Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 13:03   #3391
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Też mam 21 lat i jakoś nie przejmuje się tymi anti agni czy anti wrinkle na BB kremach napisanymi treściami. W sumie nie wiem, bo go nie miałam =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:21   #3392
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

chyba jednak skuszę się na ten oriental gold, bo peach sake pore ma alkohol(no w sumie to mogłam się domyślić po słowie "sake"), a bb cream też ma alkohol w składzie?
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:33   #3393
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja peach sake serum stosowałam tylko punktowo na nos i kawałek policzków gdzie jeszcze mam pory nie na całą twarz =]

Nie wiem, nie analizuje składów BB creamów, bo mnie nic nie zapycha raczej =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:38   #3394
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Ja peach sake serum stosowałam tylko punktowo na nos i kawałek policzków gdzie jeszcze mam pory nie na całą twarz =]

Nie wiem, nie analizuje składów BB creamów, bo mnie nic nie zapycha raczej =]
no to szczęściara z Ciebie ale ja nie pod kątem zapychania unikam alkoholi tylko pod kątem mojej wrażliwej, podatnej na ŁZS skóry ale muszę przyznać, że napaliłam się na skin79 oriental gold bb cream jak na mało co muszę zdobyć próbkę :P

a odnośnie wątku to zrobiłam przed chwilą maseczkę The Face Shop Blackhead Ex Nose Clay Mask.. uff
Trochę wyciągnęła zaskórników, jak na 1. użycie jestem zadowolona
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:55   #3395
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

http://www.youtube.com/watch?v=NKbKgQyTc6Q&NR=1
Wydaje sie być ciekawe,niedługo wypróbuję
Robiłyście kiedyś? Co właściwie robi dobrego ta maska?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:01   #3396
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja właśnie siedzę z Uguisu na twarzy Ostatnio źle mi się mieszało i nakładało, bo za dużo wody dodałam, więc dzisiaj nałożyłam suchy proszek mokrymi palcami na zwilżoną twarz.
Zapach rzeczywiście ma taki jak lecznica dla zwierząt
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:11   #3397
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

otako, a jakie dobrodziejstwa Ty zauważyłaś po stosowaniu Uguisu? Ja już się nie mogę doczekać, kiedy moje dojdzie
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 16:16   #3398
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
otako, a jakie dobrodziejstwa Ty zauważyłaś po stosowaniu Uguisu? Ja już się nie mogę doczekać, kiedy moje dojdzie
Cóż, na razie mam za sobą jedno użycie, więc nie mogę za wiele powiedzieć o długotrwałych efektach. Bezpośrednio po użyciu twarz jest wygładzona, rozjaśniona i taka uspokojona. Mam cerę, która lubi się przetłuszczać, a po użyciu miałam piękny mat przez jakieś 2 dni I skóra była taka fajna w dotyku też przez kilka dni
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:34   #3399
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Cóż, na razie mam za sobą jedno użycie, więc nie mogę za wiele powiedzieć o długotrwałych efektach. Bezpośrednio po użyciu twarz jest wygładzona, rozjaśniona i taka uspokojona. Mam cerę, która lubi się przetłuszczać, a po użyciu miałam piękny mat przez jakieś 2 dni I skóra była taka fajna w dotyku też przez kilka dni
dziękuję za opinię. A syfki Ci wyskakują? Czy jesteś wolna od tego problemu?
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:29   #3400
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja sobie chyba jutro zrobię SPA w domu, a co należy mi się jeden dzień wolnego w miesiącu ^^ Ale w sumie jak na razie jestem zachwycona działaniem Deep Exfoliating Gel with ATP na moje ... dłonie. Została mi reszta tego po pilingu twarzy to wysmarowałam na dłonie i jak na razie rewelacja, choć piling robiłam wczoraj =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:01   #3401
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
mnie też takie półpłynne wychodzi, choć tak się staram, zawsze za dużo chlapnę
mi tez sie zawsze za duzo wody naleje
Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
dzięki tak właśnie myślałam, że on może być na pory, w końcu ma "pore" w nazwie a skin 79 oriental gold? bo widziałam na blogu Agi świetne recenzje... Tylko on jest niby dla cery dojrzałej? Bo ja mam 21 lat :P
jest caly watek o bb kremachg, moze warto tam poczytac i popytac ?

