Jak zmienić kolor na jasny brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 16:19   #1
Dominika__14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
GG do Dominika__14

Jak zmienić kolor na jasny brąz?


Witam. Mój obecny kolor włosów to średni brąz w kierunku ciemnego, ostatnio malowany ciemnym brązem. Chciałabym mieć jasny brąz. Czy jest jakaś farba, która da mi taki efekt jaki chcę? Nie chcę używać rozjaśniacza, bo podobno bardzo niszczy włosy. Bardzo proszę o pomoc.
Dominika__14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 17:42   #2
Asiulkaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 112
Dot.: Jak zmienić kolor na jasny brąz?

Raczej bez rozjasniacza sie nie obejdzie . O naturalnym rozjasnianiu wlosow sa juz watki :P Ja w sumie jestem w takiej sytuacji podobnej jak Ty . Miesiac temu farbowalam wlosy i farba mi wyszla za ciemno . W sumie prawie na czarno . Ale przeczytalam o rozjasnianiu miodem . nalozylam na glowe miod+odzywke przed myciem (min trzeba 1-2 godz , ale im dluzej tym lepiej) i delikatnie mi rozjasnia .Ale to tak bardzo bardzo :P Wiadomo na blond Ci nie zrobi , ale na moich wlosach widac minimalna roznice

Edytowane przez Asiulkaa_
Czas edycji: 2012-09-05 o 17:43
Asiulkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:53   #3
farbusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmienić kolor na jasny brąz?

Cytat:
Napisane przez Dominika__14 Pokaż wiadomość
Witam. Mój obecny kolor włosów to średni brąz w kierunku ciemnego, ostatnio malowany ciemnym brązem. Chciałabym mieć jasny brąz. Czy jest jakaś farba, która da mi taki efekt jaki chcę? Nie chcę używać rozjaśniacza, bo podobno bardzo niszczy włosy. Bardzo proszę o pomoc.
Cześć!
Ja od 6 lat farbowałam się na czarno i coś mnie popchnęło w kierunku zmiany koloru włosów. Moje naturalne włosy to ciemny blond ale jak wspomniałam od kilku lat jestem czarna...aż do wczoraj. Kupiłam rozjaśniacz i trzymałam do przez 40 min na włosach efekt był taki, że moje 3 cm odrosty stały się żółte jak jajeczko a reszta włosów była kolorowa od rudego po wyblakły czarny - porażka. Widząc to przefarbowałam je na ciemny brąz bo stwierdziłam że muszę zmieniać kolor powoli a nie od razu. Radzę ci delikatnie rozjaśnić włosy i nie martw się jak wyjdą ci rudawe kup farbę o to jaśniejszą od poprzedniej np brąz albo złoty brąz a osobiście polecam jasny mroźny kasztan ja już go mam w domu i czekam na następne farbowanko już tym kolorem a obecnie mam ciemny brąz.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiulkaa_ Pokaż wiadomość
Raczej bez rozjasniacza sie nie obejdzie . O naturalnym rozjasnianiu wlosow sa juz watki :P Ja w sumie jestem w takiej sytuacji podobnej jak Ty . Miesiac temu farbowalam wlosy i farba mi wyszla za ciemno . W sumie prawie na czarno . Ale przeczytalam o rozjasnianiu miodem . nalozylam na glowe miod+odzywke przed myciem (min trzeba 1-2 godz , ale im dluzej tym lepiej) i delikatnie mi rozjasnia .Ale to tak bardzo bardzo :P Wiadomo na blond Ci nie zrobi , ale na moich wlosach widac minimalna roznice
Masz rację bez rozjaśniacza się nie obejdzie.
farbusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:14   #4
paula_215
Przyczajenie
 
Avatar paula_215
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jak zmienić kolor na jasny brąz?

Cześć! Też miałam taki problem. Miałam włosy średni brąz z czego przefarbowałam na dziki kasztan joanny i wyszły mi czaarne:/ a już miałam takie jasne. No cóż musiałam znowu je rozjaśnić tzn. od farbowania minęło tydzień używam szamponu head shoulders przeciwłupieżowy. Ten szampon jest z odżywką taki miętowy niebiesko biały. Szoruje włosy co drugi dzień i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wodą i wcieram we włosy dosyć często też pomaga! proponuje jeszcze dla włosów blond rozjaśniacz w sprayu joanna i odżywka timotei do blond włosów z rumiankiem żółty. Też dobrze rozjaśnia. Też z czarnego koloru tak zeszłam. Więc mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie może jakaś jasna farba albo coś nawet dla tych co blond chcą uzyskać przeszłam z czarnego na braz i z ciemnego brązu wyszedł taki jak na zdjęciu. Więc koleżanki szuru szuru i po problemie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 210920122633.jpg (88,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (15,7 KB, 74 załadowań)
paula_215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:52   #5
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Jak zmienić kolor na jasny brąz?

Cytat:
Napisane przez farbusiek Pokaż wiadomość
Masz rację bez rozjaśniacza się nie obejdzie.
Ja też mam takie zdanie, kilka lat farbowania na ciemne kolory jednak robi swoje i żadne mniej inwazyjne metody nie pomagały, jedynie rozjaśniacz, ja użyłam 11-0 z Syossa. Mi kolor wyszedł w miarę równomierny (średni odcień rudego), a już na ten możesz położyć jasny brąz i gotowe
Metody typu farbowanie co jakiś czas jaśniejszym odcieniem przynosiły jeszcze więcej szkód niż pożytku, bo kolor dalej był taki sam, także szkoda zachodu... Co do tego, że niszczy włosy, nie martw się, ja też się bałam i spróbowałam i naprawdę nie żałuję, najwyżej podetniesz trochę końcówki, ale na początek zabezpiecz się w odżywkę i jakąś maskę i śmiało
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:47   #6
kurczakzesliwkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmienić kolor na jasny brąz?

Witam mialam taki sam problem zafarbowalam farba perfect mousse 665 jasny zlocisty braz i wyszedl mi piekny braz bez miedzianych refleksow.Bylam bardzo zdziwiona bo kazda farba zawsze dawala moim wlosa czerwona poswiate.Szczerze polecam ,moj kolor wyjsciowy to ciemny braz/mysi.
kurczakzesliwkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.