Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 14:58   #1291
PePe1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
GG do PePe1991
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Cytat:
Napisane przez ewelutka
Siema. Mam 15 lat i bardzo chciałabym mieć kolczyka w pępku Jednak mam kilka problemów z tym związanych mam nadzieję że mi pomożecie
1. Moja mama -nie zgadza się abym zrobiła sobie kolczyka. Jeżeli znacie jakieś argumenty ktore by ją przekonały to proszę powiedzcie
2. Mam bardzo wrażliwą skórę- gdy np. posmaruuje sie jakimś zwyklym balsamem,samoopalczem to od razu mam w tym miejscu uczulenie skóra robi sie czerwona itd, dlatego obawiam sie że kolczyk też móglby mnie w jakiś sposob uczulić Czy jest jakiś sposób aby to sprawdzić??
P.S Bardzo chciałabym się dowiedzieć więcej o kolczyku w pępku np, jakie sa tego zagrożenia itd, co można robić a czego nie.
Dzięki z góry za wszystko i proszę o pomoc
Siemka takrze mam 15 latek i tez chce kolczyka w pępku u mnei sytuacja z mama jest podobna,Najpier sie zgadzała teraz znow zmieniła zdanie, ale ja sie tym nie przejmuje powiem mamie ,ze zorbie sobiekolczyka w pepku albo ,ze ide zrobic ona pomysli ze to zart.No a po fakcie jej pokaze i wtedy jzu nic nei powie bo co i tak go nei wyciagne a co do skóry to ja nei wiem..bedzie Dobrze
PePe1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:15   #1292
PePe1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
GG do PePe1991
Dot.: Kolczyk w pępku

hey Teraz to karzda dziewczyna chce meic kolczyk w pepku na brwi czy tez jezyku i roznych innych czesciach ciała. Ja mam 15 lat i mam zamiar przekłuc sobie kolczyk w pępku. moja mama sie zgodziła na to( poniewaz moja babcia ja namowiła) ale tearz znow zmieniła zdanie i znow musze ja namawiac al ejesli powie ze nie i to powiem jej raz krotko: ide zorbic sobei kolczyka(ona uzna to za zart) a po fakcie jej pokaze ale i tak nie wyciagne goczy predzej czy puzniej rodzice zobacza :0 postaw ich przed faktem dokonanym tak najlepiej
PePe1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:44   #1293
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez PePe1991
postaw ich przed faktem dokonanym tak najlepiej
gorzej jak w studio piercingu poprosza cie o dowodzik
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:42   #1294
PePe1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
GG do PePe1991
Dot.: Kolczyk w pępku

Cześć!!! Chciała bym mieć kolczyka w pępku ale przed tym bym chciała sie dowiedziec kilku żeczy które mnie ciekwia . Czy u kosmetyczki mozna przekłuc sobie kolczyka?? Ile to sie tak ok goi?? Czy przekłucie jest bolesne?(nie jestem osoba panikujaca albo co sie boi strasznie,ostatnio sama przekułam sobie w uchu dziurke i chciałm pępek ale dosżłma do wniosku ,ze lepiej bedzie jak zrobi mi to fachowca)Bo dowiedziałm sie ze sa jakieś kramle co przytrzymoja skore i ,ze to boli a moja kolerzanka jak mi opowiadała to nie miała zadnych kramel....Prosze Odpowiedzcie mi
PePe1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:43   #1295
PePe1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
GG do PePe1991
Dot.: Kolczyk w pępku

a pytaja o dowód??bo moja znajoma przekuła sobie i nie pytali o dowood itp..
PePe1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 19:42   #1296
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez PePe1991
Czy u kosmetyczki mozna przekłuc sobie kolczyka?? Ile to sie tak ok goi??
mozna, aczkolwiek najpierw sprawdz czy ta kosmetyczka ma jakies doswiadczenie i czy przypadkiem nie przebija pistoletem (a jezeli tak to uciekaj od niej); goi sie dlugo: od ok 4 tygodni do pol roku (u niektorych nawet dluzej)

Cytat:
Napisane przez PePe1991
Czy przekłucie jest bolesne?
wiele osob pisalo ze ich nie bolalo. mnie bolalo na tyle ze prawie zemdlalam (zakrecilo mi sie w glowie)

