Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 09:58   #4951
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i trochę sobie nim skórki zalewałam, taki lejący trochę mi się wydawał ostatnio go używałam jakoś z 1,5 roku temu, więc pewnie trochę zgęstniał, jak mnie najdzie to spróbuję nim pomalować
no własnie u mnie kolor na zdjęciach wychodził przekłamany, u Ciebie wyszedł cudnie ogólnie podoba mi się ten kolor, trochę toksycznie mi się kojarzy
a to mi się właśnie dobrze malowało dosyć, pędzelek tak na skos ścięty Ty możesz mieć inny w innej butli w sumie
ja nie byłam pewna czy do końca dobrze wyszedł, no ale w miarę fajny, zawsze mi się u Meedzika podobał, pamiętacie ją?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

No właśnie nie Ja się ostatnio z Chinkami gniewam Jakoś mi nie idzie malowanie nimi

Widziałam - popieram
bo czytałam własnie, że nie możesz się z nimi dogadać ale może w końcu się uda i nam pokażesz śliczny mani

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:58   #4952
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Faktycznie zombiakowe
noooooo

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
baardzo mi się podoba i ten kształt pazurków
O kurde czyli jednak się spodobał Jednak kręgi lakieromaniaczek doceniaja "paskudne" lakiery
Starałam się z kształtem

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Razem fajnie ale bez tego błyskotka to by raczej nie było fajnie Pazurki
Oczka też
heheheh nie jesteś fanką zgniłków ?
Dzięki miło mi nieziemsko!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ten zielony krem faktycznie "bagnisty", ale całość super
swamps'y jak się patrzy, tylko czekać na potwora z Loch Ness

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mgiełka, aż zdziwiona jestem, że tak nietypowy kolor mi się podoba u mnie pewnie wyglądałby źle, ale u Ciebie świetnie
Dzięki, tym bardziej mi miło!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja szaleję, a Ty sama chcesz

ale brzydal, podoba mi się
w makijażu masz dawać z brwiami, bo traci wiele w odbiorze, a widzę po tym kawałeczku, że przecież ładnie je zrobiłaś
makijaż
aj bo ja to sama wiesz - wszystko chcę!

Czułam, że może ci się spodobać

No dobrze, postaram się. Pod warunkiem, że mi wyjdą... bo nie zawsze efekt mnie zadowala...
Może nawet to zdjęcie zamienię. Zobaczę w domu jak te brwi wyszły

Dzięki Słońce Pochwała makijażu do Was to największe pochlebstwo!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki a Ty go nie masz?
mam Chyba nawet rozdziewiczyłam. Ale u mnie nic nie wygląda aż tak oszałamiająco jak u Ciebie Żeby nie wiem co, zawsze się slinie do Twoich zdjęć

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O jak mi sie podoba!!!
Powiedz mi szybciutko to się tak nad rzęsami cudnie mieni??
On taki w klimacie It's Alive mi się wydaje. Uwielbiam!

Aaaaaaaa tu sie pojawi problem zapewne. To eyeliner brokatowy Golden Rose. GR Extreme Sparkle 03, nałozony na czarna kredkę. MAGIA! U mnie na zdjęciu to nic w porównaniu z tym co na zywo..

Cała historia się z nim wiąże, wchodzę do mojej ulubionej pani z GR (przemiła i zawsze na mieście zagaduje mnie nowymi promocjami ) a ona ma to cudo na oczach - BOMBA. Kupiłam kolejne szminki i pytam co to ma takiego fajnego na oczach. Pani wyjmuje z szuflady testerek i mówi okropne nowiny - NIEDOSTĘPNY i nie będzie dostępny.
No to co robi Mgiełka - kupuje na allegro zapas na jednej jedynej aukcji Malince dałam jeden na spróbowanie. Może ofoci go lepiej kiedyś

Mam jeszcze niebieski i turkus. Któryś robi mniej WOW, ale nie pamiętam w tej chwili który. Ten 03 to normalnie jak China Glaze Sour Apple na czerni. Tak wygląda. Mieni się cudownie. Miałam Sour Apple na paznokciach to mogłam porównać

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oeesuuuu
teraz będę żałować że BR nie wzięłam
zaskoczyło mnie trochę jak Orly wyszedł, w sensie mniej zgnito niż bym się spodziewała ciekawe czy to kwestia bazy pod czy jest inny od Zombiaka.
Żałuj, bo ciekawy. Ja złapałam go rzutem na taśmę na ANS.

