trinny i susannah - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 13:49   #31
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: trinny i susannah

widziałam wywiad z tymi paniami, jednak po ich ubiorze nie odniosłam wrażenia że są jakimiś super stylistkami
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:03   #32
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Sherezada Pokaż wiadomość
widziałam wywiad z tymi paniami, jednak po ich ubiorze nie odniosłam wrażenia że są jakimiś super stylistkami
a ja obejrzałam praktycznie wszystkie ich programy i tam widać, jak doskonale potrafią doradzić w sprawie ubioru i jak świetnie zmieniają bohaterki odcinków

One nie są stylistkami, które lecą za modą i np. od teraz będą ubierać wszystkich w neony albo nude i kwiatki. One dobierają ciuchy do typu figury, urody. Dają radę

Ale Goka też lubie
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:21   #33
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Sherezada Pokaż wiadomość
widziałam wywiad z tymi paniami, jednak po ich ubiorze nie odniosłam wrażenia że są jakimiś super stylistkami
'szewc bez butów chodzi'
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:04   #34
blackauri
Raczkowanie
 
Avatar blackauri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: trinny i susannah

Na onecie właśnie przeczytałam, iż drugi odcinek "T&S" był kręcony w Łodzi. Z tego co mi się wydawało, to pierwszy był właśnie w łódzkiej Manufakturze. A może coś przegapiłam? Jakie jest kolejne miasto? Nie mam teraz kablówki a ciekawa jestem bardzo
__________________
Jeśli rzeczywistość nie spełnia moich oczekiwań, tym gorzej dla rzeczywistości
blackauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:08   #35
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez blackauri Pokaż wiadomość
Na onecie właśnie przeczytałam, iż drugi odcinek "T&S" był kręcony w Łodzi. Z tego co mi się wydawało, to pierwszy był właśnie w łódzkiej Manufakturze. A może coś przegapiłam? Jakie jest kolejne miasto? Nie mam teraz kablówki a ciekawa jestem bardzo
Wczorajszy odcinek miał miejsce w Poznaniu
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:09   #36
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: trinny i susannah

2 odcinki były w Łodzi, kolejny, wczorajszy był już w Poznaniu.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:21   #37
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: trinny i susannah

Ja lubiłam obie panie, oglądałam pare odcinków na tvn style (kiedyś, kiedyś). Natomiast jeśli portale plotkarskie wyjatkowo piszą prawdę i rzeczywiście te panie robią uwagi co do niemycia zębów przez Polaków i ich totalnego bezguścia- to mi się nie spodobało jakoś obracam się wśród higienicznych młodych ludzi (Boże, ale to brzmi) i nie zauważyłam takiego, żebyśmy mieli AŻ takie problemy w tej sferze (to znaczy- i myją się i ubierają raczej normalnie)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 14:44   #38
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Ja lubiłam obie panie, oglądałam pare odcinków na tvn style (kiedyś, kiedyś). Natomiast jeśli portale plotkarskie wyjatkowo piszą prawdę i rzeczywiście te panie robią uwagi co do niemycia zębów przez Polaków i ich totalnego bezguścia- to mi się nie spodobało jakoś obracam się wśród higienicznych młodych ludzi (Boże, ale to brzmi) i nie zauważyłam takiego, żebyśmy mieli AŻ takie problemy w tej sferze (to znaczy- i myją się i ubierają raczej normalnie)
A ja jednak zgadzam się z T i S. ,mamy problem stomatologiczny i ubraniowy też ,szaro ,buro ,byle jako ,co modne to muszę zalożyć i żałośnie to wygląda
Nie biorę opinii do siebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:07   #39
blackauri
Raczkowanie
 
Avatar blackauri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: trinny i susannah

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
__________________
Jeśli rzeczywistość nie spełnia moich oczekiwań, tym gorzej dla rzeczywistości
blackauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:41   #40
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: trinny i susannah

