Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 12:40   #811
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ivory 1 i jest jaśniutkim neutralnym beżem. Ani grama różowości, ale też specjalnie żółty nie jest. Ze mnie typ ciepły i dużo neutralnych z pozoru podkładów na mojej cerze wpada w róż, ale ten nie, ten wygląda bardzo ładnie i naturalnie

dzięki, chyba się skuszę w następnej kolejności (bo już wstyd się przyznać ile mam minerałów - w tym ile nietrafionych z kolorkiem)
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:44   #812
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dzięki, chyba się skuszę w następnej kolejności (bo już wstyd się przyznać ile mam minerałów - w tym ile nietrafionych z kolorkiem)
Tylko żeby potem na mnie nie było, jak znów nie trafisz
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:34   #813
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja mam dwa odcienie pudru mineralnego Mary Kay - najpierw kupiłam Ivory 2 bo wtedy był to najjjaśniejszy ale potem wzięłam jeszcze Ivory 1 - moja siostrzenica Beige 1. Są super nie wiedziałam że może on robić za podkład cera jest jedwabista - trzeba nakładać specjalnym pędzlem -MK ma do niego taki równo ścięty - cieniutkjmi warstwami - dla mnie rewelka. Mam swoje lata /ponad 50/ i kolor skóry kość słoniowa więc ivory 1 teraz jest akurat. Potem latem zużyje dwójkę.
Szkoda kupować na Allegro, lepiej zadzwonić do Mary Kay poprosić o tel do jakiejś p.Dyrektor z miejsca waszego zamieszkania i ona przyjedze pokaże wszystko wszystko wypróbujecie na sobie i dopiero zakup, ni w ciemno. Poza tym jak nie wypali zawsze można wymienić.
Ja Też bardzo dbam o swoją skórę i chce pięknie i na czasie zawsze wyglądać ale szanuje przy tym swoje pieniądze i czas, wole kupowac u konsultantek Mary Kay i Artistry / Amway/ - mają produkty bardzo dobre, jakościowo porównywalmne do tych z wysokiej sklepowej półki a cenowo znacznie komkurencyjnie do nich.
Teraz Mary Kay np. wymienia cała szatę kolorystyczną i wprowadza od tego miesiąca cienie i róże mineralne - szkoda że dopiero za m-c będę mogła ich spróbować,
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:53   #814
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Doszlam do wniosku, ze z mineralkami i deszczem trzeba uwazac. Mialam dzisiaj na sobie Lumiere (bez filtra pod) i padal deszcz. Bylam cala mokra, deszcz splywal mi po twarzy, oczywiscie nie mialam parasolki i dobrze, ze ludzi na ulicy nie bylo, bo bym ich wystraszyla.
Krople na twarzy zrobily sie mleczno biale. Wygladalam jakbym mleko sobie na twarz wylala. Najpierw myslalam, ze to filtr, ale dzisiaj wlasnie sie nie filtrowalam, bo mi sie przy takiej pogodzie nie chcialo, a zalezalo mi na dobrym make-upie.
Jak wzielam chusteczke i troche wysuszylam nia twarz, to puder wygladal ok. Chyba za wiele nie zniknal. Ale bardzo mnie to dziwi, czemu zrobily sie biale krople. Strasznie to wygladalo. Moze to przez sheer?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 17:01   #815
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przymierzam się do zamawiania Lumiere, Meov, Monave oraz EDM. Jak to jest z tymi odcieniami? O ile tonów mniej więcej się różnią od tego co jest na zdjęciu? Tak piszecie że aż boję się kase wywalać a też niewiadomo czy dotrą
Na pewno nie będe zamawiać jaśniutkich odcieni. Mam cere bardzo delikatnie opaloną a na wakacje będzie opalona, myślę o tonacjach typu Warm, Golden, Beige, z formułą do cery mieszanej, bez różowych tonacji jedynie brązowe, złote, ewentualnie troszkę żóltego. Lepiej wybierać ciemniejsze ( z założenia, że będą jaśniejsze) czy raczej próbować dopasowywać do odcienia swojej skóry ?? B. proszę o odpowiedź
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 17:36   #816
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Bladolica jesteś widziałam po odcieniach podkłau MACa
ja mam 2 odcienie Lumiere i właśnie sobie mieszam w zależności od potrzeb, czasami sam Light Medium Warm a czasami domieszany ciemniejszym. Jak będę ponawiać zamówienie znowu wezmę 2 odcienie, przecież odcień cery się zmienia...mimo używania filtrów latem trochę ciemnieję

