Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 22:53   #3721
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja od czasu plam nie mam żadnych zdjęć. Unikam aparatu jak ognia.
Fotosy sprzed okresu plamiastego tylko na naszym słynnym portalu NK
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:06   #3722
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ja od czasu plam nie mam żadnych zdjęć. Unikam aparatu jak ognia.
Fotosy sprzed okresu plamiastego tylko na naszym słynnym portalu NK
Cati ale czarujesznie może być aż tak źleChętnie na Nk bym luknęła ale nie znam nazwiska
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:55   #3723
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie
musze Wam powiedziec, ze jak mi ta czerwien opadla, to wygladam slicznie. jeslem bladziutka i gladziutka. najbardziej podoba mi sie moj obecny jasny kolor skory. nie polecalabym wiec dermamelanu osobom,ktore lubia miec brazowa twarz od slonca(pomaranczowa od solarium ). ja jestem akurat zwolenniczka eleganckiej białej twarzy i zawsze sie chowam przed sloncem, ale wiadomo,ze zawsze troche promieni padnie na buzke.
rezygnuje ze smarowania przez tydzien 3razy dziennie, a nastepnie tydzien przerwy. musialabym siedziecw domu, bo jestem wtedy zbyt czerwona. bede smarowac cala twarz raz w tygodniu.
pozdrawiam w lepszym nastroju

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

jeszcze ciekawostka: moja do tej pory tłusta skora twarzy nie akceptuje zadnych drogich kremow, buzia zle po nich wyglada. za to krem za 2funty do cery bardzo suchej i ...buzia kwitnaca(typowe kremy kosztuja 15-20). no i oczywiscie filtr iwostin50+ tez moja twarz przyjmuje z radoscia.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:57   #3724
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie Szanowne Panie;-)
Wczoraj o godzinie 14:00 nastąpiła godzina W;-)...a może jednak C;-)))), nałożyłam na pyszczek cosmelan 1, potem na noc cos 2 i tak sobie z tym chodzę, nawet w baseballówce z synkiem i mężem na spacerze byłam...a co mi tam...
Buzia rano spod cos w ogóle nie było widać, żeby była czerwona, dopiero po zmyciu, ale nie jakoś tragicznie, po prostu czerwonawa...teraz chyba jest bardziej czerwona, bo czuję pieczenie lekkie, ŚCIĄGANIE, napięcie...
Ogólnie to jak mnie mąż zobaczył w cos1 wczoraj, to stwierdził, że wyglądam jakbym miała bliskie spotkania trzeciego stopnia z PIELUSZKĄ mojego 6 miesięcznego synka;-))))))))))), dobrze, że przynajmniej w miarę bezzapachowy ten cosmelan. Czy Wam rozsmarowywanie cos2 też sprawiało problem, bo chciałam to nałożyć niby fluid, ale jak wróciłam do miejsca, które smarowałam przed chwilą, to już się nie dało zkorygować, rozsmarować...i tak nierówno mi wyszło. Pewnie z biegiem czasu nabiorę wprawy, albo i nie...jak mi zacznie skóa złazić to w ogóle kaplica będzie;-)

Postaram się wkleić fotki szybciutko, bo już słyszę, ze Piterek się obudził....Na pierwszej moja buzia bez make-up'u, żeby plamy było widać, na drugim moja buzia z maską,
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga.jpg (30,1 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aga_1.jpg (23,2 KB, 122 załadowań)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:03   #3725
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a to mój synek;-)))))))))))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Piotrunka.jpg (15,4 KB, 69 załadowań)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:33   #3726
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ale z niego niebieskooki słodziak
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:40   #3727
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien doberek mile moje , powrocilam w dobrym nastroju ...