Myślę podobnie do Pauli. Polacy mają problem stomatologiczny (ależ kulturalne określenie). We wczorajszym odcinku, w Poznaniu, była dziewczyna. Atrakcyjna, młoda, modelka w ASP, zadbane ciało itp. A zęby? Na to się patrzeć nie dało. Żółte tak bardzo, że przez chwilę miałam wrażenie, że ich nie ma.
Polacy, wg badań, mają spore braki w higienie uzębienia, spory procent Polaków nie posiada szczoteczki do zębów. Mało kto odwiedza dentystę regularnie i to są niestety fakty.
A z ubraniami - tu już bywa różnie, w zależności od wieku, miasta itp.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:23   #41
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: trinny i susannah

odcinki są co piątek do zobaczenia online na onet VOD, tylko trzeba oglądac regularnie bo jak następny się pojawia to poprzedni znika, przynajmniej tak z pierwszym było
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 22:57   #42
Paulap94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 448
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Myślę podobnie do Pauli. Polacy mają problem stomatologiczny (ależ kulturalne określenie). We wczorajszym odcinku, w Poznaniu, była dziewczyna. Atrakcyjna, młoda, modelka w ASP, zadbane ciało itp. A zęby? Na to się patrzeć nie dało. Żółte tak bardzo, że przez chwilę miałam wrażenie, że ich nie ma.
Polacy, wg badań, mają spore braki w higienie uzębienia, spory procent Polaków nie posiada szczoteczki do zębów. Mało kto odwiedza dentystę regularnie i to są niestety fakty.
A z ubraniami - tu już bywa różnie, w zależności od wieku, miasta itp.
ale jak jej dali tą czerwona szminkę to te zęby wyglądały na jeszcze bardziej żółte
Paulap94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 07:10   #43
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: trinny i susannah

No jasne, że czerwoną szminką podkreśliły jeszcze tę meeeega żółć [szkoda, że miała te zębicha aż tak zaniedbane, bo czerwień jej super pasowała]. Aczkolwiek uważam, że i tak. Makabryczne uzębienie.
I zwracałam uwagę na te zęby i bez czerwieni.
Teraz od tej dziewczyny zależy czy robi coś z zębami i nosi czerwień w której jej do twarzy czy zostawia zęby i się nie uśmiecha, bo żółte zęby pasują do niezbyt wielu kolorów.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:14   #44
olciiiaa
Raczkowanie
 
Avatar olciiiaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 189
Dot.: trinny i susannah

A propos szminki One naprawdę są takie "odblaskowe" jak w telewizji? Bardzo mi się spodobały, nie wiecie gdzie można takie nabyć?
olciiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 22:21   #45
blackauri
Raczkowanie
 
Avatar blackauri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: trinny i susannah

Uwielbiam duet T&S ale nie uważacie że w Polsce stylizują trochę na "jedno kopyto"? (z małymi wyjątkami). Panie- sukienki z dekoltem, ściśnięte w talii, Panowie- ubiór na cebulkę + koniecznie kolorowy szalik. Macie Podobne odczucia?
Ps. Na marginesie bardzo je lubię za poczucie humoru, dystans do siebie i bezpośredniość. Nie wiem, czy naprawdę są takie, ale w programach świetnie to widać
__________________
Jeśli rzeczywistość nie spełnia moich oczekiwań, tym gorzej dla rzeczywistości
blackauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 22:30   #46
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez blackauri Pokaż wiadomość
Uwielbiam duet T&S ale nie uważacie że w Polsce stylizują trochę na "jedno kopyto"? (z małymi wyjątkami). Panie- sukienki z dekoltem, ściśnięte w talii, Panowie- ubiór na cebulkę + koniecznie kolorowy szalik. Macie Podobne odczucia?
Ps. Na marginesie bardzo je lubię za poczucie humoru, dystans do siebie i bezpośredniość. Nie wiem, czy naprawdę są takie, ale w programach świetnie to widać
też mam podobne wrażenie, wszystkie babki muszą wyglądać seksownie dekolty i prawie zawsze sukienki; dla mnie to dziwne bo te babki na pewno na co dzień w tych sukienkach nie będą chodzić
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:49   #47
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: trinny i susannah

Hej dziewczyny,
właśnie oglądam odcinek Trini i Susannah rozbierają Polskę z Poznania i mam dwa pytanka: czy wiecie gdzie można kupić sukienkę białą w brązowe groszki z falbankami, gorset ecrui sznurowany z tyłu i jasnobeżową sukienkę z czerwonymi szpilkami? A może chociaż macie fotki?
Z góry dzięki

Edytowane przez Kotek
Czas edycji: 2011-05-15 o 16:51
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:10   #48
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: trinny i susannah

