Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 15:53   #4501
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czym zneutralizować zieleń na włosach? do naturalnego odcienia.

moze być garnier 100% color 743 + 512 lub z 401 ? czy na zieleń lepiej mieszać czerwień z brązem?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:20   #4502
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
No i odcieni do wyboru masz w zależności od firmy, ale najbardziej w tym wątku to rozchwytywane niebieski (wybija żółć, złoto) i fioletowy (wybija miedź, rudości), i chyba któraś zastanawiała się nad zielonym (pa, pa czerwieniom).
___
gdybym coś popierniczyła, to proszę kogoś bardziej zorientowanego w temacie o poprawkę

to już piszę, że jeśli ktoś złoto/żółtko na włosach będzie niebieskim/popielem neutralizował, to ZIELONE włosy gwarantowane

złoto wybija fiolet/opal
miedź wybija popiel/niebieski
czerwień wybija metalik/zielony

jeśli każdy by to wiedział, to by nie było problemów z niechcianymi odcieniami włosów

proponuję zapisać to sobie w jakimś widocznym miejscu i mieć przy sobie przy zakupie farb


fryz5 no tak na chłopski rozum to powinien czerwony mixton pomóc albo jakaś płukanka (o ile takowa istnieje)

Edytowane przez hala83
Czas edycji: 2010-07-23 o 16:23
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:30   #4503
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny.
Ratujcie.
Mój obecny kolor włosów to blond jasny blond, w zasadzie w tej chwili już nieco żółtawy, raz że blond kolor mi się znudził dwa że podobno lepiej mi w ciemniejszych.
Poradzcie, ostatnim razem ten blond ( włosy były wcześniej rozjaśniane) pofarbowałam farbą z loreala w odcieniach blondu - już w tej chwili nie pamiętam jakim w każdym razie ciemniejszym od wyjściowych włosów, wyszły mi zielonkawe, więc w ostateczności farbowałam się ciemnym blondem garniera który zresztą wyszedł jak jasny brąz, po zaledwie 3 tyg zlał się do blondu - który mam tutaj na zdjęciu ( to raczej nie normalne, że z jasnego brązu samo spłynęło do takich jasnych )
Przeczytałam gdzieś, że przy farbowaniu się z rozjaśnianego blondu na brąz trzeba użyć odrobiny czerwonej farby, czy to prawda?

Kupiłam farbę jasny brąz z pallete z uwagi na to, że paleta jest mocniejszą z farb, czy myślicie że wyjdą czy nie będą zielone?
Farbowałyście się już tą farbą?
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:50   #4504
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
fryz5 no tak na chłopski rozum to powinien czerwony mixton pomóc albo jakaś płukanka (o ile takowa istnieje)

to moze nałoze poprostu czerwoną farbe? bo mam dosłownie glony, są ciemne szaro zielone
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 07:19   #4505
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to moze nałoze poprostu czerwoną farbe? bo mam dosłownie glony, są ciemne szaro zielone

jeśli koniecznie chcesz farbę, to spróbuj... mixton by ci nie przyciemnił ani nie rozjaśnił włosów, powinien tylko zniwelować zielony odcień, teoretycznie

jak zrobisz tą farbą to napisz co ci wyszło
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 09:13   #4506
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ratujcie.
Mój obecny kolor włosów to blond jasny blond, w zasadzie w tej chwili już nieco żółtawy, raz że blond kolor mi się znudził dwa że podobno lepiej mi w ciemniejszych.
Poradzcie, ostatnim razem ten blond ( włosy były wcześniej rozjaśniane) pofarbowałam farbą z loreala w odcieniach blondu - już w tej chwili nie pamiętam jakim w każdym razie ciemniejszym od wyjściowych włosów, wyszły mi zielonkawe, więc w ostateczności farbowałam się ciemnym blondem garniera który zresztą wyszedł jak jasny brąz, po zaledwie 3 tyg zlał się do blondu - który mam tutaj na zdjęciu ( to raczej nie normalne, że z jasnego brązu samo spłynęło do takich jasnych )
Przeczytałam gdzieś, że przy farbowaniu się z rozjaśnianego blondu na brąz trzeba użyć odrobiny czerwonej farby, czy to prawda?

