Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 15:20   #1861
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny musze sie pochwalic,wlasnie dostałam paczuszke z ebay-u z cieniem z LoL Birds & Berries.Jestem pod wielkim wrażeniem,jesli lubicie zielenie to koniecznie sobie go zakupcie
Jest to cudowna ciemna zgniła metaliczna zieleń troszeczkę jak na moje oko wpadająca w niebieski.No cudny kolor,mam dużo rożnych cieni w kolekcji,ale ten jest niepowtarzalny,wyjątkowo im sie udał...
Ciekawa jestem jak inne produkty z tej kolekcji marzy mi sie błyszczyk i pomadka,ale nie wiem czy sobie nie odpuścić, w końcu miałam mieć odwyk kosmetyczny '
P.S Na swachowym wrzuciłam fotki,troszke kiepskiej jakości,ale zawsze cos...
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2010-03-26 o 15:47
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:12   #1862
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie pochwalic,wlasnie dostałam paczuszke z ebay-u z cieniem z LoL Birds & Berries.Jestem pod wielkim wrażeniem,jesli lubicie zielenie to koniecznie sobie go zakupcie
Jest to cudowna ciemna zgniła metaliczna zieleń troszeczkę jak na moje oko wpadająca w niebieski.No cudny kolor,mam dużo rożnych cieni w kolekcji,ale ten jest niepowtarzalny,wyjątkowo im sie udał...
Ciekawa jestem jak inne produkty z tej kolekcji marzy mi sie błyszczyk i pomadka,ale nie wiem czy sobie nie odpuścić, w końcu miałam mieć odwyk kosmetyczny '
P.S Na swachowym wrzuciłam fotki,troszke kiepskiej jakości,ale zawsze cos...
Oglądałam swatche i zastanawiałam się czy jest bardziej zielony czy niebieski, ale jak mówisz, że zielony to chyba sobie go odpuszczę...

Fajny pomysł z tymi makijażami... Jak uda mi się wyprodukować coś czego nie będę się przed ekspertakami pokazać to wrzucę na 100%
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:18   #1863
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Napisz jeszcze, jak możesz, czy cień z LoL Birds & Berries jest bardzo podobny do Strike a Pose?
Karolina a oglądałaś porównania na Specktrze??
http://www.specktra.net/forum/f217/m...r-10-a-156034/
Na moje oko są identyczne....
Jak zobaczyłam porównanie Dame's Desire vs satellite dreams to satelita wygrała!!!

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-03-26 o 21:22
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:37   #1864
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wiem


Czy ma ktoś w nadmiarze blondyny ( tak 1 łyżeczka )
Aniu ja mam Z chęcią się podzielę
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:45   #1865
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Prośba do dziewczyn używających MSF Natural -- czy możecie podać jakiego odcienie używacie i jaki jest Wasz kolor wg palety MAC?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:01   #1866
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

NC 15 Studio Sculpt i MSFN - Light
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:46   #1867
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche i zastanawiałam się czy jest bardziej zielony czy niebieski, ale jak mówisz, że zielony to chyba sobie go odpuszczę...

Fajny pomysł z tymi makijażami... Jak uda mi się wyprodukować coś czego nie będę się przed ekspertakami pokazać to wrzucę na 100%
O to to właśnie
I tym sposobem, po przejrzeniu swatchy LoL wyzdrowiałam z tej kolekcji reszta cieni mnie nie powala, pudrów mam wystarczająco Ze szminek to moooooże Ever Hip ale muszę obmacać na żywo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 20:56   #1868
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche i zastanawiałam się czy jest bardziej zielony czy niebieski, ale jak mówisz, że zielony to chyba sobie go odpuszczę...
Jak dla mnie to taki zielono-niebieski kolor,ale chyba bardziej w strone zielonego

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Karolina a oglądałaś porównania na Specktrze??
http://www.specktra.net/forum/f217/m...r-10-a-156034/
Na moje oko są identyczne....
Jak zobaczyłam porównanie Dame's Desire vs satellite dreams to saltelita wygrała!!!
W opakowani jak sie porównuje oba kolory to brids&berries wpada w metaliczna zieleń,ale jak zrobilam porownanie na rece to oba kolory sa niemal identyczne,takze jak sie ma strike to chyba nie ma sensu kupować brids...
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:29   #1869
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Prośba do dziewczyn używających MSF Natural -- czy możecie podać jakiego odcienie używacie i jaki jest Wasz kolor wg palety MAC?
Studio sculpt NC20
studio fix fluid NW20

