Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 19:17   #391
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Tez wykorzystuje mame do smarowania plecow
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:18   #392
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ojć solarium to przekleństwo
ostatnio moja mama stwierdziła że coś blado wygląda po zimie a że weselicho sie nam szykowało to i pretekst miała żeby sie do tej "smażalni" wybrać. Mimo próśb i protestów mojego taty udała sie tam w asyście mojej równie inteligentnej siostry. Po powrocie razem z tatą mieliśmy niezły ubaw gdyż troszke je spiekło i wyglądały jak dwie cegiełki. Oczywiście na wesele nie pojechały a niemiłe pieczenie i bardzo brzydki wygląd zafundowały sobie na długo.
osobiście nie byłam w solarium ale odradzam, bo przebarwienia na skórze mojej mamy i siostry wyglądały mało apetycznie i jeszcze ten ceglasty kolor... porażka
polecam za to balsam brązujący >>Soraya Body Care Delikatne Brązowienie - MLECZKO DO CIAŁA - 250 ml.<< albo >>Soraya Body Care Delikatne Rozświetlenie - MLECZKO DO CIAŁA - 250 ml.<< przetestowałam oby dwa i są super
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:23   #393
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

a ja polecam Dove Summer Glow
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:24   #394
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Byłam raz w życiu na 15 minut(nie wiem co mnie pokusiło)i juz sie nie wybiore,nie wiem czy to możliwe ale po solarce pojawiło mi sie w przeciągu tygodnia brązowe znamie jakby pieprzyk na piersi,nie wiem co to. A pozatym jestem za jasną młodo wyglądającą cerą taką jak ma Korzuchowska
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:32   #395
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Dove Summer Glow ostatnio zagościł na półce mojej mamy próbuje "zatuszować efekty" solarium i musze powiedzieć że się sprawdza, też sie chyba na niego przerzucę bo daje szybszy efekt. Choć troszke obawiam sie zmniany bo, w tamte wakacje zmieniłam balsam na jakis brązujący z Nivei i miałam plamki na ciele
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:40   #396
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ja byłam kiedyś totalnie uzależniona od solarium. Nie wyobrażałam sobie dnia bez tego wynalazku. Nie wiem co mnie zmusiło do zerwania tego toksycznego związku ja-solarium Odzwyczajałam sie stopniowo. Aż w końcu ograniczyło się to tylko do tego że ostatnio byłam na solarium przed studniówką z 2 razy. Dotarło do mnie chyba że moja cera o którą tak walczę po solarium wygląda tragicznie, że karnacja którą dostałam w genach mimo wszystko jest dosyć ciemna i już nie potrzebuje wspomagaczy w postaci wiązek solaryjnych UV. No i moi kochani koledzy wspierali mnie w tym mówiąc ze zdecydowanie bardziej podobam im sie w naturalnym kolorycie skóry. Ale zmarszczek które nabawiłam sie przez tą chorobe w wieku 19lat już się niestety nie pozbęde
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:56   #397
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja zazdroszcze osobom o ciemnej karnacji, osobiście do tych "najjaśniejszych" >dzięki tatusiowi< nie należę, ale też super karnacji to nie posiadam, ale za to suchutką cere więc jak dla mnie solarka >w tym przypadku to dobrze< i intensywne albo chociaż dające jakiś efekt opalanie sie odpada
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 20:07   #398
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Tak, johnson's to jest to Ale ja chce sie skusic na balsam brazujacy innej firmymysle o dove summer glove albo ganier - skora musnieta sloncem. Czy ktoras z was stosowala wyzej wymieniony balsam? Jakie efekty>?
owszem -->> dove stosowałam i.... odradzam... chociaż zalezy co dla kogo.
nienawidzilam tego balsamu, fakt szybko brązowil, ale co z tego jak robił cholerne zacieki po jednym uzyciu i zmywał się pod wpływem wody... nigdy więcej.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:08   #399
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Ja byłam kiedyś totalnie uzależniona od solarium. Nie wyobrażałam sobie dnia bez tego wynalazku. Nie wiem co mnie zmusiło do zerwania tego toksycznego związku ja-solarium Odzwyczajałam sie stopniowo. Aż w końcu ograniczyło się to tylko do tego że ostatnio byłam na solarium przed studniówką z 2 razy. Dotarło do mnie chyba że moja cera o którą tak walczę po solarium wygląda tragicznie, że karnacja którą dostałam w genach mimo wszystko jest dosyć ciemna i już nie potrzebuje wspomagaczy w postaci wiązek solaryjnych UV. No i moi kochani koledzy wspierali mnie w tym mówiąc ze zdecydowanie bardziej podobam im sie w naturalnym kolorycie skóry. Ale zmarszczek które nabawiłam sie przez tą chorobe w wieku 19lat już się niestety nie pozbęde

