Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 21:50   #1351
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
z farba dopiero zaczyna eksperyment
balejaz robilam srednio co 6 tygodni,taka jest prawda ,ze z salonu fryzjerskiego wychodzilam z widocznymi malymi bo malymi ale odrostami,bo balejaz robi sie pare mm od skory glowy.
To szybko Ci wlosy rosna? Bo w sumie 6 tygodni to krótko jak na balejaz, ja chodzilam rzadziej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:56   #1352
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To szybko Ci wlosy rosna? Bo w sumie 6 tygodni to krótko jak na balejaz, ja chodzilam rzadziej
wlosy nie rosna mi jakos szybko,standardowo 1cm do 1,5cm na miesiac,ale po 6 tygodniach byl widoczny juz dosc spory odros,moze to kwestia tego ,ze fryzjerka zostawiala mi za duzo mm od skory glowy.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:38   #1353
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
właśnie wahałam się nad 8 i chyba jej spróbuje, bo 7 to za ciemny wyjdzie, stanowczo Zastanawiam się jeszcze nad szamponetką z joanny multi effect 02 lub 03 takie ładne naturalne blondy.Jak ją znajdę w sklepie to podkoloryzuje tym, a jak wyjdzie ładnie to poszukam trwałej farby
Kajtolinka jak położysz ten szampon koloryzujący albo farbę, to pochwal się. Ja też szukam jakiegoś szamponu koloryzującego albo farby, żeby troszkę przyciemnić mój bardzo jasny blond. Narazie używam szamponetek Joanna 4-6 myć piaskowy blond i jest ok ale mało opłacalny interes bo szybko zmywa się kolor.
Wstawiam fotki
1 mój w miarę aktualny kolor
2. taki kolor chciałabym mieć
Załącznik 3201559 Załącznik 3201560

Edytowane przez erolek
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:00
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:54   #1354
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkich,długo mnie tu nie było ale czytam Was regularnie.Wiedz mogę powiedzieć z własnego doświadczenia ze dwa lata szukałam farbki która mnie usatysfakcjonuje i muszę przyznać ze skończyłam na palett.Jednak nie takie złe jak je piszą.Bardzo dawno temu byłam brunetka i tez mi palett najbardziej odpowiadała.Teraz robię podkład skandynawskim blondem a za parę dni położę n&e 522.To dla mnie jedyne wyjście aby uzyskać taki fajny kolorek.Robie tak już jakieś 5 raz a włosy o dziwo w super kondycji.Chyba mogę powiedzieć ze moje poszukiwania dobiegły końca.I nie bójcie się palett.Jak robimy odrosty to nic im się nie dzieje.Gdzieś na początku wątku bodajże 6 str.są efekty jak to wychodzi.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
P.S. Pozdrawiam Snowhitte i blond bunny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:42   #1355
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

