Pani Asi ktora pracuje w buczkowicach i zawsze jestesmy zadowolone,jeszcze mi sie nie zdazylo zebym wyszla nie zadowolona
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:59   #281
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Cytat:
Napisane przez ashlej Pokaż wiadomość
No niewiem czy moge sie z Toba zgodzic co do tego ze w bielsku niema dobrych fryzjerow,ja juz od jakiegos czasu z kolezankami kozystamy z uslug Pani Asi ktora pracuje w buczkowicach i zawsze jestesmy zadowolone,jeszcze mi sie nie zdazylo zebym wyszla nie zadowolona
Pani Asia jest w Buczkowicach, a wiolafrytka mówi o Bielsku Asia od kiedy się przeniosła i zatrudniła pracownika, jakoś tak inaczej się zrobiło... lokal też nieciekawy...chyba zmiana na gorsze...
Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
zmartwię Cię, w BB nie ma takich fryzjerów..
też szukam i za każdym razem rozczarowanie, strata czasu, pieniędzy...
teraz też jestem na etapie szukania.. chyba zaoszczędzę trochę grosza i będę szukać poza BB, myślałam już nawet o KRK czy KTW
wiolafrytka a Ty byłaś np. u Pawia? W szalonych nożyczkach? Albo u Kawuloka? Chciałabym poznać Twoją opinię....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795359 Nowa wymianka

Edytowane przez magdazzz18
Czas edycji: 2014-07-16 o 16:02
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 16:09   #282
xsara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

polecam swoją zaprzyjaźnioną fryzjerkę , przede wszystkim słucha co chcesz uzyskac i na pewno krzywdy nie zrobi www.kingadalek.pl

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

A mnie Pani Asia tak urządziła kiedyś że drygi rok włosy zapuszczam , odradzam !!![COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-07-20 o 11:40
xsara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 20:25   #283
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

hmm.. nie wiem ja zawsze chodze do niej i jest ok nie bylam u jej pracownika wiec niemoge sie wypowiedziec na ten temat ...
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 12:00   #284
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Zaciekawiła mnie strona Pani Kingi Dalek, ale nigdzie nie doszukalam się żadnej opinii na jej temat... może był ktoś jeszcze u niej? Chyba będę musiała sama sprawdzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795359 Nowa wymianka
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:37   #285
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Cytat:
wiolafrytka a Ty byłaś np. u Pawia? W szalonych nożyczkach? Albo u Kawuloka? Chciałabym poznać Twoją opinię....
u Kawuloka byłam 2 razy (raz jeszcze na złotych - w sumie wtedy byłam zadowolona, obcinał mnie Andrzej, drugi raz byłam już w nowej siedzibie i tu porażka na maksa - tym razem farba - która zeszła chyba w ciągu 2 tygodni. Taki kit mi wciśli, nigdy tam nie wrócę.

W Szalonych nożyczkach nie byłam, natomiast słyszałam wiele negatywnych opinii i raczej nie chce ryzykować.

Jeszcze z tych znanych salon Alex - to już totalna porażka. Z pozoru na pierwszy kontakt włascieiclka Ola wydaje sie symatyczna i mila, byłam u niej i rowniez tam nie wrócę, naprawdę szkoda mojego czasu i żal pieniędzy. Byłam z wizyty niezadowolona, (na początku ustaliłam z nią co robimy ona oczywiście że nie ma problemu) po czym efekt drastycznie odbiegał od założenia. Jak jej to powiedziałam że mi się nie odoba że inaczej się umawiałyśmy to już nie była tak miła jak na początku, chamska i niekulturalna (nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem), każdemu odradzam - szkoda nerwów i kasy.


Chyba zacznę jeździć do KRK

Edytowane przez wiolafrytka
Czas edycji: 2014-07-17 o 16:39
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:58   #286
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
u Kawuloka byłam 2 razy (raz jeszcze na złotych - w sumie wtedy byłam zadowolona, obcinał mnie Andrzej, drugi raz byłam już w nowej siedzibie i tu porażka na maksa - tym razem farba - która zeszła chyba w ciągu 2 tygodni. Taki kit mi wciśli, nigdy tam nie wrócę.

