Ile Mnie Bedzie Pindrować ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-21, 12:26   #1
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Talking

Ile Mnie Bedzie Pindrować ???


Hej,mam pytanie ide w piatek do kosmetyczki, na makijaz wieczorowy,bede u niej 1 raz, prosze powiedzcie mi bo kosmetyczka pwoiedziala ze bedzie mi robic makijaz az 60 min, wiec co takiego mi bedzie robic?????PLISSSS odpiszcie, pochwale sie ze to makijaz na stodniowke;-)
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:47   #2
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Hej,mam pytanie ide w piatek do kosmetyczki, na makijaz wieczorowy,bede u niej 1 raz, prosze powiedzcie mi bo kosmetyczka pwoiedziala ze bedzie mi robic makijaz az 60 min, wiec co takiego mi bedzie robic?????PLISSSS odpiszcie, pochwale sie ze to makijaz na stodniowke;-)
60 min. to nie jest jakoś bardzo długo. Nigdy nie byłam u kosmetyczki na makijażu, ale jak oglądam różne metamorfozy kobiet w TV to taki make-up pochłania mnóstwo pracy.

A tak dodając od siebie - wydaje mi się, że na studniówkę nie zdaje egzaminu jakiś super elegancki makijaż. Nie będziesz mogła swobodnie szaleć, bo w głowie będzie myśl - a jak rozmarze mi się to czy tamto? Fakt, że ja w ogóle jestem zwolenniczką bardzo subtelnego makijażu...
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:49   #3
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Podejrzewam, że w ogóle nie będzie Cię "pindrować"...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 18:23   #4
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Cool Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
A tak dodając od siebie - wydaje mi się, że na studniówkę nie zdaje egzaminu jakiś super elegancki makijaż. Nie będziesz mogła swobodnie szaleć, bo w głowie będzie myśl - a jak rozmarze mi się to czy tamto? Fakt, że ja w ogóle jestem zwolenniczką bardzo subtelnego makijażu...
Momencik, przecież jak idziesz do profesjonalistki, żeby Cię umalowała, to po to, żeby zrobiła to profesjonalnie! I nie stawia się ani nie płaci się TYLKO za wygląd, ale przecież za trwałość! Dobrze wykonany makijaż wytrwa do rana bez żadnych przykrych niespodzianek!
Druga sprawa jest taka, że zależy czy się idzie do KOSMETYCZKI, jak pisze lesyeux, czy do WIZAŻYSTKI. Z tego co wiem, kosmetyczka nie musi być dobra w robieniu makijażu, bo nie taki jest jej zawód. Od robienia profesjalnych makijaży jest WIZAŻYSTKA.
Dobra wizażystka + dobre kosmetyki = bezproblemowy wygląd do białego rana, albo i dłużej
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 18:46   #5
Aguska20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez namiastka Pokaż wiadomość
Momencik, przecież jak idziesz do profesjonalistki, żeby Cię umalowała, to po to, żeby zrobiła to profesjonalnie! I nie stawia się ani nie płaci się TYLKO za wygląd, ale przecież za trwałość! Dobrze wykonany makijaż wytrwa do rana bez żadnych przykrych niespodzianek!
Druga sprawa jest taka, że zależy czy się idzie do KOSMETYCZKI, jak pisze lesyeux, czy do WIZAŻYSTKI. Z tego co wiem, kosmetyczka nie musi być dobra w robieniu makijażu, bo nie taki jest jej zawód. Od robienia profesjalnych makijaży jest WIZAŻYSTKA.
Dobra wizażystka + dobre kosmetyki = bezproblemowy wygląd do białego rana, albo i dłużej
ale przeciez wiekszość kosmetyczek ma ukonczone rowniez kursy lub szkoly wizażu ale pracuje w salonie kosmetycznym!! Ja za rok koncze kosmetyke i takze chce isc na wizaż.
Aguska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 19:57   #6
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Z tego co przeczytałam to autorka tematu idzie do KOSMETYCZKI.