chociaz cosik moje plamki chyba ciemniejsze i nowe na czole widze , przed urlopem ich nie bylo... ...caly tydzien niebo bylo za chmurkami , slonko sporadycznie i pomimo tony filtra na twarzy od samego rana do wieczorka taki zonk .....my to bysmy musialy do konca zycia w jakims bunkrze siedziec

pozdrawiam Was wszystkie ,
mam "kupe" prania i spraw na glowie jak to po urlopie

ps. jak mnie te plamiska znerwuja to wyciagam maske z lodowy i se "machne " ...poki co musze prac i pracowac ....
ciao
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 17:06   #3728
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

callmedaisy
Musze przyznać, że Twoje plamy są praktycznie niewidoczne,a teraz po cosmelanie to juz będzie ideał . Co do synusia to hmm...... ślicznota mała i juz , przystojniak Ci rośnie, ja bym takiego słodziaka chyba zameczyła z miłości
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:09   #3729
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ale z niego niebieskooki słodziak
Zobaczysz Cate, Twój Szymek też taki słodziak będzie;-))))) Ja mojego przepraszam za buziaki, no ale nie mogę się oprzeć i go ZACAŁOWUJĘ. Nigdy mnie dzieci specjalnie nie ekscytowały, a teraz nie chcę sobie nawet wyobrażać życia bez Niego Mój Skarbul Najukochańszy!!
Jak piszesz, że Twój szkrab 1,3 kg waży, to ja sobie przypominam, że mój tyle jakoś w listopadzie ważył czy może grudniu..A potem poszedł po bandzie, ja 168cm i waga 50kg, w ciąży +19kg , a mój synuś, którego wyciągali na siłę w skończonym 41tygodniu 4500!!!!!!! Myślałam, że mnie tam będą reanimować na stole operacyjnym jak usłyszałam;-)))

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
callmedaisy
Musze przyznać, że Twoje plamy są praktycznie niewidoczne,a teraz po cosmelanie to juz będzie ideał . Co do synusia to hmm...... ślicznota mała i juz , przystojniak Ci rośnie, ja bym takiego słodziaka chyba zameczyła z miłości
dzięki vivaxyz, ja chyba źle to zdjęcie zrobiłam, bo jak patrzę (patrzyłam) w lustro to te moje przebarwienia są bardziej widoczne. Mam nadzieję, że zejdą.. a jak się pojawią ponownie, to przynajmniej słabsze, mniej widoczne. Ja nie lubię się szpachlować i nawet jak się pomaluję podkład+puder, to one i tak prześwitują, no ale trudno, nie lubię mieć kilograma tapety na buzi.

A słodziaka, owszem zamęczam, wydurniam się, zacałowuję, a on się chichra jak szalony, bo matka-wariatka mu się trafiła
Pozdrawiam
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:21   #3730
brydzia27
Przyczajenie
 
Avatar brydzia27
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Co zawiera zestaw Dermamelan?

Drogie Ekspertki, przeglądając Wasze forum zdecydowałam się na zabieg cosmelan lub dermamelan, poczekam tylko aż mi opalenizna zejdzie. Mam jednak pytanie, przeglądając oferty w necie zauważyłam, że zestaw dermamelan nie ma kremu łagodzącego Faktor K, czy orientujecie się dlaczego? Źle widziałam czy może trzeba go dokupić oddzielnie do zestawu?
Pozdrawiam
brydzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:44   #3731
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Callmedaisy,
masz piekną cerę! gdzie Ty widzisz u siebie jakies plamy?? synek oczywiscie słodki
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 22:52   #3732
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka.Came musztardka na pyszczkuGratulacje. bozesz jaki piekniusi Pietrucha:cmo k:niebieskooki..uf dołączy sie ciotka wariatka tysz do zacałowywaniaCati niedługo Szymusia bedziemy obściskiwaćLapi własnie ogladałam na NK Twoje zdjęcia..super kapeluszja tam plam nie widziałamPiekna laska w bejsbolówce ot...Came nie wolno kolorówki,musisz przetrwac bez makeup...zaszkodzi tylko..Filtruj sie kobieto..a czego uzywasz do ochrony lica?Więcej zdjatek poprosze..Came to rzetelna cosmelankaod a do z i to mi sie podobaszik co to za emotionkiczy ta jedna moze zwracao fuj...mało romantyczna
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:59   #3733
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej Michell , Ty to komplemenciara jestes i dziekuje pieknie , mile
dobranocka i weekenda milego
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:15   #3734
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi dawaj namiaros na prajwie tez chce zobaczyc ten słynny kapelusz i piekne lico.
Weekendowe buziole for all
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:19   #3735
Ani18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Co zawiera zestaw Dermamelan?