Kupiłam farbę jasny brąz z pallete z uwagi na to, że paleta jest mocniejszą z farb, czy myślicie że wyjdą czy nie będą zielone?
Farbowałyście się już tą farbą?
Ta farbka to wyjdzie bardzo ciemno na twoich włosach pewnie w okolicy 5 poziomu. Co do trwałości kolorku to niestety tak to jest z rozjaśnianymi że później farby się nie trzymają bo włos jest wytrawiony poczytaj o pigmentacji chyba na poprzedniej str to było.
Ja też się męczę z pokryciem pasemek myślę że następnym razem już się ich pozbędę
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 10:21   #4507
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Ta farbka to wyjdzie bardzo ciemno na twoich włosach pewnie w okolicy 5 poziomu. Co do trwałości kolorku to niestety tak to jest z rozjaśnianymi że później farby się nie trzymają bo włos jest wytrawiony poczytaj o pigmentacji chyba na poprzedniej str to było.
Ja też się męczę z pokryciem pasemek myślę że następnym razem już się ich pozbędę
Ehh gdybym byla bardziej cierpliwa i poczekała na Twoją porade to nie miałabym teraz czarnych włosów!
Przefarbowało mnie do czerni, muszę przyznać że kiedyś nosiłam ten kolor więc chyba jakoś to przeżyje ale schodziłam z niego 2 lata...i wszystko na marne czy jest szansa że ta farba się spłuka do brązu?
Podkreslam ze to palete
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 10:49   #4508
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dobry ja tylko na chwile - wbilam aby Wam wkleić moj kolor po paru juz myciach enjoy girls&boys

z deka nieostre....no ale generalny wgląd jest możliwy heh,kiss xxx

Edytowane przez MovieGirl
Czas edycji: 2010-07-24 o 10:51
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 10:58   #4509
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Ehh gdybym byla bardziej cierpliwa i poczekała na Twoją porade to nie miałabym teraz czarnych włosów!
Przefarbowało mnie do czerni, muszę przyznać że kiedyś nosiłam ten kolor więc chyba jakoś to przeżyje ale schodziłam z niego 2 lata...i wszystko na marne czy jest szansa że ta farba się spłuka do brązu?
Podkreslam ze to palete
Agnieszka PODZIWIAM Twoje podejście... rispekt serio..."kiedyś nosiłam ten kolor więc chyba jakoś to przeżyje ale schodziłam z niego 2 lata.." - mnie by szlag trafił!!! ja tak samo schodzilam z czerni chyba ze 3 lata stopniowo pasemkami i balejazami i dop jakies 3 miechy temu SAMA sobie zrobilam upragniony zimny braz szarawy z pomoca dziewczynek z forum i jestem MEGA szczesliwa i nie wyobrazam sobie zrypac wlosow palette na czarno...... tym bardziej ze to wlasnie palette.....

nie wiem ja tu expertem nie jestem ale tego gowna tez kiedys uzywalam i za***iscie trudno jest to wytepic bo na maxa sie wbija w pigment wlosa....

3maj sie babko
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:00   #4510
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Movie kobieto zamiast farbowac to ty sie bierz za regenereacje..! bo włosy wołaja o pomoc !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:10   #4511
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

o pomoc?lolek.moje wlosy byly cieniowane dosc dlugo poniewaz sa grube i sobie z nimi nie radze i dlatego tak to wyglada na zblizeniu - na zywca o niebo lepiej teraz regeneruje je wlasnie i dorównuję

Edytowane przez MovieGirl
Czas edycji: 2010-07-24 o 11:11
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 11:20   #4512
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Ehh gdybym byla bardziej cierpliwa i poczekała na Twoją porade to nie miałabym teraz czarnych włosów!
Przefarbowało mnie do czerni, muszę przyznać że kiedyś nosiłam ten kolor więc chyba jakoś to przeżyje ale schodziłam z niego 2 lata...i wszystko na marne czy jest szansa że ta farba się spłuka do brązu?
Podkreslam ze to palete
Nie wierzę ze masz czarne włosy farbowałam tą farbą i to o ton ciemniejszym kolorem i dobrze wychodził, w okolicach poziomu 7-6, raczej jesteś w szoku po zmianie koloru na sporo ciemniejszy i Ci się wydaje że są takie ciemne no i na pewno Ci się zmyje bo z rozjaśnionych włosów wszystko bardzo szybko spływa, także się nie martw i poczekaj aż się wypłucze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:59   #4513
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
Agnieszka PODZIWIAM Twoje podejście... rispekt serio..."kiedyś nosiłam ten kolor więc chyba jakoś to przeżyje ale schodziłam z niego 2 lata.." - mnie by szlag trafił!!! ja tak samo schodzilam z czerni chyba ze 3 lata stopniowo pasemkami i balejazami i dop jakies 3 miechy temu SAMA sobie zrobilam upragniony zimny braz szarawy z pomoca dziewczynek z forum i jestem MEGA szczesliwa i nie wyobrazam sobie zrypac wlosow palette na czarno...... tym bardziej ze to wlasnie palette.....

nie wiem ja tu expertem nie jestem ale tego gowna tez kiedys uzywalam i za***iscie trudno jest to wytepic bo na maxa sie wbija w pigment wlosa....