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę z Uguisu na twarzy Ostatnio źle mi się mieszało i nakładało, bo za dużo wody dodałam, więc dzisiaj nałożyłam suchy proszek mokrymi palcami na zwilżoną twarz.
Zapach rzeczywiście ma taki jak lecznica dla zwierząt
zapach.... toz to smierdzi jak u mojego ojca w golebniku

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Cóż, na razie mam za sobą jedno użycie, więc nie mogę za wiele powiedzieć o długotrwałych efektach. Bezpośrednio po użyciu twarz jest wygładzona, rozjaśniona i taka uspokojona. Mam cerę, która lubi się przetłuszczać, a po użyciu miałam piękny mat przez jakieś 2 dni I skóra była taka fajna w dotyku też przez kilka dni
u mnie cera jest ladna nie bezposrednio ale jakies dwie godzinki po... i na drugi dzien w sumie tez , lubie to cudo
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:08   #3402
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Niom, nissaxx83 mówiła,że nie nakłada sie tych rajstop od razu na nóżki, ja je miałam i tez za pierwszym razem szok,bo plamy i smugi na nogach,ale potem robilam to dobrze czyli najpierw na ręke a potem na nóżki

zrobilam tak jak mowila nissiax...i to dziala....fajny efekt uzyskalam, dzieki temu nie wyrzucilam moich rajstopek a je uzywam


kurcze chwile mnie nie bylo, a tyle do nadrabiania
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:16   #3403
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=NKbKgQyTc6Q&NR=1
Wydaje sie być ciekawe,niedługo wypróbuję
Robiłyście kiedyś? Co właściwie robi dobrego ta maska?
Ja próbowałam . Maska jest świetna - nawilża, wygładza, zwęża pory, wyrównuje koloryt, skóra wygląda na rozświetloną. Bardzo pomaga w pielęgnacji problematycznej cery. Stosuję już ją od dłuższego czasu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 08:24   #3404
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Otako,kup sobie buteleczke ze spryskiwaczem(albo po jakims toniku w sprayu) i tam nalewaj cieplej wody do rozrabiania uguisu.Jak sobie psiukniesz na proszek to bedziesz dokladnie mogla dozowac ilosc wody do maseczki.Ja tak wlasnie robie z moimi maseczkami ,ktore sama musze rozrabiac.Fajnie pozniej ta woda mozna psiukac bezposrednio na twarz i nie dopuszczac do wysuszania maseczki.

Nie jest to watek o BB kremach ,ale prosze o rade o pomoc.
Mam cere mocno przetluszczajaca sie ,tradzikowa,po 30tce.Potrzebuje bb krem ,ktory nie wzmaga przetluszczania,trzyma sie na twarzy kilka godzin i dobrze kryje.Zagubilam sie w tej ilosci opisow na forach i blogach.Prosze o pomoc dziewczyny,ktore testowaly,chcialabym zrezygnowac z fluidow.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 09:22   #3405
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja próbowałam . Maska jest świetna - nawilża, wygładza, zwęża pory, wyrównuje koloryt, skóra wygląda na rozświetloną. Bardzo pomaga w pielęgnacji problematycznej cery. Stosuję już ją od dłuższego czasu.
O to grzech nie spróbować jak tak mówisz
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:51   #3406
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
O to grzech nie spróbować jak tak mówisz
Tylko jogurt musi być dość gęsty, inaczej będzie problem . Raz dodałam śmietanę 18%, bo tylko ją miałam w domu (dobrze się spisała). To taki domowy zabieg czekoladowy, do tego za grosze.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:45   #3407
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tylko jogurt musi być dość gęsty, inaczej będzie problem . Raz dodałam śmietanę 18%, bo tylko ją miałam w domu (dobrze się spisała). To taki domowy zabieg czekoladowy, do tego za grosze.
Ok zapamiętam,dziękuję za radę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:59   #3408
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Nie jest to watek o BB kremach ,ale prosze o rade o pomoc.
Mam cere mocno przetluszczajaca sie ,tradzikowa,po 30tce.Potrzebuje bb krem ,ktory nie wzmaga przetluszczania,trzyma sie na twarzy kilka godzin i dobrze kryje.Zagubilam sie w tej ilosci opisow na forach i blogach.Prosze o pomoc dziewczyny,ktore testowaly,chcialabym zrezygnowac z fluidow.
Również mam przełuszczającą się skórę, z nawracającym trądzikiem (mimo, że już dawno po 30-tce). Na dodatem mam też przebarwienia posłoneczne, tak więc jest co kryć i z czym walczyć;(.