MSF Light Medium



A dziewczątka widzę, że się zaczynacie uspokajać z LoL Ja tam kupię wszystkie cienie, nie wezmę jedynie Dirty Plum Blush Błyszczyków raczej nie :P Ogólnie błyszczyków nie kupuję raczej. Mam kilka(naście) i mi wystarczy
Szminy... hmmm... jakieś będą z b2m
Ja tam zyję jesienią,bo nie wiem co będzie, a mnie interesuje. Taka przyszłościowa jestem Po prostu teraz wiem ile na wszystko potrzebuję, bo wiadomo co będzie w najbliższych miesiącach. Wielka niewiadoma przed nami, a ja nie lubię nie wiedzieć

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-03-26 o 21:35
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:52   #1870
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Właśnie a propos b2m,czy moze któraś z Was będzie w Mac-u od razu jak wyjdzie kolekcja LoL?To miałabym wielka prośbę,mam chyba juz 6 pustych opakowań i wymieniłabym na jedna pomadkę z Lol
W tygodniu podesłałabym te pojemniczki jakiejś dobrej duszyczce

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Studio sculpt NC20
studio fix fluid NW20

MSF Light Medium



A dziewczątka widzę, że się zaczynacie uspokajać z LoL Ja tam kupię wszystkie cienie, nie wezmę jedynie Dirty Plum Blush Błyszczyków raczej nie :P Ogólnie błyszczyków nie kupuję raczej. Mam kilka(naście) i mi wystarczy
Szminy... hmmm... jakieś będą z b2m
Ja tam zyję jesienią,bo nie wiem co będzie, a mnie interesuje. Taka przyszłościowa jestem Po prostu teraz wiem ile na wszystko potrzebuję, bo wiadomo co będzie w najbliższych miesiącach. Wielka niewiadoma przed nami, a ja nie lubię nie wiedzieć
Cienie kup koniecznie,resztę można sobie darować,mnie kusi jeszcze pomadka i błyszczyk,ale nie wiem czy bardziej podobają mi sie kolory czy opakowania,a dla samego opakowania to nie ma sensu kupować 20-tego blyszczykaMoze wynajdę 6 pustych opakowan to jakas dobra duszyczka mi je wymieni na pomadkę z LoL.
Jedynym plusem jest to,ze leczę cerę dermatologicznie i nie mogę używać pudrów,rozy itp wiec bynajmniej te rzeczy mnie zupełnie nie kusza,bo wiem,ze mi nie wolno
Mowie wam dziewczyny,ciężkie jest życie macoholika


A tam nawiasem mowiac moi drodzy kilka kosmetykow szuka nowego domku,a mianowicie Cien z obecnej kolekcji Very Violet użyty jeden raz.
Pomadka z Hello Kitty przetestowana ok 2 razy(pędzelkiem)kolor Strayin,
Balsam do ust Lip Conditioner "Petting Pink" użyty z 3-4 razy wiec ubytek minimalny.
Chętnych zapraszam na PW
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2010-03-26 o 22:06
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:55   #1871
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

czy któras z was chce przygarnąć:
- wkład cienia Sky Blue
- Greasepaintstick V
obydwa tylko testowane i zakupione ze zniżką,
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 21:57   #1872
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Aniu ja mam Z chęcią się podzielę

Ooooo to miód na moje serce i poliki Dziękuje i udaje się na pw


Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Prośba do dziewczyn używających MSF Natural -- czy możecie podać jakiego odcienie używacie i jaki jest Wasz kolor wg palety MAC?
NC20
MSF light/medium
Pani MACanka z Madrytu zastanawiała się nadkolorem Medium plus,ale stwierdziła,żejednak będzie się odznaczał od szyi
do modelowania i przyciemniania mam MSF Medium/dark ( alepowiedziałabym, że to raczej lajtowy kolor)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:57   #1873
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja z LoL chce cień jakiś, ale musze najpierw obadać je, a Free to Be już mam i ten cieplejszy Beauty Powder
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:12   #1874
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość

Cienie kupo koniecznie,resztę można sobie darować,mnie kusi jeszcze pomadka i błyszczyk,ale nie wiem czy bardziej podobają mi sie kolory czy opakowania,a dla samego opakowania to nie ma sensu kupować 20-tego blyszczykaMoze wynajdę 6 pustych opakowan to jakas dobra duszyczka mi je wymieni na pomadkę z LoL.
Jedynym plusem jest to,ze leczę cerę dermatologicznie i nie mogę używać pudrów,rozy itp wiec bynajmniej te rzeczy mnie zupełnie nie kusza,bo wiem,ze mi nie wolno
Mowie wam dziewczyny,ciężkie jest życie macoholika
Eeee mnie ostatnio kusi tylko MSF i fluidline,wyleczyłam sie troszkę... na malowanie się cieniami nie mam czasu, a pudrów mam na nastepne 10 lat
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:26   #1875
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Eeee mnie ostatnio kusi tylko MSF i fluidline,wyleczyłam sie troszkę... na malowanie się cieniami nie mam czasu, a pudrów mam na nastepne 10 lat
Ja tez sie ostatnio trochę wyleczyłam,jakiś czas temu wykupiłabym większość z kolekcji LoL,ale mam tego wszystkiego za dużo i teraz kupuje bardziej rozważnie( a bynajmniej staram sie he)
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:42   #1876
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Eeee mnie ostatnio kusi tylko MSF i fluidline,wyleczyłam sie troszkę... na malowanie się cieniami nie mam czasu, a pudrów mam na nastepne 10 lat
Daj na to sposób Bo ze mną zaczyna być gorzej
Ja mam mnóstwo podkładów nawet jeszcze nie tkniętych, ale już mnie świerzbi i jak tylko wyzdrowieje to nabędę Narsa sheer matte i nowego Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid make up
Studio Sculpt MACa zaczął na mnie źle działać i nie mogę wygoić twarzy po zastosowaniu. A nie miałam z nim zadnych problemów i się polubiliśmy. Za bardzo chyba się skumplował ze mną i teraz mam dwa czerwone rezultaty na twarzy
Chciałabym spróbować mineralnych podkładów, ale jakoś ja i nie-fluid jako podkład gryziemy się ze sobą. Byłam u dermatologa, mam przepisane leki na poprawę kondycji skóry, teraz tylko ta regularność stosowania
Wiecie może jak uzyskać cerę jak pupcia niemowlęcia? Poproszę o wskazówki, bo chciałabym wyglądać jak panienki z nieskazitelną cerą już przed podkładem dodam że nie palę, nie piję (można tak to określić) i prowadzę zdrowy tryb życia. Używam MACa i nadal nie jestem zadowola. To ja tak mam czy takie życie?!

PS Nie mogę doczekać się highlightu z kolekcji To the Beach Ten konik jest taki słodki bronze body oil i lustre drops.

A tak by się przydała jakaś mała kolekcja i spokojny miesiąc Anie dwie kolekcje miesięcznie. Ja rozumiem, że oni chcą zarobić, jednak nie gram w lotto :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 00:04   #1877
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Ja tez sie ostatnio trochę wyleczyłam,jakiś czas temu wykupiłabym większość z kolekcji LoL,ale mam tego wszystkiego za dużo i teraz kupuje bardziej rozważnie( a bynajmniej staram sie he)
Byłam dziś w MACu pomacałam LoL i tak:
kupiłam PD Shell Pearl - cudo
Birdes & Berries jest IDENTYCZNY ze Strike a Poese, zastanawiam się nad tym szarym cieniem jest lekko zielonkawy ale ciemniejszy od Vex więc może się skuszę.
Szminki będzie jedna z back2mac i jeden błyszczyk ten nude
Chusta jest kiepska a kosmetyczki mogą być
Swatcha PB wstawię jutro!
Ewelinko pisz PW to Ci wymienię

