Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 12:55   #1411
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
właśnie te czarne są lepsze -> wyciągają głębiej osadzone paskudy
te drugie to takie jak każde inne, czyli ok, dla kogoś, kto ma płytkie, powierzchniowe zaskórniki
to zdecydowanie nie jestem grupą docelową

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



Taszanta ty nie czytaj i tyle nie mysl tylko klikaj tego shimmera!
Problem tylko w tym że ja już go chcę od dawna i poszłam kiedys do Douglasa go oblookać ale konsultantka mi odradziła, powiedziała że te shimmery są słabo widoczne na skórze, a poza tym moje odcienie to takie brudne róże im brudniejsze tym lepiej i pokazała mi róż dla mnie taki brudny że bardziej szary niż różowy ale ja nie chce ciagle chodzic w brudnym poza tym ona nie zdaje sobie sprawy jak jak jestem tu kuszona
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:59   #1412
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dim, byłam na blogu tez mam scrub lusha do ust, ale czekoladowego. Odczucia podobne. Lush i ja ogólnie nie lubimy się zbyt
dobrze wiedziec, ze nie jestem sama lusha wiekszosc osob uwielbia- tak jak meteorytki- a mnie ani to ani to nie kreci...ale mam jeszcze balsam i jest dosc fajny a Ty co jeszcze masz?


kliknelam sobie koturenki z zamowien zbiorowych na wizazu znowu szal butow sie odzywa

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
to zdecydowanie nie jestem grupą docelową



Problem tylko w tym że ja już go chcę od dawna i poszłam kiedys do Douglasa go oblookać ale konsultantka mi odradziła, powiedziała że te shimmery są słabo widoczne na skórze, a poza tym moje odcienie to takie brudne róże im brudniejsze tym lepiej i pokazała mi róż dla mnie taki brudny że bardziej szary niż różowy ale ja nie chce ciagle chodzic w brudnym poza tym ona nie zdaje sobie sprawy jak jak jestem tu kuszona
co za glupia kobieta ci sie trafila!! nawet jak ci sie nie spodoba to albo wymienisz na cos innego albo sprzedasz chetni sie zawsze znajda! nectar jest bardzo ladnym odcieniem- i nie jest ani za cieply ani za zimny- bosko wyglada i jest dobrze widoczny- zarowno na samym pudrze jak i na brazerze- skoro u mnie jest widoczny na brazerze to prosze cie jaki on moze byc slabo widoczny??
rose i nectar daja wyrazny kolorek
bronze tez
pink to juz rozswietlacz typowy podobnie jak beige i pink oyster

zrobilabym ci zdjecia no, ale jest takie paskudne swiatlo i tak szaro, ze boje sie, ze calkowicie przeklamie kolory:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:25   #1413
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------


co za glupia kobieta ci sie trafila!! nawet jak ci sie nie spodoba to albo wymienisz na cos innego albo sprzedasz chetni sie zawsze znajda! nectar jest bardzo ladnym odcieniem- i nie jest ani za cieply ani za zimny- bosko wyglada i jest dobrze widoczny- zarowno na samym pudrze jak i na brazerze- skoro u mnie jest widoczny na brazerze to prosze cie jaki on moze byc slabo widoczny??
rose i nectar daja wyrazny kolorek
bronze tez
pink to juz rozswietlacz typowy podobnie jak beige i pink oyster

zrobilabym ci zdjecia no, ale jest takie paskudne swiatlo i tak szaro, ze boje sie, ze calkowicie przeklamie kolory:/
No w sumie mam już doświadczenie że konsultantkom nie należy ślepo wierzyć
odcień jest boski, to mój ulubiony kolor, a opinia Dimipedii jak zawsze mnie przekonuje
zresztą nic jeszcze nie mam z BB to chyba obciach w tym gronie i należy to zmienić
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:27   #1414
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
oby byłam na Kubie
Zazdraszczam bardzo.


