Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 17:14   #2221
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Rzeczywiście, nie spojrzałam na cenę dużego Wygląda na jakieś wstrzymanie dostawy/produkcji.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:18   #2222
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja też nie mogę ostatnio nigdzie znaleźć swojego różowego bb od Skin 79, mam nadzieję że go nie wycofali .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:16   #2223
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Któraś z was mi swego czasu polecała missha signature complexion coordinating bb cream. Możecie mi powiedzieć, jaka jest różnica między czarnym a białym opakowaniem, słoiczkiem a tubką? Bo dla mnie wszystkie 4 produkty są dokładnie takie same. Przynajmniej patrząc po opisach
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:30   #2224
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę ostatnio nigdzie znaleźć swojego różowego bb od Skin 79, mam nadzieję że go nie wycofali .

SKIN79 HOT PINK Super Plus Beblesh Balm Triple Functions BB Cream 40g na ebay jest dużo, można go kupić za ok. 40 zł z przesyłką.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:34   #2225
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś puder z wysokim filtrem? chodzi mi o coś do dołożenia filtra na makijaż w ciągu dnia. Widziałam,że polecałyście Skin79 diamentowy i go kupiłam, ale chciałabym jeszcze kupić coś wyższego.
Znalazłam takie na ebay, ale nie mogę o nich znaleźć żadnych opinii, może coś wiecie na ich temat, albo polecicie mi inne?
http://www.ebay.pl/itm/IPKN-Perfume-...item2c5e893361
http://www.ebay.pl/itm/Ohui-Sun-Scie...item1e9050409b
http://www.ebay.pl/itm/Tonymoly-Pres...item27d3b28d77
http://www.ebay.pl/itm/The-Face-Shop...item5ad2505493
http://www.ebay.pl/itm/TONY-MOLY-MY-...item4623f0a1e1
z tych firm jedyna, którą znam to tony moly...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

a teraz wygrzebałam jeszcze truskawkowy holika...może on? ma widzę duży filtr...zapewne znacie doradzicie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:49   #2226
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a nic to..cisza widzę, więc kupiłam w końcu trzy
Skin79 w kompakcie - bo taki chwalony niby ale ma troszkę za niski filtr więc...kupiłam ten face it SPF50...ale ,że niewiele o nim znalazłam to... nie wytrzymałam i kupiłam też truskawkowy - zapewne będzie sporo za jasny. No! Już nie mogę się doczekać.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 17:37   #2227
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziś doszły do mnie próbki Skin79 Orange oraz Etude House Precious Mineral BB w dwóch odcieniach. Zobaczymy, czy rzeczywiście te mazidła są takie dobre, jak mówią "Dzisiaj próbki, jutro cały świat! (albo przynajmniej pełnowymiarowe wersje )
__________________
ćwiczę
dbam o włosy
staram się myśleć pozytywnie i kochać siebie

pennbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 18:25   #2228
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a nic to..cisza widzę, więc kupiłam w końcu trzy
Skin79 w kompakcie - bo taki chwalony niby ale ma troszkę za niski filtr więc...kupiłam ten face it SPF50...ale ,że niewiele o nim znalazłam to... nie wytrzymałam i kupiłam też truskawkowy - zapewne będzie sporo za jasny. No! Już nie mogę się doczekać.
Super zakupy! dasz znac jak potestujesz jak sie sprawdzaja? :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 20:55   #2229
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
Dziś doszły do mnie próbki Skin79 Orange oraz Etude House Precious Mineral BB w dwóch odcieniach. Zobaczymy, czy rzeczywiście te mazidła są takie dobre, jak mówią "Dzisiaj próbki, jutro cały świat! (albo przynajmniej pełnowymiarowe wersje )

Etude to najgorszy bb jaki testowałam w życiu, zreszta Orange tez kiepściutki polecam zainteresować sie produktami z su:m, Ohui, Hery, sulwhasoo, re:nk, the history of whoo. O niebo lepsze

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2014-09-14 o 20:59
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 21:44   #2230
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Etude to najgorszy bb jaki testowałam w życiu, zreszta Orange tez kiepściutki polecam zainteresować sie produktami z su:m, Ohui, Hery, sulwhasoo, re:nk, the history of whoo. O niebo lepsze
O widzisz. Mi tez wpadly w oko te produkty ohui...tylko drogie trochę a nie znalazlam opinii o nich. Co polecasz?





Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Super zakupy! dasz znac jak potestujesz jak sie sprawdzaja? :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jasne, że dam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 08:45   #2231
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
O widzisz. Mi tez wpadly w oko te produkty ohui...tylko drogie trochę a nie znalazlam opinii o nich. Co polecasz?

dam

Ciezko cos polecic, bo to zalezy od rodzaju cery, kolorytu itp. Najprosciej wpasc do nas na watek zakupowy, jak bedzie niebawem zamowienie z gmarketu to wez sobie po probce czy dwoch i testuj. Generalnie z tych gornopolkowych opieramy sie wszystkie o probki, nie kupujemy pelnowymiarowych bo jest to nieoplacalne. Jedyny minus ze nie masz opakowania a saszetki, ale przez lata juz sie przyzwyczailam
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 08:55   #2232
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Etude to najgorszy bb jaki testowałam w życiu, zreszta Orange tez kiepściutki polecam zainteresować sie produktami z su:m, Ohui, Hery, sulwhasoo, re:nk, the history of whoo. O niebo lepsze
Etude, skinfood, holika i temu podobne to generalnie tanie byle co, ktore nic nie robi, szkoda pieniedzy i cery. Ja juz nawet nie zerkam w ich strone. Jedynym wyjatkiem jest krem BB HH Luminous Silk, chyba najlepszy, jaki mialam, jesli chodzi o wykonczenie i trwalosc.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:47   #2233
EwciaMarchewcia
Przyczajenie
 
Avatar EwciaMarchewcia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam, a gdzie mogłabym go dostać? Powiedz mi proszę czy nadaje się do cery bardzo suchej i przebarwionej?
EwciaMarchewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 10:59   #2234
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EwciaMarchewcia Pokaż wiadomość
Witam, a gdzie mogłabym go dostać? Powiedz mi proszę czy nadaje się do cery bardzo suchej i przebarwionej?
jeśli pytasz o Holikę to tu np:

http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...item4850ae2363

http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...item51b433ac8e
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:42   #2235
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nawiązując do tematu - które z tych 'lepszych' bb kremów polecacie do tłustej, nie-różowej cery?

I czemu dolar taki drogi
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 16:20   #2236
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ciezko cos polecic, bo to zalezy od rodzaju cery, kolorytu itp. Najprosciej wpasc do nas na watek zakupowy, jak bedzie niebawem zamowienie z gmarketu to wez sobie po probce czy dwoch i testuj. Generalnie z tych gornopolkowych opieramy sie wszystkie o probki, nie kupujemy pelnowymiarowych bo jest to nieoplacalne. Jedyny minus ze nie masz opakowania a saszetki, ale przez lata juz sie przyzwyczailam
kurcze...to ja bym była bardzo chętna! tak coś właśnie czuję,że kupujemy koreańską niską półkę i ona sobie stoi u mnie obok diorów niektóre rzeczy mi bardzo pasują...ale niektóre...no cóż..mały żal bo to tanie. Ale chociaż filtry mają stabilne te holiki i inne misshe??
że tak się jeszcze głupio spytam...podlinkujesz mi wątek zakupowy?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:45   #2237
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Etude to najgorszy bb jaki testowałam w życiu, zreszta Orange tez kiepściutki polecam zainteresować sie produktami z su:m, Ohui, Hery, sulwhasoo, re:nk, the history of whoo. O niebo lepsze
A ja je wybrałam właśnie ze względu na ich dobre opinie, wszyscy w internecie się nimi zachwycają. Więc jak to w koncu jest - są nie najlepszej jakości?

Zresztą, już je wypróbowałam. Etude House rzeczywiście marny, w dodatku wyglądał jakos tak... sztucznie na mojej twarzy. A Skin79 daje radę, chociaż to moje pierwsze azjatyki, więc nie mam porównania.
__________________
ćwiczę
dbam o włosy
staram się myśleć pozytywnie i kochać siebie

pennbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:34   #2238
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
A ja je wybrałam właśnie ze względu na ich dobre opinie, wszyscy w internecie się nimi zachwycają. Więc jak to w koncu jest - są nie najlepszej jakości?

Zresztą, już je wypróbowałam. Etude House rzeczywiście marny, w dodatku wyglądał jakos tak... sztucznie na mojej twarzy. A Skin79 daje radę, chociaż to moje pierwsze azjatyki, więc nie mam porównania.
Ja Hot Pink ze Skin 79 mile wspominam, ale po testowaniu BB górnopółkowych firm, już do niego nie wrócę, bo istnieją po prostu lepsze produkty. Są one mniej znane w necie, stąd tak mało informacji i opinii na ich temat

BB najlepiej nakładać dosłownie kapkę na całą twarz i delikatnie wklepując. Inaczej daje sztuczny efekt, takiej maski właśnie. Z tego co pamiętam EH jest dość matujący, więc trzeba zadbać o nawilżenie skóry.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:10   #2239
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
A ja je wybrałam właśnie ze względu na ich dobre opinie, wszyscy w internecie się nimi zachwycają. Więc jak to w koncu jest - są nie najlepszej jakości?

