Fryzjer Nowy Sącz - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-14, 10:22   #211
edziaaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
a u której pani była? Czy oni mają stronę internetową?
U Pani Marzenki
edziaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 17:18   #212
werooonikaaa
Przyczajenie
 
Avatar werooonikaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Powiem Wam, że po tych wszystkich komentarza dotyczących salonu "Stylissmo" w końcu się skusiłam. Umówiłam się do słynnej pani Mariolki i powiem Wam, że moje odczucia są raczej mieszane...

Łatwo jest rozwalić zwykłe strzyżenie, uwierzcie mi - wiem co mówię
(trzy lata temu byłam w salonie na ul. Sobieskiego takim z zielonym szyldem - nie u pani Twardowskiej . Poszłam jedynie lekko podciąć końce - włosy miałam już prawie do pasa (!) i kobieta ścięła mi je do USZU (!!!) i do tego okropnie je ścieniowała !!!
Tragedia możecie sobie wyobrazić jak ryczałam przez pierwsze tygodnie !!! - NIE POLECAM ! Chyba, że wrogowi )

Na szczęście włosy odrosły, a ja postanowiłam trochę poszperać przed kolejnym fryzjerem . Padło na wychwalaną panią Mariolkę, jednak nie sprawdziła się u mnie i raczej już jej nie odwiedzę. To prawda - nie spieprzyła włosów, ucięła ile chciałam, ale niemiłosiernie CIĄGNĘŁA za nie podczas mycia, strzyżenia i czesania. Wypadło mi ich chyba z "milion" z tego co widziałam na grzebieniu i podłodze oraz na tej pelerynce co ją nam zakładają . No naprawdę byłam bliska łez na tym fotelu.
Mam włosy farbowane na blond z natury też jestem blondynką tylko taką "mysią" i jak pewnie część z Was wie cechą takich włosów jest ich dosyć ładna gęstość, ale równocześnie są baaardzo delikatne i cienkie dlatego łatwo się niszczą, tym bardziej farbowane...
Dodatkowo powiem Wam, że strasznie się spieszyła przez co nie za bardzo skupiała się na pracy i dodatkowo plotkowała z koleżanką obok co również nie przemawia na jej korzyść - raczej nie była skoncentrowana na mnie...

Oprócz tego, że nie ścięła za dużo (co dla mnie już jest plusem) to jednak z powodu jej podejścia i potraktowania włosów nie polecam . Nie wyszłam z wielkim uśmiechem na ustach, ale i nie załamana.

PS: Dodatkowo powiem Wam, że byłam też u jej koleżanki pani Marzeny, chyba ...
U niej podobnie jednak za jedno zdanie na pewno już do niej nie pójdę ponownie, a mianowicie, gdy powiedziałam o historii z salonu na Sobieskiego, odpowiedziała mi " Rozumiem, ale to TYLKO WŁOSY ( "tylko" jak dla kogo ?!) i odrosną ".
Mówię Wam po tych słowach mało nie zwiałam z fotela. Tak się bałam później z każdym ruchem nożyczek ! Dla takich nerwów nie opłaca się, naprawdę ...
werooonikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:28   #213
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dwa miesiące?! wow... Dotej pory zmieniłabym zdanie 10 razy
Też tak myślałam, ale jednak byłam twarda i wytrzymałam
To chyba też zależy do kogo się umawiasz, mi polecano bardzo p. Renatę i chciałam do niej koniecznie.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 17:02   #214
Asiek:PP
Raczkowanie
 
Avatar Asiek:PP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 200
GG do Asiek:PP
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Generalnie zauważyłam, iż wiekszość sądeckich fryzjerów nie ma szacunku do "materiału" nad którym pracują. Traktują włosy włosy klientów bardzo, ale to bardzo niedelikatnie, zarówno podczas mycia, rozczesywania czy układania. Czytam, że wizyta u fryzjra powinna być przyjemnością... Się pytam jak?
__________________
SZCZĘŚLIWA

Uśmiech od losu
dostajemy w darze
za dobre czyny.


Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

biżu miłe dla oka
Asiek:PP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:06   #215
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja jutro idę na to wymarzone ombre, już się boję... Jeśli nie wyjdzie, to ścinam kłaki

A czy zna ktoś salon Palisander? Niektóre fotki na fb mają sensowne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 14:23   #216
werooonikaaa
Przyczajenie
 
Avatar werooonikaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez Asiek:PP Pokaż wiadomość
Generalnie zauważyłam, iż wiekszość sądeckich fryzjerów nie ma szacunku do "materiału" nad którym pracują. Traktują włosy włosy klientów bardzo, ale to bardzo niedelikatnie, zarówno podczas mycia, rozczesywania czy układania. Czytam, że wizyta u fryzjra powinna być przyjemnością... Się pytam jak?


No dokładnie, też to zauważyłam ... Niestety....
Byłam też w salonie "Wella" na ul.Barbackiego i tam też fryzjerka traktowała moje włosy jakby obcinała blachę ...
I jeszcze ta cena ! 60 zł za zwykłe cięcie ?! Tego salonu również nie polecam...
werooonikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:12   #217
201604111350
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Czytam. Po latach chcę ściąć swoje długie włosy. Wcześniej tylko je podcinałam. Widzę że tu jest wiele starych postów. Jak wygląda sprawa dziś? Mam włosy cienkie, lekko falowane z tendencją do puszenia się.
Z fryzurą nie chcę szaleć: mam ochotę na dłuższego boba, a co za tym idzie zależy mi na perfekcyjnym cięciu. Nie przepadam za fryzjerkami które wciskają na siłę kosmetyki których nie chcę. Czasem kupię coś w salonie, ale jest różnica między zachętą a byciem natarczywym i nachalnym.
Myślałam o Awangardzie na Malczewskiego, Shisheido i takim salonem przy Krakowskiej (ale nie Afrodyta ani ta Pani obok z firankami jak z lat 80, tylko ciut dalej) mieszczącym się w budynku gdzie na dole chyba sprzedają blachy. Być może na górze jest jakiś fitness (nie jestem pewna). Kiedyś tam chodziłam- było drogo i trzeba było długo czekać na wizytę, ale pamiętam że efekty przechodziły moje oczekiwania.
Nie polecajcie mi Benego! Chyba że przestał używać brzytwy jako głównego narzędzia pracy.
201604111350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 21:13   #218
piotrkmak32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

witam panom mogę polecić bardzo fajnego fryzjera.Młody chłopak pracuje w salonie na żywieckiej obok komisu z telefonami,bardzo fajnie strzyże i nie drogo (18zł) ja byłem tam i jestem bardzo zadowolony,żadna fryzjerka jeszcze mnie tak fajnie nie ostrzygła. Teraz nawet tam moje dzieci będę zabierał.Bardzo bardzo polecam
piotrkmak32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 09:35   #219
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Gazeta Krakowska zrobiła ranking http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 18:47   #220
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