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25197472]Ja też mam problem z tymi choler... porami
Czytałam w kilku m-scach, że Dermalogica ma na to jakąś maskę wyciągającą skutecznie takie zanieczyszczenia (Scarlett Johansson polecała gdzieś nawet na pozapychane niemiłosiernie pory)
Szukam teraz tego na Tru.[/QUOTE]

W wolnej chwili poszukam czegos na ten temat. Staram sie nie robic sobie jednak nadziei .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi kiedys ladnie pory odblokowywal tonik z BU AHA/BHA
Mnie takie specjaly nie pomagaja.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


Problem tylko w tym że ja już go chcę od dawna i poszłam kiedys do Douglasa go oblookać ale konsultantka mi odradziła, powiedziała że te shimmery są słabo widoczne na skórze, a poza tym moje odcienie to takie brudne róże im brudniejsze tym lepiej i pokazała mi róż dla mnie taki brudny że bardziej szary niż różowy ale ja nie chce ciagle chodzic w brudnym poza tym ona nie zdaje sobie sprawy jak jak jestem tu kuszona

Jakiegos shimmer bricka trzeba miec . Ja mam tylko Pinka. Marzy mi sie beige. NEctar jakos do mnie nie przemawia bo boje sie, ze bedzie za pomaranczowy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:28   #1415
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No w sumie mam już doświadczenie że konsultantkom nie należy ślepo wierzyć
odcień jest boski, to mój ulubiony kolor, a opinia Dimipedii jak zawsze mnie przekonuje
zresztą nic jeszcze nie mam z BB to chyba obciach w tym gronie i należy to zmienić
Dimipedii trzeba sluchac!
klikaj szybko bo bedzie kara!
zreszta to jest bezpieczny zakup jak ci sie nie spodoba to szybko sprzedasz- tak jak pisalam chetni sie zawsze znajda a wydajne to to, ze hoho!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:50   #1416
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25203882]Zazdraszczam bardzo.
Kuba fajna, naprawdę polecam jak byś chciała na wakacje a nie miała pomysłu gdzie


Cytat:

Jakiegos shimmer bricka trzeba miec . Ja mam tylko Pinka. Marzy mi sie beige. NEctar jakos do mnie nie przemawia bo boje sie, ze bedzie za pomaranczowy.
[/QUOTE]

uwielbiam ten wątek
ja właśnie chce spróbować nectara, bo różne odcienie rózu już mam i chciałam jakiś inny kolorek

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dimipedii trzeba sluchac!
klikaj szybko bo bedzie kara!
zreszta to jest bezpieczny zakup jak ci sie nie spodoba to szybko sprzedasz- tak jak pisalam chetni sie zawsze znajda a wydajne to to, ze hoho!
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:03   #1417
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

hym wczoraj jechalam tramwajem do Galerii i slyszalam rozmowe studentki technologii zywnosci.. opowiadala przez telefon ze hamburgery z McDonalda tak naprawde miesa to maja tyle co kot naplakal a salatki sa robione z roslin hodowanych w sztucznych warunkach bez dostepu slonca czy wiatru.

a frytki.. to juz slyszalma w TV sa obtaczane w oleju z wywarem z woloniny zweby mialy smakowity zapach i smak.. bleeeeee ,pfuj.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 14:54   #1418
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym wczoraj jechalam tramwajem do Galerii i slyszalam rozmowe studentki technologii zywnosci.. opowiadala przez telefon ze hamburgery z McDonalda tak naprawde miesa to maja tyle co kot naplakal a salatki sa robione z roslin hodowanych w sztucznych warunkach bez dostepu slonca czy wiatru.

a frytki.. to juz slyszalma w TV sa obtaczane w oleju z wywarem z woloniny zweby mialy smakowity zapach i smak.. bleeeeee ,pfuj.
Oj...

pamietam, ze kiedys czytalam na angielskim artykul z jakiejs gazety o tym jak dopiero pojawialy sie Mc w stanach. Jakas dziewczyna oskarzyla Mc o to, ze jest przez nich (przez to jedzenie) gruba- oczywiscie Mc mial mocna obrone, ale po badaniach okazalo sie, ze do miesa byl dodawany srodek, ktory wywolywal uczucie glodu- sprawe przegrali i musieli kupe kasy zaplacic...

chemia jakich malo....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:28   #1419
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ja i tak kocham makowe frytki

z bb mam pink pan w douglasie nie słuchaj. One nie wiedza, ze Dim każe coś kupić to trzeba poza tym ile można brudnych tylko?

