z pamiętnika młodej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 11:56   #1
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22

z pamiętnika młodej


witam was moje drogie
jest to mój pierwszy post na tym forum
mam na imię dominika
i chciałbym sie podzielić z wami chwilami mojego życia nie tylko tymi zwiazanymi z urodą ..moze wam sie bedzie podobać moze nie ale to rzecz gustu


16 lutego zaczęłam ferie ...i teraz mam luzy przez 2 tygodnie
dziś wstalam o 9 bo musiałam odpisać notatki od koleżanki z całego tygodnia
no i przepisałam została mi tylko chemia i francuski po za tym musze troche zakuwać by mieć satysfakcje w końcu od tego zależy moaj przyszłość.
Choć wstałam o 9 cały czas jestem w piżamie przed chwila umyłam włosy a zaraz idę sie wykompać wczoraj w rosmanie kupiłam taki fajny tonik ślicznie pachnie under twenty taki ożeźwiający naprawdę jestem z niego zadowolona
umyłam nim twarz i taa była rześka ale nieststy dziś musialłam również nałożyć na twarz żel benzacne bo powychodziły mi wypryski a on świetnie je likwiduje...
dobra końćze bo niewiem co pisać jak chcecie to pytajcie ja postaram sie odpowiedzieć na wszystkie pytania na zdjęciu poniżej widac jak nakładam preparat na twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00049.jpg (74,5 KB, 80 załadowań)
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:34   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: z pamiętnika młodej

Ja chciałabym zapytać, czy mogłabyś zacząć używać znaków interpunkcyjnych? Ciężko się czyta tekst pisany jednym ciągiem.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:54   #3
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: z pamiętnika młodej

Tak mogłabym
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:07   #4
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
20.02 Radość z życia -czysta skóra

Hej.
Dziś przyszła do mnie wyczekiwana od tygodnia maseczka oczyszczająca z oriflame ślicznie pachnie taka świeża i wogóle kocham ten zapach. Maseczka ta przeznaczona jest dla osób ze skórą normalną lub tłustą. Poniżej dodaje zdjecie maseczki
[IMG][/IMG]
Teraz przedstawie wam dzisiejszy dzień który zaczęłam od przeciagania się. Na samym początku udałam się do łazienki i skorzystałam z wc potem umyłam ręce i wziełam chłodny prysznic dla orzeźwienia twarz umyłam mydłem. Ostatnio z mydła protex przerzuciłam się na Dove ponieważ jest delikatniejsze. Wzięłam wycisnęłam trochę soku z grejfruta i rozcieńczyłam z wodą zamoczyłam małą gąbeczke w roztworze i przemyłam twarz ponoć świetnie oczyszcza skórę z tokstyn.
Następnie akcja nawilżanie bo przecież nie można wyjść z domq z suchą skórą. Ja polecam wam moi drodzy krem oliwkowy naturals ultra soft [IMG][/IMG] naprawdę świetny.
no i teraz moim zdaniem najlepszy moment walka z celulitem tak jest ja używam kosmetyków z seri Garniera mam tonizujące mleczko do ciała które:
- trwale ujędrnia
-błyskawicznie się wchłania
-i pierwsze oznaki działania widać juz po 7 dniach
posiadam również Tonizujący krem do pielęgnacji skóry oraz tonic to ciała naprawdę super polecam wszystkim paniom które walczą z celulitem
[IMG][/IMG] hmm no i popołudniu twarz przemywam tonikiem undertwenty o którym wspomniałam wczoraj wieczorem gdy skóra jest zmęczona umytą twarz smaruję kremem normalizującym z Bielendy OGóREK i LIMONKA
No i chyba na tyle. Podobało sie?

Edytowane przez zoooko
Czas edycji: 2009-02-20 o 15:16
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:20   #5
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: z pamiętnika młodej

bardzo fajny wątek
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:22   #6
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: z pamiętnika młodej

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
bardzo fajny wątek
dziękuje

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Hej w sobotę byłam na zakupach w naturze i wiecie co zrobiłam sobie małe zakupy kosmetyków które naprawde polubiłam są one z seri NIVEA VISAGE Young. Pierwszy produkt jaki wpadł mi w oko to Żel-peeling Clean deeper -granulki świetnie oczyszczają, ładnie pachnie, odświerza. Świetnie się sprawdza przy mojej cerze ponieważ jest ona mieszana: świecąca i tłusta w okolicach czoła i na nosie oraz normalna na policzkach i brodzie. Stosuję go raz dziennie gdyż moja skóra nie jest zbytnio wysuszona.
Następnym prouktem który kupiłam był Krem nawilżający + lekki podkład NIVEA VISAGE Young który świetnie nawilża, przypasowywuje sie do kolorytu skóry i nie tworzy efektu sztucznej maski jak niektóre podkłady. bardzo polecam użyłam go na ostatki w sobotę i zdał egzamin No i czas na wypryski wiadomo każdy je ma nawet takie drobne zawsze stosowałam żel z firmy AVON Lecz stwierdziłam ze czas na zmiany i dla odmiany wybrałam preparat na wypryski również z seri NIVEA VISAGE Young BYE-BYE SPOT Sztyft S.O.S na wypryski naprawde jest rewelacyjny sutecznie zwalcza niedoskonałości skóry po nałożeniu Polecam
No to chyba na tyle drogie panie i panowie serdecznie zapraszam do oceniania i komentowania mojego wątku
Pozdrawiam zoooko

Edytowane przez zoooko
Czas edycji: 2009-02-23 o 07:28
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:09   #7
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: z pamiętnika młodej

Cytat:
Napisane przez zoooko Pokaż wiadomość
Lecz stwierdziłam ze czas na zmiany i dla odmiany wybrałam preparat na wypryski również z seri NIVEA VISAGE Young BYE-BYE SPOT Sztyft S.O.S na wypryski naprawde jest rewelacyjny sutecznie zwalcza niedoskonałości skóry po nałożeniu Polecam
No to chyba na tyle drogie panie i panowie serdecznie zapraszam do oceniania i komentowania mojego wątku
Pozdrawiam zoooko
Mam ten sztyft i dla mnie jest on okropny ;/ . Kupiłam go i krem na noc z tej samej serii, używałam przez jakieś dwa dni i na twarzy wsykoczyło mi pełno krostek itp. .... Jakoś bym go nie polecała, ale wiadomo na każdej skórze każdy kosmetyk działa inaczej.
megie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 20:13   #8
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: z pamiętnika młodej

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Mam ten sztyft i dla mnie jest on okropny ;/ . Kupiłam go i krem na noc z tej samej serii, używałam przez jakieś dwa dni i na twarzy wsykoczyło mi pełno krostek itp. .... Jakoś bym go nie polecała, ale wiadomo na każdej skórze każdy kosmetyk działa inaczej.

ta wiadomo dla każdej skóry inaczej ale akurat w moim przypadku dziala
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 13:49   #9
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Smile Dot.: z pamiętnika młodej



Ten sztyft wg. tylko zmniejsza zaczerwienienie, a nie usuwa. I wiele złych opiniin sobie zebrał. Tak jak już mówiłaś ja także używam kosmetyków Nivea. Dziękuję za ocenę, ja również dam Ci 5. A co do tego toniku Under Twenty to możesz powiedzieć jaki zapach i gdzie go kupiłaś? Byłabym wdzięczna. Wczoraj doszedły mi kosmetyki z Avonu i napiszę o tym w notce, zapraszam do przeczytania.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.