powodzenia
Hihi, ten MAC i tak nie jest w kolorze szyi Na szczescie daje tak delikatny efekt, ze nie widac bardzo tej roznicy
Chcialam zamawiac najjasniejszy Lumiere, aleeee...Magja tak kusi tym Mary Kay, ktory jest bez problemu dostepny w Polsce, ze nie wiem co robic...Zwlaszcza, ze planuje kupic pedzel MK.
Magja czy masz porownanie do True Matcha W1 (podkladu niemineralnego, zwyklego) L'oreal?
EDIT:
A może mozna prosic o real photo?

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-04-08 o 17:37 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:13   #817
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hihi, ten MAC i tak nie jest w kolorze szyi Na szczescie daje tak delikatny efekt, ze nie widac bardzo tej roznicy
Chcialam zamawiac najjasniejszy Lumiere, aleeee...Magja tak kusi tym Mary Kay, ktory jest bez problemu dostepny w Polsce, ze nie wiem co robic...Zwlaszcza, ze planuje kupic pedzel MK.
Magja czy masz porownanie do True Matcha W1 (podkladu niemineralnego, zwyklego) L'oreal?
EDIT:
A może mozna prosic o real photo?
Real foto już nie dziś, bo słońce zaszło
Do L'oreala porównania nie mam ale tak mniej więcej zobrazuję Ci odcień mojej cery na przykładzie porównania z innymi podkładami.
- Mary Kay Medium 100, Mary Kay Full 200 (moja cera ma odcień pomiędzy tymi dwoma mniej więcej),
- Bourjois 10h After Sleep tu mniej więcej 72 mi pasował, ale był za mało żółty, 71 nie próbowałam, bo wydał mi się całkiem za zimny
- Revlon Colorstay Buff kiedyś miałam, teraz byłby pewnie za ciemny
- Soraya Makeup Sceniczny Idealnie Kryjący - tonowo ok, ale za neutralny, muszę mieć więcej żółci.

Mnie samą skusiły opinie z MUA i kusicielka, a jednocześnie współsprawczyni zakupów, czyli Hexx i nie żałuję. Niby ten podkład, to takie nic, ale efekt daje taki, o jaki chodziło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 18:43   #818
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Real foto już nie dziś, bo słońce zaszło
Do L'oreala porównania nie mam ale tak mniej więcej zobrazuję Ci odcień mojej cery na przykładzie porównania z innymi podkładami.
- Mary Kay Medium 100, Mary Kay Full 200 (moja cera ma odcień pomiędzy tymi dwoma mniej więcej),
- Bourjois 10h After Sleep tu mniej więcej 72 mi pasował, ale był za mało żółty, 71 nie próbowałam, bo wydał mi się całkiem za zimny
- Revlon Colorstay Buff kiedyś miałam, teraz byłby pewnie za ciemny
- Soraya Makeup Sceniczny Idealnie Kryjący - tonowo ok, ale za neutralny, muszę mieć więcej żółci.