Cytat:
Napisane przez PePe1991
Bo dowiedziałm sie ze sa jakieś kramle co przytrzymoja skore i ,ze to boli a moja kolerzanka jak mi opowiadała to nie miała zadnych kramel....Prosze Odpowiedzcie mi
sa tzw kleszcze. przytrzymuja skore zeby przebicie bylo rowniutko. mnie nie bolalo, aczkolwiek podobno lepiej nie brac znieczulenia zeby czuc czy nie za mocno ci nimi sciskaja (bo jak beda scisniete za mocno to zostanie siniak)

Cytat:
Napisane przez PePe1991
a pytaja o dowód??bo moja znajoma przekuła sobie i nie pytali o dowood itp..
moga zapytac, bo teoretycznie jezeli jest sie niepelnoletnim to nalezy przyjsc z rodzicem albo miec zgode
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 21:03   #1297
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja swoich postawiłam przed faktem dokonanym zdjełam plasterek 20minut po przekłuciu i radosnym głosem wykrzyknełam ! Po kilku dniach przyznali, że taka pierdułka to fajna rzecz. Nawet dostałam od nich kilka kolczyków, pod pretekstem, że takie ładne były i nie mogli sie powstymać! Także, myślę, że po pewnym czasie zaakceptują przekłuty pepuszek Zreszta stało się to już tak modne jak kolczyk w uchu
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 21:16   #1298
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Kolczyk w pępku

mam kolczyk w pepku od ponad 3 lat. dobrze jest zrobić go zimą, dobrze ze teraz się tym zainteresowałas. Ja robilam ze znieczuleniem wiec praktycznie nic nie bolało(jakieś pryśnięcie czymśtam) kolczyk kosztowal mnie 35 zl (byl sterylny zwroc na to uwage) a przeklucie 50 zl. Pani kosmetyczka polozyla mnie na kozetke spryskala czyms brzuch kazala usiasc tak zeby brzuch nie byl naciagniety (zeby nie przebic otrzewnej) wziela szczypce zeby kolczyk byl prosto przebila igla (jednorazowy wenflon!) przelozyla kolczyk i zabezpieczyla specjalnym plastrem tak jakby z folia z przodu zeby nie zainfekowac rany. Pierwszej nocy zabandazowalam sobie brzuch zeby nie zaczepic kolczyka ale nic sie nie dzialo. Nie bralam kapieli tylko prysznic przez 2 tygodnie. Przemywalam woda utleniona i stosowalam tribiotic dla poslizgu zeby nie zrobily sie zakrzepy-tak przez 3 tygodnie 2 razy dziennie.raz mialam problem bo ni stad ni z owad zaczela mi ranka krwawic tak po 2 tyg. ale stwierdzilam ze pewnie tak ma byc. Jesli ktos bedzie chcial ci przekluwac pepek na stojaco to strzez sie! po ok 8 m-cach wyjelam kolczyk zeby zobaczyc co i jak dziurka jest widoczna ale nie wyglada to strasznie. Wszystko pieknie sie zagoilo nie mam zadnych problemow. Nie zdziw sie jesli kolczyk bedzie matowiał,to normalne. Jakbys miala jakies pytania to pisz na prywatnym. Bede cierpliwa w tlumaczeniu co i jak. Poza tym przy mnie mialy przekluwane pepek 4 moje kolezanki wiec w sumie wiem co i jak
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 21:42   #1299
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez majashih
Jesli ktos bedzie chcial ci przekluwac pepek na stojaco to strzez sie!
why?? ja tak mialam przebijany pepek i nie rozumiem dlaczego mialabym sie strzec
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 16:28   #1300
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

takie pytanko:
czy jezeli naokolo dziurki robi sie strupek to lepiej go delikatnie nawilzac i usuwac czy dac mu spokoj i czekac az odpadnie??
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 16:36   #1301
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez lain
takie pytanko:
czy jezeli naokolo dziurki robi sie strupek to lepiej go delikatnie nawilzac i usuwac czy dac mu spokoj i czekac az odpadnie??
lain poczekaj az sam odpadnie
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 17:40   #1302
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja Miałam Tydzień Kolczyk,kumpela Mi Przebija Niestety Za Dużo Skóry Wzięła I Tak Bolało Przebijanie że Trzeba Było Mi Trzymac Ręce Bo Bym Chyba To Powyrywała Z Siebie...nie Ropiało Mi I Nie Było Zbytnio Problemu Ale Po Tygodniu Nie Wiem Jakim Cudem Poluzował Mi Sie Nio I Gdzies Go Zgupiłam Ale Zaniedługo Poświęce Sie Kilka Minut Bólu Ale Jakie Efekty:d
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 09:06   #1303
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez SANDRAA
Ale Zaniedługo Poświęce Sie Kilka Minut Bólu Ale Jakie Efekty:d
to nie lepiej isc do studia piercingu na pare SEKUND bolu i profesjonalne wykonanie?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 15:52   #1304
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Kolczyk w pępku