erolek a ten kolorek z 1 zdjecia czym uzyskalas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:32   #1356
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Oooo... Adzi0 kochana To bardzo mi miło że pomogłam ci osiągnąć wymarzony kolor. Dzięki takim jak wy chce mi się w ogóle żyć...Bo teraz mniej optymistycznie ale muszę się wygadać, a nie mam przed kim
Moje doświadczenia z blondem tak jasnym doprowadziły do tego że je... instruktorka uwaliłam mi ocenę na koniec semestru, za to że niby wiem lepiej i niszczę sobie włosy... A wszystko przez to że się z nią ścięłam że ma braki w wiedzy a ona dodatkowo wyobraźcie sobie podważała wiedzę podręcznikową! I miała zastrzeżenie że odrost mi wychodzi 100 ciepły i żółtszy niż reszta A przecież blond się jeszcze z tydzień dopłukuje i jaśnieje! A w dodatku nawet nie oglądając farby 100 po kolorze określiła ją jako rozjaśniacz I nie istotne że tam było tego rozjaśniacza bodajże 5 g... I wszyscy mają lepsze oceny niż ja... Takie to niby nie znaczące, ale powiem wam że w grupie mam takich debili że szok, co np. nie wiedzą że jasne kolory odbijają światło albo że od grubości wałków zależy skręt...naprawdę żal.
Także widzicie laski, grunt to się nie wyróżniać z tłumu
A w sumie to mam satysfakcję że mam większą wiedzę od kogoś kto już 10 lat jest w zawodzie, mimo spapranej oceny. jak skończę tą cholerną szkołę to będę pewnie jedyną frycką w lbnie która będzie się podejmować robienia blondu z czerni i dekoloru aż do blondu.
Sorry dziewczyny ale musiałam wyrazić żal na niesprawiedliwość świata...
Pozdrawiam Adzi0...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:10   #1357
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ale niesprawiedliwosc,ale tak jak zauwazylas liczy sie wiedza a nie ocena,bo niezawsze jest ona odzwierciedleniem umiejetnosci
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 11:17   #1358
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oooo... Adzi0 kochana To bardzo mi miło że pomogłam ci osiągnąć wymarzony kolor. Dzięki takim jak wy chce mi się w ogóle żyć...Bo teraz mniej optymistycznie ale muszę się wygadać, a nie mam przed kim
Moje doświadczenia z blondem tak jasnym doprowadziły do tego że je... instruktorka uwaliłam mi ocenę na koniec semestru, za to że niby wiem lepiej i niszczę sobie włosy... A wszystko przez to że się z nią ścięłam że ma braki w wiedzy a ona dodatkowo wyobraźcie sobie podważała wiedzę podręcznikową! I miała zastrzeżenie że odrost mi wychodzi 100 ciepły i żółtszy niż reszta A przecież blond się jeszcze z tydzień dopłukuje i jaśnieje! A w dodatku nawet nie oglądając farby 100 po kolorze określiła ją jako rozjaśniacz I nie istotne że tam było tego rozjaśniacza bodajże 5 g... I wszyscy mają lepsze oceny niż ja... Takie to niby nie znaczące, ale powiem wam że w grupie mam takich debili że szok, co np. nie wiedzą że jasne kolory odbijają światło albo że od grubości wałków zależy skręt...naprawdę żal.
Także widzicie laski, grunt to się nie wyróżniać z tłumu
A w sumie to mam satysfakcję że mam większą wiedzę od kogoś kto już 10 lat jest w zawodzie, mimo spapranej oceny. jak skończę tą cholerną szkołę to będę pewnie jedyną frycką w lbnie która będzie się podejmować robienia blondu z czerni i dekoloru aż do blondu.
Sorry dziewczyny ale musiałam wyrazić żal na niesprawiedliwość świata...
Pozdrawiam Adzi0...
Nie martw się Dla nas i tak jesteś THE BEST Nie jednej osobie już pomogłaś i nie ma znaczenia czy masz 5, 4 czy 6 za semestr I ja się bardzo cieszę, że tu jesteś bo mam problem i chciałam Cię prosić o radę A mianowicie chodzi o przyciemnienie koloru...Mam mega zniszczone włosy od tego rozjaśniania i mimo tego, że kolor bardzo mi się podoba to chcę go przyciemnić Muszę je w końcu zapuścić a teraz nie ma szans bo końce się kruszą Powiedz mi czy to jest możliwe w domu farbą drogeryjną? Bo nie ukrywam, że na fryzjera teraz za bardzo mnie nie stać A boję się żeby nie wyszły jakieś zielone albo szare albo nie wiadomo jakie jeszcze Nie wiem tylko czy wybrać średni blond czy jakiś brąz? Mam ciemne odrosty więc wątpię, że średni blond mi je złapie a nie chcę już kombinować. Bardzo mi się podoba kolor Jennifer Aniston no ale znów te odrosty
Dodaję fotki.
Na 1. mój kolor obecny po Wellatonie 12/1
a reszta kolory nad którymi się zastanawiam

Z góry Ci dziękuję za odpowiedź
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:27   #1359
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bunny o jak fajnie ze jestes z Lublina Bede miala do kogo chodzić malowac włosy

Dziewczyny poradzcie mi. Jak mowilam przerzucam sie juz calkowicie na odrost na balejaz,ale poki co moje wlosy sa nierownomierne i okropny maja kolor I tu pytanie: czy isc do fryzjera i on wylapie mi zolte pasma i rozjaśni czy da sie jakos to samemu zrobic? Dol mam jasniejszy wiec popielu nie wezme bo bede niebieska.