3maj sie babko
Ja się tak bardzo nie przejmuje bo podobno znacznie lepiej mi w czarnych włosach
Podsyłam fotkę w blond i w czarnych, i w brazowych w trakcie gdy schodziłam z czarnych - to znaczy, że przebłyski jeszcze miałam, nie sugerujcei się data na aparacie

I tak jak patrze na te fotki to sama nie wiem w czym mi lepiej, ale chyba nie popełnię samobójstwa o tą czerń, jak mi się uda cyknąc fotkę to Wam wyślę fotę jak te włosy teraz wyszły.
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:01   #4514
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie wierzę ze masz czarne włosy farbowałam tą farbą i to o ton ciemniejszym kolorem i dobrze wychodził, w okolicach poziomu 7-6, raczej jesteś w szoku po zmianie koloru na sporo ciemniejszy i Ci się wydaje że są takie ciemne no i na pewno Ci się zmyje bo z rozjaśnionych włosów wszystko bardzo szybko spływa, także się nie martw i poczekaj aż się wypłucze

Wyślę fotkę Może jest to bardzo bardzo ciemny brąz, dzisiaj myłam 3 razy to troszkę się spłukały, bo wczoraj to były calkiem czarne, jak walnę zdjecie to dodam.
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:51   #4515
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Wyślę fotkę Może jest to bardzo bardzo ciemny brąz, dzisiaj myłam 3 razy to troszkę się spłukały, bo wczoraj to były calkiem czarne, jak walnę zdjecie to dodam.
Dodaje zdjęcie, według mnie niewiele brakuje mu do czerni
Zajrzyj na stronę wcześniej z blond wyszły takie z tej jasnej brazowej ze pudełka ALe w sumie mi sie podoba
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 14:25   #4516
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no i według mnie to super ci taki ciemny kolorek pasuje
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 14:33   #4517
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcie, według mnie niewiele brakuje mu do czerni
Zajrzyj na stronę wcześniej z blond wyszły takie z tej jasnej brazowej ze pudełka ALe w sumie mi sie podoba
heh no faktycznie ciemno wyszło, ale zobaczysz, na pewno się sporo wypłucze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 19:03   #4518
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny powiedzcie jakich kolorow trzeba użyć żeby wyszedł taki piękny chlodny balejaż jak na zdjęciu? Już tyle czasu latam po fryzjerach i dosłownie żaden jeszcze nie zrobił mi mojego wymarzonego koloru a jak już zrobił popielaty to był tylko 1 dzień W poniedziałek ide do fryzjera. Jestem gotowa wydać dużo byle by był wymarzony efekt chłodnych kolorów. Kiedyś moja koleżanka miała właśnie taki piękny balejaż ale nie wiem gdzie ona go robiła. Jak macie zdjęcia jakiś chłodnych odcieni, balejażu to wklejajcie bo będą mi bardzo potrzebne
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 19:04   #4519
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A tu zdjęcie
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 13:04   #4520
Zyciowagra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

własnie ja mam takie pytanie . wruciłam 2 miechy temu do naturalnego brązu i mialam ładny kolor a teraz tak mi sie sprał ;/ mam jakisc ciemny blond gdzie niegdzie ;/ jaką byscie mi poradziły farbe zebym miala teraz taki kolor jak ta dziewczyna http://www.kozaczek.pl/img_users/1238921971.jpg bo wiem ze palett trzeba jasniejsze kolory kupywac . prosze doracice mi farbe
__________________
75 70... 68 ... .... 60 kg
175cm

Edytowane przez Zyciowagra
Czas edycji: 2010-07-25 o 13:32
Zyciowagra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 17:47   #4521
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

CALABRIE piekny masz ten kolor po tyl allwayes i to ten dla mezczyzn? hah a on własnie co robi..? daje taki jakis odcien czy tylko siwki pokrywa..?
i czemu mowisz ze wysusza? specjalnie on? czy wszytkie te farby
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:56   #4522
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też kiedyś patrzyłam na ten szary dla facetów, bo był genialny wręcz!

A ja się farbnęłam samym mixtonem niebieskim - bez oxy. Trzymałam 40 minut i mam przecudny kolor włosów! Mega natura, zimna jak lód! Taki szary brąz - poziom pomiędzy 6 a 5 ale po prostu genialny!

Mankament jest jeden........ bez oxy to jednorazówka
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:15   #4523
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade czekam na fotkę.
Ty farbowałaś matrixem ? Jaka jest ta farba? ja miałam jedynie marijel i raczej nie byłam zadowolona tak do końca troszkę włoski zniszczyła.
Matrix to też loreal ? więc jak z jakością?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:45   #4524
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Shade czekam na fotkę.
Ty farbowałaś matrixem ? Jaka jest ta farba? ja miałam jedynie marijel i raczej nie byłam zadowolona tak do końca troszkę włoski zniszczyła.
Matrix to też loreal ? więc jak z jakością?
Fotkę wkleję chętnie, ale po kolejnym farbowaniu mixem Muszę właśnie umyć włosy a na pewno to spowoduje, że się ta piękna szarość spłucze.