Mnie samą skusiły opinie z MUA i kusicielka, a jednocześnie współsprawczyni zakupów, czyli Hexx i nie żałuję. Niby ten podkład, to takie nic, ale efekt daje taki, o jaki chodziło
Dziekuje bardzo Oczywiscie nie uzywalam zadnego z kosmetykow, o ktorych napisalas Jesli mnie pamiec nie myli testowalam tego Burżuja w Sephorze, nie kupilam wowczas tylko dlatego, ze szukalam czegos nawilzajacego i leciutkiego. Chyba jednak zaryzykuje, skoro ma najjasniejszy stopien jasnosci Jesli nie, odstapie siostrze, ktora ostatnio zostala naciagnieta na L'oreala mineralnego C1. Dodam, ze ma cieply odcien skory, ale Pani polecila jej C1, bo cieple odcienie powoduja, ze skora jest ZIEMISTA i wyglada na zmeczona...Coz, gratuluje kompetencji Po uslyszeniu historii od siostry pomyslalam sobie, ze bylo to jakies zdesperowane lato (z calym szacunkiem dla wszystkich chlodniakow).
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:25   #819
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dostalam wlasnie po dokladnie 9 dniach przesylke z edm.
Zamowilam sunkissed fair, fairly light neutral i winged butter (wszystkie intensive) i niestety zaden mi nie pasuje.
Wyprobowalam tak na szybko na szyji.
Sunkissed jest lekko rozowawy, winged butter jest mocno zolty i najbardziej podobny do lmw lumiere, ale do szyji kompletnie mi nie pasuje. Jest za ciemny. Najblizej trafiony jest fairly light neutral, ale jest dosc chlodny, szarawy. Do szyji zaden mi nie pasuje. Na twarzy pewnie kazdy bedzie wygladal ok.
Juz kompletnie nie wiem za jakie odcienie mam sie brac. Moze zle oceniam kolor mojej twarzy i szyji. Albo moze nie ma dla mnie odcienia, ktory pasowalby na 100%, tylko musze mieszac. Zaluje, ze nie zamowilam wiecej odcieni. Ciekawa jestem jak na mnie wygladalyby odcienie light, golden fair, buttered tan, light neutral i light olive.
Czekam jeszcze na probki Lumiere, zamawialam w ten sam dzien co edm, zobaczymy jak tam trafilam.

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-04-09 o 16:46
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:36   #820
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Real foto już nie dziś, bo słońce zaszło
Do L'oreala porównania nie mam ale tak mniej więcej zobrazuję Ci odcień mojej cery na przykładzie porównania z innymi podkładami.
- Mary Kay Medium 100, Mary Kay Full 200 (moja cera ma odcień pomiędzy tymi dwoma mniej więcej),
- Bourjois 10h After Sleep tu mniej więcej 72 mi pasował, ale był za mało żółty, 71 nie próbowałam, bo wydał mi się całkiem za zimny
- Revlon Colorstay Buff kiedyś miałam, teraz byłby pewnie za ciemny
- Soraya Makeup Sceniczny Idealnie Kryjący - tonowo ok, ale za neutralny, muszę mieć więcej żółci.

Mnie samą skusiły opinie z MUA i kusicielka, a jednocześnie współsprawczyni zakupów, czyli Hexx i nie żałuję. Niby ten podkład, to takie nic, ale efekt daje taki, o jaki chodziło

MagJa chciałbym Cie zapytać jak oceniesz podkład mineralny Mary Kay pod względem krycia. Ja niestety mam co ukryć (popękane naczynka, zaczerwienienia krostki) czy ten podkład mineralny dałby sobie radę?
Rozumiem, ze jak do zakupów namówiłą Cię Hexx to znaczy, ze pod względem składu nie ma żadnych niewskazanych składnikow.

Jeśli mogę jeszcze skorzystać z informacji, ze używałaś płynnych podkładów Mary Kay - chodzi mi o ten do cery tłustej - to jak go oceniasz? Czy jest też dobrze kryjący? czy twarz po nim się nie świeci, czy nie spływa z twarzy ?

Ja dzięki uprzejmości Gosiali mam możliwość jeszcze przetestowania innych minerałków, ale to dopiero w niedziele.
Gosiala jeszcze ra wielkie dzięki za próbki
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:07   #821
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo Oczywiscie nie uzywalam zadnego z kosmetykow, o ktorych napisalas Jesli mnie pamiec nie myli testowalam tego Burżuja w Sephorze, nie kupilam wowczas tylko dlatego, ze szukalam czegos nawilzajacego i leciutkiego. Chyba jednak zaryzykuje, skoro ma najjasniejszy stopien jasnosci Jesli nie, odstapie siostrze, ktora ostatnio zostala naciagnieta na L'oreala mineralnego C1. Dodam, ze ma cieply odcien skory, ale Pani polecila jej C1, bo cieple odcienie powoduja, ze skora jest ZIEMISTA i wyglada na zmeczona...Coz, gratuluje kompetencji Po uslyszeniu historii od siostry pomyslalam sobie, ze bylo to jakies zdesperowane lato (z calym szacunkiem dla wszystkich chlodniakow).
Przepraszam, że dalej fotki nie cyknęłam, ale dziś jestem kompletnie nie do życia i choć planowałam robić fotki, bo mam parę rzeczy do obfocenia, to nic z tego nie wyszło.
A co do ekspedientki, to mnie już nic nie dziwi Nie pozostaje nic innego, jak współczuć siostrze wyrzuconej kasy

