15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-19, 11:21   #31
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Ja u¿ywam szósteczki, Avene, tylko SPF30. Polecam, wart swojej ceny
weruuuuuuuuuuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-20, 13:31   #32
Venusianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Cytat:
Napisane przez annajustyna Poka¿ wiadomo¶æ
athelios 50+ ma najwy¿sz± ochrone przy 42-suchy w dotyku i na niego mo¿esz w kamieniu dac puder a efekt bedzie lepszy niz z podk³adem, ja tak robie i jest ok a mam cere z b.t³usta strefa T. polecam zrezygnowac z podk³adów a przej¶æ na pudry minera³ki czy matuj±ce a zobaczysz , ¿e efekt bêdzie lepszy. i skóra bêdzie ³adniejsza.

kupi³am dzis puder mineralny nr 3 i 4 PAESE od godz 11 mam na twarzy filtr a na to miner³ka i musze przyznac ¿e jestem oczarowana efektem, miekko¶æ na twarzy , moje piegi poukrywane i wyrównany koloryt. jestem w szoku, ¿e pierwsza porawka by³a po 5h i to pobytu na powietrzu-prcowa³am na dzia³ce i opala³am nogi na le¿aku; po tym czasie przypudrowa³am twarz i jest super.; ja to robie testowo, chce zobaczyæ jak d³ugo minara³ka sobie poradzi ale efekt jest wspania³y, teraz muszê komu¶ oddac podk³ady bo ich ju¿ nie potrzebuje.
Za Twoj± namow± kupi³am krem Athelios 50+. Rzeczywi¶cie nie jest t³usty i do¶æ szybko siê wch³ania. Pod oczy i na powieki (ciemne obwódki) oraz pewne newralgiczne miejsca muszê nak³adaæ podk³ad (u¿ywam Vichy Dermablend 25) Potem wszystko lekko matujê pudrem w kamieniu z FM Group ...i wtedy efekt nie jest ju¿ taki WOW! - jest ciê¿ko.
U¿ywasz pudru w kamieniu czy sypkiego? (Nie potrafiê u¿ywaæ sypkich pudrów)
Venusianka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-20, 15:34   #33
annajustyna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Cytat:
Napisane przez Venusianka Poka¿ wiadomo¶æ
Za Twoj± namow± kupi³am krem Athelios 50+. Rzeczywi¶cie nie jest t³usty i do¶æ szybko siê wch³ania. Pod oczy i na powieki (ciemne obwódki) oraz pewne newralgiczne miejsca muszê nak³adaæ podk³ad (u¿ywam Vichy Dermablend 25) Potem wszystko lekko matujê pudrem w kamieniu z FM Group ...i wtedy efekt nie jest ju¿ taki WOW! - jest ciê¿ko.
U¿ywasz pudru w kamieniu czy sypkiego? (Nie potrafiê u¿ywaæ sypkich pudrów)
Hej ale mi³o ¿e skorzysta³as z rady;
ja uzywam podk³adu mineralnego sypkiego Paese. Robie tak: filtr na twarz i czekam az sie wch³onie a na to na wieczko od pudru sypie odrobine minera³ki i maczam pêdzel np hakuro h50s i na twarz albo stêpluje albo rozprowadzam omiatajac albo pêdzel h53 i omiatam..i twarz wygl±da lepiej niz gdybym na³o¿y³a normalny podk³ad. Cieszy mnie to ¿e nie mam nic na w³oskach i w zmarszczkach siê nie osadza. Ju¿ polubi³am minera³ki i zamierzam sie na nie przestawiæ. Jest duzo firm i mnóstwo odcieni, sa korektory, podk³ady, pudry, cienie. Bardzo podoba mi sie efekt na twarzy, nie widac wogóle ¿e cos jest jako podk³ad.

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2014-06-20 o 15:36
annajustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-21, 17:29   #34
Ano_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Widzê, ¿e podane kremy tylko dla bogatych ;// Poszukam sobie kremu za 10 - 20z³ a nie za 70 czy 200z³.
Ano_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-22, 19:55   #35
Soulsaver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Dobrym tanim rozwi±zaniem s± filtry Ziaja, te z serii Med i te z serii Sopot Sun. A poza tym filtr pieædziêsi±tka z Dermedic Sunbrella te¿ jest dobra.
Soulsaver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-22, 21:03   #36
proola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Vichy capital soleil matuj±cy filtr do twarzy <3 ! Najlepszy !
proola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:02   #37
Venusianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Dziewczyny, ja akurat mam cerê problemow± (mieszana, pêkaj±ce naczynka i do tego plamki po s³oneczne) wiêc muszê u¿ywaæ kremów z wysokim filtrem. Jednak, czy dziewczyny bez podobnych problemów musz± równie¿ je stosowaæ? Nie wystarczy, ¿e co dziennie nak³adaj± na twarz krem z filtrem 15, bazê i podk³ad z filtrem 20 i do tego puder? Naturalnie nie mówiê o przygotowaniu siê na pla¿ê.
Venusianka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 20:46   #38
Soulsaver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Z twojej wypowiedzi wynika, ¿e uwa¿asz ¿e na³o¿enie filtru 15 i pudru z spf 20 tworzy ochrone równ± 35 a tak nie jest.
Poza tym wiêkszo¶æ dziewczyn które nie maj± takich problemów z cera jak ty stosuj± filtry jako prewencjê zmarszczkow±.
Soulsaver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-26, 10:49   #39
iga587
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 35
GG do iga587
Dot.: 15 kremów przeciws³onecznych z filtrem do twarzy

Kremu z filtrem powinni¶my na³o¿yæ odpowiedni± ilo¶æ to jest ok. 6 ³y¿eczek dla osoby o przeciêtnym wzro¶cie. Te¿ wa¿ne jest to ¿eby krem nak³adaæ ok. pó³ godziny przed wyj¶ciem na s³oñce (tyle czasu trzeba by filtr siê uaktywni³). A co 2-3 godziny nale¿y na³o¿yæ kolejn± warstwê oraz oczywi¶cie po k±pieli.

Wiedza jest tylko chwilowo s³oñca brak
__________________
http://beautyperson.blog.pl/
iga587 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 11:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.