Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-05, 22:18   #631
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez truski22 Pokaż wiadomość
super dzięki
znowu ja oddałam dziś paczkę kurierowi który nawet do mnie nie zadzwonił że będzie i musiałam lecieć za autem hehe ale do rzeczy. Podpisał mi potwierdzenie nadania. Paczkę mu dałam koło 11:50 a jest juz po 23 godzinie i ja tej paczki nie mogę śledzić, nawet nie ma info w śledzeniu że ją odebrał. Przyznam że w moim rejonie fedex ma bardzo złe opinie i sie trochę obawiam bo zwracałam kurtkę za kilka stów... no coż zobaczę rano czy status sie zmieni albo poczekam te 3 dni może przyjdzie mail z sortowni. Mam nadzieje że w przyszłości zalando zrezygnuje z ich usług. Jeszcze dziś on do mnie mówi że zalando nie przekazuje numerów telefonu i dlatego nie zadzwonił. Pierwsze słysze... a na zalando jestem od 2014 roku i zawsze dzwonili przynajmniej Ci kulturalni kurierzy.
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 05:54   #632
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez truski22 Pokaż wiadomość
znowu ja oddałam dziś paczkę kurierowi który nawet do mnie nie zadzwonił że będzie i musiałam lecieć za autem hehe ale do rzeczy. Podpisał mi potwierdzenie nadania. Paczkę mu dałam koło 11:50 a jest juz po 23 godzinie i ja tej paczki nie mogę śledzić, nawet nie ma info w śledzeniu że ją odebrał. Przyznam że w moim rejonie fedex ma bardzo złe opinie i sie trochę obawiam bo zwracałam kurtkę za kilka stów... no coż zobaczę rano czy status sie zmieni albo poczekam te 3 dni może przyjdzie mail z sortowni. Mam nadzieje że w przyszłości zalando zrezygnuje z ich usług. Jeszcze dziś on do mnie mówi że zalando nie przekazuje numerów telefonu i dlatego nie zadzwonił. Pierwsze słysze... a na zalando jestem od 2014 roku i zawsze dzwonili przynajmniej Ci kulturalni kurierzy.
Skoro masz podpisany dokument to się nie martw

U mnie Fedex działa super i nie mogę złego słowa na nich powiedzieć.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 17:25   #633
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

Do mnie kurier zawsze dzwoni bo jemu też zależy na prawidłowym doręczeniu.. gorzej było tylko.kiedy w zastepstwie był jakis nowy.. problem też byl na Lounge bo nie było nr tel. do mnie na paczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 18:50   #634
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Sklep zalando.pl

To ja złego słowa na swojego kuriera powiedzieć nie mogę. Zawsze wcześniej do mnie dziwni i pyta czy paczka przygotowana bo zdażyło mi się kilka razy zapomnieć. Czasami jak nie zostawiłam nikomu pieniędzy w domu to podjeżdża pod prace. Uwielbiam go


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 19:00   #635
mariamaria77
Przyczajenie
 
Avatar mariamaria77
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Najlepszy sklep wszystko przychodzi punktualnie i największy wybór.
mariamaria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:18   #636
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

no właśnie ja niestety będę musiała warować w domu następnym razem aż szanowny kurier przyjedzie hehe. Miłego dnia
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:57   #637
netulek
Przyczajenie
 
Avatar netulek
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez truski22 Pokaż wiadomość
znowu ja oddałam dziś paczkę kurierowi który nawet do mnie nie zadzwonił że będzie i musiałam lecieć za autem hehe ale do rzeczy. Podpisał mi potwierdzenie nadania. Paczkę mu dałam koło 11:50 a jest juz po 23 godzinie i ja tej paczki nie mogę śledzić, nawet nie ma info w śledzeniu że ją odebrał. Przyznam że w moim rejonie fedex ma bardzo złe opinie i sie trochę obawiam bo zwracałam kurtkę za kilka stów... no coż zobaczę rano czy status sie zmieni albo poczekam te 3 dni może przyjdzie mail z sortowni. Mam nadzieje że w przyszłości zalando zrezygnuje z ich usług. Jeszcze dziś on do mnie mówi że zalando nie przekazuje numerów telefonu i dlatego nie zadzwonił. Pierwsze słysze... a na zalando jestem od 2014 roku i zawsze dzwonili przynajmniej Ci kulturalni kurierzy.

