Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 12:20   #4021
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kupiłam kiedyś na all taką "mini sukienke" to mi do bioder sięga.. i robi za taką dłuższą bluzeczkę. Oni zawsze to tak ponaciągają żeby na zdjęciu w jednej pozie dobrze wyglądało.. Ja bym się jeszcze zastanowiła nad nią.
Dlatego ja przeważnie nie zwracam uwagi na zdjecia a na to czy aukcja ma kompletny opis- ta akurat ma.
I mierzę sie miarką krawiecka porównując wymiary- te kiecki mają nadwyżki w moim przypadku 3-5 cm.
Plus to co sie naciagnie oczywiscie.
Wiec nie ma strachu chyba.
Zresztą jak mówię z gołą pupą chodzić nie bedę tylko albo w leggi albo rajtki 60 den minimum

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie wyszło
Ehh jak widze takie jasne włoski to i samej mi sie zachciewa takich jasnych

Bunny mi sie ta sukienka podoba - ale nie jako sukienka a tunika
Co do tego stereotypu to wg mnie on nie bierze sie z nikąd (oczywiscie nie pije tutaj do ciebie ), znam sporo dziewczyn które są typowymi pustakami w białych kozaczkach, tipsach, kusych sukienkach i mysla ze wyrwa tak super ciacho Chodza tak po imprezach i wyrywaja, ale nie na dłuzej niz pare godzin. Także moze i to jest stereotyp ale czesto sie sprawdza.
Nie mam nic do normalnych dziewczyn które sie ubieraja w ten sposób bo to ich wybór i one sie maja w tym dobrze czuc Wiec jak ci sie podoba ta kiecka to bierz, ale nie czarna bo faktycznie zleje sie to wszystko

Mi sie takie rzeczy podobaja ale na pewno ubrałabym do nich legginsy, bo bardzo lubie. Samej do rajstop bym nie ubrała bo zle bym sie czuła, wcale nie sexy a wrecz przeciwnie - smiesznie. Ja po prostu uwazam ze to ze wyglada sie sexy nie zalezy w 100 % od ubioru. Bo mozna byc bardziej sexy w dresie niz w krótkiej kiecce
Ale jak już mówiłam - kazdy musi sie czuc dobrze w tym co nosi

Ale jak czasem widze laski tak poubierane i widze ich zachowanie to naprawde nie wiem czy mam najpierw parsknac smiechem, czy sie poplakac czy co? Miło wiedzieć że istnieja wyjatki takie jak ty Bunny od tego badz co badz czesto prawdziwego stereotypu

A z tym psiakiem aż sie wzruszyłam, kochana jestes ze mimo tych plam nie zamykałaś pokoi

O losie. W koncu sie na wizaz dostałam
A co dziś wizaż też szwankuje? Ja nie odczuwam.

Jest jeszcze sposób by odróżnić pustaka od kogoś normalnego.
Wygląd też ma detale- po ciuchach widac czy to lans czy w stylu barbi jest jeszcze jakiś gust. Obciachowe dodatki, feeria barw, nieumiejetność chodzenia na szpilce i obcas 10cm...
Można dac wiele przykładów.
makijaż pandy... odrost na pół glowy na białych wlosach... brak połowy tipsów albo łopaty takie ze śnieg można przerzucać...
Miniówka i laska która siada w rozkroku
Także można być stylową barbi albo pseudoblondynką
Zresztą do mnie to przylgnęlo od dawna- każdy z rodziny czy znajomych choc raz w życiu okreslił mnie jako laleczkę. Niezależnie i nie zlośliwie.
Np. mama ostatnio jak przyjechalam do niej na obiad w dzinsach mówi:- kiedys to bardziej o siebie dbalaś i jakoś wyglądalaś, taki styl dolly (laleczka!) a teraz to.... bla, bla...
Tylko dlatego że nie miałam mini i kozaków do połowy uda
I znajomi to samo- jak nie jestem w kiecce to zaraz że chora, ma depresję... ja z tym nie walcze już.
Poza tym kiedys bawiło mnie udowadnianie zakutym ludzkim łbom że z takim wyglądem można mieć mnóstwo w glowie i poukladane.
A zaczęłam w liceum od mojej polonistki... jak widać otarlam sie o studia polonistyczne dzienne, zdałam maturę najlepiej w klasie wiec wyglad nie ma nic do rzeczy.
A jeśli ktos próbuje sie śmiać z takiego wyglądu nie znając mnie, to mi żal takiej osoby bo niestety ale zazdrość niszczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:21   #4022
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mi sie spodobalo to http://moda.allegro.pl/276-01-sexy-o...422807797.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:25   #4023
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja ogólnie rzadko kupuje przez internet.
Yatamanka Ty chcialas clipy kiedys zobacz sobie watek o przedłuzaniu, Dziewczyna kupila clipy Chyba w koncu te zamowie, jak jakies zamowie.
Gęste, lejące, świetne włosy.



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dobre
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:31   #4024
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego ja przeważnie nie zwracam uwagi na zdjecia a na to czy aukcja ma kompletny opis- ta akurat ma.
I mierzę sie miarką krawiecka porównując wymiary- te kiecki mają nadwyżki w moim przypadku 3-5 cm.
Plus to co sie naciagnie oczywiscie.
Wiec nie ma strachu chyba.
Zresztą jak mówię z gołą pupą chodzić nie bedę tylko albo w leggi albo rajtki 60 den minimum


A co dziś wizaż też szwankuje? Ja nie odczuwam.