Może to kwestia zdjęć, chociaż w sumie w różnym oświetleniu robione. Powinny w miarę oddawać lakier. Może faktycznie baza miała znaczenie. Orly to chyba dwie warstwy, bo jakoś tak duzo drobinek. Ale zazwyczaj Orzełki z tej serii ładnie kryły.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:05
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:06   #4953
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Zmyłam Rimelka ale jakoś nie mogę się ogarnąć z malowaniem i Młoda mi zapierniczyła buty Bosssszzz dobrze , że staniki jeszcze na nią a duże
Ciesz się...
Na niektóre moje już ostrzy sobie zęby.
Co gorsza na Antośkę bo przymała sie na mnie zrobiła.
Może jak schudnę (a powoli idzie!) to i cycki spadną? Choć zazwyczaj nie spadały
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

No dobrze, postaram się. Pod warunkiem, że mi wyjdą... bo nie zawsze efekt mnie zadowala...
Może nawet to zdjęcie zamienię. Zobaczę w domu jak te brwi wyszły
(...)
On taki w klimacie It's Alive mi się wydaje. Uwielbiam!

Aaaaaaaa tu sie pojawi problem zapewne. To eyeliner brokatowy Golden Rose. GR Extreme Sparkle 03, nałozony na czarna kredkę. MAGIA! U mnie na zdjęciu to nic w porównaniu z tym co na zywo..

Cała historia się z nim wiąże, wchodzę do mojej ulubionej pani z GR (przemiła i zawsze na mieście zagaduje mnie nowymi promocjami ) a ona ma to cudo na oczach - BOMBA. Kupiłam kolejne szminki i pytam co to ma takiego fajnego na oczach. Pani wyjmuje z szuflady testerek i mówi okropne nowiny - NIEDOSTĘPNY i nie będzie dostępny.
No to co robi Mgiełka - kupuje na allegro zapas na jednej jedynej aukcji Malince dałam jeden na spróbowanie. Może ofoci go lepiej kiedyś

Mam jeszcze niebieski i turkus. Któryś robi mniej WOW, ale nie pamiętam w tej chwili który. Ten 03 to normalnie jak China Glaze Sour Apple na czerni. Tak wygląda. Mieni się cudownie. Miałam Sour Apple na paznokciach to mogłam porównać
Koniecznie!


Nie lubię Cię...
Muszę je mieć!!! I to kilka
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:12   #4954
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
mam Chyba nawet rozdziewiczyłam. Ale u mnie nic nie wygląda aż tak oszałamiająco jak u Ciebie Żeby nie wiem co, zawsze się slinie do Twoich zdjęć

Żałuj, bo ciekawy. Ja złapałam go rzutem na taśmę na ANS.

Może to kwestia zdjęć, chociaż w sumie w różnym oświetleniu robione. Powinny w miarę oddawać lakier. Może faktycznie baza miała znaczenie. Orly to chyba dwie warstwy, bo jakoś tak duzo drobinek. Ale zazwyczaj Orzełki z tej serii ładnie kryły.
a zdjęcia są? on ciężko wychodzi na foto, raczej za jasno i za niebiesko ja trochę poprawiałam, może kwestia tego
Dzięki za komplement

nooo miałam go już raz w koszyku, ale wzięłam coś innego jednak

i chyba oddają obejrzałam jeszcze raz porównania tych dwóch i to tłumaczy różnicę - Orly jest dużo bardziej napakowany drobinami, a w Zombie bardziej widać zgniłą bazę. Jakoś mi się ubzdurało, że są bardziej podobne i dlatego mnie u Ciebie zaskoczył, ale wychodzi na to, że wszystko się zgadza
a i paznokcie duuużo lepszejsze teraz super.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:16   #4955
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bo czytałam własnie, że nie możesz się z nimi dogadać ale może w końcu się uda i nam pokażesz śliczny mani
Nie chcę na razie jeszcze bo się boję, że nie wyjdzie i będą musiały opuścić mój padół Troszkę się jeszcze połudzę