Wypróbowałam kilka rodzajów kremów BB:
1) elmong - ładnie kryje, ale niestety u mnie bardzo szybko skóra zaczęła się świecić, jakbym posmarowała się smalcem, pomimo przyprószenia pudrem. Moja cera ma tendencje do szybkiego zapychania no i ten krem także to robi.
2) Missha perfect cover "21" - dobre krycie, potrzeba trochę więcej czasu, aby skóra zaczęła się błyszczeć, ale nie tak strasznie jak po elmongu. Może minimalnie zapychać.
3) The oriental gold bb cream plus skin 79- krycie super, ale trzeba uważać bo łatwo jest przesadzić i wtedy bardzo widać, że ma się coś na twarzy. Niestety, ale ten krem totalnie zapchał mi skórę. Pojawiły się nawet bolące, podskórne gule
4) Missha signature real complete bb cream "21" - lekki krem, nie czuje się, że jest coś na twarzy, dobre kryje. Błyszczenie też się pojawia, ale dopiero po kilku godzinach. Jak dla mnie to jest na razie najlepszy z wypróbowanych kremów. O zapychaniu niewiele mogę powiedzieć, bo tylko w tym przypadku testowałam próbkę. Zamówiłam już sobie pełnowymiarowe opakowanie i mam nadzieję, że ostatecznie się na nim nie zawiodę

Pozdrawiam

Edytowane przez Dorix
Czas edycji: 2011-08-10 o 23:07
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 08:50   #3409
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Również mam przełuszczającą się skórę, z nawracającym trądzikiem (mimo, że już dawno po 30-tce). Na dodatem mam też przebarwienia posłoneczne, tak więc jest co kryć i z czym walczyć;(.

Wypróbowałam kilka rodzajów kremów BB:
1) elmong - ładnie kryje, ale niestety u mnie bardzo szybko skóra zaczęła się świecić, jakbym posmarowała się smalcem, pomimo przyprószenia pudrem. Moja cera ma tendencje do szybkiego zapychania no i ten krem także to robi.
2) Missha perfect cover "21" - dobre krycie, potrzeba trochę więcej czasu, aby skóra zaczęła się błyszczeć, ale nie tak strasznie jak po elmongu. Może minimalnie zapychać.
3) The oriental gold bb cream plus skin 79- krycie super, ale trzeba uważać bo łatwo jest przesadzić i wtedy bardzo widać, że ma się coś na twarzy. Niestety, ale ten krem totalnie zapchał mi skórę. Pojawiły się nawet bolące, podskórne gule
4) Missha signature real complete bb cream "21" - lekki krem, nie czuje się, że jest coś na twarzy, dobre kryje. Błyszczenie też się pojawia, ale dopiero po kilku godzinach. Jak dla mnie to jest na razie najlepszy z wypróbowanych kremów. O zapychaniu niewiele mogę powiedzieć, bo tylko w tym przypadku testowałam próbkę. Zamówiłam już sobie pełnowymiarowe opakowanie i mam nadzieję, że ostatecznie się na nim nie zawiodę

Pozdrawiam
to mnie zmartwiłaś pisząc o tym zapychaniu... do tej pory czytałam, że elemong niektóre zapycha, ale Skin 79 oriental gold, w którym pokładam duże nadzieje? ale faktycznie skład to on ma bardzo długi...
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 09:02   #3410
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ciekawy temat, jestem w połowie lektury.
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:54   #3411
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
to mnie zmartwiłaś pisząc o tym zapychaniu... do tej pory czytałam, że elemong niektóre zapycha, ale Skin 79 oriental gold, w którym pokładam duże nadzieje? ale faktycznie skład to on ma bardzo długi...
No bo to tak już jest - nie ma cudownego środka dla wszystkich

Mnie Oriental Gold bardzo dobrze służy, skóra wygląda o niebo lepiej, nie zapycha (a też mam do tego skłonność). Dużo osób go sobie chwali
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 12:00   #3412
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No bo to tak już jest - nie ma cudownego środka dla wszystkich

Mnie Oriental Gold bardzo dobrze służy, skóra wygląda o niebo lepiej, nie zapycha (a też mam do tego skłonność). Dużo osób go sobie chwali
dlatego też na początek wzięłam 5 ml na spróbowanie. Ale o oriental gold na każdym blogu, który czytałam, sie dziewczyny dobrze wypowiadały, no i każda pisała, że pokrywa dobrze pory, a o to mi właśnie chodzi już się go nie mogę doczekać;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:40   #3413
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Otako,kup sobie buteleczke ze spryskiwaczem(albo po jakims toniku w sprayu) i tam nalewaj cieplej wody do rozrabiania uguisu.Jak sobie psiukniesz na proszek to bedziesz dokladnie mogla dozowac ilosc wody do maseczki.Ja tak wlasnie robie z moimi maseczkami ,ktore sama musze rozrabiac.Fajnie pozniej ta woda mozna psiukac bezposrednio na twarz i nie dopuszczac do wysuszania maseczki.

