Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-30, 13:13   #3211
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trubadurka Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że totalnie nie miałam przekonania do tych kosmetyków, nie rozumiałam sensu, aż kiedyś chciałam kupić w Rossmanie podkład, ale żaden nie pasował i pani poradziła mi taki krem. Kosmos, w życiu nie wrócę już do zwykłego podkładu!
Który?

Ktoś posiada krem bb Holika Nikola pore coś tam ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 15:48   #3212
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć, postanowiłam tutaj napisać, bo mam problem z jednym kremem BB:

Dla dziewczyn posiadających Missha Perfect Cover (mam odcień 13): odcień jest dla idealny, ale niestety obojętnie czy nałożę go palcami czy gąbeczką wygląda na nosie i w jego okolicy tragicznie, robią się tam suche placki, jakby skóra się łuszczyła kupiłam go ze strony missha.pl, więc to nie jest podróbka, któraś z Was też ma z nim takie doświadczenia?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 18:16   #3213
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Niestety około 60 roku życia od kremów nie ma oczekiwać niczego spektakularnego. Tu juz raczej trzeba zaprzyjaźnić sie z dobrym gabinetem medycyny estetycznej. Ja w wieku 35 lat niestety widzę juz ze skora domaga sie interwencji profesjonalnych zabiegów. Pielęgnacja na pewnym etapie to juz tylko dodatek

Jeśli chcesz serie do cery dojrzałej to : sulwhasoo Goa i su:m37 time control. su:m jest mocno treściwy, na pewno jest w tej serii krem pod oczy i do twarzy. Nie pamietam czy cos jeszcze.

________________
Moja mama nigdy u kosmetyczki nie była, zabiegi odpadają ale ja bardzo bym chciała mieć taką skórę jak ona,zaczęła się starzeć dopiero po 60tce. Myślę ,że u niej chodzi o to żeby dobrze odżywić skórę, mocno nawilżyć i ujędrnić i już będzie lepiej. Dziękuję evek ,zamówię mamie próbki proponowanych przez Ciebie kosmetyków.
Ja mam 34 lata więc jesteśmy równolatkami właściwie muszę przyznać ,że po ciąży i rocznym permanentnym niewyspaniu skóra poleciała mi ...trochę w dół ale nie poddaje się! Zauważyłam ,że jak jest dobrze dopieszczona i dotleniona,odżywiona i nawilżona od środka to jest lepiej. Niestety jestem drobna i tracę policzki...chyba muszę zacząć poszukać gdzieś jak wzmocnić mięśnie twarzy. Dziękuję za odpowiedź.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 19:16   #3214
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Już jest. Ceny wysokie, tonera nie ma więc jak dla mnie kiepsko, chyba że toner dojdzie do asortymentu

Nie mieszkam w Polsce, Hebe ma sklep online? A jest krem w sloiczku z seri hialuronowej?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:13   #3215
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Cześć, postanowiłam tutaj napisać, bo mam problem z jednym kremem BB:



Dla dziewczyn posiadających Missha Perfect Cover (mam odcień 13): odcień jest dla idealny, ale niestety obojętnie czy nałożę go palcami czy gąbeczką wygląda na nosie i w jego okolicy tragicznie, robią się tam suche placki, jakby skóra się łuszczyła kupiłam go ze strony missha.pl, więc to nie jest podróbka, któraś z Was też ma z nim takie doświadczenia?


Niektóre bb tak maja ze podkreślają suche skorki na twarzy. Zrób peeling twarzy i nawilżaj twarz przed nałożeniem kremu bb. Niestety missha nie należy do kosmetyków najlepszej jakości.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:16   #3216
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny,
swego czasu przeczytałam cały wątek, dzięki Waszym doświadczeniom i poradom nazamawiałam się już różnych bebików z Korei przez ebay, w marcu kliknęłam kolejny u cosmeticmarket, zawsze przychodziły po mniej więcej trzech tygodniach, a teraz minęło 5 i mojej przesyłki brak!

Mam Estimated delivery: Fri. Apr. 1 - Mon. May. 2, czyli teoretycznie jeszcze ma szanse, ale zaczynam się martwić, że nic z tego nie będzie. I co w takiej sytuacji? Pogodzić się z tym, że nie dojdzie? Trochę mi szkoda, a zawsze było tak miło i bezproblemowo
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:23   #3217
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
________________
Moja mama nigdy u kosmetyczki nie była, zabiegi odpadają ale ja bardzo bym chciała mieć taką skórę jak ona,zaczęła się starzeć dopiero po 60tce. Myślę ,że u niej chodzi o to żeby dobrze odżywić skórę, mocno nawilżyć i ujędrnić i już będzie lepiej. Dziękuję evek ,zamówię mamie próbki proponowanych przez Ciebie kosmetyków.