W Szalonych nożyczkach nie byłam, natomiast słyszałam wiele negatywnych opinii i raczej nie chce ryzykować.

Jeszcze z tych znanych salon Alex - to już totalna porażka. Z pozoru na pierwszy kontakt włascieiclka Ola wydaje sie symatyczna i mila, byłam u niej i rowniez tam nie wrócę, naprawdę szkoda mojego czasu i żal pieniędzy. Byłam z wizyty niezadowolona, (na początku ustaliłam z nią co robimy ona oczywiście że nie ma problemu) po czym efekt drastycznie odbiegał od założenia. Jak jej to powiedziałam że mi się nie odoba że inaczej się umawiałyśmy to już nie była tak miła jak na początku, chamska i niekulturalna (nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem), każdemu odradzam - szkoda nerwów i kasy.


Chyba zacznę jeździć do KRK
Co do Alex to mamy podobne wspomnienia do KRK trochę daleko, ale podobno do Bielska przyjeżdża z Krakowa fryzier Maniewski...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795359 Nowa wymianka
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:22   #287
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Co do Alex to mamy podobne wspomnienia do KRK trochę daleko, ale podobno do Bielska przyjeżdża z Krakowa fryzier Maniewski...
Właśnie słyszałam o tym Maniewskim, nawet kiedyś dzwoniłam się umówić ale termin mi nie pasował. Chyba spróbuje u niego jeszcze. Szkoda że nie znam nikogo kto u niego był.

Aha tak mi się przypomniało co fryzjerów "amatorów". Sama niedawno się nacięłam i już nigdy więcej dlatego ostrzegam. Na osiedlu beskidzkim dziewczyna (nie będę podawać strony www... ale dosyć dobrą ma "firmową stronkę" - która zachęca - same pozytywne opinie , które pewnie sama sobie pisze) - szczerze mówiąc nie wiem czy Pani Klaudia.. cokolwiek potrafi zrobić na głowie, brak słów na opis...a jej miejscem pracy jest pokój graciarnia u siebie w mieszkaniu, trafiłam tam zachęcona stroną w necie - żałuję że się dałam zrobić w konia. ale mądry człowiek po szkodzie...
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:33   #288
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

A wie ktoś może ile kosztuje wizyta u Macina Pawia? Strzyżenie i kolor na włosach do ramion?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795359 Nowa wymianka
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 17:22   #289
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Witam,

mam lekko falowane włosy, podatne na kręcenie, długość - prawie do pasa... od lat nic z nimi nie robiłam, nie farbowałam i nie obcinałam. Niestety z wiekiem jest ich coraz mniej... strasznie wypadają
Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby je wycieniować, bo mam nadzieję, że dzięki temu trochę odżyją, bardziej się pofalują i zwiększę ich objętość. Niestety boję się, że trafię na złego fryzjera, który zamiast pocieniować... po prostu mi je utnie
Po przeczytaniu tych wszystkich postów na tym wątku mam jeszcze większy mętlik w głowie. Wychodzi na to, że nie ma 1 fryzjera, który byłby dobry we wszystkim. Ten, który dobrze farbuje nie koniecznie dobrze ścina włosy, czy dobiera fryzury.
Czy ktoś z Was cieniował włosy i może polecić mi fryzjera, który dobrze to zrobi?? Może być w Bielsku, może być w okolicy, czy nawet w Krakowie.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 07:04   #290
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Szcerze odradzam cieniowania! Falowane wlosy potrzebuja stylizacji i nawilzenia (wejdz sobie na bloga anwen). Ja od kilku lat juz zapuszczam cieniowanie falowanych wlosow.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 19:07   #291
wizazowokolorowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Fryzjer mężczyzna.

Hej dziewczyny! Jestem z Bielska-Białej i szukam fryzjera, mężczyzne. Czy któraś z Was wie gdzie mogę go znaleźć? Dodam, że takiego w miarę taniego.
Możecie mi polecić też dobrą, tanią fryzjerkę.