Nie jest to watek o BB kremach ,ale prosze o rade o pomoc.
Mam cere mocno przetluszczajaca sie ,tradzikowa,po 30tce.Potrzebuje bb krem ,ktory nie wzmaga przetluszczania,trzyma sie na twarzy kilka godzin i dobrze kryje.Zagubilam sie w tej ilosci opisow na forach i blogach.Prosze o pomoc dziewczyny,ktore testowaly,chcialabym zrezygnowac z fluidow.
dobry i prosty patent z ta buteleczka !
frostis a czemu nie mineralki ?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja próbowałam . Maska jest świetna - nawilża, wygładza, zwęża pory, wyrównuje koloryt, skóra wygląda na rozświetloną. Bardzo pomaga w pielęgnacji problematycznej cery. Stosuję już ją od dłuższego czasu.
chyba sprobuje
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 17:33   #3414
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
dlatego też na początek wzięłam 5 ml na spróbowanie. Ale o oriental gold na każdym blogu, który czytałam, sie dziewczyny dobrze wypowiadały, no i każda pisała, że pokrywa dobrze pory, a o to mi właśnie chodzi już się go nie mogę doczekać;p
Również czytałam te bardzo dobre recenzje i dlatego od razu kupiłam całe opakowanie. Tak jak napisała Shazney, nie ma kremu, który byłby dobry dla wszystkich. Jedynie metodą prób i błędów można znaleść coś dla siebie.
Mam nadzieję, że Missha Signature będzie już ze mną na dłużej
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 17:59   #3415
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a jeszcze czekam na moje Uguisu, czytałam kilkakrotnie i zawsze zapomnę.Stosujecie Uguisu raz na dwa tygodnie, tak?
Bo myli mi się z maską Blackhead ex nose, ja to bym ją chciała co tydzień stosować, ale chyba to za często;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:23   #3416
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

po powrocie z urlopu postanowiłam wybrac sie do kosmet na oczyszczanie i wtedy zaczne pilniej dbac o swoje lico
zel plus tonik latem
mleczko plus tonik na reszte sezonow
raz w tyg peleeng i maseczki
masaz codziennie wieczorem kremem regenerujacym
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:02   #3417
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
a jeszcze czekam na moje Uguisu, czytałam kilkakrotnie i zawsze zapomnę.Stosujecie Uguisu raz na dwa tygodnie, tak?
Bo myli mi się z maską Blackhead ex nose, ja to bym ją chciała co tydzień stosować, ale chyba to za często;p
Z tego co dziewczyny pisały, to raczej raz na tydzień.
A ja to w ogóle zacznę chyba 2x w tygodniu, bo efekty mi się podobają
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:06   #3418
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Z tego co dziewczyny pisały, to raczej raz na tydzień.
A ja to w ogóle zacznę chyba 2x w tygodniu, bo efekty mi się podobają
ok dzięki za odp jak mi się efekty spodobają to będę używać za często ;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:40   #3419
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
a jeszcze czekam na moje Uguisu, czytałam kilkakrotnie i zawsze zapomnę.Stosujecie Uguisu raz na dwa tygodnie, tak?
Bo myli mi się z maską Blackhead ex nose, ja to bym ją chciała co tydzień stosować, ale chyba to za często;p
ja robie maseczke co 3, 4 dni
kilka razy dodalam tez odrobine do zelu do mycia twarzy.
Raz nawet uzylam proszku jak peelingu - po umyciu twarzy nabralam troche Uguisu na dlonie i masowalam dosc energicznie buzie przez kilka minut . Lubie ugu i niedlugo klikam kolejne opakowanie .
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:50   #3420
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ja robie maseczke co 3, 4 dni
kilka razy dodalam tez odrobine do zelu do mycia twarzy.
Raz nawet uzylam proszku jak peelingu - po umyciu twarzy nabralam troche Uguisu na dlonie i masowalam dosc energicznie buzie przez kilka minut . Lubie ugu i niedlugo klikam kolejne opakowanie .
ja czekam na pierwsze 5 gram na próbę, ale musze przyznać, że podkładam w nim duże oczekiwania widzę, że ma szerokie zastosowanie
A pisałaś może w wątku o efektach stosowania Uguisu dla Twojej cery? Chętnie bym sobie przeczytała.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.