KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 16:52   #541
marryqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dzisiaj wybrałam się do Natury, żeby rozeznać się co i jak z tym całym KOBO. Moje pierwsze wrażenie jest dość pozytywne:
pigmenty - trochę małe jak za taką cenę, ale kolory piękne. Chyba same maty nawet.
cienie pojedyncze - dobrze napigmentowane, ale bardzo malutkie.
cienie do kasetki - jw.
błyszczyki - najzwyklejsze na świecie, żadna nowość.
baza pod cienie - zastanawiam się nad nią, ale ma bardzo aksamitną kontystencję i nie wiem czy po kilku godzinach nie zacznie się zwijać...
podkłady - zdecydowanie nie dla bladziochów. Nie próbowałam, bo sama nim jestem
korektor poczwórny - całkiem ok, ale wg mnie kolor fioletowy zbędny.
pomadki - jak dla mnie reklama firmy. Bardzo ładna kremowa konsystencja i kolory. Opakowania może nie są zbyt "profesjonalne" (jak dla mnie to mogliby zrobić je matowe i od razu wyglądałyby lepiej), ale wynagradza to środek szmineczki

Na koniec mój dzisiejszy zakup - szminka. Bez drobinek w długo przeze mnie poszukiwanym kolorze.
marryqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:30   #542
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Z tego, co widziałam to Inglot ma dość mało matów w swojej gamie... Nie wiem, może w moim Inglocie tak było ale większość to perła. Raz mocniejsza, raz słabsza, ale wciąż perła.
Maty są przeważnie w zakręcanych opakowaniach (te stare, duże), wkładów rzeczywiście prawie nie robią. A szkoda, bo kompletując palety byłabym nimi zainteresowana.
Choć maty z kolekcji pastelowej były tragiczne (kolor sie nie przenosił praktycznie z opakowania).
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:33   #543
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wstyd przyznać,ale nie używam żadnej bazy.
Jakoś nigdy nie uważałam,że jest mi to potrzebne.Teraz zmieniłam zdanie i planuję taki zakup.Tylko nie wiem czy z ArtDeco czy z Kobo.
Raczej nie mam tłustych powiek,cienie trzymają mi się kilka godzin.Zazwyczaj w ciągu dnia robię małe poprawki i jest ok.
Czasami tylko używam domowego mixing medium.

Co do Inglota to przetestowałam mnóstwo kolorów.Lubię delikatne makijaże,tak więc najbardziej lubię neutralne odcienie-brązy,beże,delikatne fiolety.
Lubię najbardziej maty z serii Freedom i Matrixy(na jakieś większe okazje ).

Przypomniałam sobie,że z dobrych i tanich cieni mam dwa kolory z Vipery.
Mocno napigmentowane,kremowe i bardzo fajnie się nimi maluje.Nie pamiętam ceny,bo dostałam je od kogoś,ale pewnie kosztują poniżej 10 zł.I są mega wielkie w dodatku,waga to 3,75 g.
A jakie masz numery cieni z Inglota? Jakieś ulubione? Bo ja zastanawiam się nad rozszerzeniem kolekcji.

Dziewczyny, a co fajnego jest w pigmentach? Nie chodzi mi może dokładnie o Kobo, ale ogólnie. Jaka jest ich przewaga nad zwykłymi cieniami, bo przyznam szczerze, że nigdy nie próbowałam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:47   #544
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co fajnego jest w pigmentach? Nie chodzi mi może dokładnie o Kobo, ale ogólnie. Jaka jest ich przewaga nad zwykłymi cieniami, bo przyznam szczerze, że nigdy nie próbowałam.
Pigment to praktycznie czysty kolor. No i nie służy tylko do malowania oczu,a le tez mieszać go można ze wszystkim - błyszczykiem, lakierem do paznokci, produktami do włosów, używać zamiast różu, rozświetlacza, wymieszać z balsamem. Nadaje się do nakładania na mokro bardziej niz prasowane czy wypiekane cienie. W połaczeniu z wodą i gliceryną może zastępować eyeliner

