Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 08:06   #3571
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość

znalazłam na all
http://www.allegro.pl/item534743607_...ly_hansen.html
myślicie że nadawałby się do nakładania podkładu?
Jakoś nie przemawiają do mnie tego typu pędzle patrząc na niego mam wrażenie, że będzie gubił włosy. To już wolałabym z Sephory.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:39   #3572
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ja oczywiście tez będę pisać. Jutro jeszcze pójdę drugi raz pytać na poczcie.

Lorri, mogłabyś potem wkleić tu treść emaila? Jutro mija mój 25 dzień i nie mam pomysłu, co by im napisać. Tylko to, że przesyłka nie dotarła?

Dzisiaj dotarł do mnie mój Flat Top, ten kupiony na Allegro. Wyprałam go, wyschnie, a potem wielkie testowanie!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:36   #3573
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja co wezme za 50 dol to vatuja i juz wcale ie zamawiam duzych
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też się tego boję...dużych tj. za 34 też tak się czepiają?
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Vatują duże A ja mam taki fajny zestaw uzbierany i czekam tylko na odpowiedni moment z zamówieniem (czyt. lepszy kurs dolara)
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
za edm zaplacilam 2x za duze i raz za sredni zestaw w ciagu pol roku, ale na to nie ma reg.

tak, nie pisza tylko odrazu wysylaja
Ja w ciągu pół roku płaciłam Vat raz - zamawiałam 5 razy wszystkie przesyłki były ok 40-60 $ (zwykle to było coś +17$ eyeshadow kit - jak oni mogli zlikwidować bez zapowiedzi), złapana została przesyłka największa 50+17 ale to chyba moja wina - wysłałam ją na adres domowy mamy, gdzie UC Bytom ma mnie na czarnej liście w związku ze Strawberry .
Od razu dostałam naliczony vat (nawiasem mówiąc paczkę oddali mi bez faktury z EDM, tak chyba nie można- kieruję pytanie do znanej ekspertki pastereczki )
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:50   #3574
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Moje nietrafione podkłady pomieszałam, kolor nie wyszedł mi idealny ale i tak zaczęłam malowanie Mam wrażenie, że przy tak niewielkich ilościach podkładu jakich się używa, nawet niedobrane odcienie jakoś dopasowują się do koloru cery.
Niestety metoda polerowania sprawia, że wszystkie suchości skóry są bardzo podkreślone
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie korektor sunlight, stosowany pod oczy tak ładnie odświeza spojrzenie. Natomiast stosować go na zaczerwienienia kompletnie nie umiem, po nałożeniu podkładu cały sie ściera...a nałożony na - odcina się kolorystycznie.
Macie jakieś sposoby na mieszanie podkładów?
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:55   #3575
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Martag jestes juz wiec u celu- jasiejszy do buff fairly light neutral jes buff ivory, beige sunkissed far i sandy far i w tej tonacji mniej wiecej
Dzieki!

szkoda tylko że złotówka będzie traciła przez najbliższe pół roku minimum ale to i tak nie wychodzi bardzo drogo.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:00   #3576
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jakoś nie przemawiają do mnie tego typu pędzle patrząc na niego mam wrażenie, że będzie gubił włosy. To już wolałabym z Sephory.
też kiepsko zaczynałam się minerałować sephorowymi pedzlami (zanim dostałam porządny instrument) i po każdej aplikacji wyglądałam, jakbym miała wąsy, brodę i krzaczaste czarne brwi a także bujna fryzurę na biuście. Włoski z pędzli sephory lecą w czasie rozcierania minerałow na potęgę i doslownie przyklejają się do skóry, musiałam je usuwac pęsetą
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:49   #3577
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
mam problem ze stroną edm. nigdy nie udało mi się na nią wejść. próbowałam już na różnych komputerach i nie da się. wydaje mi się to bardzo dziwne, ale nie udało mi się nic z tym zrobić. miałyście może takie problemy?
u mnie jest zablokowana w akademiku, ale z tego samego komputera korzystam w domu i wtedy nie mam żadnych problemów z wejściem na EDM. może sprawdź w ustawieniach antywirusa, czy np nie dali EDM do jakis tam "witryn wyłudzajacych informacje" (czy jak to sie tam zwie, nie znam sie) poniewaz ta strona zaczyna sie od "https" czyli tak jakby jest juz szyfrowana.. ale poprawcie mnie jak sie myle, nie jestem pewna
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 12:14   #3578
immfa
Przyczajenie
 