No Lepiej Dlatego Teraz Pójde Do Studia Bo Już Nigdy W życiu Nie Dam Sie Namówić żeby Ktoś Mi Robił Kolczyk Bo Ból Straszny A Myślałam że Az Tak źle Być Nie Może...chociaż W Brodzie Kumpel Mi Robił I 0 Bólu Nawet Nie Widziałam Kiedy No Ale Pępek To Pępek I Sie Wybiore Do Studia
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:12   #1305
karolka_hehe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Red face Dot.: Kolczyk w pępku

Hej.Mój kolczyk ma już tydzień.Na początku miałam klopoty bo leciała mi krew,jednak teraz jest juz ok Ładnie sie goi i bardzo się ciesze ze odważyłam sie zrobić dziurkę w pępku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eee.JPG (33,5 KB, 77 załadowań)
karolka_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:52   #1306
Momonia
Raczkowanie
 
Avatar Momonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Question Dot.: Kolczyk w pępku

Lain, widze, ze jestes z Krakowa, wiec pewnie tu przekuwalas sobie pepek. Moglabys zdradzic gdzie to studio sie dokladnie znajduje i ile placilas za ten spray??
Momonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 12:13   #1307
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez Momonia
Lain, widze, ze jestes z Krakowa, wiec pewnie tu przekuwalas sobie pepek. Moglabys zdradzic gdzie to studio sie dokladnie znajduje i ile placilas za ten spray??
to jest strona tego studia http://www.lizardtattoo.pl/ . jest na Szewskiej patrzec od strony rynku po lewej stronie
przebicie bylo za 100 zl
spray za 30 zl (ja kupilam ostatni, ale moze juz sprowadzili nowa partie, bo gosciu ktory tam pracuje sam chcial go dla siebie, bo mial cos przebijac, ale mi ostatecznie odstapil )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 14:55   #1308
Momonia
Raczkowanie
 
Avatar Momonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w pępku

Dzięki wielkie, moze za niedługo skusze sie na wizyte w tym studio, w wiadomych celach
Momonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 17:34   #1309
andzi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: Kolczyk w pępku :)

czesc
ja mam sobie zamiar zrobic kolczyk w pępku do 2 tygodni ale chciałabym sie cos na ten temat dowiedziec....proszę niech mi ktos napisze wszystko od poczatku bo nie mam pojęcia co i jak!
Buziak
andzi007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 18:23   #1310
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez andzi007
czesc
ja mam sobie zamiar zrobic kolczyk w pępku do 2 tygodni ale chciałabym sie cos na ten temat dowiedziec....proszę niech mi ktos napisze wszystko od poczatku bo nie mam pojęcia co i jak!
Buziak
juz chyba wszytsko zostalo napisane. nie rozumiem o czym mozesz nie miec poejcia
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 01:42   #1311
Lady Of Sorrows
Przyczajenie
 
Avatar Lady Of Sorrows
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Clifton, NJ
Wiadomości: 8
GG do Lady Of Sorrows
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja przekluwam pepuszek za tydzien kupilam kolczyk z tytanu niewiem czy to dobry bedzie:/ ; kolezanka mi przebije arodzice nie wiedza nawet sie nie pytam bo sa strasznie staroswieccy
__________________
Lady Of Sorrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 07:10   #1312
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Lady Of Sorrows
kupilam kolczyk z tytanu niewiem czy to dobry bedzie:/ ; kolezanka mi przebije
kolczyk bedzie dobry, tyle ze kolezanka ci go na pewno nie wysterylizuje ja mialabym zastrzezenia tylko do kolezanki
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 09:06   #1313
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Nadal nie rozumiem jak może wogóle do głowy przyjść przebijanie kolczyka samemu albo za pomocą koleżanki Przecież to za duże ryzyko. Może nie dla zdrowia, ale poprostu kolczyk może zostać źle przebity. Dziewczyny zaoszczędźcie trochę kasy i idźcie do salonu. Parę minut i będzie po kłopocie i żadnych komplikacji potem!
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 09:53   #1314
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja przebiłam pepek w wieku 17-18 lat(juz nie pamiętam,to tak daaawno było).Nie pytałam u rodziców,bo przed tym przezyli mój tatuaz(z tym miałam rok wcześniej problemik-byłi niemile zaskoczeni),więc juz o nic nie pytałam-zresztą juz wtedy byłam na swoim nie mieszkałam z nimi.
Nie miałam z nim problemów,szybko mi sie zagoił(po ok.3 tygodniach)pomimo ze było to latem i po kilku dniach pojechałam nad jeziorko i codziennie kilka razy sie kapałam.
Niestety po kilku latach musialam z nigo zrezygnowac-w 4 mies.ciązy pani lekarz katygorycznie powiedziała mi go wyjącna razie mam nad pepkiem małą blizne,ale mam zamiar to zmienic przed latem
DZIEWCZYNY NIE przebijajcie pępków same!!!!Równiez nie radze wizyty u kosmetyczki.TYLKO SALONY TATUAŻY I PIRSINGOWE(co najczesciej miesci sie razem)!!!!
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 11:29   #1315
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Smile Dot.: Kolczyk w pępku