To gratuluje mamie. Spróbuj ja namówić na jakies zabiegi mezoterapii igłowej na przykład. Niestety skora kobiet po menopauzie mocno zaczyna cierpieć. Dobrze dobrany koktajl zaaplikowany w głębsze warstwy skory napewno zdziała wiecej niz krem ktory działa powierzchownie.

Ja tez mam jeszcze 34 ale w listopadzie 35 pęknie. U mnie tez policzki zjechały z tym ze ja mocno schudłam jakis czas temu i straciłam tłuszcz w policzkach. No i czoło juz mi sie nie chce rozprostować :-/ niebawem wybieram sie na konsultacje w sprawie zabiegów ktore mogłyby mi pomoc w odzyskaniu jędrności skory

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
swego czasu przeczytałam cały wątek, dzięki Waszym doświadczeniom i poradom nazamawiałam się już różnych bebików z Korei przez ebay, w marcu kliknęłam kolejny u cosmeticmarket, zawsze przychodziły po mniej więcej trzech tygodniach, a teraz minęło 5 i mojej przesyłki brak!

Mam Estimated delivery: Fri. Apr. 1 - Mon. May. 2, czyli teoretycznie jeszcze ma szanse, ale zaczynam się martwić, że nic z tego nie będzie. I co w takiej sytuacji? Pogodzić się z tym, że nie dojdzie? Trochę mi szkoda, a zawsze było tak miło i bezproblemowo


Jeśli placilas paypalem to masz gwarancje kupującego i mozesz zalozyc spór.

A mnie spotkała dziwna sytuacja- przesyłka z ebay dotarła do polski i odesłali ja z powodu braków w adresie :-/
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 20:45   #3218
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość



Jeśli placilas paypalem to masz gwarancje kupującego i mozesz zalozyc spór.

A mnie spotkała dziwna sytuacja- przesyłka z ebay dotarła do polski i odesłali ja z powodu braków w adresie :-/
Dzięki za poradę płaciłam paypalem. Zastanawiam się - może powinnam jeszcze poczekać? Może jeszcze przyjdzie? Pierwszy raz zamówiłam na nowy adres i teraz świruję, że może dlatego nie dochodzi, ale sprawdzałam milion razy i nie ma błędów w adresie.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:54   #3219
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Niektóre bb tak maja ze podkreślają suche skorki na twarzy. Zrób peeling twarzy i nawilżaj twarz przed nałożeniem kremu bb. Niestety missha nie należy do kosmetyków najlepszej jakości.
Mhm rozumiem, no cóż czuję, że u mnie długo już ten krem nie zostanie, komuś muszę oddać resztę albo wyrzucić :/ bo zauważyłam jeszcze po nim zwiększoną ilość wyprysków (parafina w składzie)



A jakie kremy BB polecałybyście dla tłustej cery (bez parafiny)?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 21:15   #3220
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[QUOTE=malwine55;59743171]Mhm rozumiem, no cóż czuję, że u mnie długo już ten krem nie zostanie, komuś muszę oddać resztę albo wyrzucić :/ bo zauważyłam jeszcze po nim zwiększoną ilość wyprysków (parafina w składzie)



A jakie kremy BB polecałybyście dla tłustej cery (bez parafiny)?
Nie chciałabyś go wymieniać? Jeśli tak, to napisz proszę na pw, co by Cię interesowało
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 21:26   #3221
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Nie mieszkam w Polsce, Hebe ma sklep online? A jest krem w sloiczku z seri hialuronowej?
Napisalam co wiem widziałam w Hebe na półce Z TEGO CO MNIE INTERESOWAŁO. Czyli o resztę nie mnie sie dopytuj, bo reszta i ceny mnie nie interesowały, tak samo jak sklep internetowy...zresztą zaraz internet działa za granicą-możesz sprawdzić co Cię interesuje bezproblemowo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-01, 15:27   #3222
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mój internet chyba nie działa wpisując "hada labo drogeria hebe" mam 0 wyników. Gdyby udało mi sie to sprawdzic bym nie pisala. Tylko zapytałam zupełnie nie rozumiem czemu sie unosisz byc moze ktos inny bedzie wiedział..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 16:13   #3223
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Mój internet chyba nie działa wpisując "hada labo drogeria hebe" mam 0 wyników. Gdyby udało mi sie to sprawdzic bym nie pisala. Tylko zapytałam zupełnie nie rozumiem czemu sie unosisz byc moze ktos inny bedzie wiedział..
Na stronie Dax Cosmetics możesz sprawdzić co jest i w jakich mniej więcej cenach.
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 16:40   #3224
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

