Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 17:33   #211
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
BTW, macie jakis fajny, sprawdzony, w miare dietetyczny przepis na polędwiczkę wieprzową? Kupilam na jutrzejszy obiad i jakos nie mam pomyslu
Moja przyszła teściowa robi genialne polędwiczki w miodzie, ale dietetyczne to to nie jest
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:39   #212
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

I ja ponownie pognałam do Rossmanna i dokupiłam jeszcze 4 Caresse . Łącznie z wczorajszą mam: 03, 07, 101, 203 i 403. Naoglądałam się wczoraj swatchy w necie i w sumie stwierdziłam, że grzech nie skorzystać z takiego rabatu, w końcu za 5 szminek zapłaciłam tyle, ile zwykle płacę za jedną. Normalnie interes życia .

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja ostatnio z kolorowki prawie nic nie kupuję, bo nic nie mogę zużyć jedyne co to maskary i bb kremy, reszta strasznie powoli schodzi
Ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek zużyję to, co mam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:47   #213
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Z kolei ja nic z Rossmana miałam nie brać, bo w sumie nic nie jest mi potrzebne. Ale że akurat przechodziłam obok, to wstąpiłam. Na szczęście skończyło się na 1 błyszczyku Shine Caresse . Rouge Caresse też oglądałam, zwłaszcza ten jagódkowy kolor, ale tester był już prawie pusty i nie było jak zeswatchować
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:49   #214
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja też skusiłam się na Loreal Rouge Caresse w odcieniu Romy i jestem zachwycona Śliczny kolor - taki naturalny, a zarazem podkreślający odcień warg i długo trzyma się na ustach Zastanawiam się jeszcze na capnięciem Marilyn
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:51   #215
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

obejrzałam to caresse na dziesiątą stronę, widziałam mnóstwo swatchy i jakoś do mnie nie przemawia. równie dobrze mogłabym kupić jakiś tani błyszczyk, efekt byłby taki sam...

ale dziękuję temu, kto w tym wątku polecał szminkę manhattan 39c. jest boska

ja chyba kupiłam wszystko co mi potrzeba. jutro jeszcze zaopatrzę się w jakiś krem na cienie pod oczami, ale jeszcze nie wiem który.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:52   #216
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I ja ponownie pognałam do Rossmanna i dokupiłam jeszcze 4 Caresse . Łącznie z wczorajszą mam: 03, 07, 101, 203 i 403. Naoglądałam się wczoraj swatchy w necie i w sumie stwierdziłam, że grzech nie skorzystać z takiego rabatu, w końcu za 5 szminek zapłaciłam tyle, ile zwykle płacę za jedną. Normalnie interes życia .
Ja mam 101. Ta szminka mnie wlasnie do Caresse zniechecila. Lubi podkreslac skorki i linie ust.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 18:01   #217
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40977775]Ja mam 101. Ta szminka mnie wlasnie do Caresse zniechecila. Lubi podkreslac skorki i linie ust.[/QUOTE]

Też mam 101 i ona chyba jest jakaś felerna. 02 nie robi mi takich niespodzianek

Ciekawa jestem jak sprawdza się 07, bo na swatchach wygląda nieźle.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 18:07   #218
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja też skusiłam się na Loreal Rouge Caresse w odcieniu Romy i jestem zachwycona Śliczny kolor - taki naturalny, a zarazem podkreślający odcień warg i długo trzyma się na ustach Zastanawiam się jeszcze na capnięciem Marilyn
Kurka, ładne te błyszczole, zwłaszcza ten Marylin.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40977775]Ja mam 101. Ta szminka mnie wlasnie do Caresse zniechecila. Lubi podkreslac skorki i linie ust.[/QUOTE]
Może u mnie nie będzie tak źle, na to liczę . Zresztą tak sobie pomyślałam, że będę miksować kolory, może coś fajnego z tego wyjdzie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:06   #219
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Iwi82 zagłosowałam na Twój uśmiech
ja też

