Pytania i porady fryzjerskie - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-04, 17:21   #1111
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez patunia0161 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty to jeste¶ naprawdê dobra dzi¶ by³am u fryzjerki i gada³am z ni± i powiedzia³a mi, ¿ebym zrobi³a dok³adnie tak jak Ty piszesz (aczkolwiek rozja¶niacz nie na 7,5 tylko na 6, hehe ale chyba zrobiê tak jak Ty mówisz - na ciut wy¿szym procencie 7,5. Tylko jak wtedy po³±czyæ 6 z 9 - ile czego? Kupiê sobie na Allegro litra 9% (zejdzie szybciej, ni¿ 6%, bo do farby potrzebujê a¿ 120 ml oxy) i chyba jedn± ma³± buteleczkê 60 ml 6% oxy. Co o tym my¶lisz? Bêdzie ok? Jak do 60 ml 6% oxy dodam 10-20 ml 9%?
Chocia¿ nie wiem kurczê, czy kupowaæ tego litra 9%, bo je¿eli na 1 farbowanie schodzi 120 ml, to starczy mi na ok. rok, a wydaje mi siê, ¿e oxy po roku od otwarcia ju¿ nie ma takich w³a¶ciwo¶ci jak na pocz±tku... mo¿e jednak pokupujê same ma³e butelki 60 ml ;] jakie masz zdanie na ten temat?

Edit... Jejku! Napatrzy³am siê na w³osy dziewczyn (bardzo ja¶niutkie, np Dominika Budzyñska), które rozja¶niaj± w³osy samym rozja¶niaczem (napisa³am do niej i mi powiedzia³a, ¿e rozja¶niacz u fryzjera) i tak zastanawiam siê, czy mo¿e nie przerzuciæ siê ca³kiem na sam rozja¶niacz?! Wtedy ten Blondor z 9 lub 12% i mo¿e by by³y takie ja¶niuteñkie jak ma ona wklejam jej zdj poni¿ej!
Tylko co wtedy by by³o z reszt± w³osów siê zastanawiam, czy na nie wtedy ten rozja¶niacz te¿... ? Trochê strach!
wiêc, powiem Ci tak- je¶li bêdziesz u¿ywaæ oxy d³u¿szy czas, bardziej siê op³aca kupiæ te litrowe. to siê tak szybko nie psuje. je¶li chcesz uzyskaæ 7,5% stê¿enie, dajesz 50% jednego i 50% drugiego, czyli je¶li docelowo chcesz 50g oxydantu, 25g 6% i 25g 9%. co do stosowania samego rozja¶niacza- to kiepski pomys³. zaledwie 5-10% Europejek jest w stanie po samym rozja¶niaczu uzyskaæ a¿ tak bia³y kolor w³osów. mamy po prostu inny pigment. dzia³a³abym farbami, rozja¶niaj±c tylko odrosty- szkoda paliæ ca³e w³osy. ¿eby uzyskaæ tak± biel konieczne jest ju¿ rozja¶nianie na 12%, przynajmniej pierwszy raz.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez takakinga Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Mam pewien problem, nie do koñca wiem, co z tym zrobiæ. Mianowicie moje w³osy przesz³y ju¿ naprawdê du¿o. Zniszczone jako tako nie s±, ale kolor... farbowanie zaczê³am od farb permanentnych w odcieniach czerwieni, pó¼niej zamarzy³ mi siê br±z, wysz³a czerñ z pob³yskiem czerwonym, ale oczywi¶cie siê sp³uka³a, pó¼niej nak³ada³am coraz to inne farby. W tym momencie mam w³osy w 5 kolorach- od nasady- odrosty popielaty blond, ni¿ej blond, ni¿ej rudy, pó¼niej czerwony i coraz ciemniej w dó³. Widaæ to dopiero w ¶wietle, ale mi to przeszkadza bardzo. Nie wiem, co z tym zrobiæ.... Co my¶licie? Dekoloryzator kupiæ? tylko pytanie czy chwyci wszêdzie.... Chcia³bym wyrównaæ ten kolor na taki jasny br±z, albo nawet i rudy, byle nie by³o tej ciemnej czerwieni. Co radzicie?
dekoloryzacja na ciemne czê¶ci (z pominiêciem jasnych), k±piel rozja¶niaj±ca, zaczynaj±c od najciemniejszych i odpowiednio dobrana farba, minimalnie na 7 poziomie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-04, 19:51   #1112
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene, Co do tych mieszania oxydantów, to jednak chyba zostanê przy tej 6% przy rozja¶niaczu, a farbê normalnie na 9% - nie bêdê kombinowaæ z tymi procentami, jeszcze co¶ zepsujê i dopiero bêdzie ;P bo fryzjerka ze mnie bardzo kiepska

Co do tego rozja¶niacza samego, no to tak w³a¶nie zastanawia³am siê nad nim, bo ten Blondor podobno dobrze rozja¶nia i jednocze¶nie tonuje w³osy, niweluje ¿ó³ty kolor... tak sobie zastanawia³am siê, ¿e po co mi farba 12/96, skoro prawdopodobnie mog³abym uzyskaæ tak jasny kolor bez u¿ywania dodatkowej farby przy Blondorze z 12%? My¶lisz, ¿e bêdzie ¼le?