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
MagJa chciałbym Cie zapytać jak oceniesz podkład mineralny Mary Kay pod względem krycia. Ja niestety mam co ukryć (popękane naczynka, zaczerwienienia krostki) czy ten podkład mineralny dałby sobie radę?
Też mam naczynkową cerę, wiecznie czerwone poliki i u mnie się nieźle sprawdza, aczkolwiek mocno kryjący to on nie jest Ale ja w sumie rzadko mocnego krycia potrzebuję, wolę naturalniej wyglądające, średniokryjące podkłady Nie wiem czy poradziłby sobie z krostkami, bo ich zwykle nie mam. Pęknięte naczynko na nosie nie jest w 100% niewidoczne, ale im więcej pudru nałożę, tym krycie jest większe, więc może można by nim mocniej zakryć Jak spróbuję, to dam znać.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze jak do zakupów namówiłą Cię Hexx to znaczy, ze pod względem składu nie ma żadnych niewskazanych składnikow.
Tego tak do końca nie wiem. Wiem, że skład jest niezły, ale typowa mineralka to to nie jest. Poproszę Hexx, żeby tu wpadła, to może sama wyjaśni.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę jeszcze skorzystać z informacji, ze używałaś płynnych podkładów Mary Kay - chodzi mi o ten do cery tłustej - to jak go oceniasz? Czy jest też dobrze kryjący? czy twarz po nim się nie świeci, czy nie spływa z twarzy ?
Powiem tak, rok temu , jesienią-zimą, byłam nim zachwycona, bo pięknie krył zaczerwienienia i wyglądał naturalnie. Tej jesieni zaczął mnie wkurzać Stwierdziłam, że podkreśla pory i ogólnie jest zbyt widoczny, ale potem jak zaczęłam porządnie nawilżać cerę, to wyglądał już lepiej. Także na pewno trzeba mieć przy nim dobrze nawilżoną skórę, bo inaczej będzie źle.
Co do spływania/świecenia, to się nie wypowiem, bo moja cera świeci się bardzo rzadko i to raczej w lecie, a tego podkładu latem nie użyję, bo będzie za jasny. Zresztą wtedy w ogóle rzadko kiedy po podkład sięgam.
Jeśli chodzi o krycie, to jest to chyba najbardziej kryjący podkład jaki mam. Ogólnie oba te MK kryją nieźle, aczkolwiek, jak sama nazwa wskazuje tem Full do cery suchej lepiej. I on jest bardziej kremowy, u mnie wyglądał naturalniej, ale znów i moja cera bardziej w kierunku suchej niż tłustej jest. Także jeśli masz tłustawą cerę, to myślę, że możesz spróbować. Krycie jest świetne, a przy tym nie jest to tak tynk jak Colorstay, a i kolory fajne.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 21:23   #822
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Ja dzięki uprzejmości Gosiali mam możliwość jeszcze przetestowania innych minerałków, ale to dopiero w niedziele.
Gosiala jeszcze ra wielkie dzięki za próbki
Proszę bardzo! A mi przez Ciebie tyłek jeszcze bardziej urośnie...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:26   #823
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

MagJa dziękuję Ci pięknie za wyczerpującą odpowiedź
Jestem bardzo ciekawa co by Hexxana na temat tego podkładu mineralnego powiedziała ?
Niestety z mojej twarzy podkłady płynne spływają, świecą się, niektóre mineralne też jakoś schodzą ... Będę nadal poszukiwać.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, biore Mary Kay pod rozwagę
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:42   #824
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przyszły próbki z Lumiere

W skrócie formuła Flawless:
Leight beige zdecydowanie za jasny
Light med warm zbyt pomarańczowy jak na mnie
Leight med beige - idealny!