Brydzia-zestaw dermamelan nie ma kremu ale wcale nie musisz go kupować.Jest drogi i możesz spokojnie go sobie darować.Moja dermatolog twierdzi,że w zupełności wystarczy krem nawilżający lub emulsja np.cetaphil,ivostin.Ja używałam emulsji cetaphil.Pozdrowionka
Ani18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:34   #3736
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Co zawiera zestaw Dermamelan?

Cytat:
Napisane przez brydzia27 Pokaż wiadomość
Drogie Ekspertki, przeglądając Wasze forum zdecydowałam się na zabieg cosmelan lub dermamelan, poczekam tylko aż mi opalenizna zejdzie. Mam jednak pytanie, przeglądając oferty w necie zauważyłam, że zestaw dermamelan nie ma kremu łagodzącego Faktor K, czy orientujecie się dlaczego? Źle widziałam czy może trzeba go dokupić oddzielnie do zestawu?
Cytat:
Napisane przez brydzia27 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam


Brydzia, krem trzeba sobie dokupic, ale przegladalam zestaw dermamelan na angielskich stronach i tam on byl w zestawie. cena jednak byla nieziemska- wtej chwili nie pamietam juz ile, ale wychodzilo wiecej niz w Polsce.
ja dostalam od dermatologa krem terproline face(bardzo dobry), ale jak sie skonczyl kupilam jakis tani do cery suchej i nie jest wcale gorszy. bedziesz musiala go uzywac non stop w pierwszych dniach po masce. niezbedny jest tez krem z bardzo wysokim filtrem(50+), najtanszy jest iwostin(20zl) i dla mnie jest bardzo dobry. jak juz przejdziesz na smarowanie wieczorne, to codziennie rano krem z filtrem(przez caly rok). pzdr
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:30   #3737
brydzia27
Przyczajenie
 
Avatar brydzia27
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dzięki za odp

Ani18 i Imiro, wielkie dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi Fantastycznie, że istnieje takie forum. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła sobie zrobić zabieg, planuję dekolt i twarz - mam nadzieje, że wystarczy jeden słoiczek cos1 (twarz - piegi, dekolt - piego-podobne plamy po oparzeniu słonecznym).
Pozdrówka dla wszystkich cosmelano-maniaczek
brydzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:01   #3738
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Dzięki za odp