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

... na polędwiczkę wieprzową? Kupilam na jutrzejszy obiad i jakos nie mam pomyslu
jak dietetyczna ma być, to moża upiec. Ja zazwyczaj kroję w plasterki, obsmażam i duszę z czosnkiem i suszonymi pomidorami. dzieci lubią

Czy jest gdzieś na wizazu taki wątek dupe list??? nie mogę znaleźć, a wydawało mi się, że kiedyś widziałam...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:20   #220
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurka, ładne te błyszczole, zwłaszcza ten Marylin.
Ja mam właśnie Marylin i potwierdzam, że jest bardzo ładny i do tego trwały Jedyny mankament jaki dostrzegam, polega na tym, że na moich napigmentowanych ustach kolor wygląda zupełnie inaczej niż w opakowaniu. Efekt finalny jest mniej-więcej taki:

images.jpg

Zastanawiam się czy nie wrócić też po Eve, który w opakowaniu wydaje się nieco bardziej fioletowy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:10   #221
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też


jak dietetyczna ma być, to moża upiec. Ja zazwyczaj kroję w plasterki, obsmażam i duszę z czosnkiem i suszonymi pomidorami. dzieci lubią

Czy jest gdzieś na wizazu taki wątek dupe list??? nie mogę znaleźć, a wydawało mi się, że kiedyś widziałam...
Czy na Wiazażu, to nie wiem, ale na Temptalii jest, nawet czasem korzystam. Ostatnio jakieś nowe funkcjonalności Krysia wprowadziła, w efekcie można porównać na fotach różne cienie/szminki/ róże etc.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie Marylin i potwierdzam, że jest bardzo ładny i do tego trwały Jedyny mankament jaki dostrzegam, polega na tym, że na moich napigmentowanych ustach kolor wygląda zupełnie inaczej niż w opakowaniu. Efekt finalny jest mniej-więcej taki:

Załącznik 5262064

Zastanawiam się czy nie wrócić też po Eve, który w opakowaniu wydaje się nieco bardziej fioletowy.
Oj, to chyba jednak nie dla mnie. Też mam mocno napigmentowane usta, więc odcień wyjdzie u mnie jak na załączonej fotce i choć bardzo ładnie wygląda, to nie takiego koloru szukam (w tym typie mam całkiem sporo).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 20:55   #222
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny mam jakies problemy z netem. Jak mi wróci do normy to klikne pudry, nie jestem z Warszawy, wiec trzeba bedzie doliczyc przesylke. Jak tylko bede wiedziala ile dam Wam znac. W poniedziałek zajme się opakowaniami - James doradzila pojemniki z apteki.
O wpłaty będę was prosiła po zakończeniu operacji

U mnie Marylin tez tez ciemniej wychodzi, ale cienka warstwa daje efekt takich świeżych ust podoba mi sie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 21:31   #223
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja oczywiście też zaliczyłam Rossmanna i wpadłam jak śliwka w kompot..... Skusiłam się na dwa masełka do ust Revlon Lipbutter 045 i 047, cień Tatoou-taupe, Lakier Rimmel jazz-funk, podkład i korektor bourjois HM, cień Loreal infalible pink, żel do mycia twarzy też bourjois , piankę i peeling Eris.......... Humor poprawił mi się ekspresowo.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 21:47   #224
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W moim Rossmannie nie ma niestety takich marek jak Revlon czy Bourjois, choć może to i lepiej, bo na doustne masełka Revlona miałam chrapkę od dawna i pewnie na któryś kolor też bym się skusiła, a i z Burżujka coś by się wynalazło .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 22:16   #225
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies problemy z netem. Jak mi wróci do normy to klikne pudry, nie jestem z Warszawy, wiec trzeba bedzie doliczyc przesylke. Jak tylko bede wiedziala ile dam Wam znac. W poniedziałek zajme się opakowaniami - James doradzila pojemniki z apteki.
O wpłaty będę was prosiła po zakończeniu operacji