Avatar immfa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
u mnie jest zablokowana w akademiku, ale z tego samego komputera korzystam w domu i wtedy nie mam żadnych problemów z wejściem na EDM. może sprawdź w ustawieniach antywirusa, czy np nie dali EDM do jakis tam "witryn wyłudzajacych informacje" (czy jak to sie tam zwie, nie znam sie) poniewaz ta strona zaczyna sie od "https" czyli tak jakby jest juz szyfrowana.. ale poprawcie mnie jak sie myle, nie jestem pewna
ok, dzięki, spróbuję.
immfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:23   #3579
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jakoś nie przemawiają do mnie tego typu pędzle patrząc na niego mam wrażenie, że będzie gubił włosy. To już wolałabym z Sephory.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
też kiepsko zaczynałam się minerałować sephorowymi pedzlami (zanim dostałam porządny instrument) i po każdej aplikacji wyglądałam, jakbym miała wąsy, brodę i krzaczaste czarne brwi a także bujna fryzurę na biuście. Włoski z pędzli sephory lecą w czasie rozcierania minerałow na potęgę i doslownie przyklejają się do skóry, musiałam je usuwac pęsetą
Ale ja nie bede rozpaczać jak pędzel za 15 zł będzie gubił włosy
raczej chodzi mi o to czy takim dam rade ładnie rozprowadzić podkład mineralny?
bo nie opłaca mi się zamawiać teraz samego flat topa-a tylko jego chcę
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:25   #3580
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Ale ja nie bede rozpaczać jak pędzel za 15 zł będzie gubił włosy
raczej chodzi mi o to czy takim dam rade ładnie rozprowadzić podkład mineralny?
bo nie opłaca mi się zamawiać teraz samego flat topa-a tylko jego chcę
Nikt Ci nie odpowie na takie pytanie. Kup i spróbuj. Tylko jak Cię efekt kompletnie nie zadowoli to nie będziesz miała pojęcia czy to wina minerałów czy nieodpowiedniego pędzla.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:28   #3581
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie odpowie na takie pytanie. Kup i spróbuj. Tylko jak Cię efekt kompletnie nie zadowoli to nie będziesz miała pojęcia czy to wina minerałów czy nieodpowiedniego pędzla.
właśnie myślałam że ktoś odpowie bo kombinował z takim zwykłym pędzlem + minerały...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 14:34   #3582
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja miałam kiedys podobny i wydaje mi sie ze bylby on dobry do pudru,brązera ale do podkładu musi byc troszeczke bardziej zbity...
I nie bronie tu akurat flat topa bo mi on akurat srednio odpowiada( wole nakladac podkład zwyklym pedzlem ) ale ten akurat chyba bedzie zbyt "cienki"...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:37   #3583
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
właśnie myślałam że ktoś odpowie bo kombinował z takim zwykłym pędzlem + minerały...
Bardzo ciężko jest rozprowadzić dobrze podkład mineralny zwykłym pędzlem bez smug, podrażnień lub efektu przysypania mąką. Dlatego tak często piszemy tu jak ważne mieć porządny pędzel do minerałów. Jak sobie poradzi ten o który pytasz nie wiem. Ja bym odradzała. Pędzel kosztuje 15 zł + przesyłka pewnie 5 zł. To wolałabym dorzucić te 30zł i kupić na Allegro nawet flat topa z EDM i mieć pewność, że będzie świetny. Ale to moje zdanie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:47   #3584
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rozmawiałam z moim wykładowcą z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych ( ) na temat cła. Generalnie nazwał zamówienia bez cła przemytem ( ). Ma dokładnie podpytać znajomem z ministerstwa jak to wygląda na trasie USA-POL i jak da sie tego uniknąć. Gdyby wysyłali zamówienia jako osoba fizyczna nie byłoby problemu ale nie mogą niestety Ile % wam cła narzucili? Doktorek nie wiedział niestety ile narzucają cła ale mówił, że 30-40% to spokojnie Tak wychodziło Wam?
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:58   #3585
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jak dojdzie mój zestaw próbeczek to będę go testować zwykłym pędzlem i pędzlem kabuki z Essence. Na Flattego muszę trochę poczekać. Jak tylko wypróbuje to napiszę jaki efekt uzyskałam. Niestety nie wiadomo kiedy do mnie próbki dojdą. Jeżeli ktoś malował się też zwykły pędzlem to niech podzieli się z nami odczuciami.
Pozdrawiam Mineralomaniaczki