Przepraszam za "poczochrane" zdjecia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:37   #1360
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Astra, Dolce dzięki! Poprawiłyście mi humor troszkę chociaż od weekendu mam popsuty i ciągle się tym gryzę...A nie chcę być fryzjerką rutyniarą jak większość! Wiecie że w lbn na palcach ręki może bym znalazła wam salony gdzie z ciemnego blondu zrobią extra jasny? A jak już ciemniejsze to nigdzie się nie podejmą, bo zniszczenie włosów bla bla ewentualnie balejaż. A przecież nie każdy chce balejaż który raz jest już nie modny a dwa mi np. się nie podoba. A w tym roku hit to blondy lodowe zimne itp... i jak najjaśniejsze.
Dolce teraz szczerze...co ty tym włoskom zrobiłaś że one takie zniszczone? Nie chce mi się tych wątków przeszukiwać, proszę napisz w skrócie od początku- ile lat rozjaśniasz, czym, co po kolei kładłaś czy na całość zawsze czy odrosty itp. Jakie masz włoski naturalne- cienkie, kręcone, proste, przetłuszczają się czy suche itp.? I jak masz zdjęcie większego odrostu to też daj to coś ci powiem. Albo link jak już gdzieś wklejałaś.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:15
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:37   #1361
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
erolek a ten kolorek z 1 zdjecia czym uzyskalas?
Najpierw położyłam casting słoneczny miód-ale to był koszmar- i poszłam do fryzjerki na ala balejaż. Kładła jakiś niebieski proszek albo firmy CeCe albo Alfaparf-nie pamiętam. Po urlopie w ciepłym kraju włosy zrobiły się prawie białe co mi takśrednio pasuje.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 11:38   #1362
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiecie że w lbn na palcach ręki może bym znalazła wam salony gdzie z ciemnego blondu zrobią extra jasny?
Popieram
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:38   #1363
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau jezeli sie wybierasz w najblizszym czasie to fryzjera to ja na Twoim miejscu pozostawilabym to fryzjerowi,po co dwa razy meczyc wlosy,on to bez problemu wylapie i zrobi z tym porzadek
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:39   #1364
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wlasnie bym sie wybrala z tym i juz odpuscila na 2 mce do kolejnego balejazu. Zalezy mi zeby zrobic z tym porzadek czubek zloty, reszta jasna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:42   #1365
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

fryzjer bez problemu powinnien to wyrownac,rozjasni ten czubek do koloru pozostalych wlosow
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:47   #1366
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No mam taka nadzieje szczegolnie ze wielkiej filozofii tu nie ma Najgorsze jest to że potem chodzilabym na odrosty do fryzjera ktory robil mi balejaz 4 lata, ale ze mnie nie bylo u niego 2 lata to jakoś tak sie wstydze Bo co ja bym powiedziala, zniknelam bez slowa i wracam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:51   #1367
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie przejmuj sie tym,ze tam nie chodzilas przeciez nie mialas takiego obowiazku,moglas zmienic fryzjera lub sama sobie robic z wlosami i nic mu do tego,nie musisz sie przeciez tlumaczyc takze nie przejmuj sie i idz ,zwlaszcza jesli z efektow bylas zadowolona.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:58   #1368
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Teraz zapisalam sie do innego (ale tez go znam i bylam zadowolona) a potem masz racje wracam tam gdzie chodziłam astra dzieki za wsparcie jestem głupia, ale ja sie tak przejmuje, bo w sumie regularnie do iego chodzilam a potem jak kamien w wode, ale powiem zgodnie z prawdą że farbowalam wlosy w miedzyczasie na ciemno i robilam to sama No i wspomne ze bylam zajeta, studia i takie tam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:00   #1369
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja chyba odzaluje kase i tez pojde do fryzjera bo samodzielnej kombinacji sie boje,nie chce zniszczyc sobie wlosow,ktore tyle juz zapuscilam
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 12:05   #1370
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja nikogo nie chcę zniechęcać do samodzielnej koloryzacji, jak widać po efektach na forum efekty bywają znakomite. Ale nie czarujmy - do tego trzeba mieć nie tylko wiedzę, ale też "rękę". Ma wyjsc równo. prosto, ładnie, zdrowo - a nie każdej tak wychodzi. W zyciu nie wydalam tyle pieniedzy na farby co teraz, kiedy sama kombinowalam. A tak płacilam około 120zł raz na 2 mce i bylam zadowolona. Z tego wszystkiego musialam obciąć wlosy, ale teraz mam nauczkę.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:10   #1371
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no wlasnie nie mam "reki",a jakbym musiala obciac wlosy bo by byly poniszczone od farb to chyba bym sie poplakala
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:18   #1372
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A to foto na dowód żebyście zobaczyły jak długie mam włoski przy extra jasnym zimnym blondzie. jak wam się podobają? Szczerze...