A ja tym Paniom radzilabym spojrzec na ludzi w ich wlasnym kraju badz u sasiadow (UK&Ie)- toz to gorzej niz bieda z nedza Tluste wlosy, poobgryzane paznokcie, brudne dresy, uwalone w samopolaczach laski mozna by tak wymieniac i wymieniac.. dzisiaj kolejny artykul na pudlu na temat naszych Panow..znowu im sie nie podoba i krytykuja. Nie wiem gdzie w takim razie one sie obracaly, bo w moim towarzystwie sa przewaznie dobrze ubrani faceci

Ogolem odkad zawitaly do PL i zaczely wszystko krytykowac to czuje do nich wielka niechec... byc moze to tabloidy tez tak wyolbrzymiaja, jednak ktos kto sam wyglada jak 7nieszczesc nie bedzie 'mi' mowil jak powinnam sie ubrac.

Ja tam jestem na wielkie 'nie' ...
A robily juz program u siebie w Anglii (nie jestem fanka, wiec nie wiem, ogladalam sporadycznie)
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:42   #49
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: trinny i susannah

foxy, robily duuzo programow w UK Teraz tam panuje Gok

jakby spojrzec tak OGOLNIE na mezczyzn - nie tylko wiek 15-25, LO i studenci, zwlaszcza w wiekszych miastach, to moim zdaniem nie jest super. jade tramwajem/autobusem i ogladam wielu zaniedbanych mezczyzn

tych najlepiej ubranych widuje tylko w okolicach Rynku )

co do stylizacji - moze te kobiety rzadko nosza spodnice/sukienki? i chca az tak wielkiej zmiany?

no i co do ogolnego krytykowania naszych rodakow - na to zwracam mniejsza uwage, dla mnie wazne jest to ze moze one rzeczywiscie pomagaja tym bohaterkom ze dzieki nim te kobiety lepiej sie czuja
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 22:53   #50
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: trinny i susannah

uwielbiałam ten duet... pamiętam takie stareee odcinki z tvn style (albo club zone - już nie pamiętam który to był kanał). wtedy to był ekstra duet! stylizacje boskie! wszystkie rady trafione! a teraz? niestety ale z przykrością stwierdzam że z odcinka na odcinek przekonuje się że to coraz większa porażka...

a po przeczytaniu inf. że owe panie skrytykowały polaków za straszny brak gustu (nie dam sobie ręki uciąć ale padło stwierdzenie że najgorszy z pośród krajów które odwiedzały do tej pory) i tak samo z nieznajomością języka angielskiego! tak tylko po pierwsze UK, USA i Belgia to kraje które mają język angielski jako urzędowy! więc nie ma co się dziwić że znają go wszyscy! Pamiętam że w Danii (były tez chyba tam? albo coś pokręciłam) praktycznie nikt nie potrafił płynnie porozumiewać się po angielsku. A mimo to, to właśnie nam oberwało się najbardziej. Uważacie że Polacy ubierają się najgorzej ze wszystkich krajów przez nie odwiedzanych? Zupełnie się nie zgadzam . Owszem jest sporo "wpadek" stylistycznych na ulicach ale dajmy dla porównania Brytyjczyków którzy potrafią całymi dniami chodzić w dresach albo np. z rana lecąc po pieczywo na śniadanie narzucają kurtkę i idą normalnie w piżamach (gdzieś był o tym duży artykuł)! I mnie jako Polkę obraża stwierdzenie tych pań. Co do określeń typu "braki w higienie jamy ustnej" ... ciekawe bo wszyscy znajomi jacy mieli okazję być w UK albo pracować tam przez jakiś czas jednoznacznie stwierdzili że większych brudasów od Brytyjczyków to nie spotkali. Co do żółtych zębów jednej z uczestniczek: może ma żółty kolor naturalnie? jeżeli kość jest w takim a nie innym kolorze to zwykłe pasty wybielające tego nie zmienią. A nie każdego stać na wybielanie laserem u dentysty które praktycznie co pół roku trzeba powtarzać. Akurat kolor zębów nie ma nic wspólnego do higieny.