cześć Laski,
trochę się gubię z tym co nakładać na cos2 a co nie, zdecydowałam się nakładać cos 2 przez pierwsze 2 tyg 2 razy na dobę, potem tylko na noc przez jakiś czas, a potem na przebarwienia ONLY lub miejsca gdzie były (mam nadzieję;-) Po przewertowaniu pamiętnika COSM stwierdziłam, ze optymalnie jest przez pierwsze 2 tyg nakładać tylko cos2 (jeśli wytrzymam bez nawilżania, mam też ten kremik z avene na ranki jakby trzeba było miejscowo) Dopiero jak cos 2 będzie na noc tylko, to zacznę na dzień nawilżanie plus filterek avene 50plus. Może czasem faktor k skoro mam w zestawie. Podobno używanie czekolowiek innego z cos2 może osłabić jego działanie, więc jak wytrzymam, to nie będę stosować innych mazideł...Czy dobrze kombinuję??? Czy na cos 2 na dzień wychodząc powinnam jeszcze filterek??????? W ulotce piszą, ze nie trzeba, bo cos2 ma w sobie sam wysoki filtr
Póki co, rankiem miałam wątpliwości czy aby PODRÓBY mi nie sprzedano wrrrrr...bo jedynie lekkie zaróżowienie miałam i nic więcej DUPA BLADA, Że HEJ....Postanowiłam w drodze wyjątku ok 16tej zmyć cos i nałożyć świeżą warstewkę....i moim oczom ukazały się skórki;-)))))) znaczy się WYLINKA rozpoczęta ha!! Na razie w okolicach nosa, ust i brody..Skóra ściągnięta jakby mnie ktoś kurzym białkiem wysmarował, ale da się wytrzymać...nie ma biedy na razie...
Jutro postaram się fotkę pstryknąć i zamieścić do obejrzenia, bo wiem jakie to wkurzające jak ktoś się waha czy cos w ogóle robić, bo nie wie jak człowiek w trakcie wygląda. Żadna zdjeć nie chciała umieszczać(poza 2 czy 3 wyjątkami) wrrrr....nieładnie cosmelanki, oj nieładnie
Ja męża nastraszyłam, że będę jak poparzona wyglądać...a potem kawałkami twarz zacznie mi odpadać hahaha;-)....ale nie jest źle, naprawdę. Być może moja skóra po kilku latach stosowania z przerwami różnych mazideł z NEOSTRATY jest troszkę oswojona z kwasami...

OK, nie zanudzam, pozdrawiam serdecznie, proszę o wskazówki co do stosowania mazideł w trakcie cos2 na dzień...
Pietruszce ofkors buziaki od cioci Miszki i pozostałych cioć przekażę, na śpiocha, bo bandziorek już knurzy.
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:13   #3739
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kochana Callme bo nie wszystkie miałysmy jeszcze cosmelan, ja wciąż czekam

Lapi Ty to jestes niezły lachon że hej, normalnie kopara in down
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 20:20   #3740
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kurcze, a ja musiałam zlikwidować konto na NK i nie mogę Was pooglądać a bardzo bym chciała buu
chyba się zarejestruję ponownie;-)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:59   #3741
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyneczki ja tez chcę, ja też zobaczyć Was na NK, dajcie jakieś namiary
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 09:14   #3742
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980


Lapi Ty to jestes niezły lachon że hej, normalnie kopara in down
......................... ....
Cati chyba troszku przesadzilas , milo oj milo ....
w moim wieku uslyszec taki tekst ....

a ja cie poznalam bez namiarow fajna ,zgrabniutka blondzia , kto widzial twoj poprzedni avatar to wie

milej niedzielki i ja tam nie widze problema co by sie na NK poogladac , mozemy sie namiarkami wymieniac kto ma tam konto ...zaspokoimy swoja ciekawosc , jak to my kobietki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 10:11   #3743
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michellcia ogromne dzieki za namiar, normalnie,aż się zapowietrzyłam. Widzę,że ja tu mam z niezłymi laskami do czynienia, Hm....... REWELACJA
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 10:49   #3744
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej laski a ja lekko buraczana i łuszczę się zewsząd ,plamki jakby nieco mniejsze no i co najważniejsze to moja skóra zmieniła kolor na bardziej normalny-tzn. nie chorobliwie blady.Na razie jest ok,zrobiłam sobie tylko małe kuku przez przypadek, chciałam sobie lekko wydepilować pejsiki i skóra mi zlazła razem z włosami, wygladam jakbym asfaltozę zaliczyła, czyli po cosm 0! depilowania wąsika i innych miejsc smarowanych cosm, bo skóra odłazi do kości
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 10:55   #3745
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tak to fakt.....niezłe laski tu przychodząMiszel i Cati już widziałam ale.....Lachony z Nich
A reszta się ujawni?Lapi,Vivaxyz,Imiro i inne Laseczki