Jest jeszcze sposób by odróżnić pustaka od kogoś normalnego.
Wygląd też ma detale- po ciuchach widac czy to lans czy w stylu barbi jest jeszcze jakiś gust. Obciachowe dodatki, feeria barw, nieumiejetność chodzenia na szpilce i obcas 10cm...
Można dac wiele przykładów.
makijaż pandy... odrost na pół glowy na białych wlosach... brak połowy tipsów albo łopaty takie ze śnieg można przerzucać...
Miniówka i laska która siada w rozkroku
Także można być stylową barbi albo pseudoblondynką
Zresztą do mnie to przylgnęlo od dawna- każdy z rodziny czy znajomych choc raz w życiu okreslił mnie jako laleczkę. Niezależnie i nie zlośliwie.
Np. mama ostatnio jak przyjechalam do niej na obiad w dzinsach mówi:- kiedys to bardziej o siebie dbalaś i jakoś wyglądalaś, taki styl dolly (laleczka!) a teraz to.... bla, bla...
Tylko dlatego że nie miałam mini i kozaków do połowy uda
I znajomi to samo- jak nie jestem w kiecce to zaraz że chora, ma depresję... ja z tym nie walcze już.
Poza tym kiedys bawiło mnie udowadnianie zakutym ludzkim łbom że z takim wyglądem można mieć mnóstwo w glowie i poukladane.
A zaczęłam w liceum od mojej polonistki... jak widać otarlam sie o studia polonistyczne dzienne, zdałam maturę najlepiej w klasie wiec wyglad nie ma nic do rzeczy.
A jeśli ktos próbuje sie śmiać z takiego wyglądu nie znając mnie, to mi żal takiej osoby bo niestety ale zazdrość niszczy
Pewnie że tak Nie ma co komus na siłe czegos udowadniac bo po co?
Zreszta to widac co kto ma w głowie często na pierwszy rzut oka A pusta laska nie musi byc ani blondynka, ani ubrana w mini
Ale stad sie niestety taki stereotyp bierze że takie laski są.

Ja np lubie wzór panterki, czy zebry. Mam takie bluzy, bluzki, leginsy. Potrafie to dopasowac, tak zeby nie wygladac tandetnie ani pstrokato. Mi sie to podoba ale dla ludzi jak nosi sie takie cos no to = pustak/wieś Na poczatku jak widzialam spojrzenia ludzi to sie przejmowałam. Teraz mam to gdzieś. Tak samo ten intensywny różowy - jedno skojarzenie.

Także niech każdy chodzi tak jak mu sie podoba, liczy sie całokształt osoby a nie tylko ubiór

A wizaż to nie wiem, ale mozliwe ze to mój komputer cos bo ostatnio szwankuje i wszystko mi tragicznie wolno chodzi. A wizaz to szczególnie.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do ubierania jeszcze. Mnie strasznie wkurza jak mi kazdy zwraca uwage "o matko jak ty wygladasz" Ja jeszcze jakis czas temu chodziłam tylko w bluzac, jeansach, adidasach. Włosy zwiazane. Oczy tuszem, puder i to wszystko.

A teraz i sie pomaluje, włosy ułoże, buty albo obcasy, albo jakies balerinki. Ubiór różnie, ale staram sie tak bardziej dopasowane ciuchy ubierac niz kiedys. No i o tych wzorach juz pisałam.
Dla mnie to normalny zwykły, dziewczecy ubiór. Ja lubie takie.
Ale ludzie w szoku że ja odwalona A to z 2-3 lata minely jak chodziłam tak niedbale ubrana

Teraz jak ubiore tunike, leginsy i obcasy to "a co ty sie tak odstrzeliłaś?"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:32   #4025
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego ja przeważnie nie zwracam uwagi na zdjecia a na to czy aukcja ma kompletny opis- ta akurat ma.
I mierzę sie miarką krawiecka porównując wymiary- te kiecki mają nadwyżki w moim przypadku 3-5 cm.
Plus to co sie naciagnie oczywiscie.
Wiec nie ma strachu chyba.
Zresztą jak mówię z gołą pupą chodzić nie bedę tylko albo w leggi albo rajtki 60 den minimum
Tez się mierzyłam Ale nie wzięłam pod uwagę tego, że z tyłu przecież odstaje pupa i automatycznie całość idzie do góry o te kilka cm. No ale zrobisz jak uważasz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie rzadko kupuje przez internet.
Yatamanka Ty chcialas clipy kiedys zobacz sobie watek o przedłuzaniu, Dziewczyna kupila clipy Chyba w koncu te zamowie, jak jakies zamowie.
Gęste, lejące, świetne włosy.
Ja już sama nie wiem co chce Te clipy to takie dziwnie szerokie sa.. ta najdłuższa taśma jest za długa - ja nie mam takiej szerokiej głowy no ale.. popodglądm co tam jak tak kusisz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:32   #4026
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HEJ DZIEWCYNKI!