Co jeszcze mnie zirytowało w polskiej edycji? To że kilka osób zostało identycznie uczesanych, tzn na jedno kopyto włosy skrócone, podniesione i ułożone na bok (takie nie wiadomo co) pewnie wiecie o co mi chodzi bo autentycznie oglądając te polskie odcinki za każdym razem zwracałam na to uwagę. Może mają tylko jedną fryzjerkę która z nimi po PL jeździ i umie tylko takie uczesanie zrobić?

Przykro mi to mówić ale duet T&S się chyba już wypalił. Zamiast na jakość stawiają na ilość. Zamiast przeanalizować garderobę/szafę danej osoby, pokazać co wywalić, przejść się po sklepach i pokazać nowe stylizacje wymyślono "szybką wersję" gdzie zbiera się dwadzieścia kilka osób i masowo i pobieżnie stylizuje "na pokaz" i tyle. Owszem ich wybrane stylizacje to strzał w 10kę! ale tak jak któraś z Wizażanek napisała gdzieś wyżej są to głównie stylizacje na wielkie "wyjście"a nie na co dzień, do pracy itp.

Ale się rozpisałam sorry ;p
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:24   #51
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: trinny i susannah

Nie wiem co Wy lubicie: ale uwazam, ze mialy racje co do facetow w Polsce. Wiem, wiem... nie mozna generalizowac, ALE: jes;li komus podoba sie wygolona glowa to u nas jak znalazl. Moim zdaniem to najwieksza wada polskich mezczyzn. Ze niby wlosy sa zapewne 'gejowskie'? Studiuje w Niemczech i powiem tak: nie ma porownania.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:46   #52
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: trinny i susannah

hmmm ciekawe że przez cały ogólniak i studia nie znałam żadnego który goliłby głowę... może to kwestia "doboru znajomych", a co do włosów u mężczyzn: jeżeli nie są max długie to są super! jednak aktualna moda czyli takie dłuższe włosy jakie nosi "młodzież" to jedna wielka porażka i TAK podjeżdża mi to pod gejostwo. Na własne oczy widziałam takiego "chłopaka" w połączeniu ze strasznie wąskimi spodniami o rażącym kolorze (takimi "modnymi" teraz) i stwierdzam że wyglądał niemęsko. Dla mnie mężczyzna musi być męski, musi się fajnie ubierać ale tak jak przystoi mężczyźnie a nie jak bezpłciowe nie wiadomo co jakich teraz pełno począwszy od TV a skończywszy na zwykłych ulicach. może jestem jakaś "inna" ale takie właśnie moje zdanie.
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:25   #53
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: trinny i susannah

Nie, takich znajomych nie mam. Co to za aluzja w ogole.... Haa.
Ale widuje takich na ulicach. Co wiecej wiecie jak poznaja Polakow w urzedach UE w Brukseli? Po ogolonych glowach... Na zasadzie: "o to pewnie delegacja polska". Wiec sugerujesz wylacznie patologie?
Nie uznaje dlugich wlosow i nie podoba mi sie kiedy facet wiecej czasu spedza przed lustrem niz ja. Ale wlosy miec powinien (o wyjatkach nie wspominam, raczej oczywiste)
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:42   #54
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: trinny i susannah

Przecież faceci w Polsce o siebie wcale nie dbają. Nawet w dużych miastach. Popatrzcie JAK wyglądają kobiety, a jak faceci... Wymięta koszulka/bluza, brzuszek, adidasy, włosy obcięte na 3mm. Mało to takich chodzi? I nie piszę tu o patologii, bo np studenci kierunków choćby ścisłych nie dbają o siebie wcale(no ok są wyjątki, ale to nadal wyjątki). A po 30 jest tylko gorzej.