Załącznik 3202079

No dziewczyny jasne ze jak macie kasę na fryzjera to idźcie... bo jak samemu sobie zrobić balejaż? to niewykonalne. Ale jeśli chodzi o farbowanie na jednolity kolor to wiecie... u fryzjera zapłacicie minimum 60zl a koszt farb to jakieś 20zl- nie czarujmy się...a jaka filozofia zrobić odrosty? także każdy robi jak mu pasi.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:28
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:19   #1373
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wlasnie, ja obcielam około 20 cm takze widzisz, roznie bywa, ale zawsze trzeba poeksperymentowac, taka kobieca natura

bunny a Ty czym w koncu robilas ze masz takie jasne?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:20
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:21   #1374
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Astra, Dolce dzięki! Poprawiłyście mi humor troszkę chociaż od weekendu mam popsuty i ciągle się tym gryzę...A nie chcę być fryzjerką rutyniarą jak większość! Wiecie że w lbn na palcach ręki może bym znalazła wam salony gdzie z ciemnego blondu zrobią extra jasny? A jak już ciemniejsze to nigdzie się nie podejmą, bo zniszczenie włosów bla bla ewentualnie balejaż. A przecież nie każdy chce balejaż który raz jest już nie modny a dwa mi np. się nie podoba. A w tym roku hit to blondy lodowe zimne itp... i jak najjaśniejsze.
Dolce teraz szczerze...co ty tym włoskom zrobiłaś że one takie zniszczone? Nie chce mi się tych wątków przeszukiwać, proszę napisz w skrócie od początku- ile lat rozjaśniasz, czym, co po kolei kładłaś czy na całość zawsze czy odrosty itp. Jakie masz włoski naturalne- cienkie, kręcone, proste, przetłuszczają się czy suche itp.? I jak masz zdjęcie większego odrostu to też daj to coś ci powiem. Albo link jak już gdzieś wklejałaś.
pytanie mam do Ciebie
kupiłam farbę surbina kolorek specjalny lodowy blond, czy masz jakieś doświadczenia z tą farbką. Dodam tylko, że sama się ścinam, farbuję i modeluję. Żadna fryzjerka mnie nigdy nie zadowoliła, stąd taka decyzja. No i najważniejsze, że jestem zadowolona, a otoczenie nie wierzy że sama wszystko robię. Życie do tego zmusza hihihi
Pozdrawiam przyszła fryzjerkę - mam nadzieję że idealną
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:22   #1375
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A to foto na dowód żebyście zobaczyły jak długie mam włoski przy extra jasnym zimnym blondzie. jak wam się podobają? Szczerze...

Załącznik 3202079
dlugasne,jak dla mnie kolor za bialy
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:24   #1376
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A to foto na dowód żebyście zobaczyły jak długie mam włoski przy extra jasnym zimnym blondzie. jak wam się podobają? Szczerze...

Załącznik 3202079

szczerze? Perfect- ale za białe
__________________



Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:24 Powód: literówki
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:25   #1377
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DO JOWITKI!!!!chcialam CI przeslac wiadomosc ale nie da sie p bo sie zawiesza,a wiec podaje Ci moj nr gg i bardzo bym CIE Prosila zbeys sie do mnie odezwala,!