Dziêki za wszystkie odpowiedzi
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-04, 20:25   #1113
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

nie ma sprawy
powiem Ci tak- nie pracowa³am nigdy na tym akurat rozja¶niaczu. ale próbowa³am kilku innych marek, o których te¿ pisano, ¿e niweluje ¿ó³te tony, ¿e ch³odny blond, blabla. w ¿adnym przypadku niestety siê to nie sprawdzi³o, zawsze trochê kurczaka do stonowania zostawa³o. i Ci powiem, ¿e 12% strasznie przesusza w³osy, nie polecam. mo¿esz próbowaæ, bêdê trzymaæ kciuki, ale przypuszczam, ze po samym rozja¶niaczu i tak bêdziesz musiala po³o¿yæ farbê.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-05, 13:25   #1114
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dobrze zakupy zrobione wziê³am ten rozja¶niacz, ma³± butelkê 6%, farbê i litra 9% Nie op³aca³o mi siê braæ dwóch ma³ych butelek 6%, bo 3/4 by zosta³o w pojemniczku (a ja wolê kupowaæ na bie¿±co ni¿ zostawiaæ jakie¶ resztki). Zrobiê tak, ¿e dam do rozja¶niacza te 60 ml 6% i dodam 10-20 ml 9%. Bêdzie wszystko ok?

Jejku, ale jestem ciekawa efektu! Nie mam pojêcia co tym razem wyjdzie, jestem bardzo podekscytowana, bo z uwagi na pierwotne u¿ycie rozja¶niacza, mo¿e wyj¶æ bardzo jasno, a to bêdzie prze³om! Ju¿ nie mogê siê doczekaæ, ale farbujê ok. 20-tego czerwca

Poza tym, je¿eli ju¿ o sam zabieg chodzi, to:
- 20 min rozja¶niacz (6%)
- 30 min farba (na nastêpny dzieñ) (9%)

Tak bêdzie ok?? Czy co¶ zmieniæ?
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-05, 14:07   #1115
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

bêdzie wszystko ok. ale jak dodasz 9% to wyjdzie Ci siódemeczka procentowa mniej wiêcej, nie 6 (przy rozja¶niaczu). trzymam kciuki, ¿eby¶ by³a zadowolona. kontroluj kolor podczas farbowania- nie rozja¶niaj odrostów do bieli tylko do bardzo jasnego z³ota, bo potem nierówno chwyci. co do farbowania-
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 11:57   #1116
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No to bêdzie 7% i tak mia³o byæ 7,5 wiêc bêdzie ok
Mam jeszcze obawy ci±gle co do zrobienia tej miksturki rozja¶niaczowej. Trochê siê bojê, ¿e dam albo za du¿o, albo za ma³o tego proszku rozja¶niaj±cego do emulsji i bêdzie ¼le...
Jak nasypiê tego proszku do tego kubeczka z miark± ml, do kreski "30 ml" to to bêdzie 30 g?? Przecie¿ to jest zupe³nie inna konsystencja nie mogê sobie tego wyobraziæ pomocy...

PS. Je¿eli kto¶ mi zaraz napisze, ¿ebym sz³a do fryzjera, to niech nie traci czasu na pisanie, bo ja do fryzjera i¶æ nie mogê, choæbym chcia³a (chcia³am), a raczej nie mam po co, fryzjer odmówi³ wspó³pracy ze mn± tzn. z moimi w³osami, poniewa¿ przesz³y za du¿o i nie by³y farbowane u niego, "nie wie co k³ad³am na w³osy", wiêc nie podejmie siê z uwagi na swoje bezpieczeñstwo tak¿e muszê radziæ sobie sama
__________________
.