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheheh nie jesteś fanką zgniłków ?
Dzięki miło mi nieziemsko!
Jakoś tak nie przepadam


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ciesz się...
Na niektóre moje już ostrzy sobie zęby.
Co gorsza na Antośkę bo przymała sie na mnie zrobiła.
Może jak schudnę (a powoli idzie!) to i cycki spadną? Choć zazwyczaj nie spadały
Na razie ma za duży obwód pod biustem- wynik trenowania ale jak przestanie to wszystko pod kluczem będę musiała trzymać. Boszzz moje dzieciątka szargane po górze ciuchów w pokoju o w życiu na lakiery sie mogę CZASEM !!! zgodzić ale na staniki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:18   #4956
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Na razie ma za duży obwód pod biustem- wynik trenowania ale jak przestanie to wszystko pod kluczem będę musiała trzymać. Boszzz moje dzieciątka szargane po górze ciuchów w pokoju o w życiu na lakiery sie mogę CZASEM !!! zgodzić ale na staniki
Lakiery stoją u niej w pudełkach. To chyba jedyna rzecz w której utrzymuje porządek
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:30   #4957
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zmyłam Rimelka ale jakoś nie mogę się ogarnąć z malowaniem i Młoda mi zapierniczyła buty Bosssszzz dobrze , że staniki jeszcze na nią a duże

do roboty Agu
taki sam rozmiar butów nosicie, że Ci podkrada?


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a to mi się właśnie dobrze malowało dosyć, pędzelek tak na skos ścięty Ty możesz mieć inny w innej butli w sumie
ja nie byłam pewna czy do końca dobrze wyszedł, no ale w miarę fajny, zawsze mi się u Meedzika podobał, pamiętacie ją?

ja mam pędzelek ścięty na prosto, taki średniej grubości


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
O kurde czyli jednak się spodobał Jednak kręgi lakieromaniaczek doceniaja "paskudne" lakiery
Starałam się z kształtem


Mam jeszcze niebieski i turkus. Któryś robi mniej WOW, ale nie pamiętam w tej chwili który. Ten 03 to normalnie jak China Glaze Sour Apple na czerni. Tak wygląda. Mieni się cudownie. Miałam Sour Apple na paznokciach to mogłam porównać

podobają mi się takie brzydale It's Alive jest piękny, tak samo Zombie Zest i ten Orly i BR
widać


to Sour Apple tak wygląda? dlaczego ja go nie mam?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 10:37   #4958
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu
O bosz...
To ja znalazłam TO
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:42   #4959
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Koniecznie!


Nie lubię Cię...
Muszę je mieć!!! I to kilka
Zobaczę w domu, zobaczę

Hehe wiem Swoją drogą znalazłam je w jakiejś śmiesznej hurtowience internetowej też. Na all były tańsze więc złapałam te. Pogoogluj, bo warte są tego. Ja w tej chwili za nic sobie nie przypomnę co to za strona była. Może w historii przeglądarki w domu ewentualnie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a zdjęcia są? on ciężko wychodzi na foto, raczej za jasno i za niebiesko ja trochę poprawiałam, może kwestia tego
Dzięki za komplement

nooo miałam go już raz w koszyku, ale wzięłam coś innego jednak

i chyba oddają obejrzałam jeszcze raz porównania tych dwóch i to tłumaczy różnicę - Orly jest dużo bardziej napakowany drobinami, a w Zombie bardziej widać zgniłą bazę. Jakoś mi się ubzdurało, że są bardziej podobne i dlatego mnie u Ciebie zaskoczył, ale wychodzi na to, że wszystko się zgadza
a i paznokcie duuużo lepszejsze teraz super.
Właśnie nie wiem.. może jednak stoi jeszcze dziewica.. Nie pamiętam

Ja też długo nad nim myślałam, zwłaszcza, że wiedziałam o słabym kryciu. To dla mnie duża wada lakieru.