Nic się nie martw, paczki dochodzą do 2-3 dni.
netulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 10:18   #638
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez netulek Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, paczki dochodzą do 2-3 dni.
udało się ja po prostu dawno zwroty robiłam i sie trochę pozmieniało u Zalando od tego czasu pozdrowienia i dzięki wszystkim za odpowiedzi
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 11:36   #639
mandraga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja i Mąż jesteśmy a raczej byliśmy klientami Zalando od 4 lat, to był nasz główny sklep zakupowy dla siebie oraz Synka. Niestety od ok pół roku, poziom jakości i obsługi i towarów zauważalnie obniżył się - realizacje zamówień trawły dłużej, czasem Zalando myliło się wysyłając nieodpowiedni towar, pojawiały się problemu z przyjęciem zwrotów, trwało to dłużej niż dotychczas, zdarzało mi się otrzymać towar, który nosił ślady zwierzęcej sierści czy włosów po przymiarkach. Chociaż zdarzały się też produkty świetne jakościowo, zapakowane w markowe , oryginalne opakowania. Niestety ostatanie sytuacje - nieprzyjęcie przez Zalando dwóch zwrotów, na wartość ok 460 zł spowodowały, że już na zawsze żegnamy się z tym sklepem i ostrzegamy innych Klientów. Do tego czarę goryczy przelewają fakty, że Zalando zdawkowo odpisuję iż nei mogą zwrócić pieniędzy ponieważ nie zaksięgowano towaru na magazynie. Tymczasem mam potwierdzenia z Fedexu, że feralne paczki zostały dostarczone do magazynu... Zgłaszam sprawę i na policję i do Rzecznika Praw Konsumentów.
mandraga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 11:51   #640
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez mandraga Pokaż wiadomość
Ja i Mąż jesteśmy a raczej byliśmy klientami Zalando od 4 lat, to był nasz główny sklep zakupowy dla siebie oraz Synka. Niestety od ok pół roku, poziom jakości i obsługi i towarów zauważalnie obniżył się - realizacje zamówień trawły dłużej, czasem Zalando myliło się wysyłając nieodpowiedni towar, pojawiały się problemu z przyjęciem zwrotów, trwało to dłużej niż dotychczas, zdarzało mi się otrzymać towar, który nosił ślady zwierzęcej sierści czy włosów po przymiarkach. Chociaż zdarzały się też produkty świetne jakościowo, zapakowane w markowe , oryginalne opakowania. Niestety ostatanie sytuacje - nieprzyjęcie przez Zalando dwóch zwrotów, na wartość ok 460 zł spowodowały, że już na zawsze żegnamy się z tym sklepem i ostrzegamy innych Klientów. Do tego czarę goryczy przelewają fakty, że Zalando zdawkowo odpisuję iż nei mogą zwrócić pieniędzy ponieważ nie zaksięgowano towaru na magazynie. Tymczasem mam potwierdzenia z Fedexu, że feralne paczki zostały dostarczone do magazynu... Zgłaszam sprawę i na policję i do Rzecznika Praw Konsumentów.
Współczuję Identycznie było u mnie, tylko ja pojechałam do magazynu, który szczęśliwym trafem jest u mnie w mieście i przedstawiłam potwierdzenia odebrania na ICH magazynie.