Tak czy siak nie jestem zwolenniczką mocnego makijażu - na swojej studniówce miałam pomalowane tylko oczy (i to też tak subtelnie).
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 20:12   #7
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Z tego co przeczytałam to autorka tematu idzie do KOSMETYCZKI.

Tak czy siak nie jestem zwolenniczką mocnego makijażu - na swojej studniówce miałam pomalowane tylko oczy (i to też tak subtelnie).
nie jesteś zwolenniczką makijażu mocnego, czy pełnego? tylko oczy można pomalować też mocno, a jak miałaś pomalowane tylko oczy, to był niepełen.

Aguska20 - ja nie mówię, że kosmetyczki nie mogą malować, tylko że nie każda ma te kursy wizażu, bo kosmetyczce to niepotrzebne. przecież rozumiem, że mogę skończyć studia i zostać elektrykiem, a równocześnie być dobrą wizażystką po kursie ale kto pójdzie do elektryka na makijaż?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 11:20   #8
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

dokladnie - make upem zajmuje sie WIZAZYSTKA, kosmetyczki bardzo rzadko dobrze to robia, chocby z racji tego ze to ich 'dodatkowa' umiejetnosc a nie glowna i wiodaca

no i powtorze po raz setny - kurs niestety niczego nie gwarantuje

a godzinka na profesjonalny makijaz to jest taki minimal standardzik
jakbys miala miec robiony jakis full wypas wieczorowy to z 1,5 spokojnie by zajelo

do sesji foto z reguly 1h-1,5h sie maluje

chodzi o trwalosc i korekcje
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:09   #9
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez namiastka Pokaż wiadomość
nie jesteś zwolenniczką makijażu mocnego, czy pełnego? tylko oczy można pomalować też mocno, a jak miałaś pomalowane tylko oczy, to był niepełen.

Napisałam, że miałam pomalowane oczy i podkreśliłam, że był to SUBTELNY make-up, a to oznacza, że jestem zwolenniczką lekkiego makijażu.
Dla mnie pełny make-up oznacza nałożenie pudru, podkładu, korektora, tuszu, cieni i tych wszystkich rzeczy, które się uzywa do zrobienia makijażu...

Tak jak juz wcześniej napisałam - lubię delikatny makijaż -> tusz do rzęs, róż do policzków i ewentualnie korektor, by ukryć drobne niedoskonałości.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:55   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

ja jestem kosmetyczka ale i tez wizazystka. dobrze zrobiony mamijaz przetwa wiele, cala noc powinien bez poprawek. na probnym najprawdopodobniej pomaluje Ci tylko oczy bez pudrow fixatorow , baz, utrwalaczy, podkladow, rozy, bronzerow... wiekszosc tak robi wlasnie.

mozna byc po kursie i malowac lepiej niz dziewcyzny po skzole, prosze nie uogólniajcie!!!! moja siostra jest jeszcze w liceum a maluje kolezanki bardzo ladnie. naprawde nie uogolniajmy bo najwazniejsze sa umiejetnowsci a nie szkola,bo mozna miec skonczona superowa a nie malowac ladnie, byc po kursie i ladnie malowac, lub tez odwrotnie - umiejetnosci wysuwaja sie tu na plam pierwszy!!!
poprzedniczka napisala juz ze moze byc elektrykiem i wizazystka po kusie i tez moze slicznie to robic. talent najwazniejszy, nie kazdy ma tez kasy na prestizowe szkoly dlatego tez kurs jest , ale za kosmetycznym oczywiscie nie jestem, mowie tu o makijażu tylko i wyłącznie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:28   #11
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

zgadzam sie... liczy sie fach w ręku...a 1 godzina to tak dla Ciebie dużo??
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 19:06   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