Oooo widzzisz, w sumie też myślałam, zę sa bardziej podobne. Złapałam Orly własnie ze względu na drobinki, ale mimo wszystko. Cóż, widać można mieć oba i twierdzić, że są inne
Dzięki, co prawda kształt już odrósł swoje. Mam jeszcze kilka ciut już nieaktualnych pod tym względem mani w zanadrzu

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jakoś tak nie przepadam

hehehe w sumie miałam wrażenie, że większość ludzi nie przepada A tu niespodzianka.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podobają mi się takie brzydale It's Alive jest piękny, tak samo Zombie Zest i ten Orly i BR
widać


to Sour Apple tak wygląda? dlaczego ja go nie mam?

mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu
Mam to samo.

Cieszę się

Tak wygląda, jest boski. Trochę przypomina Simple Beauty, którego nr nie pamiętam teraz...

O matko, o zgrozo!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:46   #4960
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O bosz...
To ja znalazłam TO

o borze


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tak wygląda, jest boski. Trochę przypomina Simple Beauty, którego nr nie pamiętam teraz...

O matko, o zgrozo!

pięknie wygląda, żałuję teraz, że go nie mam

nie wiem kto odpowiada za takie złote rady
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:47   #4961
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zobaczę w domu, zobaczę

Hehe wiem Swoją drogą znalazłam je w jakiejś śmiesznej hurtowience internetowej też. Na all były tańsze więc złapałam te. Pogoogluj, bo warte są tego. Ja w tej chwili za nic sobie nie przypomnę co to za strona była. Może w historii przeglądarki w domu ewentualnie.

:
Pogooglowałam...
I umarłam.
Czy one są wycofane czy coś?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o borze
No... I ten komentarz o zadbanej pięknej pannie młodej...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 10:55   #4962
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O bosz...
To ja znalazłam TO
spadający brokat str nr 7 jest nie głupi. Może tylko kryjąca baza, bo obłaczek widać... ale nawet tak. Reszta... eh. Mało na niektóre nie zwróciłam Nutelli..

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pięknie wygląda, żałuję teraz, że go nie mam

nie wiem kto odpowiada za takie złote rady
Ten SB może cię zadowolić, masz gdzieś dostęp?

Hmmmm może jakaś pani - zadbana, znająca się na modzie i szyku, pomalowana codziennie niebieskimi cieniami pod same brwi, z różową perłową szminką i tuż przed emeryturą ?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pogooglowałam...
I umarłam.
Czy one są wycofane czy coś?
Tak, chyba tak... Tak pani mówiła. No i nigdzie ich prawie nie mogłam znaleźć..

Ehhh są tanie, piękne iiiiii niedostępne
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:56   #4963
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
spadający brokat str nr 7 jest nie głupi. Może tylko kryjąca baza, bo obłaczek widać... ale nawet tak. Reszta... eh. Mało na niektóre nie zwróciłam Nutelli..
No tak, ale ładnych i starannych tam jest zdecydowana mniejszość.
A pierwszy rozwala system.
Olśniewająca panna młoda, dłonie piękne i zadbane i najpiękniejsze eleganckie pomysły na paznokcie...

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Tak, chyba tak... Tak pani mówiła. No i nigdzie ich prawie nie mogłam znaleźć..
No to super... Już sobie kupiłam coś na poprawę nastroju...
Na all tylko srebrny.

Niby na stronie GR są...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:58
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:00   #4964
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tak, chyba tak... Tak pani mówiła. No i nigdzie ich prawie nie mogłam znaleźć..

Ehhh są tanie, piękne iiiiii niedostępne
Ja je u siebie widuję za każdym razem chcesz jakieś?
Macałam kiedyś, ale jakoś nie capnęłam...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:02   #4965
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to ja będę jedyna... rudości i pomarańcze mi nie straszne w lakierach, a jeszcze te śliczne złote drobinki
Tak czułam, że Tobie może wpaść w oko nie wiem czemu dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu
Marzę o krótkich palcach
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:14   #4966
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ten SB może cię zadowolić, masz gdzieś dostęp?