Ale najważniejsze jest chyba to niesamowite stężenie koloru.
No i najlepsze ma moim zdaniem MAC. Choć cena wydaje się wysoka, to jednak, po przeliczeniu kosztów zakupu Inglota czy KOBO właśnie, MAC wygrywa, bo i większa pojemność i wyższa jakość, no i więcej możliwości pracy z pigmentem (na przykład te z Inglota brzydko zbrylają sie przy połączeniu z lakierem do paznokci). No i w okresie świątecznym pigmenty z MACa można taniej kupić w gift boxach (mała pojemność, 5 kolorów, często limitowane).
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:50   #545
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jakie masz numery cieni z Inglota? Jakieś ulubione? Bo ja zastanawiam się nad rozszerzeniem kolekcji.
Obecnie moje ulubione to:
-zwykły,biały mat(zatarł mi się numerek)
-jasny beż(zatarł mi się numerek)
-fiolet z Matrixa -nr 996(on jest chyba ze starej wersji)
-perła nr 612-miedziano-brązowy-nie ma perłowego połysku,raczej satynowy,bardzo go lubię,to jeden z nielicznych cieni,w których zobaczyłam dno
-zielonkawy-Matrix nr 827
-turkusowy-Matrix nr 827(mocny kolorek,stosuję go głównie jako eyeliner)
-metaliczny granat(zatarty nr,mam go całe wieki,również stosuję go głównie jako eyeliner)

A jaki dokładnie, jest nr tego brzoswiniowego o którym pisałaś gdzieś na forum wczoraj?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co fajnego jest w pigmentach? Nie chodzi mi może dokładnie o Kobo, ale ogólnie. Jaka jest ich przewaga nad zwykłymi cieniami, bo przyznam szczerze, że nigdy nie próbowałam.

Osobiście nie lubię sypkich cieni.
Mam trochę mineralnych i wkurza mnie aplikacja.Wszystko się sypie,pyli,osypuje na policzki.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:04   #546
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

A ten miedziany 612 to jest bardzo ciemny? Może być stosowany na całe oko? Bo ja właśnie poszukuję zastępcy starego cienia w odcieniu złoto-brązowym, ale takim średnim do nakładania na całą powiekę. W wątku napisałam Ci już, że nr tego cienia to 407 i on jest dość popularny, bo na wątku swatchowym widziałam paletki z nim. A jaki stosujesz pędzelek do nakładania cieni jako kreski/eyelinera? Bo ja kupiłam taki tańszy w Naturze, ale okazało się, że ma strasznie twarde włosie i drapie mnie, ciężko narysować nim kreskę.

To chyba pigmenty to bardziej dla dziewczyn zaawansowanych w robieniu makijaży i takich, które lubią różnorodność. Ja w zasadzie jestem umalowana zawsze w beżo-złoto-brązach i raczej nie kombinuję z makijażem, także u mnie pigment leżałby pewnie nieużywany.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:10   #547
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Osobiście nie lubię sypkich cieni.
Mam trochę mineralnych i wkurza mnie aplikacja.Wszystko się sypie,pyli,osypuje na policzki.
Pigmenty to nie to samo, co sypkie cienie (sypkie cienie to ma w większości Inglot, ale kojarzą się z pigmentami).

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To chyba pigmenty to bardziej dla dziewczyn zaawansowanych w robieniu makijaży i takich, które lubią różnorodność. Ja w zasadzie jestem umalowana zawsze w beżo-złoto-brązach i raczej nie kombinuję z makijażem, także u mnie pigment leżałby pewnie nieużywany.
Niekoniecznie Ja nei przepadam za beżami i nudasami w ogóle, ale pigment Naked pięknie rozświetla powiekę i jest genialny pod łuk brwiowy (no i masz załatwioną bazę, która na bank wykorzystasz, bo z innymi kolorami przy starej pojemności 7,5 g ciężko było)
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 18:18   #548
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Pigment to praktycznie czysty kolor. No i nie służy tylko do malowania oczu,a le tez mieszać go można ze wszystkim - błyszczykiem, lakierem do paznokci, produktami do włosów, używać zamiast różu, rozświetlacza, wymieszać z balsamem. Nadaje się do nakładania na mokro bardziej niz prasowane czy wypiekane cienie. W połaczeniu z wodą i gliceryną może zastępować eyeliner