U mnie Marylin tez tez ciemniej wychodzi, ale cienka warstwa daje efekt takich świeżych ust podoba mi sie
W aptece (nie wszystkie sprzedają) mają opakowania recepturowe 50 i 100ml. Są takie fajne przykrywane coś ala wazelina i inne maści robione w aptekach. Oczywiście wszystko sterylne.
koszt opakowania 50ml to 50gr a 100ml ok 1,30zł
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 22:26   #226
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W aptece (nie wszystkie sprzedają) mają opakowania recepturowe 50 i 100ml. Są takie fajne przykrywane coś ala wazelina i inne maści robione w aptekach. Oczywiście wszystko sterylne.
koszt opakowania 50ml to 50gr a 100ml ok 1,30zł
Dziękuje, popytam


Zamówiłam, pudry 145,14 zł plus wysyłka 15 zl co daje łącznie 160,14 za 452 g.
Ciąg dalszy nastąpi
Dobranoc.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-05-24 o 22:46
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 05:45   #227
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies problemy z netem. Jak mi wróci do normy to klikne pudry, nie jestem z Warszawy, wiec trzeba bedzie doliczyc przesylke. Jak tylko bede wiedziala ile dam Wam znac. W poniedziałek zajme się opakowaniami - James doradzila pojemniki z apteki.
O wpłaty będę was prosiła po zakończeniu operacji
do wysyłania proszków fajne są też woreczki na mrożonki takie strunowe, jak na próbki minerałów, ale znacznie większe i z grubszej folii
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 07:38   #228
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
do wysyłania proszków fajne są też woreczki na mrożonki takie strunowe, jak na próbki minerałów, ale znacznie większe i z grubszej folii

zgadza się, po odpowiednim odpowietrzeniu (czyli niecałkowitym, takie minimum, żeby woreczek nie był za bardzo napięty) + bąble, mniejsza szansa, że coś się niemiłego stanie, po np. nadepnięciu przez pracownika PP

No i gabaryt wychodzi mniejszy i bardziej przypomina jedynie słuszny wg PP towar do wysłania poleconym, czyli dokumenty/papiery
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:35   #229
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
zgadza się, po odpowiednim odpowietrzeniu (czyli niecałkowitym, takie minimum, żeby woreczek nie był za bardzo napięty) + bąble, mniejsza szansa, że coś się niemiłego stanie, po np. nadepnięciu przez pracownika PP

No i gabaryt wychodzi mniejszy i bardziej przypomina jedynie słuszny wg PP towar do wysłania poleconym, czyli dokumenty/papiery
bałabym się trochę, ze się jednak rozsypie jak woreczek się trafi nieszczelny
jak myślicie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 08:56   #230
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bałabym się trochę, ze się jednak rozsypie jak woreczek się trafi nieszczelny
jak myślicie?
moim zdaniem szczelność sama sie sprawdza przy odpowietrzaniu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:05   #231
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Z LaPrairie jestem zadowolona bardzo, jednakze czas wyprobowac cos taniego
Ostatnio stwierdzilam ze za duzo kasy wydaje na drogie kosmetyki selektywne



Ja oczywiscie sie ze wszystkim zgadzam i dziekuje Beatce za ogrom pracy, jaki poświęci



A ja dzis znowu zaliczylam Rossa i znowu ponad 2 stówki poszlo...
Ale tym razem bylam z Mamą i dla niej głownie kupowalam (2 kremy dermiki, poza tym jeszcze jeden krem laser focus i krem pod oczy z tej samej serii, peeling, blyszczyk, 3 maseczki dermiki.. ). Sobie kupilam 2 natyuralne maseczki, w tym kleopatre oraz krem pod oczy z dermiki, tusz navy 2000 kalorii (szukalam kolorowych tuszy, ale jakąś biede z nimi maja ) oraz sypkacza z Manhattan'u

Uwazam, ze 230zl za tyle dobroci to jak za darmo HEH



BTW, macie jakis fajny, sprawdzony, w miare dietetyczny przepis na polędwiczkę wieprzową? Kupilam na jutrzejszy obiad i jakos nie mam pomyslu
Ja często korzystam z tego przepisu: http://www.dwiechochelki.pl/2010/03/...e-w-sosie.html

uwielbiam i jak nie przepadam za mięsem, to to czesto jem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:07   #232
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

no ja mam tylko jedno opakowanie tych worków (JanNiezbędny) i wysyłałam glinki i odsypki masek algowych Bielendy. Pewnie mikroskopijne dziurki mogłabym pominąć, ale większe od razu wyszły by na jaw.