blondbunny fajnie że pozwoliłaś psince być z wami .Pies odczuwa nasze zachowanie gdy jesteśmy źli lub mili i róznie reaguje jak sama już zauważyłaś.Taki urok z cieczką trzeba się troche pomęczyć.Jest nawet takie przysłowie : daj psu spokój pies ci da dwa ja mam dwa psiaki ale są u mojego taty bo on ma duży ogród i mają gdzie się wybiegać, a na noc zabiera je do domku spać .Moje dzieciaki je uwielbiaja i wzajemnie .Od małego są z jednym związane i jestem pewna że nigdy by nic złego dzieciom nie zrobił. Nawet sąsiedzi nieraz pytali i się dziwili czy nie boimy się zostawiać dzieci sam na sam z pieskiem.Moje dzieciaki robią z nimi wszystko głaskają,dotykają po uszach ,brzuchy łapią za łapki a one nic jeszcze je liża tak są przywiązane.A drugi piesek jest z nami od tamtego roku rasa ,,bigiel'' i tez jest kochany .Także warto miec pieska i dbać o niego.

hopeMagda fajnie włoski wyszły równiutko

czekoladowo a Ty kiedy farbujesz? robisz tą londą?

Kotka czekamy na relacje z farbowania

Agata czy mogłabys mi napisać które kryształki masz? bo patrzyłam na allegro ale wyskoczyły mi trzy rodzaje i zgłupiałam. A włoski Ci się tak ślicznie błyszczą że i ja nabrałam ochoty na te kryształki.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:33   #4027
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

c12 luty 2011 007.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 12:37   #4028
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest jeszcze sposób by odróżnić pustaka od kogoś normalnego.
Wygląd też ma detale- po ciuchach widac czy to lans czy w stylu barbi jest jeszcze jakiś gust. Obciachowe dodatki, feeria barw, nieumiejetność chodzenia na szpilce i obcas 10cm...
Można dac wiele przykładów.
makijaż pandy... odrost na pół glowy na białych wlosach... brak połowy tipsów albo łopaty takie ze śnieg można przerzucać...
Miniówka i laska która siada w rozkroku
Także można być stylową barbi albo pseudoblondynką
Zresztą do mnie to przylgnęlo od dawna- każdy z rodziny czy znajomych choc raz w życiu okreslił mnie jako laleczkę. Niezależnie i nie zlośliwie.
Np. mama ostatnio jak przyjechalam do niej na obiad w dzinsach mówi:- kiedys to bardziej o siebie dbalaś i jakoś wyglądalaś, taki styl dolly (laleczka!) a teraz to.... bla, bla...
Tylko dlatego że nie miałam mini i kozaków do połowy uda
I znajomi to samo- jak nie jestem w kiecce to zaraz że chora, ma depresję... ja z tym nie walcze już.
Poza tym kiedys bawiło mnie udowadnianie zakutym ludzkim łbom że z takim wyglądem można mieć mnóstwo w glowie i poukladane.
A zaczęłam w liceum od mojej polonistki... jak widać otarlam sie o studia polonistyczne dzienne, zdałam maturę najlepiej w klasie wiec wyglad nie ma nic do rzeczy.
A jeśli ktos próbuje sie śmiać z takiego wyglądu nie znając mnie, to mi żal takiej osoby bo niestety ale zazdrość niszczy
ja znam fajną dziewczyne co pracuje w drogerii obok mnie i czasem jak sie ubierze a czasem ok,a fajna mila dziewczyna i wcale nie glupia blondyna ja staram sie zawsze cos sexi założyć np. w niedziele na obiadku u rodzinki miałam leginsy dlugą bialą bluzkę z mialym dekoltem i do tego jasnoróżową bluze (taka milutka nie wiem jak sie ten material nazywa,ale napewno nie bawełna) z kapturem z new yorkera i moja matka i tak mówiła "barbi" "laleczko barbi" najbardziej mnie wkurzyla jak powiedziala córeczce mojej cioci co ma 7 m-c czy nie chce sie mną pobawić
a ja czulam sie dobrze tak ubrana bo nie za wyzywająco ani za zwykle a te kolorki lubie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agatau88 Pokaż wiadomość
ja ogólnie rzadko kupuje przez internet.
yatamanka ty chcialas clipy kiedys zobacz sobie watek o przedłuzaniu, dziewczyna kupila clipy Chyba w koncu te zamowie, jak jakies zamowie.
Gęste, lejące, świetne włosy.



Dobre:d
:d

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.
jaki rozczochraniec a kolor ładny chłodny,super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:38   #4029
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
czekoladowo a Ty kiedy farbujesz? robisz tą londą?
Miałam robic dzisiaj, ale czekam nadal na przelew i nie wiem kiedy sie w koncu cholera doczekam Moze jutro uda mi sie farbke kupić. A robie Londą
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

Załącznik 3714895
Ładnie Praktycznie różnicy tutaj nie widac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:38   #4030
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

Kotka czekamy na relacje z farbowania
dzisiaj wieczorkiem, oczywiście mama jako fryzjer
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:44   #4031
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

Załącznik 3714895
Super, wcześniej było widać różnicę. A teraz nic a nic




Agatko te włosy są rewelacyjne - jestem w szoku ciężkim Teraz to już w ogóle mam mętlik w głowie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 12:46   #4032
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle nie pochwaliłam wam sie z kolejnego wyrównania kolorku c12
Nie patrzcie że jestem nieuczesana, spałam w 2 warkoczach i dalej tak łaże Mam dzis dzień lenia w domu- jedyne zajęcie to sprzątanie bo weekend zjazd to nic nie zrobie.
Ale kolorek ladnie widać.