A ja mam troszke inne pytanie dotyczące kolczyka w pępku...
Czy jezeli schudne to moge miec jakies problemy z kolczykiem? Czy np moze zdarzyc sie ze przez schudniecie strace troche skóry na kolczyku a on wypadnie??
Ewentualnie co jeszcze moze byc nastepstwem schudniecia??
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 14:53   #1316
agnieszka0000
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka0000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 24
GG do agnieszka0000
Dot.: Kolczyk w pępku

kolczyk nie ma prawa wypasc, nawet jeśli baaardzo schudniesz, bo jest przykrecony z kazdej strony, a skora nawet jesli jej ubędzie, to nie zniknie,wiec bedzie mial sie na czym trzymac a tak co do schudniecia to zdaje mi sie, ze nie powinno raczej miec wpływu na kolczyk...kosmetyczka przekluwa raczej tyle skory ile potrzeba do kolczyka i chyba bez roznicy jest czy ktos jest akurat chudy czy troche mniej chudy
__________________
Jeśli ktoś kocha kwiat, który jest jedyny na milionach i milionach planet, to mu wystarcza do szczęścia patrzenie na gwiazdy i mówi sobie: "Gdzieś tam jest mój kwiat." Lecz jeśli baranek zje kwiat, to tak jakby wszystkie gwiazdy zgasły...
agnieszka0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 19:07   #1317
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Smile Dot.: Kolczyk w pępku

Ufffff mam nadzieje ze tak bedzie...
Jestem na diecie a kolczyk robie jutro lub w piątek wiec sie obawiałam "komplikacji".
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 17:56   #1318
malutka723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo
Wiadomości: 2
GG do malutka723
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Emka Mam 15 lat zrobiłam sobie kolczyk w pempq 22 stycznia na początku nic z nim sie nie działo bardzo mi sie podobał...=]] ale 30 stycznia jak wstalam rano zobaczyłam ze mój pępek stwardniał...=//nie za bardzo moge poruszać kolczykiem=// i troche boli jak sie schylam...nie wiem dlaczego tak sie stało... moze ktos by mi powiedział jak zrobić zeby było znowu tak jak wczesniej=]](ale napewno nie zamierzam wyjmowac kolczyka za bardzo mi się podoba=]]) Pępek przemywam dwa razy dziennie nigdy nim o nic nie zachaczyłam...i naprawde nie wiem dlaczego tak sie stało prosze pomóżcie... Czy to mi sie zagoi...? Buziaczki papa
malutka723 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 19:10   #1319
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w pępku :)

kurde a mi wszyscy nagadali ze nie oplaca sie tego kolczyka ze bedzie sie tylko papral i w przyszlosci jak bede w ciazy to bede miala big blizne i wogole... :/ lipqa... a ja tak bym go chciala miec
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:17   #1320
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez ladie
kurde a mi wszyscy nagadali ze nie oplaca sie tego kolczyka ze bedzie sie tylko papral i w przyszlosci jak bede w ciazy to bede miala big blizne i wogole... :/ lipqa... a ja tak bym go chciala miec
Z tą blizną to nie do konca, będzie to blizna wielkosci 2mm... Pozatym ja jestem zdania, że warto zrobić sobie kolczyka, chociażby dla własnej satysfakcii... skoro tobie sie to podoba to dlaczego nie spróbować? Żyje się raz, nie spodoba się to wyjmujesz, dziurka się zrasta i jest prawie niewidoczna ... Pozatym w pępku jest o tyle dobrze, że zawsze możesz go zakryć... kolczyk gdzies w twarzy, nie... (idąc do pracy, biura, szkoły czy gdziekolwiek) tak samo jak dziurke po nim...
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.