Mieszkam w Warszawie i może raz na tydzień spotkam faceta, za którym mogłabym się obejrzeć Za to świetnie wyglądających dziewczyn jest mnóstwo. Za to w takich Niemczech jest odwrotnie. Popatrzcie na Włochów, Francuzów... IMO to kulturowa przepaść. W Polsce mężczyzna dbający o siebie często jest uznawany za niemęskiego. Krem do twarzy? Balsam do ciała? Dla wielu facetów to kosmetyki tylko dla kobiet.
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:49   #55
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez thesmiths Pokaż wiadomość
Nie, takich znajomych nie mam. Co to za aluzja w ogole.... Haa.
Ale widuje takich na ulicach. Co wiecej wiecie jak poznaja Polakow w urzedach UE w Brukseli? Po ogolonych glowach... Na zasadzie: "o to pewnie delegacja polska". Wiec sugerujesz wylacznie patologie?
Nie uznaje dlugich wlosow i nie podoba mi sie kiedy facet wiecej czasu spedza przed lustrem niz ja. Ale wlosy miec powinien (o wyjatkach nie wspominam, raczej oczywiste)
to nie żadna aluzja, nie o to mi zupełnie chodziło. nie chciałam żebyś tak to odebrała. tylko nie rozumiem jak można pisać że polaków poznaje się po ogolonych głowach jak sama osobiście nie znam nikogo takiego a na ulicy jak widzę gdzieś taki przypadek to jest to właśnie patologiczna wersja "dresiarza". nota bene coraz rzadziej spotykanego (przynajmniej ja tak mam).

nie wiem z jakimi mężczyznami macie do czynienia ale mój mąż od czasów szkoły średniej zawsze o siebie dbał, wyprasowana koszula, balsam po goleniu, woda kolońska, męskie perfumy, nigdy zgolona na zero głowa, nigdy nie chodził po ulicy w dresie, umie się elegancko ubrać i tak jest zawsze. w jego rodzinie to norma więc chyba to kwestia wychowania. zresztą jego koledzy w większości to też takie "zadbane chłopaki". nie uważam że mężczyzna używający kremu do twarzy czy też balsamów po goleniu jest niemęski. tak jak lakier na paznokciach to już gejostwo tak normalne codzienne kosmetyki to obowiązkowe minimum.

a tak z innej beczki starsi golą głowy bo może łysieją? i uważają że ogolona głowa to lepsza alternatywa dla 4 włosów na głowie lub ewentualnie tupecika . jeżeli kiedykolwiek mój mąż zacznie łysieć i będzie miał do wyboru ogolić głowę albo nosić tupecik to sama osobiście uważam łysego za bardziej atrakcyjnego niż takiego z męską peruczką.

Edytowane przez kadu87
Czas edycji: 2011-05-16 o 13:54
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:58   #56
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez kadu87 Pokaż wiadomość
to nie żadna aluzja, nie o to mi zupełnie chodziło. nie chciałam żebyś tak to odebrała. tylko nie rozumiem jak można pisać że polaków poznaje się po ogolonych głowach jak sama osobiście nie znam nikogo takiego a na ulicy jak widzę gdzieś taki przypadek to jest to właśnie patologiczna wersja "dresiarza". nota bene coraz rzadziej spotykanego (przynajmniej ja tak mam).

a tak z innej beczki starsi golą głowy bo może łysieją? i uważają że ogolona głowa to lepsza alternatywa dla 4 włosów na głowie lub ewentualnie tupecika . jeżeli kiedykolwiek mój mąż zacznie łysieć i będzie miał do wyboru ogolić głowę albo nosić tupecik to sama osobiście uważam łysego za bardziej atrakcyjnego niż takiego z męską peruczką.
Widać masz kiepski zmysł obserwacji. W Warszawie widuje wielu facetów z ogolonymi głowami lub włosami na 2-3mm. Bynajmniej nie w patologicznych okolicznościach. Za to zadbany 40-latek to nieczęsty widok. A jeśli już, to jest to najczęściej facet bardzo zamożny.

Cytat:
Napisane przez kadu87 Pokaż wiadomość
nie wiem z jakimi mężczyznami macie do czynienia ale mój mąż od czasów szkoły średniej zawsze o siebie dbał, wyprasowana koszula, balsam po goleniu, woda kolońska, męskie perfumy, nigdy zgolona na zero głowa, nigdy nie chodził po ulicy w dresie, umie się elegancko ubrać i tak jest zawsze. w jego rodzinie to norma więc chyba to kwestia wychowania. zresztą jego koledzy w większości to też takie "zadbane chłopaki". nie uważam że mężczyzna używający kremu do twarzy czy też balsamów po goleniu jest niemęski. tak jak lakier na paznokciach to już gejostwo tak normalne codzienne kosmetyki to obowiązkowe minimum.
A to jest rewelacyjne. Kolejny raz zakładasz, że osoba krytykująca wygląd Polaków musi mieć brudasa w domu.