nie , 1 godzina to spokojnie na makijaz slubny, okazjonalny czy inny w ktorym trzeba wlozyc serce, ja staram sie zawsze robic makijaz probny z wszystkim zeby zobaczyla sobie laseczka jak zachowa sie makijaz , jak sie czuje , no i jak wyglada w wymodelowanej twarzy , bo wiadomo oczy , usta swoja droga ale modelowanie twarzy roznie wazne jak ladny makijaz oka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:23   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie , 1 godzina to spokojnie na makijaz slubny, okazjonalny czy inny w ktorym trzeba wlozyc serce, ja staram sie zawsze robic makijaz probny z wszystkim zeby zobaczyla sobie laseczka jak zachowa sie makijaz , jak sie czuje , no i jak wyglada w wymodelowanej twarzy , bo wiadomo oczy , usta swoja droga ale modelowanie twarzy roznie wazne jak ladny makijaz oka
Ja byłam jako modelka z Akszeingą w jej szkole i 2 h zajęło jej zrobienie mi profesjonalnego makijażu-odliczając chwile przerwy kiedy o coś pytała lub szukała to i tak zostaje grubo ponad 1,5 godziny. Nie wydaje mi się,że w jedną godziną da się zrobić profesjonalny makijaż.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:45   #14
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

hmmm..... ide do profesjonalnego salonu, ajk weszlam sie zapisac miesiac przed wszytsko tak pachnialo sterylizacą ze czulam sie jak w szpitalu ;-P placic bede za makijaz 40 zł?? czyli umaluje mnie jak powinna czy za tą cene nci ciekawego nie zrobi???? nie znam cenników;-P odpiszcie szybko, bo w piatek czeka mnie malowanko, moze zdaze sie wymigac ;-)
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 07:53   #15
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

" Na probnym najprawdopodobniej pomaluje Ci tylko oczy bez pudrow fixatorow , baz, utrwalaczy, podkladow, rozy, bronzerow... wiekszosc tak robi wlasnie."

No proszę!!! Jeśli większość tak robi, to koszmar Nie sposób nazwać kogoś takiego profesjonalistą. Równie dobrze mógłby taki ktoś powiedzieć klientce, żeby wyobraziła sobie, że będzie miała na oku kreskę i beżowy cień plus brokat, nie robiąc jej tego. No i nawet jeśli w dniu imprezy nałoży odpowiedni odcień podkładu, pudru oraz fikser, to co będzie kiedy nagle na twarzy klientki pojawi się np. wysypka? Jeśli miałabym nie nakładać na próbnym każdego z kosmetyków jaki będzie nakładany na makijażu właściwym, to podarowałabym sobie próbny całkowicie. Zawsze podczas makijażu próbnego nakładam klientce kompletny zestaw kosmetyków. Oczywiście nie powinny one uczulać, ale zdarzyć może się różnie
Byłam niedawno ze znajomą na próbnej ślubnej fryzurze. Fryzjerka "uczesała" jej trzy warianty fryzury z przodu i wciąż powtarzała, że nie ważne jest to, co ma pod welonem, bo i tak tego nie widać. Gdy skończyła robić przedziałek po raz trzeci, podziękowała mojej znajomej i powiedziała,że pod welonem zrobi w dniu ślubu jakiegoś koka z kręconych włosów. I koniec próby. Skasowała z czystym sumieniem 50zł. Po pierwsze jak można mówić, że to, co pod welonem jest nieważne, bo nie widać? Otóż jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i pewności,że w tym dniu wyglądam naprawdę dobrze. A jeśli na sesji zdjęciowej pani młoda zechce zrobić sobie kilka zdjęć bez welonu? Po drugie koków z loczków może być naprawdę wiele rodzajów. Nie wspominając już o tym, że klientka nam za to płaci. Rozpisałam się, ale taki nieprofesjonalizm naprawdę mnie przeraża
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:35   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
" Na probnym najprawdopodobniej pomaluje Ci tylko oczy bez pudrow fixatorow , baz, utrwalaczy, podkladow, rozy, bronzerow... wiekszosc tak robi wlasnie."