Ale na przyszłość również nie uśmiecha mi się tam chodzić, żeby interweniować.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 15:54   #641
arkofag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 154
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez mandraga Pokaż wiadomość
Ja i Mąż jesteśmy a raczej byliśmy klientami Zalando od 4 lat, to był nasz główny sklep zakupowy dla siebie oraz Synka. Niestety od ok pół roku, poziom jakości i obsługi i towarów zauważalnie obniżył się - realizacje zamówień trawły dłużej, czasem Zalando myliło się wysyłając nieodpowiedni towar, pojawiały się problemu z przyjęciem zwrotów, trwało to dłużej niż dotychczas, zdarzało mi się otrzymać towar, który nosił ślady zwierzęcej sierści czy włosów po przymiarkach. Chociaż zdarzały się też produkty świetne jakościowo, zapakowane w markowe , oryginalne opakowania. Niestety ostatanie sytuacje - nieprzyjęcie przez Zalando dwóch zwrotów, na wartość ok 460 zł spowodowały, że już na zawsze żegnamy się z tym sklepem i ostrzegamy innych Klientów. Do tego czarę goryczy przelewają fakty, że Zalando zdawkowo odpisuję iż nei mogą zwrócić pieniędzy ponieważ nie zaksięgowano towaru na magazynie. Tymczasem mam potwierdzenia z Fedexu, że feralne paczki zostały dostarczone do magazynu... Zgłaszam sprawę i na policję i do Rzecznika Praw Konsumentów.
Zalando to ostatnia jedna wielka porażka. Ja też miałam podobną sytuację, ale wystarczyło przesłać im skany potwierdzenia przekazania przesyłki kurierowi. Nie proszą Cię w mailach o to? Rozmawiałaś z kimś na infolinii? Oni oskarżają Cię o oszustwo? Nie kumam ich polityki. Beznadziejnie to rozwiązują- nie mogą zwrócić pieniędzy i już? Aż ciarki mnie przechodzą, na samą myśl, że mam do zwrotu u nich drogie buty. Myślę, że stracą wielu klientów
arkofag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 12:43   #642
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez mandraga Pokaż wiadomość
Ja i Mąż jesteśmy a raczej byliśmy klientami Zalando od 4 lat, to był nasz główny sklep zakupowy dla siebie oraz Synka. Niestety od ok pół roku, poziom jakości i obsługi i towarów zauważalnie obniżył się - realizacje zamówień trawły dłużej, czasem Zalando myliło się wysyłając nieodpowiedni towar, pojawiały się problemu z przyjęciem zwrotów, trwało to dłużej niż dotychczas, zdarzało mi się otrzymać towar, który nosił ślady zwierzęcej sierści czy włosów po przymiarkach. Chociaż zdarzały się też produkty świetne jakościowo, zapakowane w markowe , oryginalne opakowania. Niestety ostatanie sytuacje - nieprzyjęcie przez Zalando dwóch zwrotów, na wartość ok 460 zł spowodowały, że już na zawsze żegnamy się z tym sklepem i ostrzegamy innych Klientów. Do tego czarę goryczy przelewają fakty, że Zalando zdawkowo odpisuję iż nei mogą zwrócić pieniędzy ponieważ nie zaksięgowano towaru na magazynie. Tymczasem mam potwierdzenia z Fedexu, że feralne paczki zostały dostarczone do magazynu... Zgłaszam sprawę i na policję i do Rzecznika Praw Konsumentów.
Łomatko!
A juz sobie chciałam kilka rzeczy pozamawiać żeby na spokojnie w domu pomyśleć, ale odechciało mi się
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 19:02   #643
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Po ostatnich Waszych postach sama zaczęłam się martwić. Miałam problem z przekazaniem zwrotu kurierowi Fedex aż Zalando zamówiło kuriera UPS, który odebrał przesyłkę. Na pudle była etykieta zwrotna dla Fedexu i kurier przykleił jeszcze obok swoją etykietę UPS. Teraz sobie uświadomiłam, że nie wypełniłam żadnych dodatkowych dokumentów zwrotu dla UPS (mam tylko potwierdzenie nadania od niego). Mija 10 dzień a na koncie cisza... Kwota nie mała więc naprawdę zaczynam się denerwować, na ogół zwrot od Zalando dostawałam w ciągu kilku dni od wysłania paczki... Chyba ostatni raz robię tam zakupy, to nie na moje nerwy.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 15:00   #644
komahrka
Raczkowanie
 