Zresztą, już je wypróbowałam. Etude House rzeczywiście marny, w dodatku wyglądał jakos tak... sztucznie na mojej twarzy. A Skin79 daje radę, chociaż to moje pierwsze azjatyki, więc nie mam porównania.
ehhh, to różnie może być, ja pielęgnację faktycznie wolę tą z wyższej półki ale wiele niedrogich podkładów czy bb wyglądało u mnie lepiej niż te drogie Skin79 hot pink wyglądał super tylko za ciemny i za różowy. BB od DR G aż tak strasznie drogi nie jest (choć tani też nie bo ok.100zł)t żeby go nazwać wysokopółkowy w porównaniu do np Givenchy czy Guerlain
Filtr koloryzujący z OHUI wyglądał u mnie strasznie i zapychał, krem cc z su:m37 też wyglądał tragicznie i za ciemny(u mojej mamy wygląda dobrze).
Także pielęgnacja droższa a bb testować co się da
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 20:20   #2240
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
A ja je wybrałam właśnie ze względu na ich dobre opinie, wszyscy w internecie się nimi zachwycają. Więc jak to w koncu jest - są nie najlepszej jakości?



Zresztą, już je wypróbowałam. Etude House rzeczywiście marny, w dodatku wyglądał jakos tak... sztucznie na mojej twarzy. A Skin79 daje radę, chociaż to moje pierwsze azjatyki, więc nie mam porównania.

Te tańsze to kwestia 20-40 zł. Pełnowymiarowy produkt z su:m37, thow itp. to juz wydatek od 150zl wzwyż stad pewnie brak opini o nich.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:27   #2241
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ehhh, to różnie może być, ja pielęgnację faktycznie wolę tą z wyższej półki ale wiele niedrogich podkładów czy bb wyglądało u mnie lepiej niż te drogie Skin79 hot pink wyglądał super tylko za ciemny i za różowy. BB od DR G aż tak strasznie drogi nie jest (choć tani też nie bo ok.100zł)t żeby go nazwać wysokopółkowy w porównaniu do np Givenchy czy Guerlain
Filtr koloryzujący z OHUI wyglądał u mnie strasznie i zapychał, krem cc z su:m37 też wyglądał tragicznie i za ciemny(u mojej mamy wygląda dobrze).
Także pielęgnacja droższa a bb testować co się da
A jakie konkretne kosmetyki z pielęgnacji i kolorówki polecasz?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:40   #2242
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A jakie konkretne kosmetyki z pielęgnacji i kolorówki polecasz?
Za mało przetestowałam żeby tak polecać -na tym wątku wiele dziewczyn ma o wiele większe "doświadczenie" Zależy też jaką masz skórę i czego wymagasz od kosmetyku(czy coś na zmarchy,na przebarwienia itp). Ja lubię popularne już na wątku chociażby Laneige white plus renew original essence-można buteleczki po 10ml zamówić. Esencja właściwie woda Soybean Innisfree-fajna dla tłustej podatnej na wypryski skóry, OHUI black serum-lepkie, wodnisto gelowe ale genialnie regeneruje,nawilża,wyprys ki też po nim znikają bardzo szybko. Oczywiście Sulwhasoo Fajny był też aqua cream gel z Ciracle na wypryski i przebarwienia. Mam jak na razie doświadczenie jedynie z popularnymi produktami z ebaya I używam też polskich,aptecznych kosmetyków, mały misz masz.
Z kolorówki nic konkretnie nie polecę bo właściwie wszystko jest za ciemne-nawet koreańskie cc kremy więc jestem bardzo mocno ograniczona i wiele rzeczy nawet nie testuję jak polecany praktycznie wszędzie Dr G Przypadło mi do gustu kiedyś parę bb ale albo są już niedostępne, albo i tak były za ciemne
Ciekawa jestem za to koreańskich cieni i kredek-czy są trwałe i czy nie za bardzo blink blink
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:21   #2243
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Za mało przetestowałam żeby tak polecać -na tym wątku wiele dziewczyn ma o wiele większe "doświadczenie" Zależy też jaką masz skórę i czego wymagasz od kosmetyku(czy coś na zmarchy,na przebarwienia itp). Ja lubię popularne już na wątku chociażby Laneige white plus renew original essence-można buteleczki po 10ml zamówić. Esencja właściwie woda Soybean Innisfree-fajna dla tłustej podatnej na wypryski skóry, OHUI black serum-lepkie, wodnisto gelowe ale genialnie regeneruje,nawilża,wyprys ki też po nim znikają bardzo szybko. Oczywiście Sulwhasoo Fajny był też aqua cream gel z Ciracle na wypryski i przebarwienia. Mam jak na razie doświadczenie jedynie z popularnymi produktami z ebaya I używam też polskich,aptecznych kosmetyków, mały misz masz.
Z kolorówki nic konkretnie nie polecę bo właściwie wszystko jest za ciemne-nawet koreańskie cc kremy więc jestem bardzo mocno ograniczona i wiele rzeczy nawet nie testuję jak polecany praktycznie wszędzie Dr G Przypadło mi do gustu kiedyś parę bb ale albo są już niedostępne, albo i tak były za ciemne
Ciekawa jestem za to koreańskich cieni i kredek-czy są trwałe i czy nie za bardzo blink blink
To już sporo, dziękuję