Ale najważniejsze jest chyba to niesamowite stężenie koloru.
No i najlepsze ma moim zdaniem MAC. Choć cena wydaje się wysoka, to jednak, po przeliczeniu kosztów zakupu Inglota czy KOBO właśnie, MAC wygrywa, bo i większa pojemność i wyższa jakość, no i więcej możliwości pracy z pigmentem (na przykład te z Inglota brzydko zbrylają sie przy połączeniu z lakierem do paznokci). No i w okresie świątecznym pigmenty z MACa można taniej kupić w gift boxach (mała pojemność, 5 kolorów, często limitowane).
Może i się bardziej opłaca ze wzg. na pojemność ale z drugiej strony taki gigantyczny pigment Maca starcza chyba na całe życie, bo pigmenty są bardzo wydajne, a np.ja lubię eksperymentowac i wolałabym żeby Mac robił cienie w miejszych pojemnościach a co za tym idzie w bardziej przystępnych cenach tak aby można było nabyć więcej kolorów... ja obecnie używam pigmentów z Coastal Scents i sobie chwalę, więc tych z Kobo też na pewno spróbuję
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:34   #549
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Może i się bardziej opłaca ze wzg. na pojemność ale z drugiej strony taki gigantyczny pigment Maca starcza chyba na całe życie, bo pigmenty są bardzo wydajne, a np.ja lubię eksperymentowac i wolałabym żeby Mac robił cienie w miejszych pojemnościach a co za tym idzie w bardziej przystępnych cenach tak aby można było nabyć więcej kolorów... ja obecnie używam pigmentów z Coastal Scents i sobie chwalę, więc tych z Kobo też na pewno spróbuję
Zgadzam się z Tobą, ja też kocham kolory, mam kilkanaście pigmentów i nie sądzę żebym któryś z nich mogła kiedykolwiek zużyć, wolałabym dostać mniejszą pojemność za mniejszą cenę, ale MAC ostatnio zmniejszył pojemność, a cena została taka sama .
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:44   #550
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, ja też kocham kolory, mam kilkanaście pigmentów i nie sądzę żebym któryś z nich mogła kiedykolwiek zużyć, wolałabym dostać mniejszą pojemność za mniejszą cenę, ale MAC ostatnio zmniejszył pojemność, a cena została taka sama .
heh no ta... mają renomę więc wiedzą że ludzie i tak kupią... a swoją drogę mogliby sprzedawać jakieś sample tych pigmentów bo na allegro handel odsypkami kwitnie a Mac nic z tego nie ma...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:37   #551
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki Lemko mam tłusta powiekę inlotowa baza na dłuższą metę się nie sprawdza ;/
Też mam naprawdę tłuste powieki, też zainwestowałam w bazę z Inglota (chciałam się przestawić ze stosowania Duraline jako bazy) i potwornie się rozczarowałam. Próbowałam używać tego na różne sposoby i było chyba jeszcze gorzej niż bez bazy. Ostatnio wreszcie wpadłam przypadkiem na stoisko Joko i kupiłam tę wychwalaną przez wizażanki bazę (zawiodłam się na inglocie, więc wolałam kupić coś tańszego niż inwestować np. w Artdeco) i jest super Także jeśli masz dostęp to polecam, jedyne 14 zł Trochę tępa w nakładaniu, ale cienie trzyma rewelacyjnie.
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:12   #552
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja miałam obydwie i poleciłam Artdeco, bo jest lepsza jakościowo: łatwiej się nakłada, nie "grudkuje się", dłużej trzyma cienie na miejscu. Naturalnie można wypróbować obydwie, choć przyznam szczerze, że teraz żałuję, że zrobiłam skok w bok z Joko.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:16
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:38   #553
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Też mam naprawdę tłuste powieki, też zainwestowałam w bazę z Inglota (chciałam się przestawić ze stosowania Duraline jako bazy) i potwornie się rozczarowałam. Próbowałam używać tego na różne sposoby i było chyba jeszcze gorzej niż bez bazy. Ostatnio wreszcie wpadłam przypadkiem na stoisko Joko i kupiłam tę wychwalaną przez wizażanki bazę (zawiodłam się na inglocie, więc wolałam kupić coś tańszego niż inwestować np. w Artdeco) i jest super Także jeśli masz dostęp to polecam, jedyne 14 zł Trochę tępa w nakładaniu, ale cienie trzyma rewelacyjnie.
A ja swoja Joko wywaliłam bo się do niczego nie nadawała, i kupiłam ArtDeco. 32 zł to nie majątek, można zainwestować
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:36   #554
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja miałam obydwie i poleciłam Artdeco, bo jest lepsza jakościowo: łatwiej się nakłada, nie "grudkuje się", dłużej trzyma cienie na miejscu. Naturalnie można wypróbować obydwie, choć przyznam szczerze, że teraz żałuję, że zrobiłam skok w bok z Joko.
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja swoja Joko wywaliłam bo się do niczego nie nadawała, i kupiłam ArtDeco. 32 zł to nie majątek, można zainwestować
Pewnie macie rację, ale po kupieniu bazy z Ingota zwątpiłam, czy to w ogóle dla mnie. Teraz wiem, że dobra baza ratuje życie i następnym razem (choć nie wiem, kiedy to zużyję) na pewno kupię Artdeco, choćby ze względu na wygodę stosowania. Za to na pewno nie będę próbować bazy Kobo
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:04   #555
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dzisiaj w mojej najbliższej Naturze uzupełnili szafę Kobo.
Jest już wszystko.