Pojemniki z apteki to też super wybór. Osobiście miałam do czynienia z takimi na mocz do analizy tanie, jałowe i szczelnie zamykane. Same plusy. Tylko trochę niepakowne w kopertę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:16   #233
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Nieoczekiwanie na nowo "odkryłam" chanelowy podkład Vitalumiere Aqua. Byłam przekonana ze próbka w kolorze 30 będzie za ciemna, a jest akurat i ryjek wypaćkany tym podkładem wygląda jakoś szczególnie ładnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:03   #234
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieoczekiwanie na nowo "odkryłam" chanelowy podkład Vitalumiere Aqua. Byłam przekonana ze próbka w kolorze 30 będzie za ciemna, a jest akurat i ryjek wypaćkany tym podkładem wygląda jakoś szczególnie ładnie
Postanowiłam mu dac szansę, tyle, ze najjaśniejszy kolor, który posiadam bardzo różowieje na twarzy. Mimo, że mam cerę suchą, szybko znika z twarzy.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:12   #235
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem w zakresie kremów pod oczy.
Od dłuższego już czasu okolica podoczna to moja prawdziwa zmora. Ostatnio stosowałam pod oczy Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle i on faktycznie dobrze nawilżał moją pergaminową skórę (był dość tłusty, na dzień, pod makijaż odpadał), niemniej działanie było doraźne i w zasadzie nawet drobne zmarszczki ostatecznie nie zniknęły (były mniej widoczne tylko po aplikacji kremu, ewentualnie rano - w ciągu dnia, pod korektorem, przesusz uwidaczniał się na nowo).
Po skończeniu tego kremiku, zakupiłam w Dougim online tym razem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24, ale zanim do mnie dotarł, kliknęłam na All krem StriVectin SD (7,5% NIA-114 + Peptide Actives), o którym nie tak dawno była tu mowa. I powiem Wam, że to jest chyba jedyny krem pod oczy, którego efekty działania po prostu zauważyłam, bez specjalnego doszukiwania się tego efektu na siłę.
Nie wiem dlaczego, ale po tym kremie nie spodziewałam się wiele - zaczęłam go stosować w oczekiwaniu na Shiseido i wykańczając na dzień różne próbki podocznych kremów Dior, Chanel i EL.
I co? - i po 3 tygodniach stosowania rano i wieczorem nagle patrzę, a moja skóra stała się w tym miejscu bardziej napięta, te najpłytsze, drobne zmarszczki zniknęły, a te średnie się spłyciły. Ja jestem w bardzo pozytywnym szoku. Nie wiem wprawdzie, na ile efekt się utrzyma (może być tak, że efekt napięcia i spłycenia zmarszczek zniknie natychmiast po odstawieniu kremu), ale jak na razie jest to mój nr 1.
Mam 19 ml tubkę i jak mi się skończy, to przejdę na Shiseido na noc i Uriage na dzień, żeby skóry sobie nie przyzwyczajać, ale na pewno StriVectin kupię ponownie.