Załącznik 3714895
super Ci ta farbka wychodzi ja gdyby nie ta londa to pewnie też bym jej spróbowała, tylko ta mocna woda mnie przeraża ale miałam ja w planie .Póki co pozostaje narazie przy londzie

Kotka to trzymam kciuki!
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:47
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:46   #4033
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja mam te kryształki:
http://allegro.pl/alfaparf-plynne-kr...427294600.html

blond bunny
super Ci wyszło
Na tym zdjęciu masz najładniejszy kolor ze wszystkich zdjęć które wklejałaś

Yatamanka
no super są, moze te zamowie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:48
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:51   #4034
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne moim zdaniem. na event techno jak znalazł. tylko cena troche poraża jak na jednorazowe wyjście, a przecież do jednego klubu 2x w tym samym nie pójdę
Dlatego wolę np. takie lateksowe spódniczki czy gorsety- zawsze można dać górę/dół inny i juz można kilka razy w to samo miejsce wyjsć

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pewnie że tak Nie ma co komus na siłe czegos udowadniac bo po co?
Zreszta to widac co kto ma w głowie często na pierwszy rzut oka A pusta laska nie musi byc ani blondynka, ani ubrana w mini
Ale stad sie niestety taki stereotyp bierze że takie laski są.

Ja np lubie wzór panterki, czy zebry. Mam takie bluzy, bluzki, leginsy. Potrafie to dopasowac, tak zeby nie wygladac tandetnie ani pstrokato. Mi sie to podoba ale dla ludzi jak nosi sie takie cos no to = pustak/wieś Na poczatku jak widzialam spojrzenia ludzi to sie przejmowałam. Teraz mam to gdzieś. Tak samo ten intensywny różowy - jedno skojarzenie.

Także niech każdy chodzi tak jak mu sie podoba, liczy sie całokształt osoby a nie tylko ubiór

A wizaż to nie wiem, ale mozliwe ze to mój komputer cos bo ostatnio szwankuje i wszystko mi tragicznie wolno chodzi. A wizaz to szczególnie.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do ubierania jeszcze. Mnie strasznie wkurza jak mi kazdy zwraca uwage "o matko jak ty wygladasz" Ja jeszcze jakis czas temu chodziłam tylko w bluzac, jeansach, adidasach. Włosy zwiazane. Oczy tuszem, puder i to wszystko.

A teraz i sie pomaluje, włosy ułoże, buty albo obcasy, albo jakies balerinki. Ubiór różnie, ale staram sie tak bardziej dopasowane ciuchy ubierac niz kiedys. No i o tych wzorach juz pisałam.
Dla mnie to normalny zwykły, dziewczecy ubiór. Ja lubie takie.
Ale ludzie w szoku że ja odwalona A to z 2-3 lata minely jak chodziłam tak niedbale ubrana

Teraz jak ubiore tunike, leginsy i obcasy to "a co ty sie tak odstrzeliłaś?"
Są te stereotypy są... pisałam nawet na ten temat pracę na studiach...
ja nie unikam koloru rozowego ani żadnego innego- kupuję pod wpływem chwili i zawsze ten kolor ktory mnie do danego ciucha przyciagnął.
Dla mnie znów laski w bluzie, skatowskich spodniach z krokiem w kolanach, w tlustym kucyku i bez makijażu są żalosne I bynajmniej im nie zazdroszczę.
Ani to sexowne ani ładne...
Jestem zdania że madra dziewczyna tak dobierze sobie stylizację- ubiór, fryzura, makijaż itp. że ukryje swoje braki a wyeksponuje to co ma najpiękniejsze.
i reszcie nic do tego, ale jak ktos zawistny to... widać od ręki!
ja mam np. najlepsze nogi to jak mam je eksponowac? przecież nie spodniami?!
Zawsze nalezy wziąć to pod uwagę a nie tylko- ooo jaki ma pasek na biodrach- przecież to nie spódnica!
I szczerze to nikt nigdy mi nie powiedzial że sie odstrzeliłam... widocznie moi znajomi wiedzą że dla mnie to normalny codzienny ubiór i dbam o siebie zawsze a nie tylko na wyjścia- bo to jest wlaśnie śmieszne.
Jak ktoś chodzi na co dzien jak kopciuch a potem wesele czy inne wyjście i juz okupuje kosmetyczkę, fryzjera, solarium itp. bo ten wieczor sie zbliża! Średniowiecze dla mnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWCYNKI!

blondbunny fajnie że pozwoliłaś psince być z wami .Pies odczuwa nasze zachowanie gdy jesteśmy źli lub mili i róznie reaguje jak sama już zauważyłaś.Taki urok z cieczką trzeba się troche pomęczyć.Jest nawet takie przysłowie : daj psu spokój pies ci da dwa ja mam dwa psiaki ale są u mojego taty bo on ma duży ogród i mają gdzie się wybiegać, a na noc zabiera je do domku spać .Moje dzieciaki je uwielbiaja i wzajemnie .Od małego są z jednym związane i jestem pewna że nigdy by nic złego dzieciom nie zrobił. Nawet sąsiedzi nieraz pytali i się dziwili czy nie boimy się zostawiać dzieci sam na sam z pieskiem.Moje dzieciaki robią z nimi wszystko głaskają,dotykają po uszach ,brzuchy łapią za łapki a one nic jeszcze je liża tak są przywiązane.A drugi piesek jest z nami od tamtego roku rasa ,,bigiel'' i tez jest kochany .Także warto miec pieska i dbać o niego.

hopeMagda fajnie włoski wyszły równiutko

czekoladowo a Ty kiedy farbujesz? robisz tą londą?