http://www.dax.com.pl/pl/catalog/10/hada-labo/
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 18:01   #3225
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Mój internet chyba nie działa wpisując "hada labo drogeria hebe" mam 0 wyników. Gdyby udało mi sie to sprawdzic bym nie pisala. Tylko zapytałam zupełnie nie rozumiem
czemu sie unosisz
Między unoszeniem a wytlumaczeniem jest różnica więc nie myl tego. To ta linie jest w Hebe http://www.hadalabotokyo.com/product/
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 21:40   #3226
Darkcat
Przyczajenie
 
Avatar Darkcat
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
swego czasu przeczytałam cały wątek, dzięki Waszym doświadczeniom i poradom nazamawiałam się już różnych bebików z Korei przez ebay, w marcu kliknęłam kolejny u cosmeticmarket, zawsze przychodziły po mniej więcej trzech tygodniach, a teraz minęło 5 i mojej przesyłki brak!

Mam Estimated delivery: Fri. Apr. 1 - Mon. May. 2, czyli teoretycznie jeszcze ma szanse, ale zaczynam się martwić, że nic z tego nie będzie. I co w takiej sytuacji? Pogodzić się z tym, że nie dojdzie? Trochę mi szkoda, a zawsze było tak miło i bezproblemowo
Zamawiałaś rejestrowaną? Nierejestrowane idą zazwyczaj wolniej, chociaż nie zawsze tak bywa.
Jak zamawiam z Korei to też najczęściej dostaje towar po 2-3 tygodniach, ale kupując z Japonii czy Chin nie raz czekam ponad 5 tygodni, dlatego już się przyzwyczaiłam, żeby nie patrzeć na przybliżony czas dostawy. Możliwe, że przesyłka jest już w Polsce, ale siedzi w werze w Warszawie, co może trwać kilka lub kilkanaście dni.
Na otwarcie sporu przez Paypal masz 180 dni od daty płatności, więc myślę, że możesz jeszcze trochę poczekać.
Darkcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 14:22   #3227
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Darkcat Pokaż wiadomość
Zamawiałaś rejestrowaną? Nierejestrowane idą zazwyczaj wolniej, chociaż nie zawsze tak bywa.
Jak zamawiam z Korei to też najczęściej dostaje towar po 2-3 tygodniach, ale kupując z Japonii czy Chin nie raz czekam ponad 5 tygodni, dlatego już się przyzwyczaiłam, żeby nie patrzeć na przybliżony czas dostawy. Możliwe, że przesyłka jest już w Polsce, ale siedzi w werze w Warszawie, co może trwać kilka lub kilkanaście dni.
Na otwarcie sporu przez Paypal masz 180 dni od daty płatności, więc myślę, że możesz jeszcze trochę poczekać.
Dzięki za odpowiedź!
Niestety zamówiłam nierejestrowaną i pluję sobie w brodę, że poskąpiłam, ale to tylko dlatego, że już z 15 przesyłek zamówiłam i zawsze było szybko i bezproblemowo, ponad 5 tygodni nigdy nie czekałam stąd stresik.

przeliczyłam, 6 tygodni minęło

Powiedz mi jeszcze, czy na pewno 180 dni od daty płatności? Byłam pewna, że 45 dni się na to ma, a to by znaczyło, że wcale nie mam tak dużo czasu

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2016-05-02 o 14:26
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 14:29   #3228
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam, piszę z nadzieją, że ktoś mnie poratuje i pomoże dobrać dobry krem pod oczy-czyli taki po którym zauważę jakąkolwiek różnicę. Nie używałam nic koreańskiego, japońskiego, etc, głównie z tego powodu, że nie potrafię nic wybrać:P. Moją uwagę przykuł krem ze ślimakiem pod oczy, Mizon, dostępny w sklepach pl. Opinie ma dobre, więc pewnie przygarnę, jak nie znajdę nic lepszego...tylko wiem, ze moja skóra pod oczami jest bardzo problematyczna...:P