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Prośba do dziewczyn używających MSF Natural -- czy możecie podać jakiego odcienie używacie i jaki jest Wasz kolor wg palety MAC?
Ja mam MSF Natural medium a odcień NC 20 i jest ok szczególnie utrwalony fix+ lub czymś podobnym
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 08:08   #1878
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziękuję bardzo wszystkim dziewczynkom za odpowiedzi. Ja jestem NW 30 i myślałam, że może któraś z Wasz jest w podobnym odcieniu i używa trochę ciemniejszego MSF-a . Chciałam zakupić do popróbowania, na all jest odcień Medium Deep i ciekawa jestem czy będzie odpowiedni dla mnie..... Ale chyba muszę poczekać do następnej wizyty w MAC-u i dobrać kolor na żywo.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:21   #1879
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu pomacałam LoL i tak:
kupiłam PD Shell Pearl - cudo
Birdes & Berries jest IDENTYCZNY ze Strike a Poese, zastanawiam się nad tym szarym cieniem jest lekko zielonkawy ale ciemniejszy od Vex więc może się skuszę.
Szminki będzie jedna z back2mac i jeden błyszczyk ten nude
Chusta jest kiepska a kosmetyczki mogą być
Swatcha PB wstawię jutro!
Ewelinko pisz PW to Ci wymienię
Kochana napisze,jak tylko wynajdę 6 opakowań,bo nie jestem pewna czy mam na n 100% tyle.Dziękuję Ci ślicznie za chęć pomocy
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 09:48   #1880
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Ja tez sie ostatnio trochę wyleczyłam,jakiś czas temu wykupiłabym większość z kolekcji LoL,ale mam tego wszystkiego za dużo i teraz kupuje bardziej rozważnie( a bynajmniej staram sie he)
O właśnie to to Mam 1 buzię, czasem maluje bratową/mamę a od wielkiego dzwoni siostrę ( czytaj jak jest w PL, albo ja w Hiszp) i w końcu ilę tego moge miec Wiadomo, że kremowe i płynne rzeczy trzeba zuzywac najszybciej, pudrowe/sypkie troszkę więcej,ale wszystko ma czas przydatności, a potem co? wyrzucac kilka/kilkanascie razy pomiziane rzeczy?

Btw. jak długo trzymacie i uzywacie : cienie , pudry, róże?

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość


Daj na to sposób Bo ze mną zaczyna być gorzej
Ja mam mnóstwo podkładów nawet jeszcze nie tkniętych, ale już mnie świerzbi i jak tylko wyzdrowieje to nabędę Narsa sheer matte i nowego Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid make up
Studio Sculpt MACa zaczął na mnie źle działać i nie mogę wygoić twarzy po zastosowaniu. A nie miałam z nim zadnych problemów i się polubiliśmy. Za bardzo chyba się skumplował ze mną i teraz mam dwa czerwone rezultaty na twarzy
Chciałabym spróbować mineralnych podkładów, ale jakoś ja i nie-fluid jako podkład gryziemy się ze sobą. Byłam u dermatologa, mam przepisane leki na poprawę kondycji skóry, teraz tylko ta regularność stosowania
Wiecie może jak uzyskać cerę jak pupcia niemowlęcia? Poproszę o wskazówki, bo chciałabym wyglądać jak panienki z nieskazitelną cerą już przed podkładem dodam że nie palę, nie piję (można tak to określić) i prowadzę zdrowy tryb życia. Używam MACa i nadal nie jestem zadowola. To ja tak mam czy takie życie?!

PS Nie mogę doczekać się highlightu z kolekcji To the Beach Ten konik jest taki słodki bronze body oil i lustre drops.

A tak by się przydała jakaś mała kolekcja i spokojny miesiąc Anie dwie kolekcje miesięcznie. Ja rozumiem, że oni chcą zarobić, jednak nie gram w lotto :P
Jak to robię napisałam wyżej, po prostu nie lubie marnotrastwa i pomyślałam sobie, że wciągu roku kupiłam tego tyle, że mam teraz góra 2 lata na zużycie Największe wyzwanie to chyba będa brązery,które mi sie ostatnio rozmnażają przez pączkowanie

Mi się podoba 1 róż zwykły i mineralny chyba z p-a-p albo jakiejś właśnie kolekcji letniej

Ja odpukac ( bo zawsze jak się chwale cera robi mi psikusy ) mam ostatnio naprawdę ładną cerę ( wybielam własnie ostatnie przebarwienia )