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-06 o 12:01
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 14:15   #1117
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ja Ci napiszê, ¿eby¶ przesta³a panikowaæ, bo siê zdenerwujê, o . tak wiêc, 30g=30ml. konsystencja jest inna, ale chodzi o objêto¶æ. wsypujesz te dajmy na to 30g i do miseczki, potem oxy odmierzasz i do miseczki. mychrasz razem i na w³oski.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 15:27   #1118
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Oj, oczywi¶cie, ¿e panikujê, bo "fryzjerka" ze mnie okropna i rok temu spali³am sobie wszystkie w³osy na g³owie musia³am obci±æ wiele z d³ugo¶ci i teraz cierpiê na krótkow³oso¶æ - okropna choroba ;P (do ³opatek dla mnie s± krótkie w porównaniu do tego co mia³am wcze¶niej... a i tak jeszcze ok. 20 cm zosta³o mi do ¶ciêcia, dopiero po tym czasie bêdê mog³a zacz±æ zapuszczaæ w³osy...)

No dobrze, my¶lê, ¿e powinnam sobie poradziæ W takim razie dziêki za wszystkie pomoce oczywi¶cie efekty wstawiê, a jak w miêdzyczasie co¶ mi jeszcze przyjdzie do g³owy, to napiszê dziêkujê
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 17:01   #1119
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

pisz, mocno trzymam kciuki, ¿eby¶ by³a zadowolona z efektu
mia³am kiedy¶ w³osy na piêædziesi±t cm (w bodaj¿e drugiej klasie gimnazjum), farbowane na czarno, niezniszczone, nieprostowane, niskoporowate. po czym trzykrotnie rozja¶nia³am je (hit) przy u¿yciu Joanny proteinowej. efekt: ¿ó³ty pas, potem pomarañcz, potem br±z. same skróci³y siê do 35. pó¼niej ¶ciê³am na boba, który w zasadzie wygl±da³ jak pióra do ucha. na szczê¶cie jednak od kilku lat nie mam ju¿ takich problemów, ale rozumiem panikê, bo pamiêtam tamto urocze kuku
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 19:38   #1120
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hahah moja historia jest identyczna! Równie¿ mia³am w³osiêta prawie po pas (ale w liceum to by³o), najpierw br±zowe, a po liceum zafarbowa³am ca³e naturalne w³osy na czarno , a pó³ roku pó¼niej zachcia³o mi siê rozja¶niania i równie¿ w ruch poszed³ rozja¶niacz Joanna - i równie¿ kilka razy pod rz±d W ci±gu 2 tygodni rozja¶nia³am w³osy kilkakrotnie. Nie wiem o czym ja wtedy my¶la³am, albo gdzie mia³am g³owê oczywi¶cie nie muszê mówiæ, ¿e w³osy by³y pomarañczowe ;-))
Aha i tutaj bêdzie mój hit: po tym wstrêtnym rozja¶nianiu, po miesi±cu stwierdzi³am, ¿e znów chcê czarny i znów pofarbowa³am siê na czarno!! Pochodzi³am w czerni kolejny miesi±c, po czym stwierdzi³am znów, ¿e chcê jednak blond, ale tym razem posz³am do fryzjera na odbarwienie w³osów (brawa dla mnie, tym razem bez ironii ) chocia¿ co¶ mi siê wydaje, ¿e ona i tak nie po³o¿y³a mi dekoloryzatora, tylko jaki¶ inny preparat, bo rozja¶ni³y mi siê moje w³asne odrosty które mia³y ok. 1,5 cm. A dekoloryzator ¶ci±ga barwnik sztuczny z tego co wiem, a nie pigment w³osa...

W³osy bêd±ce czarnymi (przed rozja¶nieniami) akurat prostowa³am (najbardziej namiêtnie te w okolicy twarzy - codziennie, bo najbardziej siê wywija³y), nastêpnie po rozja¶nieniu w³a¶nie te pokrzywdzone w³osy przy twarzy, nawet nie zauwa¿y³am kiedy - wykruszy³y siê calusieñkie! Mam teraz ju¿ w tych miejscach odro¶niête g³adkie w³oski, ale d³ugo¶ci do ucha ostatnio by³am w³a¶nie u fryzjera je wyrównaæ po obu stronach bo z lewej troszkê krzywo siê wykruszy³y i by³y d³u¿sze hahaha
__________________
.