Avatar komahrka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 56
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cześć,
chciałabym oddać buty nike ale nie mam oryginalnego pudełka, od razu je wyrzuciłam bo chciałam takie buty ale się rozmyśliłam (miesiąc leżały w szafie).
Napisałam do sklepu czy mogę odesłać w innym pudełku odpowiedzieli że nie przyjmą takiego zwrotu, co mogę zrobić skoro nawet napisanie że to niezgodne z prawem nie zadziałało?
komahrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 15:13   #645
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez komahrka Pokaż wiadomość
Cześć,
chciałabym oddać buty nike ale nie mam oryginalnego pudełka, od razu je wyrzuciłam bo chciałam takie buty ale się rozmyśliłam (miesiąc leżały w szafie).
Napisałam do sklepu czy mogę odesłać w innym pudełku odpowiedzieli że nie przyjmą takiego zwrotu, co mogę zrobić skoro nawet napisanie że to niezgodne z prawem nie zadziałało?
Zwrot jest dobrą wolą sklepu, a nie obowiązkiem. Tym bardziej, że w Twoim wypadku minęło 14 dni ustawowych.
O jakim niezgodnym z prawem działaniu piszesz?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-05-09 o 15:15
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:16   #646
komahrka
Raczkowanie
 
Avatar komahrka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 56
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

a w sklepie internetowy można oddać chyba wszystko ?na stronie zalando jest 90 dni na zwrot więc myślałam że obowiązują te same zasady, jeśli na zwrot bez pudełka jest 14 dni to cóż spóźniłam się :-/
komahrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:35   #647
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez komahrka Pokaż wiadomość
a w sklepie internetowy można oddać chyba wszystko ?na stronie zalando jest 90 dni na zwrot więc myślałam że obowiązują te same zasady, jeśli na zwrot bez pudełka jest 14 dni to cóż spóźniłam się :-/
Oczywiście - kupując przez internet możesz zwrócić, to nie jest dobra wola wola sklepu, tylko ich obowiązek
Nie musisz mieć oryginalnego opakowania TU jest to opisane

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2018-05-09 o 16:36
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:53   #648
komahrka
Raczkowanie
 
Avatar komahrka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 56
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ok, po prostu odeślę w zwykłym kartonie i dołączę karteczkę że muszą to przyjąć. Także napiszę że przekażę zawiadomienia do miejskiego rzecznika praw konsumentów oraz złożenie skargi do Izby Handlowej, która zadecyduje o nałożeniu kary finansowej na sprzedawcę bo pracownika chciał mnie wprowadzić w błąd.
dobrze zrobię ? bo ta pani odpisała że nie przyjmą, więc nie chcę żeby mi to odesłali
komahrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:55   #649
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez komahrka Pokaż wiadomość
ok, po prostu odeślę w zwykłym kartonie i dołączę karteczkę że muszą to przyjąć. Także napiszę że przekażę zawiadomienia do miejskiego rzecznika praw konsumentów oraz złożenie skargi do Izby Handlowej, która zadecyduje o nałożeniu kary finansowej na sprzedawcę bo pracownika chciał mnie wprowadzić w błąd.
dobrze zrobię ? bo ta pani odpisała że nie przyjmą, więc nie chcę żeby mi to odesłali
Ja bym tak właśnie zrobiła, tylko dopisz podstawę prawną (czyli, że zapis należy do klauzul niedozwolonych) i już
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 12:35   #650
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Miałam duże zamówienie - kilka staników, oddałam wszystkie oprócz jednego, bo chciałam zobaczyć czy np. dwa dni, czy trzy dni później będzie dalej pasował (nie nosiłam, tylko przymierzałam kilka razy, w różnych porach dnia itd ) - zerwałam metki itd (mam je) - czy to nadal nadaje się do zwrotu czy już nie mogę, jeżeli zerwałam papierowe metki? Okazało się, że po 2-3 dniach jednak jedna pierś nieco ucieka. Nie wiem jak to jest z oddawaniem staników, a tym bardziej kiedy pozostałe rzeczy z zamówienia zostały odebrane już.
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved

Edytowane przez winstone
Czas edycji: 2018-05-16 o 12:37
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 20:49   #651
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

Ja bym takiego potem kupic nie chciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:00   #652
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez winstone Pokaż wiadomość
Miałam duże zamówienie - kilka staników, oddałam wszystkie oprócz jednego, bo chciałam zobaczyć czy np. dwa dni, czy trzy dni później będzie dalej pasował (nie nosiłam, tylko przymierzałam kilka razy, w różnych porach dnia itd ) - zerwałam metki itd (mam je) - czy to nadal nadaje się do zwrotu czy już nie mogę, jeżeli zerwałam papierowe metki? Okazało się, że po 2-3 dniach jednak jedna pierś nieco ucieka. Nie wiem jak to jest z oddawaniem staników, a tym bardziej kiedy pozostałe rzeczy z zamówienia zostały odebrane już.
Rozumiem, że nosiłaś go przez 3 dni i doszłaś do wniosku, że jednak Ci nie pasuje.
......
To mamy odpowiedź skąd później otrzymujemy towar wyglądający na noszony
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2018-05-18 o 11:02
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:36   #653
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez winstone Pokaż wiadomość
Miałam duże zamówienie - kilka staników, oddałam wszystkie oprócz jednego, bo chciałam zobaczyć czy np. dwa dni, czy trzy dni później będzie dalej pasował (nie nosiłam, tylko przymierzałam kilka razy, w różnych porach dnia itd ) - zerwałam metki itd (mam je) - czy to nadal nadaje się do zwrotu czy już nie mogę, jeżeli zerwałam papierowe metki? Okazało się, że po 2-3 dniach jednak jedna pierś nieco ucieka. Nie wiem jak to jest z oddawaniem staników, a tym bardziej kiedy pozostałe rzeczy z zamówienia zostały odebrane już.
nie można oddać towaru bez metek, bo to oznacza, że był używany i nie podlega zwrotowi; chyba, że składasz reklamację, a to już zupełnie co innego
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 09:10   #654
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Sklep zalando.pl

Zrobilam 2 zamowienia w tym sklepie.Jedno ok, wszystko doszlo sprawnie.Ostatnie odebralam wczoraj.Zamowilam stroj kąpielowy bikini.Dlugo szukalam i przebieralam, w koncu kupilam.Dotarly do mnie 2 pary gaci s i xs. Gory nie dostalam.Pomijam fakt straty czasu, ale gory juz nie dostane,bo po mnie moją nadal wystawiona ostatnia gore stroju kupil ktos inny, wiec mnie olano z moimi gaciami i pelny stroj dostanie osoba, ktora kupila po mnie, a ja moge sobie zwracac te bezuzyteczne gacie.Pani sugerowala mi, zebym sobie je zostawila i poczekala az przyjdzie gora.Wolne zarty.Wydalam w ciagu msca prawie 7 stow na stroje kapielowe i mam polowac na gore od stroju, ktora juz kupilam??? wychodzi na to, ze nie wiadomo, co znajde po otworzeniu paczki, 50 procent szans, ze zamowienie bedzie zgodne.Zenada i wstyd dla sklepu.Mialam jeszcze wydac tam troche gotowki, ale piernicze, tak sie wscieklam, ze juz nic nie kupie.Wysylaja kod na 20 procent na przeprosiny.Co mi z tego przepraszam bardzo?Zero szacunku dla klienta.Dodam ze jeden z dolow stroju nie mial naklejki intymnej.Czyli co?ktos go nosil i taki wysylaja?Odsylam wsciekla i odpowiednio opiniuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 21:13   #655
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
nie można oddać towaru bez metek, bo to oznacza, że był używany i nie podlega zwrotowi; chyba, że składasz reklamację, a to już zupełnie co innego
Ależ można. Sama nieraz dostawałam towar z oderwaną metką i go potem zwracałam. Metka była, ale osobno. Były też przesyłki bez metki i myślałam, czy mi to przyjmą z powrotem, ale nie moja wina, że tak przysłali.