No proszę!!! Jeśli większość tak robi, to koszmar Nie sposób nazwać kogoś takiego profesjonalistą.
Ja też powiem szczerze,że jestem trochę zniesmaczona tym co Emilia napisała i wnioskuje,że pewnie z własnego doświadczenia i sama tak robi.
Jeżeli ktoś śmie nazywać profesjonalnym makijażem wykonanie make-up kosmetykami z drogerii i zrobienie takiego makijażu jaki można sobie samemu w domu zrobić to ja podziękuję za taką usługę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 12:47   #17
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Profesjonalny makijaż moze trwać od 40 min do 1,5 h. Oczywiście średnio, bo na to nie ma zasady;-) Nie przerażaj się tym, że w Twoim wypadku zajmie to 1 godzinę. Oczywiście wykonując makijaz codzienny poświęcamy na to kilka, lub kilkanaście minut i pewnie dlatego zastanawiałaś się dlaczego zajmie to aż godzinę...?
Ważne jest aby makijaż utrwalić fixerem - w sprayu lub pudrze.Dzięki temu będzie berdzo trwały.

powodzenia
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:00   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Nati, jak napisala Sam , od 40 do 1, 5 srednio. pisalam o tej godzinie chodzilo o makjaz probny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:04   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Ja też powiem szczerze,że jestem trochę zniesmaczona tym co Emilia napisała i wnioskuje,że pewnie z własnego doświadczenia i sama tak robi.
Jeżeli ktoś śmie nazywać profesjonalnym makijażem wykonanie make-up kosmetykami z drogerii i zrobienie takiego makijażu jaki można sobie samemu w domu zrobić to ja podziękuję za taką usługę
wypraszam sobie!!! czytaj prosze wszystkie posty. napisalam ze robie makijaz z wszystkim w nizszym poscie i prosze o powstrzymywanie sie z takimi wycieczkami!!!


wizazystka nie musi miec kosmetykow wszystkich profesjonalnych , bazy , fixatory , podklady, pudry , tusze , czesc cieni, jak najbardziej powinny byc profesjonalneale ale tez moze jak najbardziej pracowac na ogolnodostepnych, charakteryzator za to musi miec wszystkie z serii pro.


Cytat:
No proszę!!! Jeśli większość tak robi, to koszmar Nie sposób nazwać kogoś takiego profesjonalistą.
niestety taka jest prawda , wiele dziewczyn tak robi, ale wolę powtórzyc dla osob, ktorym umyka ważna częsc postów ...:nie uogolniam ze wszystkie, ja tez staram sie robic calym asotrymentem (bazy , fix...) zeby klientka zobaczyla jak makijaz sie sprawuje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 16:55   #20
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie!!! czytaj prosze wszystkie posty. napisalam ze robie makijaz z wszystkim w nizszym poscie i prosze o powstrzymywanie sie z takimi wycieczkami!!!


wizazystka nie musi miec kosmetykow wszystkich profesjonalnych , bazy , fixatory , podklady, pudry , tusze , czesc cieni, jak najbardziej powinny byc profesjonalneale ale tez moze jak najbardziej pracowac na ogolnodostepnych, charakteryzator za to musi miec wszystkie z serii pro.




niestety taka jest prawda , wiele dziewczyn tak robi, ale wolę powtórzyc dla osob, ktorym umyka ważna częsc postów ...:nie uogolniam ze wszystkie, ja tez staram sie robic calym asotrymentem (bazy , fix...) zeby klientka zobaczyla jak makijaz sie sprawuje
Emilio1 oczywiście z Twojej wypowiedzi jasno wynikało, że wykonujesz kompletny makijaż
Co do kosmetyków wizażystki, to oczywiście, że nie wszystkie musi mieć profesjonalne. Jest wiele kosmetyków ogólnodostępnych bardzo dobrej jakości. A wizażystka musi po prostu mieć wiedzę i umiejętności, żeby jak najlepiej je zastosować.
Co do charakteryzatora, to również w naszym kufrze znajdą się kosmetyki ogólnodostępne, ale faktycznie, przeważają te profesjonalne
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:59   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

a jestes charakteryzatorką Jo@sko?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:03   #22
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:20   #23
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Sam Pokaż wiadomość
Profesjonalny makijaż moze trwać od 40 min do 1,5 h. Oczywiście średnio, bo na to nie ma zasady;-) Nie przerażaj się tym, że w Twoim wypadku zajmie to 1 godzinę. Oczywiście wykonując makijaz codzienny poświęcamy na to kilka, lub kilkanaście minut i pewnie dlatego zastanawiałaś się dlaczego zajmie to aż godzinę...?
Ważne jest aby makijaż utrwalić fixerem - w sprayu lub pudrze.Dzięki temu będzie berdzo trwały.