Teraz szukam jedynie KWC błyszczykowego i chyba będę miała już wszystko ulubione

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo wszystkim dziewczynkom za odpowiedzi. Ja jestem NW 30 i myślałam, że może któraś z Wasz jest w podobnym odcieniu i używa trochę ciemniejszego MSF-a . Chciałam zakupić do popróbowania, na all jest odcień Medium Deep i ciekawa jestem czy będzie odpowiedni dla mnie..... Ale chyba muszę poczekać do następnej wizyty w MAC-u i dobrać kolor na żywo.
Myślę, że Medium plus będzie ok,niżej nie, bo będzie rozjaśniał, a wyżej przyciemniał
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:55   #1881
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
O właśnie to to Mam 1 buzię, czasem maluje bratową/mamę a od wielkiego dzwoni siostrę ( czytaj jak jest w PL, albo ja w Hiszp) i w końcu ilę tego moge miec Wiadomo, że kremowe i płynne rzeczy trzeba zuzywac najszybciej, pudrowe/sypkie troszkę więcej,ale wszystko ma czas przydatności, a potem co? wyrzucac kilka/kilkanascie razy pomiziane rzeczy?
Btw. jak długo trzymacie i uzywacie : cienie , pudry, róże?

Zgadzam się,ale najgorsze jest to,ze mac za często wypuszcza nowe kolekcje,mogliby tak raz na 3 miesiące a nie co miesiąc nas biedne kobiety kusi...

Ja cienie trzymam dlugo a bynajmniej mam taki zamiar,poniewaz w ciagu roku czy dwóch nie ma szans żebym to wszystko zużyła
Ale ciekawa jestem jaki jest termin ważności?
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:02   #1882
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu pomacałam LoL i tak:
kupiłam PD Shell Pearl - cudo
Birdes & Berries jest IDENTYCZNY ze Strike a Poese, zastanawiam się nad tym szarym cieniem jest lekko zielonkawy ale ciemniejszy od Vex więc może się skuszę.
Szminki będzie jedna z back2mac i jeden błyszczyk ten nude
Chusta jest kiepska a kosmetyczki mogą być
Swatcha PB wstawię jutro!
Ewelinko pisz PW to Ci wymienię

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------


Ja mam MSF Natural medium a odcień NC 20 i jest ok szczególnie utrwalony fix+ lub czymś podobnym
Własnie oglądałam swatche LoL, bo wcześniej jakoś mi umknęły
Shell Pearl faktycznie piekny
Gratuluje zakupów
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:23   #1883
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Własnie oglądałam swatche LoL, bo wcześniej jakoś mi umknęły
Shell Pearl faktycznie piekny
Gratuluje zakupów
Dziękować
Wiesz w sumie ta kolekcja nie robi aż takiego wrażenia. Cienie się powtarzają i w poprzednich kolekcjach czy w linii regularnej są naprawdę fajniejsze kolory.
Ja jestem cieniowo-różowa więc szminki czy błyszczyki aż tak mnie nie ciągną

Wrzuciłam PB na swatchowy

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-27 o 19:19
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 16:31   #1884
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Daj na to sposób Bo ze mną zaczyna być gorzej
Ja mam mnóstwo podkładów nawet jeszcze nie tkniętych, ale już mnie świerzbi i jak tylko wyzdrowieje to nabędę Narsa sheer matte i nowego Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid make up
Studio Sculpt MACa zaczął na mnie źle działać i nie mogę wygoić twarzy po zastosowaniu. A nie miałam z nim zadnych problemów i się polubiliśmy. Za bardzo chyba się skumplował ze mną i teraz mam dwa czerwone rezultaty na twarzy
Chciałabym spróbować mineralnych podkładów, ale jakoś ja i nie-fluid jako podkład gryziemy się ze sobą. Byłam u dermatologa, mam przepisane leki na poprawę kondycji skóry, teraz tylko ta regularność stosowania
Wiecie może jak uzyskać cerę jak pupcia niemowlęcia? Poproszę o wskazówki, bo chciałabym wyglądać jak panienki z nieskazitelną cerą już przed podkładem dodam że nie palę, nie piję (można tak to określić) i prowadzę zdrowy tryb życia. Używam MACa i nadal nie jestem zadowola. To ja tak mam czy takie życie?!

PS Nie mogę doczekać się highlightu z kolekcji To the Beach Ten konik jest taki słodki bronze body oil i lustre drops.