BTW jeśli już przy niechlujstwie jesteśmy, to nie tylko wygląd o nas świadczy. Warto też zwrócić uwagę na sposób pisania. Czy tak trudno jest rozpoczynać zdanie wielką literą? Ciężko się czyta Twoje posty.

Edytowane przez Yavana84
Czas edycji: 2011-05-16 o 14:08
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:16   #57
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Widać masz kiepski zmysł obserwacji. W Warszawie widuje wielu facetów z ogolonymi głowami lub włosami na 2-3mm. Bynajmniej nie w patologicznych okolicznościach. Za to zadbany 40-latek to nieczęsty widok. A jeśli już, to jest to najczęściej facet bardzo zamożny.



A to jest rewelacyjne. Kolejny raz zakładasz, że osoba krytykująca wygląd Polaków musi mieć brudasa w domu.

BTW jeśli już przy niechlujstwie jesteśmy, to nie tylko wygląd o nas świadczy. Warto też zwrócić uwagę na sposób pisania. Czy tak trudno jest rozpoczynać zdanie wielką literą? Ciężko się czyta Twoje posty.
teraz twierdzisz, że o niechlujstwie świadczy pisanie z małej litery? to takie smutne, idę kupić sobie deprim, przy okazji zrobię to w dresie (jak na niechluja przystało - inaczej przecież wystroiłabym się w szpile i suknię balową). po drodze wstąpię do fryzjera i ogolę się na zero. nie omieszkam też wpaść w największe kałuże, żeby już każdy mógł mnie wszędzie poznać "o, to ta, co w internecie zaczyna pisać zdania z małej litery!"

poza tym to już mocno offtopujecie, tak mi się wydaje

Edytowane przez pudelkonakredki
Czas edycji: 2011-05-16 o 14:26
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:22   #58
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: trinny i susannah

Dodam tylko, ze dla mnie x-milimetrowej dlugosci wlosy to tez ogolona glowa.
Ok, zle Cie zrozumialam z ta aluzja. Jednak wydaje mi sie, ze naprawde to czeste zjawisko. I mysle sobie, ze jakby tutaj w Niemczech ich tak ogolic tez byliby tak "przystojni". Wlosy, moim zdaniem, to naprawde duza pomoc.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

I dzis wlasnie jechalam tramwajem i myslalam sobie, ze naprawde jest tu wielu zadbanych - cholernie zadbanych - facetow w przedziale wiekowym 30-50.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:36   #59
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: trinny i susannah

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Widać masz kiepski zmysł obserwacji. W Warszawie widuje wielu facetów z ogolonymi głowami lub włosami na 2-3mm. Bynajmniej nie w patologicznych okolicznościach. Za to zadbany 40-latek to nieczęsty widok. A jeśli już, to jest to najczęściej facet bardzo zamożny.



A to jest rewelacyjne. Kolejny raz zakładasz, że osoba krytykująca wygląd Polaków musi mieć brudasa w domu.

BTW jeśli już przy niechlujstwie jesteśmy, to nie tylko wygląd o nas świadczy. Warto też zwrócić uwagę na sposób pisania. Czy tak trudno jest rozpoczynać zdanie wielką literą? Ciężko się czyta Twoje posty.
nie mam kiepskiego zmysłu obserwacji. zwyczajnie nie bywam w wielkiej "warszawie". nie wiem po co szukasz pretekstów do zaczepki. tak samo z tym że rzekomo "zakładam" że osoby krytykujące polaków mają brudasów w domu... zacznij się uczyć czytania ze zrozumieniem bo chyba masz z tym problemy. a to o swoim mężu napisałam tylko dla potwierdzenia że polscy mężczyźni potrafią o siebie dbać i o dziwo nie jest to takie rzadkie zjawisko.

wątek nie jest o sposobie pisania więc w ogóle o co ci chodzi?jak nie rozumiesz że po kropce zaczyna się nowe zdanie to się nie dziwię że masz problemy z czytaniem moich wypowiedzi. ewidentnie szukasz zaczepki. weź na luz.

Edytowane przez kadu87
Czas edycji: 2011-05-16 o 15:39
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:02   #60
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: trinny i susannah

Skończcie ten off top. Przypominam, że off topy są tutaj ujęte w regulaminie i można za nie dostać punkty karne aż do bana włącznie...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.