Hmmmm może jakaś pani - zadbana, znająca się na modzie i szyku, pomalowana codziennie niebieskimi cieniami pod same brwi, z różową perłową szminką i tuż przed emeryturą ?

no właśnie chyba nie, musiałabym się rozejrzeć po mniejszych drogeriach albo takich kioskach, bo tam czasami są lakiery no name i widziałam w jednym SB chyba

jestem pewna, że trafiłaś z tą opcją jak czytam takie rady to właśnie tak to widzę


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Marzę o krótkich palcach

ja nie mam co marzyć, bo z natury mam długie a jakbym perłą pomalowała to by wyglądały jak palce Slendermana
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:17   #4967
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja je u siebie widuję za każdym razem chcesz jakieś?
Macałam kiedyś, ale jakoś nie capnęłam...
oj...
To ja może jak nie dostanę u siebie to się uśmiechnę?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:17   #4968
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja nie mam co marzyć, bo z natury mam długie a jakbym perłą pomalowała to by wyglądały jak palce Slendermana
Nie no, ja mam ogólnie krótkie, ale wolę żeby takie zostały niż żebym miała z perłą latać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:25   #4969
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
oj...
To ja może jak nie dostanę u siebie to się uśmiechnę?
Dzwoniłam z ciekawości do głównego GR w Poznaniu...jednak już ich nie dostają od jakiegoś czasu, ale oficjalnej informacji o wycofaniu nie ma...także sami nie wiedzą co jest grane. Został im 1 kolor
Czyli trzeba się po wysepkach przejść i jak coś jeszcze zostało to kupić. Dziwna polityka GR...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 11:33   #4970
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dzwoniłam z ciekawości do głównego GR w Poznaniu...jednak już ich nie dostają od jakiegoś czasu, ale oficjalnej informacji o wycofaniu nie ma...także sami nie wiedzą co jest grane. Został im 1 kolor
Czyli trzeba się po wysepkach przejść i jak coś jeszcze zostało to kupić. Dziwna polityka GR...
Fakt. Dziwna...
Jaki został?

Zobaczę koło siebie na bankowym, a w weekend wyciągnę może Szczęście do sklepu i wysepki...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:13   #4971
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Kupiłam dzis rimmelki, a kilka dni temu collection. Pokazuje, choć nie każdemu trafią w gust na pewno

Załącznik 5695760


Spodobał mi sie najbardziej ten niebieski rimmel nie wiem czemu

Załącznik 5695762
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:20   #4972
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;46662226]Kupiłam dzis rimmelki, a kilka dni temu collection. Pokazuje, choć nie każdemu trafią w gust na pewno

Załącznik 5695760


Spodobał mi sie najbardziej ten niebieski rimmel nie wiem czemu

Załącznik 5695762[/QUOTE]


ten niebieski i różowy Rimmel
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:55   #4973
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ten niebieski i różowy Rimmel
dorwałam w funciaku a normalnie 3-4funty zza jeden bym dala
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:11   #4974
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O bosz...
To ja znalazłam TO
Przecież tego to by się nawet wielebny przestraszył

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
[/COLOR]mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu
Ooo chyba nawet to czytałam Często są tam takie złote rady jeśli chodzi o pielęgnację



Mam już dosyć tej uczelni, okres zaliczeń to najgorsze co może być. Nie mówię o tych kolokwiach itp tylko kilkugodzinnym czekaniem po jeden wpis Na szczęście jutro mam wolne

Paznokciowo, końcówki ścierają mi się z prędkością światła wczoraj pomalowałam specjalnie na zakładkę, na to pięknie top koło 17. O 19 po prysznicu już 3 na 5 końcówek u obu rąk startych. Zatem ładnie to zakamuflowałam wróciłam z uczelni starte wszystkie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:11   #4975
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cześć

DMka mnie wywołała do tablicy

u mnie wszystko dobrze, żyje, ale odpoczywam od wizażu i od zakupów lakierowych, tym bardziej, że wiosna, trzeba korzystać z pogody i trochę zadbać o siebie, a nie tylko "gnić" przed komputerem

mam nadzieję, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku
pozdrawiam ciepło
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:12   #4976
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Cześć

DMka mnie wywołała do tablicy

u mnie wszystko dobrze, żyje, ale odpoczywam od wizażu i od zakupów lakierowych, tym bardziej, że wiosna, trzeba korzystać z pogody i trochę zadbać o siebie, a nie tylko "gnić" przed komputerem

mam nadzieję, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku
pozdrawiam ciepło
Słusznie przywołała.
Gnić nie musisz, ale skrobnąć coś czasem...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:24   #4977
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
do roboty Agu
taki sam rozmiar butów nosicie, że Ci podkrada?

