kozaki a figura pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 14:41   #1
milenka1888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2

kozaki a figura pomóżcie


witajcie

tak jak w tytule mam problem z butami na zime . jestem ''gruszką'' szczupła talia ładny brzuch ale grube i nie proporcjonale nogi a najgorsze są uda;( nie wiem jakie mam kupic buty na zime .długie kozaki raczej odpadają bo nogi wyglądają na jeszcze bardziej potęzne myslałam o botkach ale juz sama nie wiem . moze któras z was miała juz taki problem i sobie z nim poradziła moze jakies linki do zdjec ;p dziękuje z góry za wszystkie rady
milenka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:55   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

ja bym kupiła marszczone lekko kozaki przed kolana
zbalansowaby różnicę miedzy drobnymi pewnie łydkami i masywnymi udami
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 18:39   #3
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

Hmm a ja słyszałam, że kozaki za kolano wydłużają i wyszczuplają nogi. Prawda to?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:39   #4
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

Hmm..trochę mało napisałaś, przydałoby się więcej informacji - Przede wszystkim, czy masz ten problem co większość gruszek, czyli krótkie nogi (np. moje są szalenie nieproporcjonalne) i czy buciki mają być płaskie czy na obcasie.
Nogi najlepiej wysmuklą buty na obcasie - jeżeli będziesz je chować pod spodnie ( a tak byłoby najlepiej - szczególnie jeśli będą tego samego koloru co spodnie) to obojętnie, jaką będą miały długość. Jeżeli mają być na wierzchu - w grę wchodzą jedynie botki kończące się pod kostką lub wycięte w odpowiedni sposób - reszta pogrubia, bo tworzy poziome pasy , a poza tym strasznie skraca Gdybys chciała dłuższe kozaki - moim zdaniem najlepiej by było, gdyby były obcisłe. Jeśli kupisz standardowe, modne teraz szerokie saszki będziesz miała nogi jak kloce.

Płaskie buty - no, tu jest gorzej, nie wysmuklą tak nogi nalepsze byłyby chyba obcisłe kozaki kończące się pod kolanem. Nie nad nim, bo tam już się zaczynają dziać brzydkie rzeczy, to tylko pogrubi masywne uda. Nawet jeśli buty będą płaskie proponuję zrobić to, co robię z każdym moim płaskim obuwiem - wkładam do środka specjalną wkładkę albo podpiętki, dodaję im wewnątrz 1 lub 2 cm wysokości. Płaskie buty są niezdrowe (kobiety powinny mieć piętę 2-3 cm wyżej, bo w przeciwnym razie bolą je kolana), a nogi będą lepiej wyglądać.

Warto zapoznać się także ze sztuczkami ubraniowymi dla gruszek - Tworzysz masywniejszą górę, warstwy, fajnie dodać jakieś bolerko czy coś w tym stylu, to trochę wyrówna proporcje.

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2009-10-01 o 21:43
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:39   #5
milenka1888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

no własnie ja juz nie wiem jak to jest ;p ale niedługo będę szła na zakupy poprzymierzam wszystko co będzie mozliwe i dam znac co najlepsze;p
milenka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:51   #6
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

mogłabyś wrzucić zdjecie sylwetki to byśmy cię oświeciły. najważniejsze to określić,czy masz krótkie nogi :P. Bo np ja mam, też jestem gruszką, ale dziwną, bo mam dłuższy drobny tułów, niezbyt szerokie biodra, pupę jak beyonce, szczupłe uda i grube łydki :P A nogi neistety króciutkie, co przy moich 174 cm jest dosyć kiepskie

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2009-10-01 o 21:55
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 09:35   #7
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: kozaki a figura pomóżcie

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
mogłabyś wrzucić zdjecie sylwetki to byśmy cię oświeciły. najważniejsze to określić,czy masz krótkie nogi :P. Bo np ja mam, też jestem gruszką, ale dziwną, bo mam dłuższy drobny tułów, niezbyt szerokie biodra, pupę jak beyonce, szczupłe uda i grube łydki :P A nogi neistety króciutkie, co przy moich 174 cm jest dosyć kiepskie
jakbym o sobie czytala,z tym ze ja jeszcze tylka nie mam duzego, ale za to lydy pilkarskie ;D
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.