5448403 oto moje GG
dziekuje z gory za wiadomosc
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:49   #1378
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dolce teraz szczerze...co ty tym włoskom zrobiłaś że one takie zniszczone? Nie chce mi się tych wątków przeszukiwać, proszę napisz w skrócie od początku- ile lat rozjaśniasz, czym, co po kolei kładłaś czy na całość zawsze czy odrosty itp. Jakie masz włoski naturalne- cienkie, kręcone, proste, przetłuszczają się czy suche itp.? I jak masz zdjęcie większego odrostu to też daj to coś ci powiem. Albo link jak już gdzieś wklejałaś.
To w skrócie...Po 5 latach farbowania na czarno w grudniu 2009 poszłam na dekolor. Wyszły jakieś rude/machoniowe sama nie wiem, fryzjerka stwierdziła, że jaśniej się nie da a ja wiem, że na pewno się dało-ale to szczegół Poszłam do innego fryzjera na pasemka-też porażka Więc zaczęłam kombinować sama...Najpierw chyba Garnier Belle Color 111 ze 2 razy, później Palette Cool Blondes ( o zgrozo!!! Popaliła mi włosy ) później znów Garnier i ostatnio Wellaton 12/0 a 2 tygodnie temu Wellaton 12/1. Farbowałam średnio co 2-4 tygodnie. Najpierw odrosty a później na całość. Chciałam się pozbyć rudości bo miałam 3/4 włosów w kolorze rudawym. No i z włosków do ramion zrobiły się włosy do wysokości uszu Z natury włosy mam puszące się ( bez prostownicy się nie obejdę )ni to kręcone a już na pewno nie proste i raczej suche. Ale to chyba od tego farbowania. Jak miałam czarne to były lśniące i gładziutkie nie to co teraz. Normalnie wyć się chce Miało być w skrócie ale krócej się nie dało
Dodaję zdjęcia prawie całego etapu + odrost zrobione kiedyś tam
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:58   #1379
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzięki dziewczyny za ocenę. ja właśnie całe życie marzyłam o takim kolorze i osiągnęłam i mam go już jakieś 5 lat, a rozjaśniam 6 lat. Pierwszy rok był tragiczny bo chodziłam do fryzjerek i kasy wywaliłam w błoto i miałam żółty złoty blond. A potem się wzięłam i zaczęłam pasjonować.
A mój kolorek to... właśnie 100 palette naturals skandynawski
jak mówiłam pierwsze farbowanie nim jest średnie bo włosy są rozjaśniaczowo żółte ale przy farbowaniu odrostów co miesiąc kolor się wyrównuje- ważne- tej farby nie przeciągamy na resztę włosów bo zawiera dodatek rozjaśniacza! Ale dzięki temu kolor jest trwały, nie wypłukuje się, nie żółknie. A mam naturalnie jasny brąz i można powiedzieć że za jednym podejściem ta farbka daje radę. Odrostu wiem że idealnie nigdy nie dorównam bo musiałabym dać albo rozjaśniacz, a tego nie chcę albo wodę 12% która pieruńsko piecze i nie chcę katować włosów. Tym bardziej że czasem jak zmieniałam farbki to woda 9% potrafiła robić mi sączące strupki na głowie, więc wybrałam idealne wyjście dla siebie a żółtawy odrost mi bardzo nie przeszkadza bo z czasem się dopłukuje do reszty.
No i tak jasny kolorek zmieniam w razie nudy płukankami- tu akurat miałam srebrną, a czasem robię sobie różany blond.

Zakkatak nie znam tej farbki, a masz może jakiegoś linka do niej z hurtowni czy coś?Jak masz to daj i powiem ci co myślę jak ją zobaczę.

Dolce no dobra, już wszystko wiem. Masz włosy teraz uwrażliwione ale wszystko da się zrobić. Na jakim kolorze teraz najbardziej ci zależy? Bo wyjdzie ci plus minus i taki blondzik w stylu aniston i takie ciemniejsze też, ale kolor może nie być równomierny za pierwszym podejściem i już na bank będzie się wypłukiwał aż włosy przyjmą nowy pigment. Jeszcze pytanie- jak teraz pielęgnujesz te włosy? Jaki masz szampon? Maskę? Jak często je myjesz i modelujesz? A prostownica?

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-22 o 13:08
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:04   #1380
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
To w skrócie...Po 5 latach farbowania na czarno w grudniu 2009 poszłam na dekolor. Wyszły jakieś rude/machoniowe sama nie wiem, fryzjerka stwierdziła, że jaśniej się nie da a ja wiem, że na pewno się dało-ale to szczegół Poszłam do innego fryzjera na pasemka-też porażka Więc zaczęłam kombinować sama...Najpierw chyba Garnier Belle Color 111 ze 2 razy, później Palette Cool Blondes ( o zgrozo!!! Popaliła mi włosy ) później znów Garnier i ostatnio Wellaton 12/0 a 2 tygodnie temu Wellaton 12/1. Farbowałam średnio co 2-4 tygodnie. Najpierw odrosty a później na całość. Chciałam się pozbyć rudości bo miałam 3/4 włosów w kolorze rudawym. No i z włosków do ramion zrobiły się włosy do wysokości uszu Z natury włosy mam puszące się ( bez prostownicy się nie obejdę )ni to kręcone a już na pewno nie proste i raczej suche. Ale to chyba od tego farbowania. Jak miałam czarne to były lśniące i gładziutkie nie to co teraz. Normalnie wyć się chce Miało być w skrócie ale krócej się nie dało
Dodaję zdjęcia prawie całego etapu + odrost zrobione kiedyś tam
Dolce nie obraź się, ale ten biały nie pasuje do Ciebie. Wiadomo, rzecz gustu, ale bardziej podobał mi się kolor 2 i 6, na tej zbiorowej fotce. zdjęcie 6 bardzo fajny kolor, włosy błyszczące i takie bardziej naturalne. Nie wiem czy ma sens tak niszczyć włosy.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.