1. Charakterystyka: Mam bardzo cienką skórę pod oczami, która bardzo prześwituje(pod i nad oczami tak właściwie), od dziecka, od zawsze. Lat 25-pierwsze delikatne zmarszczki pod oczami. Używałam różnych nawilżających kremów, nigdy z żadnego do końca nie byłam zadowolona, chciałabym zainwestować w coś co pomoże. I nie podrażnia...bo niestety sporo kremów pod oczy też po prostu szczypie po nałożeniu:/(np ostatnio kupiony roll on rozświetlający lumen'a:/)Budżet-to tak do 120zł

2. Mam też problem z korektorem pod oczy-też chętnie posłucham, jeśli ktoś coś poleci? Tutaj chciałabym, aby był dosyć wydajny, kryjący, jasny z żółtym pigmentem. (Z tych, z których byłam zadowolona to np dax najjaśniejszy, ale starczał mi na miesiąc, więc wychodził bardzo drogo. Obecnie używam max factora eye luminizer, jest za ciemny i mało kryjący, ale za to super wydajny) Chętnie wymienię na coś, co też nie będzie wpływać negatywnie na stan skóry. budżet-zależy od wydajności

3. Słyszałam o używaniu kremu bb pod oczy. Nadaje się? Na logikę, może to dużo lepsze wyjście niż korektor, jeśli będzie to też odżywiać?(jestem chyba w stanie poświęcić dobre krycie ponad dbanie o stan skóry pod okami ) Tylko bb też jakoś nie umiem wybrać z samych swatchy... Pogubiłam się:P Skin 79 chyba wygląda ok(tzn wygląda u koleżanki zbliżonej kolorystycznie, bo na fotach jest strasznie ciemny, innych nie mam okazji porównać), tylko nie wiem, czy nie jest za różowy. (używam revlonu 150 mieszana/tlusta i ten odcień jest w 100% ok, więc coś zbliżonego potrzeba mi, ani trochę nieróżowego)

Przepraszam za długość eseju, jeśli ktoś przeczyta i spróbuje coś doradzić to będę bardzo wdzięczna
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 15:21   #3229
Darkcat
Przyczajenie
 
Avatar Darkcat
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

@Szoszoszo
Jakiś czas temu wydłużyli. Wczoraj akurat płaciłam przy pomocy paypala i przyszła mi taka informacja w mailu potwierdzającym. Poczytaj sobie tutaj:
https://www.paypal.com/pl/webapps/mp...y-and-security

@mimi0
Na 1 i 2 pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale jeśli chodzi o kremy bb to możesz spokojnie nakładać je pod oczy. Ja bez problemu nakładam pod spód jeszcze serum, krem nawilżający oraz filtr. Jeśli szukasz czegoś jasnego z żółtym podtonem, to polecam zakupić próbki skin79 orange, może ci podpdasuje.

Edytowane przez Darkcat
Czas edycji: 2016-05-02 o 15:46
Darkcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 16:26   #3230
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

@mimi0 Jeśli chodzi o krem pod oczy to na pierwszym miejscu u mnie jest po prostu jakieś serum z wit. C. Ja osobiście polecam LIQ C z 15% wit. c, większe stężenia nie mają sensu.

Pod oczy używam su:m37 flawless regenerating eye cream i jestem bardzo zadowolona, jeśli lubisz bardziej treściwe kremy pod oczy to polecam.

Lubiłam też tego z OHUI cell power, jednak su:m37 bardziej mi odpowiada, właśnie ze względu na treściwą konsystencję .

Pod oczy lubię korektor Clarins Instant Concealer, również jest bardzo treściwy, nawilżający, na pewno nie wysuszy okolicy pod oczami, w konsystencji przypomina mi właśnie wyżej wspomnainy krem z su:m37. Według mnie krycie jest przyzwoite, a cienie pod oczami mam na prawdę spore, jednak nie zakryje ich w 100%. Przemawia za nim również na prawdę dobra wydajność i duża pojemność, bo to aż 15 ml. Polecam przejść się do Douglasa i poprosić o próbkę.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 16:44   #3231
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

chyba rzeczywiście orange jest bb najbardziej żółtym i zbliżonym do podkładu którego używam