A tak by się przydała jakaś mała kolekcja i spokojny miesiąc Anie dwie kolekcje miesięcznie. Ja rozumiem, że oni chcą zarobić, jednak nie gram w lotto :P
ja niedawno stałam sie posiadaczką mineralnego podkładu z EDMu i już wiem, że nie wróce do zwykłych podkładów. Wcześniej po podkładach MAc miałam podobne rezultaty jak Ty, wiec jak masz chęć spróbować minerałków, to się nie zastanawiaj, bo efekt jest cudny (ja po podkładzie mineralnym mam efekt jak photoshop, serio, a cery na pewno nie mam idealnej). A pędzle są dosłownie boskie (mam flat topa i nie wiem, jak do tej pory żyłam bez niego).
Też chętnie bym dorwała w swoje łapki To the Beach i tez najchętniej highlight,ronze body oil i te dwa lustre drops

Mam do Was prośbę: otóż kusi mnie ostatnio MSF i chciałabym go używac jako highlightera, to jaki kolor byłby dobry (no oczywiście z tych dostępnych)?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 16:53   #1885
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę: otóż kusi mnie ostatnio MSF i chciałabym go używac jako highlightera, to jaki kolor byłby dobry (no oczywiście z tych dostępnych)?
Ze stałej kolekcji najlepszy będzie Soft & Gentle. Marta ostatnio wrzuciła go na swatchowy, więc możesz sobie sprawdzić

Mass śliczne róże
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 12:56   #1886
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cześć dziewczyny, chyba zdecyduję się wybrać się do Wrocławia po te pędzle, proszę powiedzcie mi tylko jeśli wiecie, gdzie on dokładnie się znajduje i jakim autobusem (czy tramwajem)z dworca mogłabym się tam dostać, ponieważ w ogóle tego miasta nie znam, a może jakieś Wrocławianki się tu udzielają
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 16:22   #1887
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Byłam dzisiaj w MACu i niestety kosmetyczki z LoL, na które parę z Was miało wielką ochotę (zaliczam się do Was) są fatalnie zrobione. W środku wyglądają jak nie wykończone. Materiał mają taki plastikopodobny, nieprzepuszczający wodę. Nie rozumiem dlaczego nie mogli dodać jakiejś podszewki, która w środku chroniłaby kosmetyki, jakąś przegródkę lub cokolwiek... Jakbym zobaczyła tą kosmetyczkę w innym sklepie to bym nie dała za nią nawet 20 zł, a co dopiero 130 zł. Wzór jednak piękny...
__________________
Mój blog:

Edytowane przez fraise26
Czas edycji: 2010-03-28 o 17:01
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 16:59   #1888
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Eustachy dopiero przeczytałam ostatnie posty... strike a pose jest z tego co pamiętam starflash więc na pewno nie będzie taki sam jak ten z LoL (którego nawiasem mówiąc jeszcze nie widziałam..ta przyjemność dopiero przede mną)
A co do lustre drops to..ach ... miałam te z zeszłego roku i w tym na pewno też je kupię bo produkt jest po prostu boski
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 18:00   #1889
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
A co do lustre drops to..ach ... miałam te z zeszłego roku i w tym na pewno też je kupię bo produkt jest po prostu boski
Tak, lustre drops fantastyczne - też polecam, zwłaszcza odcień różowy, który chyba ponownie zakupię na zapas. Świetnie mi się nakładają pędzlem 188.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu pomacałam LoL i tak:
kupiłam PD Shell Pearl - cudo
Birdes & Berries jest IDENTYCZNY ze Strike a Poese, zastanawiam się nad tym szarym cieniem jest lekko zielonkawy ale ciemniejszy od Vex więc może się skuszę.
Szminki będzie jedna z back2mac i jeden błyszczyk ten nude
Chusta jest kiepska a kosmetyczki mogą być
A to już można kupować ? BP rzeczywiście cudo - zwłaszcza na twarzy , gratuluję

Cienie też mi się wydają powtórzeniem wielu innych z zeszłych kolekcji, a poza tym ja powoli rezygnuję z używania cieni (mam dość ale o tym pożalę się innym razem, może ktoś znajdzie rozwiązanie)

Jeszcze tylko róże mnie interesują, skoro chusta kiepska

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość


Wiecie może jak uzyskać cerę jak pupcia niemowlęcia? Poproszę o wskazówki, bo chciałabym wyglądać jak panienki z nieskazitelną cerą już przed podkładem dodam że nie palę, nie piję (można tak to określić) i prowadzę zdrowy tryb życia. Używam MACa i nadal nie jestem zadowola. To ja tak mam czy takie życie?!