ja z lusha mam american cream i 2 szampony w kostce. Ac nie robi szału, tzn włosy są miękkie, ale tak jak po masce gloria za 9 zł a szampony wzięłam blonde i taki niebieski seanik czy coś. Blonde to jakaś porażka, bo ma w środku kwiatki rumianek pewnie, ktorych kawałki wplatuja się we włosy zawsze chcialam siedzieć w biurze i wyglądać, jakbym po drodze do pracy tarzala się po łące w dodatku do długich włosów to najlepszy pomysł nie jest..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:32   #1420
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja i tak kocham makowe frytki

z bb mam pink pan w douglasie nie słuchaj. One nie wiedza, ze Dim każe coś kupić to trzeba poza tym ile można brudnych tylko?

ja z lusha mam american cream i 2 szampony w kostce. Ac nie robi szału, tzn włosy są miękkie, ale tak jak po masce gloria za 9 zł a szampony wzięłam blonde i taki niebieski seanik czy coś. Blonde to jakaś porażka, bo ma w środku kwiatki rumianek pewnie, ktorych kawałki wplatuja się we włosy zawsze chcialam siedzieć w biurze i wyglądać, jakbym po drodze do pracy tarzala się po łące w dodatku do długich włosów to najlepszy pomysł nie jest..
dokladnie!!
ale ze Ty masz tylko pink to nie wiedzialam
no prawie jak dziecie kwiatow!

to te rzeczy mnie wlasnie kusily- dobrze wiedziec, ze nie ma po co brac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:45   #1421
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Znowu mi schodzi skora z czola i z kawalka nosa
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 16:03   #1422
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jak mowilam to nikt nie chcial wierzyc!

O nie! Nie zgadzam się! Ja uwierzyłam i też jakiś czas temu kupiłam za Twoją namową BB Nectar - jest boooooski do tej pory nie wiem jak Ci dziękować
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:11   #1423
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Znowu mi schodzi skora z czola i z kawalka nosa
a probowalas maseczki nawilzajacej rozanej z Dermiki?

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
O nie! Nie zgadzam się! Ja uwierzyłam i też jakiś czas temu kupiłam za Twoją namową BB Nectar - jest boooooski do tej pory nie wiem jak Ci dziękować
Ooo to milo mi jest, ze jestes zadowolona z tego mojego kuszenia
mam nadzieje, ze tru nam wrzuci jeszcze inne odcienie na promocje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:22   #1424
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny na pocieszenie chyba po kurtce ze Stradi dostałam dzisiaj z Douglasa list z zaproszeniem na matamorfozę Zrobią profesjonalny makijaż, stylista uczesze, fotograf zrobi jakieś pozowane zdjęcia Bałam się zapisać, ale mąż mnie namówił i się zapisałam. Muszę teraz z poniedziałek zapłacić 49 zł + 50 zł na bon, za który mogę coś kupić w Douglasie, a w tej cenie 49 zł jest jedno zdjęcie dla mnie. Za inne swoje zdjęcie musiałabym zapłacić 40 zł.

Byłyście może na czymś takim i wiecie jak to wygląda ?, bo ja nieśmiała trochę jestem i się wstydzę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:29   #1425
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Znowu mi schodzi skora z czola i z kawalka nosa
irsin mi swego czasu bardzo pomoglo serum nawilzajace Annayake - Essential Principle fluid jest drogi bo ok. 400 zl ale ta firma jest w Douglasie, podejdz i popros o probaska.. albo moze na All, probeczka 5 ml jest bardzo wydajna a moja cera az piszczala z zaxhwytu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:54   #1426
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym
a frytki.. to juz slyszalma w TV sa obtaczane w oleju z wywarem z woloniny zweby mialy smakowity zapach i smak.. bleeeeee ,pfuj.
frytki tam to podobno robi się nie z ziemniaków ale z jakejś specjalnej mączki/ papki- zauważcie że one mają taki dziwny kształt

Cytat:
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z bb mam pink pan w douglasie nie słuchaj. One nie wiedza, ze Dim każe coś kupić to trzeba poza tym ile można brudnych tylko?
Dokładnie, święte słowa
Cytat:
ja z lusha mam american cream i 2 szampony w kostce. Ac nie robi szału, tzn włosy są miękkie, ale tak jak po masce gloria za 9 zł a szampony wzięłam blonde i taki niebieski seanik czy coś. Blonde to jakaś porażka, bo ma w środku kwiatki rumianek pewnie, ktorych kawałki wplatuja się we włosy zawsze chcialam siedzieć w biurze i wyglądać, jakbym po drodze do pracy tarzala się po łące w dodatku do długich włosów to najlepszy pomysł nie jest..