A był ktoś w Strefie Zdrowego Włosa u Pani Kingi Mężyk ? Chciałabym zrobić sobie tam kolorowe końcówki włosów, albo ombre w jakimś kolorku fajnym i szukam opinii
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 15:14   #221
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
A był ktoś w Strefie Zdrowego Włosa u Pani Kingi Mężyk ? Chciałabym zrobić sobie tam kolorowe końcówki włosów, albo ombre w jakimś kolorku fajnym i szukam opinii
Dzięki Tobie zainteresowałam się jej stroną na fb i całkiem mi się podoba umówiłam się na fryzurę weselną, dam znać
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 20:10   #222
Wiola3_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny co do salonu w Realu to zdecydowanie nie polecam. Byłam raz i drugi raz tego blędu nie popełnie. Fryzjerka która mnie strzygła oraz farbowała mi włosy nie miała chyba zielonego pojecia co robi, kompletnie nie potrafiła mi doradzić. Koniec konców za lekkie podciecie trwajace maks 5 minut i farbowanie zaplacilam 200 zł... stracony czas i pieniadze a kolor splukal sie po kilku myciach . Polecam za to salon Palisander. Fryzjerki na wysokim poziomie, fachowe doradztwo. Rozjasnialam wlosy z rudego na blond, Pani Ania wyczarowala mi piekne ombre. Jestem zachwycona nowym kolorem i strzyzeniem. Włosy wlasciwie nie odczuly rozjasniania, sa w bardzo dobrej formie. Teraz chodze do salonu regularnie i zawsze wychodze zadowolona. Bylam juz u roznych fryzjerow w Sączu ale zawsze cos bylo nie tak, nie bylam w pelni zadowlona. Teraz za kazdym razem wszystko jest ok
Wiola3_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:52   #223
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez Wiola3_1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do salonu w Realu to zdecydowanie nie polecam. Byłam raz i drugi raz tego blędu nie popełnie. Fryzjerka która mnie strzygła oraz farbowała mi włosy nie miała chyba zielonego pojecia co robi, kompletnie nie potrafiła mi doradzić. Koniec konców za lekkie podciecie trwajace maks 5 minut i farbowanie zaplacilam 200 zł... stracony czas i pieniadze a kolor splukal sie po kilku myciach . Polecam za to salon Palisander. Fryzjerki na wysokim poziomie, fachowe doradztwo. Rozjasnialam wlosy z rudego na blond, Pani Ania wyczarowala mi piekne ombre. Jestem zachwycona nowym kolorem i strzyzeniem. Włosy wlasciwie nie odczuly rozjasniania, sa w bardzo dobrej formie. Teraz chodze do salonu regularnie i zawsze wychodze zadowolona. Bylam juz u roznych fryzjerow w Sączu ale zawsze cos bylo nie tak, nie bylam w pelni zadowlona. Teraz za kazdym razem wszystko jest ok
Również polecam Palisander. Robiłam tam kolorowe ombre na końcówkach, czerwony przechodzący w pomarańcz, świetnie wyszło Nie wiem jak Pani fryzjerka miała na imię, ale wszystkie pracujące tam Panie bardzo miłe, fachowa obsługa i na bardzo wysokim poziomie.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:46   #224
Wiola3_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny ostatnio polecalam Wam Salon Palissander, teraz chcialam przestrzec przed fryzjerką z salonu Beauty Art na Nawojowskiej. Nie znam imienia, szczupla mloda dziewczyna w dlugich wlosach. Sympatyczna mila ale wlosy musialy byc ratowane przez inna fryzjerke na drugi dzien.Wyszlam z miedzianymi odrostami reszta w kolorze zimnego blondu z szarobura poswiatą. Efekt byl taki jakbym bawila sie w rozjasnianie odrostow w domu. W salonie nie wygladalo to zle kwestia swiatla, dopiero w domu zobaczylam co tak naprawde mam na glowie. Nie polecam szkoda pieniedzy czasu a przede wszystkim wlosow.
P.S. Pani fryzjerka z efektu byla bardzo zadowolona i stwierdzila ze zmiana na plus
Wiola3_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 15:23   #225
Doti666
Raczkowanie
 
Avatar Doti666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 333
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

up
__________________
Click to give food
Doti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 03:49   #226
Doti666
Raczkowanie
 
Avatar Doti666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 333
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

up
__________________
Click to give food
Doti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 14:12   #227
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Czy ktoś robił zabieg Olaplex w Nowym Sączu?
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 20:46   #228
580687
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Witam was jestem tu nowa, poszukuję opinie na temat Pani Kasia Boroń fryzjerka z Nowego Sącza czy ktoś coś wie ??
580687 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 16:04   #229
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez 580687 Pokaż wiadomość
Witam was jestem tu nowa, poszukuję opinie na temat Pani Kasia Boroń fryzjerka z Nowego Sącza czy ktoś coś wie ??
Słyszałam, że ok, ale sama nie byłam.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 23:47   #230
ruda2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Odświeżam trochę temat. Potrzebuję fryzjera i makijażystki na ślub. Nie mieszkam już w Sączu, ale tam będę brać ślub i zupełnie nie wiem kto jest wart uwagi. Koleżanka poleca Awangardę, ale naczytałam się kiepskich opinii o nich i jestem w kropce
ruda2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 16:42   #231
efefcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Też podbijam temat. Planuję ściąć włosy ok 30cm wiec wolałabym, żeby fryzjerka poprostu tego nie zepsuła. Ostatnim razem ścinałam włosy (chodzi mi o bardziej radykalne cięcie nie końcówki ;p ) w 2011 r - u niejakiej pani Edyty ze Starego Sącza. Znajoma znajomej i w sumie dlatego zdecydowałam sie żeby iść. Namówiła mnie na cieniowanie. -_- Okropnie wyszło. Cały dzień przeryczałam w domu. Włosy miałam ponad żuchwę co dawało efekt księżyca w pełni + krzywo tak, że już bardziej sie chyba nie dało. Takim fryzjerom powinno się zabierać nożyczki !