Zapytałam, bo po twoich wypowiedziach wydaje mi się, że mamy podobne upodobania kosmetyczne. I też się czaiłam na dr G, ale po obejrzeniu swatchy

Jakbyś jeszcze kiedyś miała ochotę podzielić się hitami/kitami, to zapraszam A polecaną pielęgnację sukcesywnie potestuję
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 21:00   #2244
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Co jest nie tak z Doktorkiem? Jak na razie to najlepszy BB jaki stosowałam . Ale fakt, dla niektórych może być ciut za ciemny, chociaż mam wrażenie, że dopasowuje się do karnacji.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 23:01   #2245
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z Doktorkiem? Jak na razie to najlepszy BB jaki stosowałam . Ale fakt, dla niektórych może być ciut za ciemny, chociaż mam wrażenie, że dopasowuje się do karnacji.
Ja w nim wyglądałam, jak wzorowa różowa świnka
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 07:07   #2246
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To już sporo, dziękuję

Zapytałam, bo po twoich wypowiedziach wydaje mi się, że mamy podobne upodobania kosmetyczne. I też się czaiłam na dr G, ale po obejrzeniu swatchy

Jakbyś jeszcze kiedyś miała ochotę podzielić się hitami/kitami, to zapraszam A polecaną pielęgnację sukcesywnie potestuję
bardzo proszę

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z Doktorkiem? Jak na razie to najlepszy BB jaki stosowałam . Ale fakt, dla niektórych może być ciut za ciemny, chociaż mam wrażenie, że dopasowuje się do karnacji.
wygląda na to że chyba tylko kolor
Z Dr G najjaśniejszym bb jest chyba ten Total active dual ale ma różowy ton. Z swatchy które mi się udało znaleźć wygląda na to że ta firma żółtków żadnych nie ma ich kremy są szarawe, beżowe ewentualnie szarawo różowe. Wierzę w zdolność ich dopasowania lub chociaż względnego dopasowania ale nie w moim przypadku
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 19:24   #2247
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Znalazłam taki blog (może którejś z was?):

KLIK
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 07:16   #2248
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Znalazłam taki blog (może którejś z was?):

KLIK
znamy, znamy

dodam jeszcze:
http://firmakokardamakeup.blogspot.com/
sporo o kosmetykach koreańskich(zaintrygowała mnie recenzja tej bazy Tosowoong)
i np:
http://cudainiecuda.blogspot.com/

część blogów jest już nieaktywna od miesięcy niestety:
http://kurcian.blogspot.com/
http://mylittlekoreanheaven.blogspot.com/
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 17:14   #2249
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
znamy, znamy

dodam jeszcze:
http://firmakokardamakeup.blogspot.com/
sporo o kosmetykach koreańskich(zaintrygowała mnie recenzja tej bazy Tosowoong)
i np:
http://cudainiecuda.blogspot.com/

część blogów jest już nieaktywna od miesięcy niestety:
http://kurcian.blogspot.com/
http://mylittlekoreanheaven.blogspot.com/
Thx
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 22:37   #2250
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
znamy, znamy

dodam jeszcze:
http://firmakokardamakeup.blogspot.com/
sporo o kosmetykach koreańskich(zaintrygowała mnie recenzja tej bazy Tosowoong)
i np:
http://cudainiecuda.blogspot.com/

część blogów jest już nieaktywna od miesięcy niestety:
http://kurcian.blogspot.com/
http://mylittlekoreanheaven.blogspot.com/
Mam próbki tej bazy. Po niej buzia jest fajnie miękka i gładka w dotyku
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.