Edytowane przez ja i moj kot
Czas edycji: 2018-05-19 o 21:14 Powód: błąd
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 17:29   #656
netulek
Przyczajenie
 
Avatar netulek
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Ależ można. Sama nieraz dostawałam towar z oderwaną metką i go potem zwracałam. Metka była, ale osobno. Były też przesyłki bez metki i myślałam, czy mi to przyjmą z powrotem, ale nie moja wina, że tak przysłali.
To wszystko jednak zależy od sklepu . Ja kupiłam bardzo dużo ubran na Zalando, nigdy, ale to nigdy nie mialam problemu z reklamacją, zwrotem czy dostawą towaru. Raz dostałam uzywane buty (zapewne ktoś spróbował jak będą wygodne) nie odsyłałam, ale reklamowałam je z racji tego, że byly uzywane i dostalam zwrot pieniędzy za nie. Jeden raz kupując dwa biustonosze w zestawie, przyszedł mi jeden, zadzwonilam i zwrocono mi pieniądze dosłownie na słowo. Teraz od kilku dni mam problem , ale z płatnościami, bo nie mam innej opcji zaplaty tylko zwykly przelew-ktorego nigdy wczesniej nie mialam i tyle, ale chyba załoze nowe konto i nadal będę robić zakupy, bo co jest powodem blokady to ja naprawdę nie wiem
netulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 13:41   #657
lena194
Raczkowanie
 
Avatar lena194
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 77
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

No to wypowiem się i ja. Spotkała mnie najbardziej niedorzeczna reklamacja ever. Otóż upatrzyłam sobie piękny strój kąpielowy z Tommiego. Gdy w końcu "upolowałam" swój rozmiar ( strój rozszedł się jak świeże buły) a kurier zadzwonił do drzwi. Rozpakowując paczkę zauważyłam, że strój przyszedł bez wkładki higienicznej i do pozostałości po kleju na materiale przyczepiły się jakieś kłaczki - mam nadzieję, że czyichś ubrań :p . No i oprócz tego na stroju była brązowa plamka najprawdopodobniej po coli bądź kawie (i hope :p ). Jako, że desperacja posiadania tego łacha była wielka, zaraz jak kurier zamknął drzwi zrobiłam zdjęcia owych...plam i wysłałam je z reklamacją do Zalando mając nadzieję, że sklep obniży cenę na chociaż przysłowiowy proszek do prania. Po 3 dniach przyszła odpowiedź, że mogę zatrzymać strój, a Zalando zwróci mi całe pieniądze. Ucieszyłam się wielce (baa...kto by się nie ucieszył ) z takiego rozwiązania sprawy i pomyślałam, wow Zalando pokazało klasę....No i tu zaczynają się schody w całej historii. Jako że strojów kąpielowych i butów w szafach nas Grażyn nigdy za mało, zaraz po zakupie tego pierwszego stroju kupiłam u nich jeszcze jeden, tego samego producenta ( ok, ok inny wzór i kolor, żeby nie było ). No i przy składaniu reklamacji na ten pierwszy "przybrudzony", pomyliłam numery zamówień i podałam numer z tego drugiego. Kiedy się zorientowałam, natychmiast skontaktowałam się ze sklepem, bo prawilna ze mnie obywatelka. Zresztą nie mam pojęcia, jak zaakceptowano ta pierwszą reklamację skoro zdjęcia przedstawiały całkiem inny produkt niż ten, którego numer zamówienia podałam. Anyway, w prawilności swojej postanowiłam sprawę odkręcić, chociaż kwoty za oba produkty nie różniły się za bardzo. Miła pani na infolinii poinformowała mnie uroczym głosem, że nie może od tak w komputerze skorygować mojego błędu i muszę reklamację powtórzyć, ale mam się nie martwić, gdyż jej efekt powinien być taki sam. No i ja ufnie jak cielę, wysłałam kolejny raz te same zdjęcia i ten opis sytuacji z zaznaczeniem, że strój już jest wyprzedany i wolałabym go zostawić i proszę choć o procentową korektę ceny ze względu na to, ze produkt nosi ślady czyjegoś DNA. Kiedy przyszła nowa odpowiedź wynikało z niej, że Zalando żąda zwrotu stroju w zamian za odesłanie pieniędzy. Ja znów im tłumaczę jak krowie na rowie, że chcę strój zatrzymać, bo jest już wyprzedany i że już go uprałam na podstawie decyzji wydanej w pierwszej reklamacji i że nie ma metek, a oni w kółko swoje. I tak przez kilka maili groch o ścianę. Nie uzasadnili w żaden sposób, dlaczego ta sama reklamacja została rozpatrzona na dwa różne sposoby i co wpłynęło na zmianę decyzji o 180 stopni. Tak czy inaczej uważam to za robienie z klienta przysłowiowego debila. Najśmieszniejsze jest to, że kupuję tam od wielu lat i co miesiąc zostawiam tam prawie pół wypłaty, a była to dopiero moja druga reklamacja. Także traktowanie mnie jak jakiejś "reklamacyjnej wyłudzaczki" (tak właśnie się czuję ) jest chyba nie na miejscu. Jestem strasznie zła i postanowiłam, że nie popuszczę. Rozważam skierowanie sprawy do Rzecznika Praw Konsumentów. Tylko nie wiem czy do zwykłego, czy Europejskiego, bo Zalando główną siedzibę ma w Berlinie. Czy ta pierwsza pozytywna reklamacja produktu w jakiś sposób prawnie do czegoś ich obliguje? (tak, wiem, pomyliłam numery, ale przecież mieli ode mnie zdjęcia reklamowanego produktu, także powinni się zorientować, że to nie ten) Tak czy inaczej, składając u nich reklamację, należy się modlić do Matki Boskiej Reklamacyjnej o to by sprawa trafiła do właściwej osoby i ta osoba miała dobry dzień.
__________________
instagram
http://tnij.at/159572