P.S. mojej siostrze przyszła dzisiaj próbka podkładu z Allegro wieć może coś tam dzisiaj popróbujemy, niestety kolor dla mnie za ciemny więc ciężko będzie ocenić
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:02   #3586
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z moim wykładowcą z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych ( ) na temat cła. Generalnie nazwał zamówienia bez cła przemytem ( ). Ma dokładnie podpytać znajomem z ministerstwa jak to wygląda na trasie USA-POL i jak da sie tego uniknąć. Gdyby wysyłali zamówienia jako osoba fizyczna nie byłoby problemu ale nie mogą niestety Ile % wam cła narzucili? Doktorek nie wiedział niestety ile narzucają cła ale mówił, że 30-40% to spokojnie Tak wychodziło Wam?
Zmien wykladowcę! Na moich podyplomowych tez wiedzieli mniej niz ja niektorzy... eh. To co powiedzial to wszystko nieprawda, 40 % to nie bede pisac na co jest. NA KOSMETYKI CŁO JEST 0% Znajomym z ministerstwa niech da pracowac, wystarczy zajrzec do ustawy i rozporządzenia. Sa progi od ktorych placi sie cło to raz, to nieprawda ze osoby fiz do os fiz nie placą cła i vatu. VAT to podatek obrotowy od towarow i usług i po to Panstwo je pobiera, ze skoro polski obywatel nie mogl zarobic to rekompensuje ubytek w naszej gospodarce w ten sposob itd. Nie chce mi sie podawac tego po raz enty. A niedouczeni ludzie mnie denerwują, i bzdury ktore mówią. Mozecie najwyzej 22% vatu zaplacic.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:02   #3587
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z moim wykładowcą z Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych ( ) na temat cła. Generalnie nazwał zamówienia bez cła przemytem ( ). Ma dokładnie podpytać znajomem z ministerstwa jak to wygląda na trasie USA-POL i jak da sie tego uniknąć. Gdyby wysyłali zamówienia jako osoba fizyczna nie byłoby problemu ale nie mogą niestety Ile % wam cła narzucili? Doktorek nie wiedział niestety ile narzucają cła ale mówił, że 30-40% to spokojnie Tak wychodziło Wam?
Nie wiem czy Ci o to chodzi, ale na EDM nie ma cla.
Zajrzyj do pierwszego postu...
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:06   #3588
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
właśnie myślałam że ktoś odpowie bo kombinował z takim zwykłym pędzlem + minerały...
Wolałabym kupić (są nawet na all) pędzel kabuki edm, ścięty czy okrągły.
Albo zainwestuj w pędzel z włosia naturalnego - podkład da się ładnie nałożyć, ale pędzel drapie (np. taki do różu z Sephory - próbowałam, da się).

Pędzle takie jak ten, o którym myślisz, są drapiące, nieprzyjemne w używaniu, nie wiem jak wygląda aplikacja.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:13   #3589
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Ci o to chodzi, ale na EDM nie ma cla.
Zajrzyj do pierwszego postu...
Ktoś tu pisał, że 30$ czy ileś musiał zapłacić. Poza tym paczki do UC trafiają i firmy cło płacą. Nie bulwersujcie się tak od razu Doktorek jest bardzo fajnym człowiekiem a specjalizacji z cła nie robił- poza tym mądry człowiek z niego i uw go docenia
To co w końcu zapłacę za duże zamówienia albo i małe? 22% vat?
EDIT: Ok, już się doedukowałam czyli 22 vat To nie jest aż tak strasznie