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-06 o 20:10
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 19:54   #1121
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

rozja¶niacz Joanna w liceum - te¿ przez to przechodzi³am
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 20:08   #1122
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
rozja¶niacz Joanna w liceum - te¿ przez to przechodzi³am
Jejku, chyba wszystkie tu jeste¶my "po przej¶ciach"
Na dodatek po przej¶ciach z Joann±
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:19   #1123
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Patunia, ¶wietna historia . nie wiem dlaczego ten rozja¶niacz wci±¿ jest na pó³kach i to wszêdzie- pewnie dlatego sporo osób go wybiera. Jak go do dzisiaj widzê to mam ciarki- mam nawet piêêêkne zdjêcia z tamtego okresu .
PS Oczywi¶cie, ¿e te¿ wróci³am do czerni... jaki¶ tydzieñ pó¼niej. Hip hip hurra, ¿e w ogóle mi potem co¶ ³adnego odros³o.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:30   #1124
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ojjj tak, moje w³osy zdecydowanie po przej¶ciach s±

czarny ³adny by³ ale siê znudzi³. Zachcia³o siê rudego i co? Rozja¶nione do blondu i heja w ten sam dzieñ ruda farba

Ruda siê znudzi³a, by³o sraczko-br±zowo-kasztanowo CO¦...

Pó¼niej znowu by³ czarny...

Jeszcze pó¼niej uda³o mi siê zapu¶ciæ i mieæ prawie naturalne w³osy

Od stycznia zesz³ego roku by³ znowu czarny

A teraz od kwietnia, czy tam koñca marca z czarnego rozja¶niam pasemkami do blondu. I na górze jest ³adny blondzik ale na reszcie niewiele ale jednak czarnych i br±zowych pasemek.

I teraz tak - fryzjerka, która mi to robi bardzo uwa¿a, ¿eby nie poniszczyæ w³osów jak ona to mówi. I nie wiem co zrobiæ - i¶æ do innej ¿eby podczas jednej wizyty mieæ jednolity blond? Bo do takiego d±¿ê. Jasny jednolity blond.
Bo planujê i¶æ do niej porozmawiaæ i powiedzieæ, ¿e znam swoje w³osy, by³y ju¿ tyle razy niszczone przeze mnie ale pani zrobi to super za jednym razem i bêdzie git

Bo sentymentalna jestem, nie lubiê zmieniaæ fryzjerów
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:35   #1125
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A tak w³a¶ciwie to co¶ nie tak jest z samym rozja¶niaczem Joanny, czy chodzi o wysoki procent wody, który jest do niego do³±czony? Bo ja w³a¶nie ostatnio jak by³am u tej fryzjerki to gada³y¶my o Joannie i ona mi powiedzia³a, ¿e to pewnie przez ten wysoki %, a rozja¶niacz jak rozja¶niacz, ale ja tam sama nie wiem? To ta sama fryzjerka co dekoloryzatorem mi rozja¶ni³a naturalne w³osy, wiêc kto to wie

Te¿ mam foteczki, wklejê, a co tam
Ta pierwsza fotka jest chyba w pocz±tkowej fazie rozja¶niania, bo jeszcze nie a¿ takie jasne i pomarañczowe s± jak by³y ciut pó¼niej :P

Edytujê! Znalaz³am gorsze foty wklejam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pat.jpg (14,4 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1368715026427.jpg (23,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pati.jpg (103,7 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pati1.jpg (110,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pati2.jpg (65,5 KB, 4 za³adowañ)
__________________
.

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-06 o 20:47
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:40   #1126
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Schmetterling, Hahahaha, my naprawdê jeste¶my udane. Szczególnie z t± powracaj±c± jak bumerang czerni±. Ja bym siê w pasemka nie bawi³a- sporo czasu i sporo zniszczeñ (kiedy¶ mia³am sianko po trzeciej wizycie... na pocz±tku liceum, szalone czasy). Chyba, ¿e Twoim w³oskom to nie szkodzi.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Patunia, nie¼le . Ale to jest jeszcze nic, jak Ci poka¿ê swoje pióra (poszukam pó¼niej fotek) to s³abo Ci siê zrobi, toæ to by³a masakra... Nie patrzy³am u Joa¶ki na sk³ad, ale na pewno ma 12% oxydant, który jest zabójczy, szczególnie u¿yty kilka razy pod rz±d.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:45   #1127
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Schmetterling, Hahahaha, my naprawdê jeste¶my udane. Szczególnie z t± powracaj±c± jak bumerang czerni±. Ja bym siê w pasemka nie bawi³a- sporo czasu i sporo zniszczeñ (kiedy¶ mia³am sianko po trzeciej wizycie... na pocz±tku liceum, szalone czasy). Chyba, ¿e Twoim w³oskom to nie szkodzi.
ogólnie moja pani fryzjerka powiedzia³a, ¿e z czarnego ona innej opcji nie widzi, tylko mo¿na zej¶æ pasemkami.
No to zrobi³a te pasemka, efekt powalaj±cy nie by³ na górze platyna, reszta rudo-br±zowa ale fryzjerka bardzo siê cieszy³a bo mówi, ¿e super siê z tego czarnego odbarwi³y.
Drugi raz by³am z miesi±c temu i pasemek chyba ju¿ nie by³o (w sensie rozja¶nianych) ale co¶ tam miêdzy sob± mówi³y, ¿e na czubek 6%, na reszt± 9 albo odwrotnie. Sama nie wiem zbytnio o co w tym chodzi.
I wtedy te¿ zawija³a mi w t± foliê.