ja mam seanik i jest super na wyjazdy bo wygodne to że jest w kostce, niestety to byłoby na tyle bo strasznie mnie coś w nim podrażnia, mam łupież okropnie swędzi mnie glowa
muszę w koncu spróbowac ta glorie bo dziewczyny na włosowym bardzo ja chwalą
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dokladnie!!
ale ze Ty masz tylko pink to nie wiedzialam
brzmi jak zarzut
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:11   #1427
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dokładnie, Dim , mam się bać?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:16   #1428
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25182531]Ja wlansie dostalam swetry z Asosa zamowione w zeszly czwartek. Oba to rozmiar 8. Jeden jest za duzy a drugi troszke maly . Do tego jakosc jest jak na moj gust niezbyt dobra. Moim zdaniem duzo ponizej jakosci h&m.
[/QUOTE]

a które wzięłaś z tych co wkleiłaś? bo ja pozwoliłam sobie wziąć ten z bufkami i też właśnie dostałam - nie rozciąga się i to mi trochę przeszkadza, bo na bluzkę z długim rękawem nie mogę go założyć
ale w sumie fajny jest
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:20   #1429
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dokładnie, Dim , mam się bać?
hym
no chyba troche powinnas!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 17:23   #1430
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:39   #1431
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a które wzięłaś z tych co wkleiłaś? bo ja pozwoliłam sobie wziąć ten z bufkami i też właśnie dostałam - nie rozciąga się i to mi trochę przeszkadza, bo na bluzkę z długim rękawem nie mogę go założyć
ale w sumie fajny jest
Mam wlasnie ten z bufkami (kolor nude). Gorna polowe ciala mam drobna a w ta "8" ledwo rece wkladam . Do tego material wydaje mi sie z lekka szmatlawy, ze tak powiem. Uwazam, ze nie byl wart 8 funtow. Nie mowiac juz o jego pierwotnej cenie, ktora wynosila - o zgrozo - 22 funty. Zwykly kardigan z h&m czy nawet House'a (sama nie wierze, ze to mowie) bije jakoscia tego cudaka z Asosa na glowe.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:00   #1432
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dostałam dziś maila (spoof to taka rzeczowa nazwa tego chyba ) NIBY od PayPal, wszystko pięknie ładnie (nadawca w podpisie ma PayPal, w szczegółach już niestety nie), wygląda oczywiście jak standardowy mail od PP a w nim:
Cytat:
Nietypowe dzialania na koncie stalo sie niezbedne, aby ograniczyc swoje konto do weryfikacji dodatkowe informacje sa zbierane.
Obecnie mamy ograniczony dostep do swojego konta PayPal. Bardzo bym prosil, ze zadanie informacji o koncie do nas.



Kliknij tutaj, Prosze »
gdyby nie to, że text jak widać, dokładnie jak w różnego typu spamach, to nawet bym nie pomyślała, że może być coś nie tak
mam nadzieję, że nie nabiorą na to zbyt wielu osób.
ehh.. nie wystarczyła im kradzież numerów kont, bazę danych (mailów) też ukradli :/