Edytowane przez lena194
Czas edycji: 2018-05-21 o 13:42
lena194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 10:38   #658
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Wole asosa od zalando.

Na zalando zawsze wysyłają mi złe rozmiary - zamawiam 36 przychodzi 40. Zamawiam 38 przychodzi 34. Serio. Zawsze.
Ciężej znaleźć cos dobrego jakościowo.
zawsze jednak szybko oddają pieniądze jesli zwracam.

Dodatkowo nie wiem jak jest, bo juz nie używam jak napomniałam - na asosie jest system kup teraz płac pozniej. Fajne, przymierzam i nie musze czekac na zwrot kasy - po prostu nie płace i odsyłam

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2018-05-22 o 10:40
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 14:44   #659
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wole asosa od zalando.

Na zalando zawsze wysyłają mi złe rozmiary - zamawiam 36 przychodzi 40. Zamawiam 38 przychodzi 34. Serio. Zawsze.
Ciężej znaleźć cos dobrego jakościowo.
zawsze jednak szybko oddają pieniądze jesli zwracam.

Dodatkowo nie wiem jak jest, bo juz nie używam jak napomniałam - na asosie jest system kup teraz płac pozniej. Fajne, przymierzam i nie musze czekac na zwrot kasy - po prostu nie płace i odsyłam
Od kiedy takie coś jest? Pierwsze słyszę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 21:38   #660
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Sklep zalando.pl

Kolejny negatyw dla Zalando.Odeslalam nieszczesne 2 pary gaci od zamowienia, ktore pomylili wysulajac mi 2 pary gaci zamiast gory i dolu stroju, a oni zanotowali 1 pare odeslanych gaci i zamiast 227 zl zamierzaja mi oddac 74 za 1 pare gaci.Nosz ku**** co za bajzel w tej firmie.Czyli jesli mi biustonosza nie wyslali za ktory zaplacilam, to mi kasy za niego nie zwroca?Normalnie szlag mnie trafi z ta firma.Na pewno przestrzege znajomych i jak bedzie trzeba to zadzwonie do niemieckiego oddzialu firmy, moze tam jest wiekszy porzadek.Masakra jednym slowem, rece mi juz opadaja do tej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.