Na innym forum czytalam wypowiedz dziewczyny, ktora rowniez naduzywala solarium, ale zdecydowala sie przestac na nie uczeszczac - na twarzy pojawil sie jakis rumien czy cos w tym stylu - polegalo to na tym, ze jej polixczki byly czerwone (jakby poparzone), pisala ze zaden makijaz tego nie ukryje, ze skora jest bardzo przesuszona, mimo ze od jakiegos czasu (ta dziewczyna) unika solarium, nawilza skore... Niestety szkody wyrzadzone przez solarium sa prawie nieodwracalne :/
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:13   #400
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Na innym forum czytalam wypowiedz dziewczyny, ktora rowniez naduzywala solarium, ale zdecydowala sie przestac na nie uczeszczac - na twarzy pojawil sie jakis rumien czy cos w tym stylu - polegalo to na tym, ze jej polixczki byly czerwone (jakby poparzone), pisala ze zaden makijaz tego nie ukryje, ze skora jest bardzo przesuszona, mimo ze od jakiegos czasu (ta dziewczyna) unika solarium, nawilza skore... Niestety szkody wyrzadzone przez solarium sa prawie nieodwracalne :/
Dzięki bogu że pozostaly mi "tylko" delikatne zmarszczki wkoło oczu. Kiedyś pewnie się tego pozbęde wstrzykując conieco. Narazie jest jak jest za błędy trzeba płacic
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:26   #401
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Hmm a może któraś z was wie na jaki balsam brązujący moge zamienić ten >>Soraya Body Care Delikatne Brązowienie<< żeby nie mieć odbarwień na skórze
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 21:02   #402
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

mimo, ze mam skóre baaardzo jasną, to w solarium już wiecej nie zagoszczę. kiedys chodziłam, błedy młodości ... nigdy wcześniej, ani potem nie miałam tak suchej skóry

do tego drobne zmarszczki pod oczami, zostały mi do dziś. o nie zdecydowanie nigdy więcej
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 21:17   #403
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Nie rozumiem tych dziewcząt, które pomimo tego, że są juz mocno opalone nadal katuja skórę solarium (niektore chodza nawet codziennie) Ekhm. . .
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:55   #404
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tych dziewcząt, które pomimo tego, że są juz mocno opalone nadal katuja skórę solarium (niektore chodza nawet codziennie) Ekhm. . .

u mnie w szkole jest taka nauczycielka naturanie ma ciemna karnacje a na solarium chodzi 3 razy w tyg. poprostu porażka ma dopiero 29lat a wygląda jak rodzynek takie ma zmarszczki
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 04:19   #405
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez emotikoonka Pokaż wiadomość
u mnie w szkole jest taka nauczycielka naturanie ma ciemna karnacje a na solarium chodzi 3 razy w tyg. poprostu porażka ma dopiero 29lat a wygląda jak rodzynek takie ma zmarszczki

U mnie na uczelni jest dziewczyna , ktora ma tak mocna opalenizne, ze gdyby ja postawic na srodku ulicy w nocy, to sadze ze moglaby swiecic bez problemu. . . Bo nie dosc ze mocna, zloto-czekoladowa opalenizna to do tego jeszcze tona jakiegos balsamu z drobinkami zlota, nablyszczajacego, a fee. . . Wiem, ze opalone ma lepsze wziecie ( ) ale to juz przesada, fuj
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:15   #406
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ha opalone może i lepsze ale w granicach rozsądku. Bo malo apetyczne jest wyglądnie jak "rodzynek" albo "spalony tost". Właśnie nie rozumiem tego >niedość że jest już spalona- nie opalona- to sobie jeszcze dowali balsamów brązujących i rozświetlających i wygląda jak czekoladowy neon, niektóre panienki są tak "zjarane" że odznaczają sie im zęby jak sie uśmiechną- pomimo tego iż ich odcień to żółć z brązem. Choć przy takiej "spaleniźnie to wszystko wydaje sie w maire białe albo chociaż sporo jaśniejsze<

Edytowane przez emotikoonka
Czas edycji: 2008-05-04 o 09:16 Powód: błąd w tekście
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:27   #407
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ja kiedys chodzilam ale trwalo to moze z 2 tyg (co 2 dzien) bylam opalona przez kilka dni i bylo fajnie ale potem przestalam.. Ostatnio spojrzalam na siebie i jestem taka blada ze bleh i znowu poszlam 2 razy i pomyslalam, ze zaczne chodzic.. ale.. czytajac to wszystko juz mi sie odechcialo chyba zaczne stosowac jakis leciutki balsam brazujacy, tylko musze znalezc odpowiedni.. mialam dove i nie byl zly, ale poszukam czegos innego..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:35   #408
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