w razie czego ostrzegam
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:05   #1433
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25209258]Mam wlasnie ten z bufkami (kolor nude). Gorna polowe ciala mam drobna a w ta "8" ledwo rece wkladam . Do tego material wydaje mi sie z lekka szmatlawy, ze tak powiem. Uwazam, ze nie byl wart 8 funtow. Nie mowiac juz o jego pierwotnej cenie, ktora wynosila - o zgrozo - 22 funty. Zwykly kardigan z h&m czy nawet House'a (sama nie wierze, ze to mowie) bije jakoscia tego cudaka z Asosa na glowe.[/QUOTE]
Oj, to dobrze, że go nie wzięłam w końcu. Ja za to dostałam sukienkę z Asosa Black - zapakowana w bibułkę i pokrowiec! Na początku myślałam, że przysłali mi przez pomyłkę coś innego niż zamawiałam, bo sukienka miała być jasna, a w paczce coś czarnego
Zostałam skuszona na BB Nectar, wrr
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:15   #1434
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Znowu mi schodzi skora z czola i z kawalka nosa
spróbuj emolium krem -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...em.html&next=1
mi póki co robi dobrze, a na czole miałam masakrę
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:27   #1435
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25209258]Mam wlasnie ten z bufkami (kolor nude). Gorna polowe ciala mam drobna a w ta "8" ledwo rece wkladam . Do tego material wydaje mi sie z lekka szmatlawy, ze tak powiem. Uwazam, ze nie byl wart 8 funtow. Nie mowiac juz o jego pierwotnej cenie, ktora wynosila - o zgrozo - 22 funty. Zwykly kardigan z h&m czy nawet House'a (sama nie wierze, ze to mowie) bije jakoscia tego cudaka z Asosa na glowe.[/QUOTE]

ja wzięłam szary i dziś założyłam go na bluzkę z krótkim rękawem i było ok - chyba tylko taka kombinacja wchodzi w grę
poza tym lezy dobrze u mnie - ja bardziej bałam się, ze będzie z takiej cienkiej lejącej się dzianiny, która się zaraz wyciągnie, więc w sumie jestem miło zaskoczona
ale fakt 22 funty to trochę przegięcie

a drugi który wzięłaś?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:19   #1436
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
irsin mi swego czasu bardzo pomoglo serum nawilzajace Annayake - Essential Principle fluid jest drogi bo ok. 400 zl ale ta firma jest w Douglasie, podejdz i popros o probaska.. albo moze na All, probeczka 5 ml jest bardzo wydajna a moja cera az piszczala z zaxhwytu
Boa Kucisciel
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:32   #1437
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny truskawkowy BB Nectar jest z pedzelkiem czy bez?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:33   #1438
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny truskawkowy BB Nectar jest z pedzelkiem czy bez?
bez
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:37   #1439
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Boa Kucisciel
Soso podejdz do D. do Galerii, mi pani z Annayake sama z siebie zrobila duza probeczke kremu a warto
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:09   #1440
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Jak byś znalazła to daj prosze znać pory to moja zmora



Ja znalazlam w aptece doz, one sa z tego co wiem we wszystkich miastach, zamawia sie przez net a odbior w dowolnie wybranej aptece z listy, czeka sie tak gdzies jeden dzien, aha tylko minimalna wartosc zamowienia to 20 PLN

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość


czekam na wieści
w sumie to już nie wierzę w cudo, które pozbawi mnie za zaskórników -> lubiłabym tylko żeby się nie rozprzestrzeniały i nie pogłębiały

w SuperPharmach kosztują bodajże 16zł/6sztuk
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja u scarlet johansson nie widzę żadnych porow czy zaskornikow z którymi musiałaby walczyć
A bo na planie to ma pól kilo tapety to i zatkanych porów niet
Ale czytałam, że po ciężkich filmowych podkładach ma masakrę na twarzy i ratuje się tą maską.

Znalazłam na Tru, to ta maska:
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../30376/#DETAIL


Na KWC jedna recenzja tylko

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Dostałam dziś maila (spoof to taka rzeczowa nazwa tego chyba ) NIBY od PayPal, wszystko pięknie ładnie (nadawca w podpisie ma PayPal, w szczegółach już niestety nie), wygląda oczywiście jak standardowy mail od PP a w nim:


gdyby nie to, że text jak widać, dokładnie jak w różnego typu spamach, to nawet bym nie pomyślała, że może być coś nie tak
mam nadzieję, że nie nabiorą na to zbyt wielu osób.
ehh.. nie wystarczyła im kradzież numerów kont, bazę danych (mailów) też ukradli :/

w razie czego ostrzegam
Też to 'cuś' dostałam

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
spróbuj emolium krem -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...em.html&next=1
mi póki co robi dobrze, a na czole miałam masakrę
Tez miałam ten Emolium na suche skóry w zeszłą zimę od mrozu i podkładu zapychacza-long lasting-wysuszacza, ma konsystencję balsamu do ciała i jest śreeedni. Smarowałam ze 3 miesiące i nie zachwycił.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.