Edytowane przez wizazowokolorowo
Czas edycji: 2015-06-24 o 19:08
wizazowokolorowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 13:29   #292
wizazowokolorowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Smile Fryzjer Bielko-Biała

Szukam w miare taniego fryzjera a przede wszystkim zeby byl to mezczyzna. Moze mi ktoras poradzic gdzie mam sie udac?
wizazowokolorowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 05:49   #293
martikawrc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo proszę o poradę!:)

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
zmartwię Cię, w BB nie ma takich fryzjerów..
też szukam i za każdym razem rozczarowanie, strata czasu, pieniędzy...
teraz też jestem na etapie szukania.. chyba zaoszczędzę trochę grosza i będę szukać poza BB, myślałam już nawet o KRK czy KTW
A ja po wielu latach szukania trafiłam do Hairmanii (na ul 11 Listopada) - tanio nie jest, ale zawsze jestem zadowolona, dziewczyny co tam pracują są kreatywne, bardzo sympatyczne no i naprawde lubią to co robią. Czasem trzeba troche na termin poczekać - ale to dobry zakład więc jest oblegany - jednym słowem POLECAM!!
martikawrc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:59   #294
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Exclamation Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Dzięki Wam, za ten wątek !

Proszę pomóżcie !
Kilka dni temu na wieczorze panieńskim kumpeli przegrałam zakład i za karę zgodziłam się ściąć włosy - nie było to nie wiadomo ile ale jednak z włosów do łopatek mam hmm sama nie wiem dokąd tył krótki przód dłuższy - miałam włosy związane w kucyk i i obcięto mi jak leciały ale są to istne FALE DUNAJU jeśli wiecie co mam na myśli muszę jakoś to zamaskować w sensie myślałam o fryzurce jak na fotce.. gdzie w Bielsku trafię na kogoś kto się tego podejmie w miarę nie drogo i nie zetnie mnie na łyso

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że moje włosy są dość cienkie i mega niesforne każdy kosmyk odstaje w swoją stronę mam nadzieję, że nie będę wyglądać komicznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c0947fd4bd1a83997cf81e04d8d919f2.jpg (58,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-bob.jpg (92,8 KB, 18 załadowań)
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 17:59   #295
Beata1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Tak zgadza sie .To ul.Cieszyńska salon JOSEI też polecam.Jestem tam klientką z polecenia.Narazie nie mam zamiaru zmieniać.Szególnie polecam wszystkim zepsutym i zniszczonym blondykom.Ceny są jak dla mnie wysokie,ale naprawdę warto,jest jakość
Beata1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 18:19   #296
Marjory555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Nie polecam studia Alterlook na Prusa. Ścinała mnie Pani Sara, która nie chciała mnie ściąć jak chcę. Ja,niestety zgodziłam się na jej pomysł,więc podcięcie włosów o 2 cm. Tylko po podcięciu każdy włos miałam innej długości!!! A myślałam,że podcięcie włosów półdługichnie jest filozofią. Poza tym nie spodobało mi się jak fryzjerka odnosi się nieprofesjonalnie do pomocnicy. Z całego serca nie polecam.
Marjory555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 09:37   #297
pannajesiennapanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

A jak nazywa się fryzjerka?
pannajesiennapanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 11:18   #298
KamillaCz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Ja mogę z czystym sumieniem polecić fryzjera z Pszczyny - Sergieja z BioSalon ul Dworcowa. To w sumie blisko z Bielska i Tychów a jak ktoś chce mieć naprawdę super włosy i profesjonalne obcięcie to warto dojechać te kilka km.
Sergiej uratował moje zniszczone przez inną fryzjerkę włosy! W ogóle to nie tyko fryzjer ale też dyplomowany stylista, pierwszy raz mam obcięcie , w którym czuję się naprawdę świetnie, a kolor dopasowany ( pierwsza wizyta była jak u lekarza z długą rozmową na temat włosów, kosmetyków,stylu życia itp).
Wszystkie moje znajome już do niego chodzą i są mega zadowolone.
KamillaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.