czy lubię kremy treściwe pod oczy, to nawet nie wiem, bo naprawdę chyba nic mi jeszcze nie podpasowało do końca...co najwyżej nie szkodziło i nawilżało(np z dermedic i orientany )
su:m37 flawless regenerating eye cream -to chyba dla mnie zbyt wysoka półka(edit: no chyba że próbki, ale nie wiem czy nie są podróbkami, jeśli za próbki wychodzi dużo mniej pieniążków...np:http://www.ebay.pl/itm/LG-SU-M37-Fla...MAAOxyF0pTjtYU
względem kremu za ciężkie pieniążki, próbki wychodzą śmiesznie tanio, ale raczej nie może być to ten sam produkt?)


, o serum z witaminą c idę czytać u wujka googla
korektor pod oczy też podpatrzę w drogerii

dziękuję za podpowiedzi, jak ktoś jeszcze coś chce dorzucić też chętnie poczytam

Edytowane przez mimi0
Czas edycji: 2016-05-02 o 16:55
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 17:47   #3232
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Używam prawie miesiąc słynnego su:m37 secret programming eye, zamawiałam w próbkach na Ebayu (sprzedawcy nie pomnę teraz, któryś z polecanych przez Was). Odpowiada mi jego maślana konsystencja, ale żeby on coś robił specjalnego, to chyba nie Ale mam tak ze wszystkimi kremami pod oczy. Przy moich 34 latach to juz lepiej nie będzie. Mam też wrażenie, że korektor ArDeco wysusza mi skórę pod oczami.

Co do Misshy, to z zestawu Super Aqua Stem Cell jestem zadowolona. Podoba mi się toner w postaci żelu. Znacie może innej o takiej konsystencji?
Nie jestem zadowolona z mleczka do ciała Missha Bordeaux Absolute, bardzo słabo nawilża, pachnie dla mnie bardzo tanio i zbyt słodko. Producent zaleca stosowanie z olejkiem lub masłem z tej serii, ale na pielęgnację warstwowa ciała jestem chyba za leniwa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:00   #3233
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

@ mimi0, probki to ten sam produkt co w pełnowymiarowym wydaniu. Dobrze miec tylko sprawdzonego sprzedawcę. Ja zamawiam akurat z gmarket. Ja akurat flawless nie lubię bo on u mnie nic nie działa a secret programming sobie chwale.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2016-05-02 o 18:01
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:54   #3234
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny czy są jakieś koreańskie,japońskie produkty samoopalające?Może przez upodobanie Azjatek do jasnej skóry nic nie znajdę?Chodzi mi o coś do twarzy,kiedyś miałam delikatne mleczko z Clarins i czegoś takiego szukam co by dawało subtelny efekt opalenizny.
Może jakieś kremy bb które dają efekt skóry muśniętej słońcem?Niestety bronzery odpadają,większość powoduje u mnie wysyp krostek na policzkach.

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-05-03 o 21:12
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 07:02   #3235
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mimi0 Pokaż wiadomość
chyba rzeczywiście orange jest bb najbardziej żółtym i zbliżonym do podkładu którego używam

czy lubię kremy treściwe pod oczy, to nawet nie wiem, bo naprawdę chyba nic mi jeszcze nie podpasowało do końca...co najwyżej nie szkodziło i nawilżało(np z dermedic i orientany )
su:m37 flawless regenerating eye cream -to chyba dla mnie zbyt wysoka półka(edit: no chyba że próbki, ale nie wiem czy nie są podróbkami, jeśli za próbki wychodzi dużo mniej pieniążków...np:http://www.ebay.pl/itm/LG-SU-M37-Fla...MAAOxyF0pTjtYU
względem kremu za ciężkie pieniążki, próbki wychodzą śmiesznie tanio, ale raczej nie może być to ten sam produkt?)