Matrixem raz farbowałam ale na złoto. Nie miałam jakichś dużych zastrzeżeń do tej farby, ale też nie pamiętam aby mnie czymś urzekła.



Właśnie dostałam moją 7SB i Ash mix z Goldwella... Cieeekaaawe...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:22   #4525
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Fotkę wkleję chętnie, ale po kolejnym farbowaniu mixem Muszę właśnie umyć włosy a na pewno to spowoduje, że się ta piękna szarość spłucze.

Matrixem raz farbowałam ale na złoto. Nie miałam jakichś dużych zastrzeżeń do tej farby, ale też nie pamiętam aby mnie czymś urzekła.



Właśnie dostałam moją 7SB i Ash mix z Goldwella... Cieeekaaawe...
Koniecznie wstaw fotki po tym Goldwellu! ja jak skończę zabawę z CT to zamierzam się właśnie na Goldwella przerzucić więc wszelkie relacje z używania mile widzane
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:28   #4526
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Fotkę wkleję chętnie, ale po kolejnym farbowaniu mixem Muszę właśnie umyć włosy a na pewno to spowoduje, że się ta piękna szarość spłucze.

Matrixem raz farbowałam ale na złoto. Nie miałam jakichś dużych zastrzeżeń do tej farby, ale też nie pamiętam aby mnie czymś urzekła.



Właśnie dostałam moją 7SB i Ash mix z Goldwella... Cieeekaaawe...
gdzie zamawiałaś? sama jestem zainteresowana goldwellem, ale na all są tylko litrowe oksydanty
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:38   #4527
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Reaktywuję jednak ten wątek, ponieważ Richesse zszedł wyłącznie na Richesse a nie lubię pisać nie na temat
Nadal walczę z ciepłymi refleksami. Bezskutecznie.
Kolorek 5.1 Majirel był cudny, zimny, popielaty, jednolity... Do czwartego mycia. Potem witajcie czerwienie i rudości...
I teraz nie wiem co dalej... Próbować jeszcze pogłębionym popielatym albo metalicznym brązem czy pogodzić się z tym że nie będę miała na głowie zimnego kolorku i walnąć sobie ciepły kasztan??
Troszkę mnie zmartwiło, że włosy przy skórze czyli już te naturalne też łapią rudawy kolorek. Dziwne.
Jestem w kropce.....
spróboj polozyć loreal Copenhaga albo inny popielaty ciemny blond...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:02   #4528
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Shade czekam na fotkę.
Ty farbowałaś matrixem ? Jaka jest ta farba? ja miałam jedynie marijel i raczej nie byłam zadowolona tak do końca troszkę włoski zniszczyła.
Matrix to też loreal ? więc jak z jakością?
Ja też farbowałam Matrixem, i też złocistymi odcieniami. Oprócz tego, że się oczywiście wymywa, to bardzo polubiłam tą farbę Miałam po niej takie świetne włosy~ (i to się zmyło wraz z kolorem).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:36   #4529
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Tutaj dziewczyny nie farbują drogeryjnymi właśnie ze względu na to że mają dużo ciepłych pigmentów.
Ekspertem nie jestem takim jak Zyta czy Shade ale z całą pewnością nie osiągniesz zimnego odcienia farbą sklepową. Polecam allegro tam kupisz taniej farby profesjonalne w zestawie od razu z wodą ( wybieraj 3%) polecam przeczytać pierwsze kilka str na bodajże 2 jest rozpiska na tem znoszenia odcieni we włosach.
Wnioskuję że wystarczy jak wybierzesz kolor popielaty ash zależy jaka firma np 7.1 to popielaty ciemny blond lub jasny brąz według różnych producentów.
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź chyba jednak nie będę kombinować, przejdę się do fryzjera i tyle, podając mu Wasze wskazania
boję się, że sama mogę zepsuć to i owo.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:47   #4530
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej mam zamiar zafarbować się na piękny zimny brąz chociaż po przeczytaniu wątku już wiem że to nie takie proste
będe farbować włosy u fryzjerki i ona pracuje na farbach artego. powiedziałam że chcę żeby wyszedł mi kolor zimny bez żadnej rudości i złota i ona zaproponowała mi kolor naturalny brąz. a właśnie zobaczyłam na allegro że farby artego mają kolory np delikatny popielaty brąz 5.01.powiedziałam jej że chcę właśnie popielaty, zimny brąz a ona mi powiedziała że wyjdą mi takie włosy po naturalnym brązie. jak myślicie? teraz mam na głowie pasemka:wyprany brąz i trochę blondu. pomóżcie
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.