problem z solarium polega na tym że >w miare jedzenia apetyt rośnie<
i z czasem kiedy chcemy przestać tam chodzić wydaje sie nam że jesteśmy za blade i że >to już ten ostatni raz kiedy tam pojdziemy<
moim zdaniem lepsze są balsamy brązujące może nie dają tak szybkiego efektu ale coś za coś, późniejszy efekt-zdrowa skóra, szybszy efekt- zniszczona skóra. CO LEPSZE?
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:20   #409
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

to juz uzaleznienie, tez mam kolezanke, ktora mimo to, ze jest opalona (chociaz przy mnie to kazdy wyglada na opalonego ) to co chwile mowi ze musi isc na solarium...to nie jest tanoreksja?
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 10:24   #410
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
to juz uzaleznienie, tez mam kolezanke, ktora mimo to, ze jest opalona (chociaz przy mnie to kazdy wyglada na opalonego ) to co chwile mowi ze musi isc na solarium...to nie jest tanoreksja?

moim zaniem takie cos powinno sie leczyć.
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:05   #411
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Tak istnieje takie cos jak tanoreksja(uzaleznienie od solarium), tylko moim zdaniem bardzo trudno jest zdiagnozowac te chorobe, bo nie kazda dziewczyna chodzaca na drugi dzien na solke jest chora. . . Chociaz. . .

Ja od tygodnia stosuje balsam brazujacy johnson's i moja skora jest tak przyjemnie "opalona", naturalnie

Chce zakupic krem z filtrem, ale nie wiem ktory faktor wybrac, wg wszelkich wskazan powinnam miec minimum nr 30. . jestem blondynka o jasnej cerze, opalam sie nie za wolno nie za szybko, co radzicie? Jaki faktor?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:37   #412
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

a ja polece samoopalacz w mleczku z rossmana. jak sie ladnie rozsmaruje nie ma smug, efekt szybki i dosc intensywny. nie trzeba sie co drugi dzien smarowac jak w wypadku balsamow.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:54   #413
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja polece samoopalacz w mleczku z rossmana. jak sie ladnie rozsmaruje nie ma smug, efekt szybki i dosc intensywny. nie trzeba sie co drugi dzien smarowac jak w wypadku balsamow.
Z rossmana? Nie lubie kosmetykow z serii "wyprodukowano dla ... (rossman) ", sa przewaznie kiepskiej jakosci, nie uzylabym czeos takiego.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:57   #414
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

rany po takich informacjach, to ja chyba też przestanę chodzić
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:24   #415
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Tak istnieje takie cos jak tanoreksja(uzaleznienie od solarium), tylko moim zdaniem bardzo trudno jest zdiagnozowac te chorobe, bo nie kazda dziewczyna chodzaca na drugi dzien na solke jest chora. . . Chociaz. . .

Ja od tygodnia stosuje balsam brazujacy johnson's i moja skora jest tak przyjemnie "opalona", naturalnie

Chce zakupic krem z filtrem, ale nie wiem ktory faktor wybrac, wg wszelkich wskazan powinnam miec minimum nr 30. . jestem blondynka o jasnej cerze, opalam sie nie za wolno nie za szybko, co radzicie? Jaki faktor?
jeśli jesteś blondynka o jasnej cerze i opalasz sie nie za wolno ale tez nie za szybko to ja bym radziła faktor który nie bedzie schodził poniżej 30
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:32   #416
Allicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Allicja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 222
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Choc bardzo lubie słońce i solarium działa na mnie rewelacyjnie to od tej wiosny nigdy juz nie pójde na solarium, takie jest moje postanowienie.
Szanujmy swoją skóre!!!!!!!
Allicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:36   #417
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

choć wiecie co, powiem wam że solarium jak to solarium szkodliwe jest, ale teraz popularne staje sie też "opalanie natryskowe" a ono do najzdrowszych również nie należy...
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:44   #418
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez emotikoonka Pokaż wiadomość
choć wiecie co, powiem wam że solarium jak to solarium szkodliwe jest, ale teraz popularne staje sie też "opalanie natryskowe" a ono do najzdrowszych również nie należy...
natryskowe? tzn ze wchodzisz do kabiny i tryska na ciebie samoopalacz czy na czym to dokladnie polega i dlaczego nie jest zdrowe?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:48   #419
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

tak. wchodzisz do kabiny i tryska na ciebie samoopalacz >tylko że nie taki zwykły jak by sie mogło wydawać< ostatnio pani na biologii mówiła nam że w tym są jakieś stężone związki czegoś tam i to przyspiesza starzenie sie skóry, a jak ktoś ma skórę wrażliwą to może dostać uczulenia >wysypka jakaś swędząca<.
A jak z ciebie te schodzi to też niezbyt równomiernie więc trzeba to odnawiać i tak w kółko...
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:04   #420
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Jednym slowem nieciekawie nie ma to jak balsamy brazujace!
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.