mam dla Was ciekawostkę paznokciową, znalezioną w Tele Tygodniu
Treningowe ma o pół numeru większe niż te które ja noszę
OMG to chyba jakiś przedruk z przed 20 lat
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O bosz...
To ja znalazłam TO
Matko kochana

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No... I ten komentarz o zadbanej pięknej pannie młodej...
Nie dotrwałam do końca

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;46662226]Kupiłam dzis rimmelki, a kilka dni temu collection. Pokazuje, choć nie każdemu trafią w gust na pewno


Spodobał mi sie najbardziej ten niebieski rimmel nie wiem czemu
[/QUOTE]
Fajne

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Cześć

DMka mnie wywołała do tablicy

u mnie wszystko dobrze, żyje, ale odpoczywam od wizażu i od zakupów lakierowych, tym bardziej, że wiosna, trzeba korzystać z pogody i trochę zadbać o siebie, a nie tylko "gnić" przed komputerem

mam nadzieję, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku
pozdrawiam ciepło
Hejjjj
Dobrze , że wszystko dobrze
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:00   #4978
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Czytałam w klubie, że ma miętowe i Tobie się tak spodobały ja mam zamiar je kupić, ale chciałabym najpierw gdzieś przymierzyć, żeby odpowiedni rozmiar kupić, tak w ciemno trochę się boję (tzn. na podstawie długości wkładki)
Marzą mi się koralowe albo szare z koralowymi detalami.. W ogóle sporo fajnych kolorów mają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Już od początku jak tu jestem ciekawiło mnie o co chodzi z tym klubem, możesz mi wyjaśnić?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wstawiam niżej
Mnie się podobają
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dzisiejsze Wam się raczej nie spodobają, ale skoro już zmalowałam to pokazuję Jest bardzo rudy i ma złote drobinki mi się podoba, ale nie do końca wiem czy mi pasuje
Chciałam podpasować pod kolor włosów

Może nie do końca mój kolor, ale tragedii nie ma i rzeczywiście pasuje do włosów
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewica + stempelek wiem, że troszkę na fakerku się zbubił!
Dla osób lubiących nudziaki- ten jest taki hmmm- biel z dodatkiem beżu. Coś jak kość słoniowa <3

śliczne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mniam Mniam jak to Malinka ostatnio napisała

Chociaż zapewne mało "mniam" akurat to moje mani Rozkładające się resztki, zgniłe zielenie itp, Czyli Potwór z Bagien od Mgiełki



Mały makijażowy offtop na blogu. Tutaj może nie będę mieszać oczami, co? (śmiesznie zabrzmiało "mieszanie oczami" wpasowało się w klimat - takie błotkowe zieleni to dla mnie tylko jedno skojarzenie --> ZOOOOMBIEEE )
Ale świetne, choć nietypowe!!!


Hej Kochane! A ja chodzę w grafitowym Rimmelku od przedwczoraj, ale czas zmyć, bo końcówki starte. Chciałam na ten pogrzeb pomalować nudziakiem, to akurat musiał zglucieć, czekałam 2 godziny żeby wyschnął, ale ciągle się kleił, więc zmyłam i pomalowałam czarno-grafitowym Rimmelem. Ale się wtedy zdenerwowałam


Ominęłam kilka mani, bo wczoraj przeglądałam,zaznaczyłam do cytowania, a później zapomniałam i wyłączyłam laptopa, a dzisiaj już mi się nie chciało. Ale wszystkie mi się bardzoo podobały
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog




Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2014-05-29 o 14:16
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:44   #4979
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Cześć

DMka mnie wywołała do tablicy

u mnie wszystko dobrze, żyje, ale odpoczywam od wizażu i od zakupów lakierowych, tym bardziej, że wiosna, trzeba korzystać z pogody i trochę zadbać o siebie, a nie tylko "gnić" przed komputerem

mam nadzieję, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku
pozdrawiam ciepło
Hej!

odpoczywaj i dobrze, że wszystko OK
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:47   #4980
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Już od początku jak tu jestem ciekawiło mnie o co chodzi z tym klubem, możesz mi wyjaśnić?
Podejrzewam, że dziewczyny maja prywatny klub, do którego zapraszają tylko stałe bywalczynie wątku
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 21:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.