Kotka czekamy na relacje z farbowania

Agata czy mogłabys mi napisać które kryształki masz? bo patrzyłam na allegro ale wyskoczyły mi trzy rodzaje i zgłupiałam. A włoski Ci się tak ślicznie błyszczą że i ja nabrałam ochoty na te kryształki.
Nie znałam tego przyslowia, bardzo mądre swoja droga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:51   #4035
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam te kryształki:
http://allegro.pl/alfaparf-plynne-kr...427294600.html

blond bunny
super Ci wyszło
Na tym zdjęciu masz najładniejszy kolor ze wszystkich zdjęć które wklejałaś

Yatamanka
no super są, moze te zamowie
Ja się trochę boję, że u mnie będzie widać, że nie moje, nie dość że krótkie bardzo to na maksa pocieniowane .. No i kolor dobrać ze zdjęcia..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:53   #4036
etc0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam Drogie Wizażanki, z góry przepraszam za lekkiego offtopa, ale długo zastanawiałam się gdzie mogę zdobyć tę (ważną) dla mnie informację. Problem jest taki: jakiś czas temu oglądałam zdjęcia tż z wakacji; jest ciemnym blondynem, na tych zdjęciach miał b rozjaśnione słońcem włosy i wyglądał nieziemsko , od tej pory nieustająco chodzi mi po głowie myśl jakby mu "pomóc" w rozjaśnianiu włosów; dodam, że jest to dość ortodoksyjny typ w kwestii pielęgnacji urodowej mężczyzn i w związku z tym - czy jest jakiś specyfik w formie szamponu, bądź dolewki do szamponu, który dałby efekt rozjaśnienia na naturalnych włosach - na nic innego go nie namówię. znam szampon silver, ale Pani fryzjerka powiedziała mi, że to działa tylko na farbowane włosy . Nigdy (jeszcze) nie farbowałam się na blond, więc nie mam w tym zakresie doświadczenia, stąd moja wielka do Was prośba o poradę - czy taki specyfik w ogóle istnieje? z góry serdecznie dziękuję za wszystkie rady. wiem, że ten post może zabrzmiał nieco nieetycznie, ale jemu jest naprawdę 2 X lepiej w jaśniejszych włosach
etc0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:56   #4037
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatamanka ale dobrałabys kolor a pewno

blond bunny a wg mnie ładne nogi w fajnych spodniach wygladaja super, bo i uda widac i łydki, a jak są obcisłe rurki to w ogóle super

etc0 mozesz probować jakies płukanki, jest taki watek jak naturalnie rozjasnić wlosy-koniecznie go zobacz

asia nasz wyzeł tak samo, Siostra go strasznie tarmosi i w ogole cuda z nim wyczynia a on nic.
Ale jamniczka już nie da sie za uszy ciągnąc-tylko jej coś nie pasuje i warczy, podnosi fafla.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:59
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:58   #4038
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bardzo fajne moim zdaniem. na event techno jak znalazł. tylko cena troche poraża jak na jednorazowe wyjście, a przecież do jednego klubu 2x w tym samym nie pójdę
Dlatego wolę np. takie lateksowe spódniczki czy gorsety- zawsze można dać górę/dół inny i juz można kilka razy w to samo miejsce wyjsć


Są te stereotypy są... pisałam nawet na ten temat pracę na studiach...
ja nie unikam koloru rozowego ani żadnego innego- kupuję pod wpływem chwili i zawsze ten kolor ktory mnie do danego ciucha przyciagnął.
Dla mnie znów laski w bluzie, skatowskich spodniach z krokiem w kolanach, w tlustym kucyku i bez makijażu są żalosne I bynajmniej im nie zazdroszczę.
Ani to sexowne ani ładne...
Jestem zdania że madra dziewczyna tak dobierze sobie stylizację- ubiór, fryzura, makijaż itp. że ukryje swoje braki a wyeksponuje to co ma najpiękniejsze.
i reszcie nic do tego, ale jak ktos zawistny to... widać od ręki!
ja mam np. najlepsze nogi to jak mam je eksponowac? przecież nie spodniami?!
Zawsze nalezy wziąć to pod uwagę a nie tylko- ooo jaki ma pasek na biodrach- przecież to nie spódnica!
I szczerze to nikt nigdy mi nie powiedzial że sie odstrzeliłam... widocznie moi znajomi wiedzą że dla mnie to normalny codzienny ubiór i dbam o siebie zawsze a nie tylko na wyjścia- bo to jest wlaśnie śmieszne.
Jak ktoś chodzi na co dzien jak kopciuch a potem wesele czy inne wyjście i juz okupuje kosmetyczkę, fryzjera, solarium itp. bo ten wieczor sie zbliża! Średniowiecze dla mnie