W sumie to wyszło jak recenzja na KWC, ale liczę, że mnie tu nikt nie zlinczuje za ten elaborat

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-25 o 11:13
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:23   #236
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem w zakresie kremów pod oczy.
Od dłuższego już czasu okolica podoczna to moja prawdziwa zmora. Ostatnio stosowałam pod oczy Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle i on faktycznie dobrze nawilżał moją pergaminową skórę (był dość tłusty, na dzień, pod makijaż odpadał), niemniej działanie było doraźne i w zasadzie nawet drobne zmarszczki ostatecznie nie zniknęły (były mniej widoczne tylko po aplikacji kremu, ewentualnie rano - w ciągu dnia, pod korektorem, przesusz uwidaczniał się na nowo).
Po skończeniu tego kremiku, zakupiłam w Dougim online tym razem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24, ale zanim do mnie dotarł, kliknęłam na All krem StriVectin SD (7,5% NIA-114 + Peptide Actives), o którym nie tak dawno była tu mowa. I powiem Wam, że to jest chyba jedyny krem pod oczy, którego efekty działania po prostu zauważyłam, bez specjalnego doszukiwania się tego efektu na siłę.
Nie wiem dlaczego, ale po tym kremie nie spodziewałam się wiele - zaczęłam go stosować w oczekiwaniu na Shiseido i wykańczając na dzień różne próbki podocznych kremów Dior, Chanel i EL.
I co? - i po 3 tygodniach stosowania rano i wieczorem nagle patrzę, a moja skóra stała się w tym miejscu bardziej napięta, te najpłytsze, drobne zmarszczki zniknęły, a te średnie się spłyciły. Ja jestem w bardzo pozytywnym szoku. Nie wiem wprawdzie, na ile efekt się utrzyma (może być tak, że efekt napięcia i spłycenia zmarszczek zniknie natychmiast po odstawieniu kremu), ale jak na razie jest to mój nr 1.
Mam 19 ml tubkę i jak mi się skończy, to przejdę na Shiseido na noc i Uriage na dzień, żeby skóry sobie nie przyzwyczajać, ale na pewno StriVectin kupię ponownie.

W sumie to wyszło jak recenzja na KWC, ale liczę, że mnie tu nikt nie zlinczuje za ten elaborat
Zarzuc linkiem do tego kremu .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:48   #237
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies problemy z netem. Jak mi wróci do normy to klikne pudry, nie jestem z Warszawy, wiec trzeba bedzie doliczyc przesylke. Jak tylko bede wiedziala ile dam Wam znac. W poniedziałek zajme się opakowaniami - James doradzila pojemniki z apteki.
O wpłaty będę was prosiła po zakończeniu operacji

U mnie Marylin tez tez ciemniej wychodzi, ale cienka warstwa daje efekt takich świeżych ust podoba mi sie
ok
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:56   #238
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40987425]Zarzuc linkiem do tego kremu .[/QUOTE]
To taki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:57   #239
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O TYM korektorze pisałam , a serum to te w białej buteleczce z pompką, Bobbi Brown.


Tinted Eye Brightener z Bobbi Brown
Gratuluję udanych zakupów
Widziałam ten korektor On jest taki rozświetlający, niestety dla mnie się nie nadaje, nie kryje moich sińców.

Ja też mam trochę próbek z pielęgnacji Bobbi Brown, ale przyznam, że prócz odżywczego kremu pod oczy to jeszcze nie testowałam. Może po wykończeniu pielęgnacji naturalnej na chwilę dopuszczę się zdrady

Mi podpasował ten odżywczy krem pod oczy, idealny na zimę lub na noc. Tylko te ceny...

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ostatnio stwierdzilam ze za duzo kasy wydaje na drogie kosmetyki selektywne
Chciałabym to samo sobie uświadomić Niby wiem, bo większość kosmetycznych wydatków zapisuję, ale muszę jakoś nad tym popracować.

Wczoraj wieczorem zdałam sobie sprawę, że mam już tak wiele swoich kolorowych zabawek, że nawet nie cieszą mnie one tak bardzo.
Muszę zrobić porządek - i w realu, i w głowie
I wziąć z Ciebie przykład
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:59   #240
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To taki
ostatnio o nim pisałyśmy ja miałam jeszcze w starej wersji, kilka lat temu.

Olu Twoja recka bardzo wciągająca....
ak czytam i czytam z zainteresowaniem (oczywiście pod kątem własnych potrzeb pielęgnacyjnych) aż doszłam do trzeciej od dołu linijki i przeczytałam: Mam 19 lat...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.