Pierwsze wrażenie tak średnio pozytywne.
Na pewno na plus są cienie i pigmenty.
Ładne maty,perłowe też fajne.Niektóre lakiery do paznokci miały śliczne kolory.
Szminki jak szminki,błyszczyki są ogromne(!!!),tylko szkoda,że wszystkie z brokatem albo drobinkami(poza jednym przezroczystym).
Paletka wygląda na solidną,jest ciężka i kosztuje tylko 9,99 zł.
Baza również jest tańsza niż pisałyście(16,99)..
Chyba się na nią skuszę,potrzebuję bazy a jej cena to żaden majątek.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:11   #556
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Zaszłam dziś do natury patrzę nowa szafaale piękne cienie,ja najbardziej lubię metaliczne ... fiolety .ciemne kolory czarne piękne...tylko jak dla mnie to trochę drogie :/
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:17   #557
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Marry, to czekam aż kupisz bazę (a kupisz prawda?) .
Ja ja testowałam przy stoisku i mnie jakoś nie bardzo.
Cień się fajnie w nia wtopił - ale przetarłam palcem i po cieniu ,
jeszcze poczekam na inne opinie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:19   #558
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Macie może ten korektor 4kolorowy...? Czy jest dobry?
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:22   #559
ania15029412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

ja mam podkład matt make up 101 Ivory i nie jest wcale ciemny a mam cere bardzo jasna jak otworzylam go w Naturze to tez wydawal mi sie ciemny
ania15029412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 16:26   #560
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
Zaszłam dziś do natury patrzę nowa szafaale piękne cienie,ja najbardziej lubię metaliczne ... fiolety .ciemne kolory czarne piękne...tylko jak dla mnie to trochę drogie :/
Pigmenty są piękne,bardzo dobrze napigmentowane,żywe,soczy ste kolory.
Szczególnie przypadł mi do gustu fioletowy(mat) i połyskliwy wrzosowy.
Testowałam je na dłoni,śliczne.
Tylko dlaczego jest ich tak mało wagowo?
Zauważyłam,że ta firma popadła w skrajność,z jednej strony wielgachne błyszczyki z drugiej tyci-tyci pigmenty.


Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Marry, to czekam aż kupisz bazę (a kupisz prawda?) .
Ja ja testowałam przy stoisku i mnie jakoś nie bardzo.
Cień się fajnie w nia wtopił - ale przetarłam palcem i po cieniu ,
jeszcze poczekam na inne opinie
Pewnie kupię.
Tak jeszcze dumam i dumam,robię listę must-have makijażową.
Tylko ze mnie będzie marna pociecha,bo nie miałam wcześniej żadnej bazy,więc i żadnego porównania.
Stosowałam tylko domowe mixing-medium.


diotorka
Testowałam korektor,jest bardzo twardy,ciężko było mi rozprowadzić go na dłoni.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-10-22 o 16:29
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:27   #561
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Marry, to czekam aż kupisz bazę (a kupisz prawda?) .
Ja ja testowałam przy stoisku i mnie jakoś nie bardzo.
Cień się fajnie w nia wtopił - ale przetarłam palcem i po cieniu ,
jeszcze poczekam na inne opinie
Baze pod cienie to ja wole ta z ArteDeco. Ta testowalam, cienie ladnie sie trzymaly caly dzien ale jakos chyba jednak zostane przy swojej sprawdzonej


Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
Macie może ten korektor 4kolorowy...? Czy jest dobry?
Na pewno bardziej sprawdzi sie na sesje czy przy makijazach slubnych, bo ma dosc ciezka konsystencje. Na co dzien polecam cos lzejszego
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:31   #562
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość


Pewnie kupię.
Tas jeszcze dumam i dumam,robię listę must-have makijażową.
Tylko ze mnie będzie marna pociecha,bo nie miałam wcześniej żadnej bazy,więc i żadnego porównania.
Stosowałam tylko domowe mixing-medium.
a co to za czarodziejska mikstura?