Nie znałam tego przyslowia, bardzo mądre swoja droga
Nie no ja nie chodze jak kopciuch Normalnie chodze ubrana, czasem obcasy, czasem płaskie buciki. Czasem jeansy, czasem leginsy, czasem wiekszy dekolt, czasem mniejszy. Ale nadal slysze takie teksty, i to najczesciej od osób które mnie wczesniej nie znały. I coraz czesciej zaczynam myslec ze to zwykla zazdrosc
No bo nie rozumiem takich tekstów kompletnie. Jakbym chodziła jak wiesniak i nagle wskoczyła w kiecke no ok. Ale przeciez tak nie chodze. Dbam o siebie cały czas
Ale jak mam np kumpli których widze raz na 2-3 miesiace to miłe jak mówią że wygladam coraz lepiej
Są po prostu znajomi i "znajomi". I tylko ci "znajomi" tak reagują jak wygladam lepiej niz zazwyczaj bo chyba kazda z nas ma czasem takie lepsze dni. Od tych normalnych nie slysze takich głupich tekstów. Jedynie jak ogladamy jakies zdjecia i porównuja to tylko mówią ze sie zmieniłam i bardzo dobrze bo bardzo na plus No ale ja młodziutk ajestem wiec to normalne ze gust mi sie zmienia.
A w grupie np jak zaczelam przechodzic na blond to wielki wrzask tych "najbliszych koleżanek" - weź daj spokój, jak ty bedziesz wyglądać. A jakos nawet mimo niieidealnego koloru ci którzy mowia obiektywnie mówią ze o wiele lepiej jest teraz niz w ciemnych

Ja jakbym miała ładne nogi to bym pokazywała na pewno No ale srednio mam Najlepszy to mam tyłek, brzuch i szyje

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-03 o 13:03
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:00   #4039
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja znam fajną dziewczyne co pracuje w drogerii obok mnie i czasem jak sie ubierze a czasem ok,a fajna mila dziewczyna i wcale nie glupia blondyna ja staram sie zawsze cos sexi założyć np. w niedziele na obiadku u rodzinki miałam leginsy dlugą bialą bluzkę z mialym dekoltem i do tego jasnoróżową bluze (taka milutka nie wiem jak sie ten material nazywa,ale napewno nie bawełna) z kapturem z new yorkera i moja matka i tak mówiła "barbi" "laleczko barbi" najbardziej mnie wkurzyla jak powiedziala córeczce mojej cioci co ma 7 m-c czy nie chce sie mną pobawić
a ja czulam sie dobrze tak ubrana bo nie za wyzywająco ani za zwykle a te kolorki lubie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



:d

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



jaki rozczochraniec a kolor ładny chłodny,super
Ludzie to czasem bezmyślnie walną nie w piz* ni w oko
grunt to sie nie przejmowac. ja wtedy robie swoja slynną minę nr tysiąc czyli oczy w niebo i pożal sie Boże i jest git ktoś kto mi chciał wbić szpilę czuje się jak totalny debil
Poza tym brutal z ciebie
przecież pisałam że sie nie czesalam i mam niekontrolowany nieład no co? Jestem modna

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Super, wcześniej było widać różnicę. A teraz nic a nic




Agatko te włosy są rewelacyjne - jestem w szoku ciężkim Teraz to już w ogóle mam mętlik w głowie
dziękuje!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miałam robic dzisiaj, ale czekam nadal na przelew i nie wiem kiedy sie w koncu cholera doczekam Moze jutro uda mi sie farbke kupić. A robie Londą


Ładnie Praktycznie różnicy tutaj nie widac
Bo różnicy już niet

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
super Ci ta farbka wychodzi ja gdyby nie ta londa to pewnie też bym jej spróbowała, tylko ta mocna woda mnie przeraża ale miałam ja w planie .Póki co pozostaje narazie przy londzie

Kotka to trzymam kciuki!
ja do grzechu nie namawiam dziekuję!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam te kryształki:
http://allegro.pl/alfaparf-plynne-kr...427294600.html

blond bunny
super Ci wyszło
Na tym zdjęciu masz najładniejszy kolor ze wszystkich zdjęć które wklejałaś

Yatamanka
no super są, moze te zamowie
dziękuję kochana! wystarczy tylko przeczekać jak widać, farbowałam nią juz 4x i pigmenty osadziły się w dobrej ilości i teraz bajka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 13:03   #4040
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez etc0 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki, z góry przepraszam za lekkiego offtopa, ale długo zastanawiałam się gdzie mogę zdobyć tę (ważną) dla mnie informację. Problem jest taki: jakiś czas temu oglądałam zdjęcia tż z wakacji; jest ciemnym blondynem, na tych zdjęciach miał b rozjaśnione słońcem włosy i wyglądał nieziemsko , od tej pory nieustająco chodzi mi po głowie myśl jakby mu "pomóc" w rozjaśnianiu włosów; dodam, że jest to dość ortodoksyjny typ w kwestii pielęgnacji urodowej mężczyzn i w związku z tym - czy jest jakiś specyfik w formie szamponu, bądź dolewki do szamponu, który dałby efekt rozjaśnienia na naturalnych włosach - na nic innego go nie namówię. znam szampon silver, ale Pani fryzjerka powiedziała mi, że to działa tylko na farbowane włosy . Nigdy (jeszcze) nie farbowałam się na blond, więc nie mam w tym zakresie doświadczenia, stąd moja wielka do Was prośba o poradę - czy taki specyfik w ogóle istnieje? z góry serdecznie dziękuję za wszystkie rady. wiem, że ten post może zabrzmiał nieco nieetycznie, ale jemu jest naprawdę 2 X lepiej w jaśniejszych włosach
hmm.. płukanki z cytryny... a może spróbuj to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...lex-blond.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:06   #4041
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ale dobrałabys kolor a pewno

