jak przerobić sukienkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 16:06   #1
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125

jak przerobić sukienkę?


Witam, chciałabym was prosić o pomoc w przerobieniu sukienki. Jest z bardzo eleganckiej satyny, ale kupiłam ją ponad 3 lata temu i po prostu przestała mi się podobać Próbowałam ją sprzedać, ale jakoś nikt się nie skusił więc uznałam że spróbuję ją jakoś dopasować do moich potrzeb, jednak totalnie nie mam pomysłu co z nią zrobić! Wiem na pewno, że skrócę nieco dół, bo sądzę, że jak na mój wiek (18 lat) jest nieco zbyt długa i wyglądam ,,babciowato". Nie wiem jedynie co zrobić z górą, dekolt jest nieco zbyt duży + źle wyglądam w takich ramiączkach, gdyż mam szerokie ramiona a taki krój dodatkowo je poszerza. Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie co zrobić z tym fantem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3430833285.jpg (30,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3430833285_3.jpg (24,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3430833285_4.jpg (26,2 KB, 12 załadowań)
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:52   #2
asia144
Raczkowanie
 
Avatar asia144
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 107
Dot.: jak przerobić sukienkę?

Zależy na jaką okazję sukienka ma być wykorzystana, jeżeli na jakieś imprezy, dobrym pomysłem mogłyby być cekiny na tym pasie. Jeżeli chodzi o dekolt możesz spróbować dopasować kawałek czarnej koronki nie poziomo, ale w kształcie litery v, tak jak dekolt masz najlepiej przejść się do pasmanterii i na miejscu zobaczyć co jest, może akurat coś ci wpadnie w oko
__________________
joawil1@wp.pl
asia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.