tester kremu- gorszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 20:43   #1
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449

tester kremu- gorszy?


Niestety wyszukiwarka coś nie działa, a więc pytam Czy tester kremu jest gorszy niż oryginał?
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 07:57   #2
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: tester kremu- gorszy?

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Niestety wyszukiwarka coś nie działa, a więc pytam Czy tester kremu jest gorszy niż oryginał?
jeśli dobrze rozumuję, to tester kremu jest jego próbką (też oryginalną), więc jest taki sam jak "oryginał" jak go nazywasz.
O to ci chodzi?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:24   #3
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: tester kremu- gorszy?

Źle się wyraziłam. Obserwowałam wczoraj licytację kremu nuxe 50 ml określonego jako tester. Testery perfum to rozumiem ale po co tester kremu? Próbka to próbka , nie ma takiej pojemności. Czy może być tak, że taki tester jest po to, by w sklepie sprawdzić sobie konsystencję a tak naprawdę nie jest on pełnowartościowy?
Obiło mi się o uszy, że testery perfum są słabsze. Może wiecie, jak to w końcu jest z tymi testerami?
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:47   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: tester kremu- gorszy?

Hmmm, ze testery perfum sa mocniejsze i dluzej trzymy sie zapach to wiem i jest to potwierdzone badaniem. Moja koleznak pracowala w Poznaniu w firmie ktora testowala rozne produkty rynkowe i miedzy innymi testery i perfumy do kupna i wyszko, ze testery maja wiecej esencji zapachowej , mocniej i dluzej pachna. Dla jednych jest to plus dla innych minus, no dla mnie, bo przez to nie umiem sobie dobrac perfum. dloa mnie wszystko smierdzi za mocno.

Jak jest z kremami to nie wiem. Moze jest tak ze jest to wlasnie taki tester, a moze jest tak, ze jak sie skonczy taki tester biora poprostu krem z polki i przyklejaja do niego nalepke tester? Nie wiem. Wiem jedno, tester kremu wyglada jak orginalne opakowanie kremu. Ma taka sama pojemnosc ( chodz widzialam juz i mniejsze) i caly wyglad ma jak orginalny krem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 07:22   #5
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: tester kremu- gorszy?

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam. Obserwowałam wczoraj licytację kremu nuxe 50 ml określonego jako tester. Testery perfum to rozumiem ale po co tester kremu? Próbka to próbka , nie ma takiej pojemności. Czy może być tak, że taki tester jest po to, by w sklepie sprawdzić sobie konsystencję a tak naprawdę nie jest on pełnowartościowy?
Obiło mi się o uszy, że testery perfum są słabsze. Może wiecie, jak to w końcu jest z tymi testerami?
to jest to samo i nie różni się składem. Ostatnio nawet kupiłam tester kremu do twarzy (450ml), mam koleżankę farmaceutkę, mówiła, że się nie różni niczym
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:08   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: tester kremu- gorszy?

Jeżeli sie kupuje nowiutki tester kremu to nie ma przecież różnicy. Z chemicznego bunktu widzenia, powinno byc w nim zawartych trochę więcej substancji antybakteryjnych, ponieważ mniej więcej 1 osoba na 10 używa do nakładania kremu szpatułki. Reszta ładuje do środka palce.


Ale gdyby tu była mowa o testerze z półki sklepowej, takim, który leży otwarty i ludzie pakują do niego paluchy, to w życiu bym się go nie tknęła Bleh Wiadomo, że bakterie robią swoje
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.