blond bunny a wg mnie ładne nogi w fajnych spodniach wygladaja super, bo i uda widac i łydki, a jak są obcisłe rurki to w ogóle super

etc0 mozesz probować jakies płukanki, jest taki watek jak naturalnie rozjasnić wlosy-koniecznie go zobacz

asia nasz wyzeł tak samo, Siostra go strasznie tarmosi i w ogole cuda z nim wyczynia a on nic.
Ale jamniczka już nie da sie za uszy ciągnąc-tylko jej coś nie pasuje i warczy, podnosi fafla.
Dobrze dobrane obcisłe dzinsy jasne że tak! Ale nie non stop noszone
Nic tak nie podkreśla jak rajtki, krótkie spódniczki czy szorty.
Co to znaczy podnosi fafla???

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no ja nie chodze jak kopciuch Normalnie chodze ubrana, czasem obcasy, czasem płaskie buciki. Czasem jeansy, czasem leginsy, czasem wiekszy dekolt, czasem mniejszy. Ale nadal slysze takie teksty, i to najczesciej od osób które mnie wczesniej nie znały. I coraz czesciej zaczynam myslec ze to zwykla zazdrosc
No bo nie rozumiem takich tekstów kompletnie. Jakbym chodziła jak wiesniak i nagle wskoczyła w kiecke no ok. Ale przeciez tak nie chodze. Dbam o siebie cały czas
Ale jak mam np kumpli których widze raz na 2-3 miesiace to miłe jak mówią że wygladam coraz lepiej
Są po prostu znajomi i "znajomi". I tylko ci "znajomi" tak reagują jak wygladam lepiej niz zazwyczaj bo chyba kazda z nas ma czasem takie lepsze dni. Od tych normalnych nie slysze takich głupich tekstów. Jedynie jak ogladamy jakies zdjecia i porównuja to tylko mówią ze sie zmieniłam i bardzo dobrze bo bardzo na plus No ale ja młodziutk ajestem wiec to normalne ze gust mi sie zmienia.
A w grupie np jak zaczelam przechodzic na blond to wielki wrzask tych "najbliszych koleżanek" - weź daj spokój, jak ty bedziesz wyglądać. A jakos nawet mimo niieidealnego koloru ci którzy mowia obiektywnie mówią ze o wiele lepiej jest teraz niz w ciemnych

Ja jakbym miała ładne nogi to bym pokazywała na pewno No ale srednio mam Najlepszy to mam tyłek, brzuch i szyje
Bo to JEST ZAZDROŚC.
Zapewne jak ufo...
Po prostu rozpacz mnie bierze na takich ludzi. Ja bym ich od ręki unicestwiała
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:08   #4042
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny psy mają fafke wokol zebow, no wiesz
Podnosi fafla czyli podnosi to na czym są wasy tak że zęby pokazuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:09   #4043
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ludzie to czasem bezmyślnie walną nie w piz* ni w oko
grunt to sie nie przejmowac. ja wtedy robie swoja slynną minę nr tysiąc czyli oczy w niebo i pożal sie Boże i jest git ktoś kto mi chciał wbić szpilę czuje się jak totalny debil
Poza tym brutal z ciebie
przecież pisałam że sie nie czesalam i mam niekontrolowany nieład no co? Jestem modna
zaraz brutal
oczywiscie że sexy TŻ-cikowi na pewno sie spodoba
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:17   #4044
etc0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka17 Faajne to coś; świetny pomysł; przeleję to do innej butelki i powiem, że zapobiega powstawaniu łupieżu; zobaczymy jak zadziałana niego; jak tylko wyzdrowieję to zaraz to kupię, ale się cieszę dziękuję, nie znalazlabym tego sama
etc0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:18   #4045
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny psy mają fafke wokol zebow, no wiesz
Podnosi fafla czyli podnosi to na czym są wasy tak że zęby pokazuje
a dobre tez nie wiedziałam co to jest ,ale się domyslałam o co chodzi swoją drogą tez kiedyś miałam psa co nie lubiał dzieci ,psów a za kotami to potrafił wleź na drzewo był okropny z nim problem .Ale dla nas właścicieli był milutki i wszystkich tolerował.Niestety to był przybłęda i wiecznie nam uciekał przez okno aż pewnego dnia juz nie wrócił. no ale mieliśmy z nim nieziemskie przeżycia i z jedej strony było nam żal że zginął ,a z drugiej poczuliśmy ulgę ( może to głupio zabrzmi ale on był jak pies morderca) że skończą się problemy z atakami na ludzi i inne zwierzątka.na szczęście później już miałam same fajne pieski i to kundelki


acha dziewczynki zapominam zawsze wam napisać coś o waxie. otóż kupiłam sobie wax maske do zniszczinych i suchych włosków i zauważyłam że za każdym razem gdy go użyję strasznie swędzi mnie głowa i wyskakuja takie bąbelki-krostki w niektórych miejscach na głowie. czy macie może podobne objawy? czemu tak mi się dzieje?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-03 o 13:24
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:30   #4046
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dobrze dobrane obcisłe dzinsy jasne że tak! Ale nie non stop noszone
Nic tak nie podkreśla jak rajtki, krótkie spódniczki czy szorty.
Co to znaczy podnosi fafla???