Do tego puder sand i z gębą z dumą można wyjść do ludzi Nie odcina się od szyi, delikatnie "ochładza" twarz, ale efekt jest naturalny

Szukać dalej innych odcieni? Sama nie wiem. To pierwsze moje próbki a już trafiłam
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:04   #825
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mi wlasnie tez przyszly nastepne probki z Lumiere. Ale jeszcze nie probowalam, bo jestem w fazie testowania edm.
Ale z tego co widze, to fairly light warm za jasny. Jak wyprobuje moze jutro to dam znac. Mam jeszcze light warm ff, light medium warm ff (jest z porownania wzrokowego naprawde jasniejszy niz vv) i light golden ff (ach nie moglam sie powstrzymac ). A tak to jeszcze sand ff i pearlfecting sheer.


Dzisiaj testuje edm. Na jeden policzek dalam winged butter. Tz mowi, ze troche pomaranczowy. Jest tez za ciemny. Na drugi dalam fairly light neutral. Jasnosc jest ok, jest duzo jasniejszy od winged butter, ale jest naprawde zimny, brudnawy kolor. Sunkissed fair nalozylam na strefe T i to absolutnie nie dla mnie. Jest zimno rozowy. Sprobuje jeszcze wymieszac winged butter i fairly light neutral.

Sue to swietnie, ze trafilas. Poprobuj kilka dni w roznych warunkach to wtedy sie dowiesz, czy to na 100% Twoj odcien.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 17:09   #826
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Przyszły próbki z Lumiere

W skrócie formuła Flawless:
Leight beige zdecydowanie za jasny
Light med warm zbyt pomarańczowy jak na mnie
Leight med beige - idealny!

Do tego puder sand i z gębą z dumą można wyjść do ludzi Nie odcina się od szyi, delikatnie "ochładza" twarz, ale efekt jest naturalny

Szukać dalej innych odcieni? Sama nie wiem. To pierwsze moje próbki a już trafiłam

Takie same mialam spostrzezenia co do kolorow z Lumiere.LMB to moj idealny odcien.
Troche gorzej jednak wyglada na filtrze mineralnym-mleczko Avene bylo znacznie lepsze.

tez lubie sand

Super ze trafilas od razu-mi sie udalo dopiero za 3 razem.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 17:51   #827
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja otrzymalam dzis Siamese frisky w wersji Pampered Puss Tym razem ekspresowo, paczuszka leciała 6 dni. Po wymieszaniu z formuła FF otrzymałam odcien idealny
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:21   #828
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wymieszalam dzisiaj winged butter i fairly light neutral i wygladalo dobrze. Uzylam rowniez concealer mint pod i tez calkiem niezly. Zauwazylam, ze edm bardziej kryja od Lumiere. Zobaczymy jak beda wygladac dalsze proby i Lumiere i edm.
Pedzelek flat top edm jest naprawde swietny! Nie kus psycha, bo mnie tz wygoni z domu, jak mu powiem, ze jeszcze wiecej firm chce wyprobowac.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:08   #829
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wymieszalam dzisiaj winged butter i fairly light neutral i wygladalo dobrze. Uzylam rowniez concealer mint pod i tez calkiem niezly. Zauwazylam, ze edm bardziej kryja od Lumiere. Zobaczymy jak beda wygladac dalsze proby i Lumiere i edm.
Pedzelek flat top edm jest naprawde swietny! Nie kus psycha, bo mnie tz wygoni z domu, jak mu powiem, ze jeszcze wiecej firm chce wyprobowac.
Pedzle EDM sa nie do pobicia
Meow ma duzo zoltych odcieni... wiec sadze ze warto tam zerknąc... szczegolnie ze mieszanka tak nietypowego koloru jak winged butter z fairly light neutral Ci pasuje
Tyle ze Meow maja drobinki rozswietlajace...ale sa tak drobniutkie, ze nie nie wchodza w pory
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 22:14   #830
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wymieszalam dzisiaj winged butter i fairly light neutral i wygladalo dobrze. Uzylam rowniez concealer mint pod i tez calkiem niezly. Zauwazylam, ze edm bardziej kryja od Lumiere. Zobaczymy jak beda wygladac dalsze proby i Lumiere i edm.
Pedzelek flat top edm jest naprawde swietny! Nie kus psycha, bo mnie tz wygoni z domu, jak mu powiem, ze jeszcze wiecej firm chce wyprobowac.
Jak dla mnie Lumiere i EDM kryja podobnie-nie widze roznicyDzisiaj wykonczylam moj podklad Lumiere i nalozylam EDM sandy Fair.Jak wykoncze EDM to chyba zamowie ponownie Lumiere
Kusicie tym pedzlem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:16   #831
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Stawiam sie na wezwanie