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Baze pod cienie to ja wole ta z ArteDeco. Ta testowalam, cienie ladnie sie trzymaly caly dzien ale jakos chyba jednak zostane przy swojej sprawdzonej


tak mi przeszło przez myśl, ze jak ja brałam do reki to słoiczek był otwarty - może ktoś nie zakręcił i np. kilka h tak stało co wpłynęło na jej jakość - zazdroszczę ze Ci się cienie tak długo trzymają.
Ja już skapitulowałam z moimi ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:38   #563
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a co to za czarodziejska mikstura?

Żadne czary to tylko woda destylowana i gliceryna,
tutaj więcej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:41   #564
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

U mnie nie ma Kobo
Mam ochote na paletke korektorów, jakiś cień prasowany na próbę i może jakiś podkład zimowy, jakby było coś cięższego w konsystencji.
Gdzie ja mieszkam, ani Catrice, ani Kobo
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:42   #565
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Żadne czary to tylko woda destylowana i gliceryna,
tutaj więcej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012
właśnie wyobraziłam sama siebie nad bulgoczącym kociołkiem warzącą jakieś tam gliceryny i inne takie. Chyba spróbuje.....
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:15   #566
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Co do tego korektora to w naturze właśnie testowałam.od razu wpadł mi w oko.ale nie pamiętam ile kosztuje?pamięta ktoś może? A i faktycznie jest ciężki...ciężko mi się rozprowadzał po ręku..z reszta wkurzyłam się bo ta pani w naturze tak patrzyła mi na ręce zero swobody..
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:28   #567
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
Co do tego korektora to w naturze właśnie testowałam.od razu wpadł mi w oko.ale nie pamiętam ile kosztuje?pamięta ktoś może? A i faktycznie jest ciężki...ciężko mi się rozprowadzał po ręku..z reszta wkurzyłam się bo ta pani w naturze tak patrzyła mi na ręce zero swobody..
19.99 zł.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:53   #568
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja mam korektor i jest niezły wg mnie Wystarczy potrzymać na nim przez chwilkę palec i robi się kremowy. Potem go można nałożyć. Ja wklepuję, bo rozcieranie przy tej konsystencji się nie sprawdza u mnie. Na razie używam zielonego, białego i fioletu. Jeszcze nie znalazłam idealnego zastosowania dla różowego - próbowałam pod oczy, ale musiałam rozjaśniać białym, więc tak średnio, a mam go najwięcej w paletce, aż z górką ;P
Kupiłam też ostatnio ten żółty podkład w kremie. Jak na razie mogę stwierdzić, że z czerwonym od kataru nosem sobie poradził (nawet pory zatuszował ), mimo częstego wycierania w chustkę, aż się zdziwiłam. Pod oczy też używałam i na niedoskonałości i przebarwienia, ale to muszę dłużej potestować, żeby coś konkretniejszego powiedzieć. A i kolor ma jaśniutki (idealnie się wtapia w skórę i nie zostaje żółta plama - a mam cerę w chłodnym odcieniu) - co też było szokiem, bo przeczytałam tu, że jest wręcz musztardowy - a dla mnie CK porcelain (nie pamiętam numeru ;P) mógłby być jaśniejszy, więc to taki kolorystyczny Graal . Oby się sprawdził i mnie nie wypryszczył.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:54   #569
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
właśnie wyobraziłam sama siebie nad bulgoczącym kociołkiem warzącą jakieś tam gliceryny i inne takie. Chyba spróbuje.....
podobny efekt daje płyn do soczewek powiem szczerze, że nawet nieźle się cienie trzymają i bardziej intensywny kolor
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:57   #570
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
podobny efekt daje płyn do soczewek powiem szczerze, że nawet nieźle się cienie trzymają i bardziej intensywny kolor
Ale to jak z tym płynem do soczewek? Jak bazę nakładać i po wyschnięciu powieki na to cień? Czy zmieszać z cieniem? Aż jestem ciekawa, bo płynu do soczewek u mnie pod dostatkiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.