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-02-02 o 15:20
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 15:19   #3590
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
raczej chodzi mi o to czy takim dam rade ładnie rozprowadzić podkład mineralny?
bo nie opłaca mi się zamawiać teraz samego flat topa-a tylko jego chcę
ja uważam swoje próby zwykłymi pędzlami za totalny niewypał i porażkę, niewiele sie udało wykrzesać z minerałów byle jakim pędzlem. Ale to moje zdanie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:19   #3591
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał, że 30$czy ileś musiał zapłacić. Poza tym paczki do UC trafiają i firmy cło płacą. Nie musisz się tak od razu bulwersować Doktorek jest bardzo fajnym człowiekiem a specjalizacji z cła nie robił To co w końcu zapłacę za duże zamówienia albo i małe? 22% vat?
firmy cla od kosmetykow tez nie placą, ja nie mowię ze gośc nie jest fajny, ale ze sie nie zna, a ekonomie konczyl- zaplacisz co najwyzej 22% VAT od wartosci paczki wraz z przsylka, wszystkie paczki spoza UE przechodza kontrole celne. Uwazam ze tu trzeba to sprostowac bo dzieczyny sie wystrasza
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:23   #3592
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja uważam swoje próby zwykłymi pędzlami za totalny niewypał i porażkę, niewiele sie udało wykrzesać z minerałów byle jakim pędzlem. Ale to moje zdanie.
i moje też.
da się nałożyć, ale z efekt gorszy.
a kabuki essence to nieporozumienie, drapie jak zmywak druciany.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
firmy cla od kosmetykow tez nie placą, ja nie mowię ze gośc nie jest fajny, ale ze sie nie zna, a ekonomie konczyl- zaplacisz co najwyzej 22% VAT od wartosci paczki wraz z przsylka, wszystkie paczki spoza UE przechodza kontrole celne. Uwazam ze tu trzeba to sprostowac bo dzieczyny sie wystrasza
no.
jakby cło nakładali nawet kot by musiał przejść na dietę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:26   #3593
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mysle ze od takiego pedzla z essence lepszy bylby taki z drogerii pedzel do golenia.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:26   #3594
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie bulwersujemy sie
Tylko dużo osób nie czyta w całości pierwszego postu ( a zawsze są odsyłane właśnie tam) i potem takie kwiatki wychodza i jest lawina pytan czy clo, czy vat czy jeszcze cos innego
Mi na 2 paczki za 50$ nie trafiło się cło z tym, że szły na różne adresy.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:29   #3595
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
firmy cla od kosmetykow tez nie placą, ja nie mowię ze gośc nie jest fajny, ale ze sie nie zna, a ekonomie konczyl- zaplacisz co najwyzej 22% VAT od wartosci paczki wraz z przsylka, wszystkie paczki spoza UE przechodza kontrole celne. Uwazam ze tu trzeba to sprostowac bo dzieczyny sie wystrasza
Wykładowca skończył stosunki międzynarodowe a specjalizacje wziął jakąś z gospodarką (jeszcze do specjalizacji nie dobrnęłam więc nie wiem) więc wybaczmy mu niewiedzę
Mnie przestraszyło jak zobaczyłam, że ktoś 30$ musiał zapłacić 22% to troche jest ale lepsze to niż nie mieć takich cudnych minerałków
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:43   #3596
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Lorri, mogłabyś potem wkleić tu treść emaila? Jutro mija mój 25 dzień i nie mam pomysłu, co by im napisać. Tylko to, że przesyłka nie dotarła?
Modły wysłuchane! Dostałam paczkę . W 26 dniu roboczym. Listonosz "z wyobraźnią" zostawił ją pod drzwiami (fakt, że posesja prywatna, ale skoro już był przy drzwiach, to czemu nie zadzwonił ). Dobrze że aura była sprzyjająca.
Idę rozpakowywać. Margaretko, nie trać nadziei. Poczekaj jeszcze chwilę, skoro masz już jeden pędzel. Pewnie UC przetrzymuje .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:49   #3597
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri, super!
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 17:09   #3598
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lori, fajnie ze doszla. Proszę teraz pisać wszem i wobec że należy odczekać te 25 roboczych, a nawet 26
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 17:18   #3599
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri, to świetnie że doszła!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 17:25   #3600
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri, super, nareszcie masz pędzle

Swoją drogą, tak wątpiłyście w te pontony, a one są praktycznie niezatapialne
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.