Podklad minerlany MK mineralny jest glownie z nazwy-przyznam sie,ze gdyby byl mineralny w 100% to obawialabym sie zakupow glownie przez to,ze mam cere ze sklonnoscia do naczynek a mineraly Rhea podraznily mnie.
Skladowo nie jest taki zly,nie ma popularnych zapychaczy i dobrze sie spisuje

MK kryje niezle tzn.zakrywa obszary naczynkowe,rumien,drobne niespodzianki lub podraznienia;nie daje efektu maski,ladnie stapia sie z cera,dosc dobrze matuje ale nie jest to plaski mat.Optycznie wygladza skore.Stopien krycia mozna swobodnie stopniowac bez obawy ze powstanie maska.
Nie robi plam,nie sciera sie i nie splywa.
Ivory 1 ktory mam jest neutralnym bezem,nie za ciemny nie za jasny-uwazam,ze dobry dla normalnych jasnych karnacji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:28   #832
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Pedzle EDM sa nie do pobicia
Meow ma duzo zoltych odcieni... wiec sadze ze warto tam zerknąc... szczegolnie ze mieszanka tak nietypowego koloru jak winged butter z fairly light neutral Ci pasuje
Tyle ze Meow maja drobinki rozswietlajace...ale sa tak drobniutkie, ze nie nie wchodza w pory
Jak ogladalam ich stronke, to chyba Mau, Korat i Manx mnie interesowaly (frisky). Winged butter jest naprawde "inny". Ale po wymieszaniu calkiem calkiem. Ciekawe czy po dalszych probach bede dalej w miare zadowolona.
Acha, a czy probki darmowe edm, gdzie placi sie tylko za przesylke mozna zamawiac kilka razy. Czy jest ograniczone?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Lumiere i EDM kryja podobnie-nie widze roznicyDzisiaj wykonczylam moj podklad Lumiere i nalozylam EDM sandy Fair.Jak wykoncze EDM to chyba zamowie ponownie Lumiere
Kusicie tym pedzlem
Moze sie myle, ale takie mialam wrazenie. Moze to tez zasluga pedzla.
Jutro chyba przetestuje lumiere. Albo lmw ff w porownaniu do vv, albo lw w porownaniu. Ciekawi mnie bardzo.

Czy wam mineralki tez wchodza w zmarszczki, jak dacie pod oczy? Ja mam niestety ten problem. :/ Nie moge tez natrafic na dobry plynny korektor.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:37   #833
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Fruity-pewnie zasluga pedzla-albo tego ile sie naklada-sama niewiem

Co do zmarszczek-nie mam zbyt duzych zmarszczek pod oczami ale jak naloze zbyt duzo pudru to sa podkreslone po kilku godzinach-jak nakladalam na mleczko Avene tego problemu nie mialam bo to mleczko dobrze nawilzalo-teraz uzywam filtra ktory troche zluszcza mi skore-wiec moze dlatego?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:45   #834
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Czy wam mineralki tez wchodza w zmarszczki, jak dacie pod oczy? Ja mam niestety ten problem. :/ Nie moge tez natrafic na dobry plynny korektor.
Ja miałam tak z Lumiere - z ichnim korektorem i podkładem. Po parunastu minutach od nałożenia pod okiem robiły się żółte paski. Z EDM i Meow na szczęście nie.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 06:06   #835
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Wtedy chyba licza jak za normalną przesyłkę czyli najtaniej jakies 9 $. Najdrożej 25$ ale najszybciej.Bedziesz zamawiac?Może byś mi tez pedzel zamówiła.....?
Kto sie pisze znów na wspolne zamawianie przesyłki z Lumiere?

Interesuje mnie ta najdrozsza, która zamawialysmy z Gosiala, bo tylko ta daje gwarancje ze cos przyjdzie.
Po dowsiadczeniach z Meow nie chce ryzykowac...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:37   #836
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jak ogladalam ich stronke, to chyba Mau, Korat i Manx mnie interesowaly (frisky). Winged butter jest naprawde "inny". Ale po wymieszaniu calkiem calkiem. Ciekawe czy po dalszych probach bede dalej w miare zadowolona.
Acha, a czy probki darmowe edm, gdzie placi sie tylko za przesylke mozna zamawiac kilka razy. Czy jest ograniczone?
Napewno tak Od tego to przeciez maja W zalacznku masz karte kolorow meow.