powodzenia
sam


czyli sam nei musze sie martwic, makijarzem ;-) oczywiscie efekty umieszcze na fotum jako fotki ;-)))) juz lada dzien moja stodniowka, noi mam nadzieje bede wygladac BOSKO dzieki profesjonalnemu makijarzowi jaki mniejmy nadzieje powstanie na mojej twarzyczce
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:04   #24
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

ja bylam tydzien temu na makijazu, wizazystce zajelo to godzine z hakiem, byl to makijaz wieczorowy. Z efektow bylam zadowolona, ale nie zachwycona, tak bym to okreslila
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 06:45   #25
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
ja bylam tydzien temu na makijazu, wizazystce zajelo to godzine z hakiem, byl to makijaz wieczorowy. Z efektow bylam zadowolona, ale nie zachwycona, tak bym to okreslila
a czemu??niemoglas jej powiedziec zeby cos poprawila???co ci Robila??? ;-)
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:57   #26
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

To jest bardzo częsty błąd klinetek że nie mówią co im się nie podoba,co by chciały zmienić. Nie wiem czy wynika to ze wstydliwości czy strachu ale wizażystka najczęsciej jest skłonna współpracować z klientką a wręcz powinna to robić.Niedopuszczalne jest też według mnie, narzucenie klientce z góry makijażu bo według wykonującej go osoby będzie jej w nim dobrze.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:04   #27
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie!!! czytaj prosze wszystkie posty. napisalam ze robie makijaz z wszystkim w nizszym poscie i prosze o powstrzymywanie sie z takimi wycieczkami!!!
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:18   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie!!! czytaj prosze wszystkie posty. napisalam ze robie makijaz z wszystkim w nizszym poscie i prosze o powstrzymywanie sie z takimi wycieczkami!!!
Emilio, myślę że natii po prostu przeoczyła Twój następny post, za co chyba przeprasza z tego co widzę.


__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:29   #29
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

podsumowujac, podpisuje sie pod jo@śka sredni czas wykonania to 40min-godzina, a w szkole wiadomo ze robi sie duzo dluzej bo to po prostu nauka

z tego co obserwuje i wiem po sobie, w kufrze ma sie kosmetyki przerozne, nie ze same profesjonalne albo same z drogerii, i taki mix najlepiej sie sprawdza, wazne by orientowac sie jakie kosmetyki sa dobre i jakie ci po prostu pasuja, ja np mam caly przekroj firm, od pro przez selektywne do sredniej polki (np L'oreal albo Isadora), bardzo wazne sa dobre pedzle (podstawa), wszelkie gabki, puszki etc no i jakis plyn do dezynfekcji
czasem jest tak ze klientki krzywia sie widzac np inglota, a przeciez wiele osob na nim z sukcesem pracuje (maja je w kufrach topowi make upisci)!
nie tyle etykietka/logo ma znaczenie tylko faktyczna jakosc

bardzo wazne jest zeby miec porzadne kosmetyki pielegnacyjne (kremy do roznych rodzajow cery no i pod oczy) uwzgledniajace tez cere wrazliwa

probny make up to moze trwac i duuuzo dluzej, wszystko bowiem trzeba dokladnie ustalic, pokazac, no i sprawdzic jak zareaguje skora

aaa no i czesto na eventach/pokazach na make up nie ma wiecej czasu niz pol godzinki...
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:29   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Ile Mnie Bedzie Pindrować ???

Cytat:
ok , spoko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.