Bo to JEST ZAZDROŚC.
Zapewne jak ufo...
Po prostu rozpacz mnie bierze na takich ludzi. Ja bym ich od ręki unicestwiała
JA przejełam taktyke - zrób głupią jednoznaczną mine - olej -zapomnij
Nie potrzebuje takich znajomych do szczescia
I dalej robie swoje

Ja często chodze w jeansach bo mi po prostu na uczelnie i zajęcia tak wygodnie. Ale zawsze staram sie zeby były w pupie i w udach dopasowane. W łydkach juz tak nie po troche X'y mam

Tak sie zawsze zastanawiałam jak ja sie moge ubrac zeby podkreslic to co mam najlepsze. Ani ładnych długich nóg nie mam, ani biustu. To stwierdziłam ze wystarczy jak bede ubierała bardziej dopasowane ciuchy bo jestem szczupła i to moge podkreslic chociaz I to tez boli - gadanie ze wyglądam jak kosciotrup, kiedy wcale tak nie jest. No ale boli przecież że komus wiecznie dupa rosnie a ja potrafie normalnie zdrowo sie odzywiac, pocwiczyc nawet dla glupiej przyjemnosci i nie tyje.
Straszni są tacy ludzie bo zamiast zrobic cos ze soba to sie czepiaja wszystkiego.
Dlatego po prostu olewam.


Ehhh ja chce juz farbke na włosy połozyc :Cry: Odrost juz mam coraz wiekszy ale mi az tak nie przeszkadza, ale strasznie mi żółkną i coraz gorzej to wyglada.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:32   #4047
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez etc0 Pokaż wiadomość
Kotka17 Faajne to coś; świetny pomysł; przeleję to do innej butelki i powiem, że zapobiega powstawaniu łupieżu; zobaczymy jak zadziałana niego; jak tylko wyzdrowieję to zaraz to kupię, ale się cieszę dziękuję, nie znalazlabym tego sama
no to ciesze sie że pomoglam to bardzo powoli rozjaśnia wiec na bank sie nie zorientuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:33   #4048
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a dobre tez nie wiedziałam co to jest ,ale się domyslałam o co chodzi swoją drogą tez kiedyś miałam psa co nie lubiał dzieci ,psów a za kotami to potrafił wleź na drzewo był okropny z nim problem .Ale dla nas właścicieli był milutki i wszystkich tolerował.Niestety to był przybłęda i wiecznie nam uciekał przez okno aż pewnego dnia juz nie wrócił. no ale mieliśmy z nim nieziemskie przeżycia i z jedej strony było nam żal że zginął ,a z drugiej poczuliśmy ulgę ( może to głupio zabrzmi ale on był jak pies morderca) że skończą się problemy z atakami na ludzi i inne zwierzątka.na szczęście później już miałam same fajne pieski i to kundelki


acha dziewczynki zapominam zawsze wam napisać coś o waxie. otóż kupiłam sobie wax maske do zniszczinych i suchych włosków i zauważyłam że za każdym razem gdy go użyję strasznie swędzi mnie głowa i wyskakuja takie bąbelki-krostki w niektórych miejscach na głowie. czy macie może podobne objawy? czemu tak mi się dzieje?
Ale kupiłaś Waxa czy Biovaxa? Wax jest w takim białym opakowaniu, czarne napisy. On moze bardzo czesto uczulać bo ma skład własciwie nieciekawy... Mi akurat słuzyl ale duzo osob narzeka na niego.
Jak Biovaxa kupiłaś - to moze jestes uczulona na jakis jego składnik po prostu - wiec nie nakładaj na skóre głowy a od połowy włosów np, moze lepiej bedzie. Ja nic takiego nie mam po nim.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:36   #4049
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja w biegu znow masakra jakas dzisiaj ten dzien moj ale juz zwalniam tempo

no a co do strojow moje kochane to abyscie w moim wieku nie daly z siebie zrobic cioci ja mam 30 ale wogole sie tak nie czuje zreszta jak ma sie czuc trzydziestka lubie mini sukienki dekoldy ciuchy obscisle mam co pokazac to pokazuje i juz zreszta moje zachowanie nie wskazuje na dany wiek dlatego ciagle daja mi mniej niz w rzeczywistosci(no dobra juz sie nie chwale)



a odrost robie za tydzien terminy zajete ma moja fryz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:44   #4050
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny znacie jakieś fajne filmy erotyczne na walentynkową noc??? bo w tamtym roku oglądaliśmy z TŻ-tem film "dzika orchidea" no i byl rewelacyjny i ten Mickey Rourke w tym filmie jest suupperr, bardzo sexi.... a teraz sie niestety już tak nie wygląda
http://www.filmweb.pl/film/Dzika+Orchidea-1989-31193
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.