Także proszę o jakiekolwiek rady.
Zastanawiam się nad Trend Studio Fryzur na Pijarskiej. Był ktoś ???
efefcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 16:44   #232
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Przejrzyjcie galerię fryzur na fb Kingi Mężyk. Farbowałam tam włosy i skracałam-byłam zadowolona i na pewno tam wrócę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 13:33   #233
Petryk
Przyczajenie
 
Avatar Petryk
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez VanillaSky1983 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale jednak byłam twarda i wytrzymałam
To chyba też zależy do kogo się umawiasz, mi polecano bardzo p. Renatę i chciałam do niej koniecznie.
Czy nadal chodzisz do p. Renaty, czy znalazłaś w międzyczasie innego fryzjera? Od 3 lat szukam w Sączu fryzjera, który potrafi obciąć włosy falowane
Petryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:25   #234
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez Petryk Pokaż wiadomość
Czy nadal chodzisz do p. Renaty, czy znalazłaś w międzyczasie innego fryzjera? Od 3 lat szukam w Sączu fryzjera, który potrafi obciąć włosy falowane
Ostatnio byłam dwa razy u p. Bożeny w salonie Cosmo w Galerii Gołąbkowice i jestem bardzo zadowolona:
- rozsądniejsza cena
- bardzo dokładnie cieniuje
- poleciła mi genialny kosmetyk do stylizacji
- umawiam się z tygodnia na tydzień
- nie muszę stać w korku, bo nie ma mostu
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 13:58   #235
Petryk
Przyczajenie
 
Avatar Petryk
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

W takim razie spróbuję u tej p. Bożeny. Dziękuję

Edit: byłam u Pani Bożeny i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie mam jeszcze takiej fryzury, jak chcę, ale nie dała rady za jednym razem tego zrobić, bo mam za krótkie włosy. Ale widać, że wie o co chodzi z kręconymi, podpowiada jak pielęgnować i układać. I już daaaawno nie widziałam u siebie takiego skrętu. Po tej wizycie zmieniam zdanie o moich włosach - nie są falowane, są kręcone

Dzięki VanillaSky1983!

Edytowane przez Petryk
Czas edycji: 2018-06-14 o 10:47
Petryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 11:05   #236
elnino1
Raczkowanie
 
Avatar elnino1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja polecam Panią Kingę Mężyk - ul. Barbackiego 81. Znają się, doradzają i wykonują według tego co chce Klient Mają też salon kosmetyczny i fryzjerski połączony - więcej info jest na ich stronie www. wraz z cennikiem itd. Trzeba tylko się wcześniej umawiać bo terminy czasem są dłuższe
elnino1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 12:50   #237
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Witam, polecicie jakiegoś fryzjera, który sam będzie w stanie wymyślić jak obciąć, aby było dobrze? ;P włosy z tendencją do kręcenia się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:00   #238
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez Petryk Pokaż wiadomość
W takim razie spróbuję u tej p. Bożeny. Dziękuję

Edit: byłam u Pani Bożeny i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie mam jeszcze takiej fryzury, jak chcę, ale nie dała rady za jednym razem tego zrobić, bo mam za krótkie włosy. Ale widać, że wie o co chodzi z kręconymi, podpowiada jak pielęgnować i układać. I już daaaawno nie widziałam u siebie takiego skrętu. Po tej wizycie zmieniam zdanie o moich włosach - nie są falowane, są kręcone

Dzięki VanillaSky1983!
Bardzo się cieszę, że jest OK
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 13:41   #239
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny, a korzystała z Was któraś z usług dziewczyny, która na FB ma nazwę Stylovnia? To mobilny fryzjer. Zastanawiam się mocno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 22:37   #240
maxime84
Przyczajenie
 
Avatar maxime84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Witam, polecicie jakiegoś fryzjera, który sam będzie w stanie wymyślić jak obciąć, aby było dobrze? ;P włosy z tendencją do kręcenia się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam włosy z tendencją do falowania i układania się.... nie tak jakbym tego chciała Jakiś czas temu skusiłam się na ścięcie w salonie, w którym wcześniej miałam robioną fryzurę na wesele i w końcu wyszłam zadowolona z cięcia i z faktu, że po umyciu nie muszę się specjalnie starać, żeby włosy się fajnie układały. Opisałam dokładni czego oczkuję, dostałam propozycje i stwierdziłam, że zaryzykuje Polecam Ci na Lwowskiej Glamour.
maxime84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-29 22:28:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.