, o serum z witaminą c idę czytać u wujka googla
korektor pod oczy też podpatrzę w drogerii

dziękuję za podpowiedzi, jak ktoś jeszcze coś chce dorzucić też chętnie poczytam
z kremów pod oczy lubiłam The History of Whoo Hwa Hyun Eye Cream , Hera Collagen Eye Up Cream i Adifyline z Naturalissa pod krem z polskich Verona Skin Up pod oczy mi pasuje i nie roluje się pod korektorem. Skin Orange specjalnie żółty nie jest, to znaczy w porównaniu do innych nie ma w sobie tyle beżu i różowości ale na buzi on wychodzi beżowo żółto neutralno, wybitnym żółciakiem nie jest
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 08:12   #3236
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej
Przychodzę po poradę doboru kremu pod oczy. Mam podobny problem jak mimio - skóra cienka, trochę zmarszczek (raczej mimiczne), wiek właściwie ten sam. Właśnie ze względu na te drobne-ale-jednak zmarszczki, chciałabym zacząć używać czegoś prewencyjnie, oczywiście szukam także nawilżenia. Do tej pory przerobiłam flos leki, Ziaje, ostatnio All about eyes rich z Clinique i łagodzący krem pod oczy z Sylveco. Nie wiem tylko, czy treściwsza konsystencja tak jak mówi Hermiona będzie ok, bo chciałabym, żeby krem nadawał się też pod makijaż. Serum z wit C mam (z Avy) i o ile na twarz widzę poprawę, tak pod oczami mam wrażenie, że wysusza mi skórę, jednak odrobinę rozjaśnił cienie. Gdyby krem działał niwelująco na wory to byłoby spełnienie moich marzeń, ale to chyba tylko do poprawy medycyną estetyczną, bo mam genetyczne od zawsze niestety.
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 15:31   #3237
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny pomożecie? Tydzień próbowałam różne bb i tak:
-Dr.G Dual radiance esence- biały trupi kolor, nie współgra z moją twarzą,waży się
-Missha super aqua cell renew snail-za jasny, za siny,efekt -nawilżenie, rozświetlenie ok ale po dwóch godzinach włazi nie tam gdzie trzeba i znika z twarzy
-Liolele dollish różowa veil vita- no sine to to na mej gębie, niby twarz wygląda ok ale efekt szybko się psuje jak u misshy
-SkinFood platinum grape cell kolor 1 i 2.Dwójka to zdecydowanie mój kolor ale zależy od dnia czasem przesusza czasem leży lepiej/gorzej
Co jeszcze wypróbować,żeby miało kolor przybliżony do skinFood 2????
I po tych testach wysypało mnie!Nie wiem po czym..może kupić krem ,,ślimakowy"?Który polecacie żeby nawilżył i uspokoił cerę?Na złość nie mogę znaleźć wzmianek na forum o ,,ślimakach" .Dołączam fotki kolorów bibików. Od lewej Dr.G,Missha,Lioele,skinFo od1 skinFood2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 138.jpg (66,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 137.jpg (90,6 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-05-09 o 15:35
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 15:22   #3238
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Missha, lioele i skinfood to sie nie dziwie ze masz wysyp

A czym zmywasz bebiszony?
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:50   #3239
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję za odpowiedź evek
Czyli używam kiepskie bebki, z KWC czerpałam swoją wiedzę i masz babo placek. Zmywam miceralnym a potem delikatnym żelem z tołpy lub bardziej hardcorowym mydłem prospolisowym ,próbowałam olejku z biochemii ale kiepski był. Używam tylko troszkę bb,bez pudrów baz itp,ostatnio nawet wysypuje mnie po różu mineralnym,będę musiała przestać używać a tak kocham róże! Są jakieś dobre róże koreańskie,używasz takich? I jak byłabyś tak miła ,żeby polecić mi jakiś krem,żel ze śluzem ślimaka,mam nadzieje ,że to ukoi moją skórę. Jeszcze raz dzięki!
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:57   #3240
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

KWC bym sie nie sugerowała w przypadku bb z prostego powodu. Mianowice większość z nas czerpała podstawy wiedzy o bb z kanału azjatycki cukier a ona opierała sie o te tańsze marki. Mało osob dociera do tych droższych marek ze wzgledu na ich wysokie ceny. Dlatego rewelacja sa probki.

Z własnego doświadczenia wiem ze dobrze zmywać jest bb kremy, szczególnie te tańszych marek, jakimś koreańskim olejem albo płynem do demakijażu lub pianka. Europejskie micele nie do konca sobie radzą z bb. Ja po starciu bb micelem z biodermy przecieram twarz tonikiem sidmool z kwasami i zawsze widac na waciku resztki bb, czyli w porach skory jednak trochę zostaje.

Ślimak używam z mizona. Miałam secret key ale on mnie zapychał.

Różu nie używam, tylko bronzer bourjois ale chyba it's skin ma cos w ofercie

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2016-05-10 o 17:58
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.