Ciekawy link : http://www.theconservatorie.com cos dla mieszaczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00d414315c8c3c7f00d09e6b8b0cbe2b.jpg (114,1 KB, 44 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 11:50   #837
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fruity-pewnie zasluga pedzla-albo tego ile sie naklada-sama niewiem

Co do zmarszczek-nie mam zbyt duzych zmarszczek pod oczami ale jak naloze zbyt duzo pudru to sa podkreslone po kilku godzinach-jak nakladalam na mleczko Avene tego problemu nie mialam bo to mleczko dobrze nawilzalo-teraz uzywam filtra ktory troche zluszcza mi skore-wiec moze dlatego?
Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość
Ja miałam tak z Lumiere - z ichnim korektorem i podkładem. Po parunastu minutach od nałożenia pod okiem robiły się żółte paski. Z EDM i Meow na szczęście nie.
Ja mam taka jedna zmarszczke. Prawie od zawsze, tylko ze teraz jest glebsza. Od wewnetrzenego kacika do mniej wiecej srodka, troche juz poza. I tam zawsze mi zbiera juz zaraz po nalozeniu. Obojetnie czy mineraly (i lumiere i edm) czy korektor. :/ Chyba musze sie nauczyc ta okolice jakos omijac, tylko trudna sprawa, bo mam tam since fioletowe i ciemniejsza skore. (Nawet filtr mi tam sie zbiera )

Dziekuje psycha! Czy ty mineralki kladziesz normalnie na codzien na filtr tym pedzlem? Jak to robisz?
Ja odkad skonczylo mi sie serum i mam lenia do zrobienia nastepnego sie nie filtruje (chce tez najpierw kolorki mineralkow sprawdzic bez i w koncu jakis wybrac) i tak sie zastanawiam jak to bedzie, zeby nie zetrzec filtra. Bo normalnie na wsiakniety krem to tak buffuje tym pedzlem. Ale jak tak bede robila na filtrze, to chyba wszystko zetre.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 15:31   #838
reniusiax0
Raczkowanie
 
Avatar reniusiax0
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

witam..
chcialam zapytac czy ktos mial moze podklad mineralny Revlon Colorstay Mineral Fundation?
ciekawa jestem jakie ma krycie-bo nie ukrywam ze potrzebuje dosc mocnego, ale nie "maskowego", oraz czy jest cos w kolorze wpadajacym bardziej w zolty....
http://www.allegro.pl/item342159542_...z_usa_050.html

A tak wogole to czy te pudry mineralne ( podkłady ) nie wysuszają twarzy?

przyznam, ze barzdo zaintrygowaly mnie te podklady
reniusiax0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:21   #839
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja bym się chętnie dołączyła do zamówienia, tylko niech udostępnią kabuki!
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:21   #840
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez xHexana Pokaż wiadomość
Stawiam sie na wezwanie

Podklad minerlany MK mineralny jest glownie z nazwy-przyznam sie,ze gdyby byl mineralny w 100% to obawialabym sie zakupow glownie przez to,ze mam cere ze sklonnoscia do naczynek a mineraly Rhea podraznily mnie.
Skladowo nie jest taki zly,nie ma popularnych zapychaczy i dobrze sie spisuje

MK kryje niezle tzn.zakrywa obszary naczynkowe,rumien,drobne niespodzianki lub podraznienia;nie daje efektu maski,ladnie stapia sie z cera,dosc dobrze matuje ale nie jest to plaski mat.Optycznie wygladza skore.Stopien krycia mozna swobodnie stopniowac bez obawy ze powstanie maska.
Nie robi plam,nie sciera sie i nie splywa.
Ivory 1 ktory mam jest neutralnym bezem,nie za ciemny nie za jasny-uwazam,ze dobry dla normalnych jasnych karnacji
Hexxana wielkie dzięki za opinie
Cenię sobie bardzo Twoje zdanie, nawet uzależniam od niego decyzje o zakupie danego kosmetyku (nie tylko mineralnego)

pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.