Cati i Miszka pozwoliłam sobie dodać Was do moich znajomych
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-06 o 10:59
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:33   #3746
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś to kolejny lachon wśród nas.
Piekne lico i buuuuuuuurza loków miodzio

Ci wszyscy faceci z sympatii i innych portali powinni się tu zalogować
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 15:19   #3747
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam serdecznie
przymierzam sie do zakupu drugiego sloiczka dermamelanu w sklepie biomed. przy okazji chce kupic tam- flavo c forte i lavo c flash. polecacie? do cery tlustej tez?? a ten biomed solidny jest?
powiedzcie mi- a gdybym zaszla w ciaze...czy nadal moge sie smarowac dermamelanem? chodzi o to,ze sie staram o drugie dziecko, ale nic z tego nie wychodzi. no i co-kupie drugi sloiczek i zajde, a sie okzae,ze w ciazy nie mozna. czy mozna?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 15:58   #3748
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ale sobie dzis slodzimy Szatanus no sie zastanawiałam kto to nastepna czarnula z burzą loków..zglaszam veto!!!! Gdzie blondynki????Came fotki jak czerwieniejesz poprosimymoze byc z PiotrusiemSłu chajcie podkład olay,nie lubiłam marki nigdy,ale ten jest hm jakby odmladzający niczym brązer ze smietanka pomieszany..tak mi sie ta konsystencja kojarzy..3 razy zamawiałam z allegro,zanim trafiłam w kolor i super,mieszam go z podkladem którego używam.Efekt świetnya to tylko 24 zł POLECAM!!!!! Szatanka pytałas kiedys o tusz,spróbuj MAYBELLINE THE COLOSSAL VOLUM EXPRESS-Molka zachwaliła to nabyłam.Z Ardeco sa tez fajne tusze!!! A Cati masz rację niezły serwis randkowy z naszadne inne forum nie ma takich lachonów

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

IMIRO-flavo super-polecam,flash ciut mniej bo szczerze az takiego liftingu nie widziałam,a cena szokujaca jak za takie małe buteleczki.Za to serum 8 %,plus krem flavo c i zel z wit k. z aurigi .zestaw jak dla mnie na KCW..teraz Roca mojego z retinolem wyjełam a on ma za zadanie pape o 10 lat odmlodzic ..takze następne na NK zdjatko Michell w pampersie Co do smarowania w ciązy to nie polecam!!! ale moze zanim zajdziesz,zdązysz sie wybielić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:12   #3749
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro no ja własnie czekam bo niby w ciąży nie można.
Juz mnie tak paluszki swędzą że sama nie wiem czy wytrzymam i w 9tym mcu moze tylko machne samym kremikiem na spróbe
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:24   #3750
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI



---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

IMIRO-flavo super-polecam,flash ciut mniej bo szczerze az takiego liftingu nie widziałam,a cena szokujaca jak za takie małe buteleczki.Za to serum 8 %,plus krem flavo c i zel z wit k. z aurigi .zestaw jak dla mnie na KCW..teraz Roca mojego z retinolem wyjełam a on ma za zadanie pape o 10 lat odmlodzic ..takze następne na NK zdjatko Michell w pampersie Co do smarowania w ciązy to nie polecam!!! ale moze zanim zajdziesz,zdązysz sie wybielić[/QUOTE]

zamowilam juz. flavo c forte 15% i flavo c flash oraz dermamelan treatment. zaplace w funtach i wyszlo nie az tak tragicznie duzo.problem jednak mialm taki,ze zamowienie nie chcialo mi przejsc, jak wpisywalam UK, dopiero jak wpisalam Polska, przeszlo, ale czy to dojdzie na podany angielski adres, to juz nie wiem. platne przy odbiorze,wiec w razie czego nic nie trace.
co do ciazy, to sama juz nie wiem,czy chce byc w niej czy nie,zreszta moze juz nie moge, skoro wciaz nie jestem...

a co do blondynek,to ja nią jestem. naturalną niebieskooką
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.