Ja bym popatrzyła na skład. Może na któryś ze składników twoja cera po prostu źle reaguje? I najlepiej taki skład porównać ze składem kosmetyku idealnego, który cerze nic nie robi.
Ja miałam kiedyś straszne problemy ze skórą przy używaniu Blush Delicieux L'Oreala. W ogóle to o tym długo m9ożna by się rozgadywać - jak jeszcze nie byłaś to polecam forum biochemiczne - tam w jednym wątku dziewczyny rozpracowują składy kosmetyków itp

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość


PS Nie mogę doczekać się highlightu z kolekcji To the Beach Ten konik jest taki słodki bronze body oil i lustre drops.
Konik rzeczywiście słodki, ale muszę przyznać, że denerwują mnie te kosmetyki pospreyowane złotkiem. Jakoś za bardzo gadżeciarsko mi się kojarzą, a mało praktycznie. Bo to złotko szybko schodzi, więc nie wiem, czy kupować dla złotka, czy tego co pod spodem
A miałaś już tego typu kosmetyk? Bo wiem że w zeszłym roku były takie miodowe.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
O właśnie to to Mam 1 buzię, czasem maluje bratową/mamę a od wielkiego dzwoni siostrę ( czytaj jak jest w PL, albo ja w Hiszp) i w końcu ilę tego moge miec Wiadomo, że kremowe i płynne rzeczy trzeba zuzywac najszybciej, pudrowe/sypkie troszkę więcej,ale wszystko ma czas przydatności, a potem co? wyrzucac kilka/kilkanascie razy pomiziane rzeczy?

Btw. jak długo trzymacie i uzywacie : cienie , pudry, róże?


Jak to robię napisałam wyżej, po prostu nie lubie marnotrastwa i pomyślałam sobie, że wciągu roku kupiłam tego tyle, że mam teraz góra 2 lata na zużycie Największe wyzwanie to chyba będa brązery,które mi sie ostatnio rozmnażają przez pączkowanie
Myślę, że to bardzo dobry pomysł na większa dyskusję - o terminie trzymania i używania kosmetyków, higienie itp

Osobiście uważam, że kosmetyk mogę używać dopóki wygląda na dobry - nie zmienił koloru, zapachu, konsystencji itp, nie zaczął uczulać, czy podrażniać, niekoniecznie trzymam się sztywnych reguł terminu ważności.

Trzymam swoje kosmetyki w ciemnym miejscu (znaczy w głębokiej szufladzie), z dala od kaloryferów itd - latem niektóre rzeczy wędrują do lodówki.

Często myję pędzle - te do twarzy to nawet co 3-4 dni, czasami raz w tygodniu.

I marnuję sporo kosmetyki na dezynfekowanie podczytałam to na Temptalii i podpatrzyłam w MACu, czyli co jakiś czas delikatnie przecieram czystą chusteczka róże i pudry, szminki i CCB (zwłaszcza jak używam palców do malowania), z błyszczykami podobnie - czyszczę ten brzeg - otwór pojemniczka, jak zgromadzi się wokół za dużo kosmetyku i sam aplikator też czyszczę - zauważam, że dzięki temu to nawet lepiej się ich potem używa.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 18:09   #1890
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chyba zdecyduję się wybrać się do Wrocławia po te pędzle, proszę powiedzcie mi tylko jeśli wiecie, gdzie on dokładnie się znajduje i jakim autobusem (czy tramwajem)z dworca mogłabym się tam dostać, ponieważ w ogóle tego miasta nie znam, a może jakieś Wrocławianki się tu udzielają
MAC we Wrocławiu jest w centrum handlowym Magnolia, kierunek na Leśnicę i Pilczyce, ogólnie jak wysiądziesz z pociągu idziesz w stronę PKSu, tam szukasz przystanku tramwaju numer 22 (kierunek Leśnica). On podwiezie Cię pod same drzwi - przystanek Niedźwiedzia. Jak spytasz kogoś - na pewno Ci pomoże, wszyscy wiedzą, gdzie jest Magnolia
Myślę, że warto
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.