Czyli co mam teraz zrobiæ? Zaczynaj± mi siê ju¿ pojawiaæ odrosty wiêc w przysz³ym tygodniu chcia³abym poczyniæ jakie¶ kroki

Mam w³osy do do ³opatki, oko³o do ucha jasny blond a reszta takie kolorowe.

Kusi mnie by pokombinowaæ sama, tak ju¿ mam Ale raz ¿e nie wiem jak a dwa - wiem, ¿e ¼le siê to skoñczy
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 20:52   #1128
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Patunia, nie¼le . Ale to jest jeszcze nic, jak Ci poka¿ê swoje pióra (poszukam pó¼niej fotek) to s³abo Ci siê zrobi, toæ to by³a masakra... Nie patrzy³am u Joa¶ki na sk³ad, ale na pewno ma 12% oxydant, który jest zabójczy, szczególnie u¿yty kilka razy pod rz±d.
No to czekam na Twoje pióra
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-06, 21:56   #1129
201609062117
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4 648
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszê z jakiej firmy najlepiej kupiæ toner zeby zniwelowaæ ciep³y odcieñ blondu a najlepiej je posrebrzyæ? mia³am la riche, ale co¶ mi nie podpasowa³.
201609062117 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 18:39   #1130
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
ogólnie moja pani fryzjerka powiedzia³a, ¿e z czarnego ona innej opcji nie widzi, tylko mo¿na zej¶æ pasemkami.
No to zrobi³a te pasemka, efekt powalaj±cy nie by³ na górze platyna, reszta rudo-br±zowa ale fryzjerka bardzo siê cieszy³a bo mówi, ¿e super siê z tego czarnego odbarwi³y.
Drugi raz by³am z miesi±c temu i pasemek chyba ju¿ nie by³o (w sensie rozja¶nianych) ale co¶ tam miêdzy sob± mówi³y, ¿e na czubek 6%, na reszt± 9 albo odwrotnie. Sama nie wiem zbytnio o co w tym chodzi.
I wtedy te¿ zawija³a mi w t± foliê.

Czyli co mam teraz zrobiæ? Zaczynaj± mi siê ju¿ pojawiaæ odrosty wiêc w przysz³ym tygodniu chcia³abym poczyniæ jakie¶ kroki

Mam w³osy do do ³opatki, oko³o do ucha jasny blond a reszta takie kolorowe.

Kusi mnie by pokombinowaæ sama, tak ju¿ mam Ale raz ¿e nie wiem jak a dwa - wiem, ¿e ¼le siê to skoñczy
jak ju¿ masz pasemka to sama bym zdecydowanie nie kombinowa³a . có¿, albo bêdziesz musia³a dokoñczyæ schodzenie pasemkami albo fryzjerka (je¶li ma odpowiednie umiejêtno¶ci ) mo¿e Ci od razu tê ca³o¶æ poja¶niæ.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez patunia0161 Poka¿ wiadomo¶æ
No to czekam na Twoje pióra
muszê siê dokopaæ w¶ród moich 10000000... zdjêæ
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-07, 19:41   #1131
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Za³±czam zdjêcia z okresu gimnazjalnych szaleñstw
1. W trakcie rozja¶niania Joann±, po trzech takowych. Jak widzicie d³ugo¶æ zmieni³a siê sama (z tej na zdjêciu 4 i 6).
2. W³osy po podciêciu, powrocie do czerni i kolejnym rozja¶nieniu... Joann±. Góra nieruszona wcale, na dole pióra w kolorze br±zu.
3. No i hit kulminacyjny- podciête, rozja¶niane kilkakrotnie.
4. Moje piêkne w³osy przed.
5. Zmian koloru z tego ze zdjêcia drugiego- kolejne rozja¶niania.
6. Równie¿ przed...

DLATEGO JAK WIDZÊ JOANNÊ MAM CIARKI.
PS Tak, wiem, by³o siê g³upim. Na szczê¶cie dawno minê³o.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00823.jpg (92,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02567.jpg (106,8 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ww1.jpg (36,2 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ww2.jpg (8,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ww3.jpg (53,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ww4.jpg (24,6 KB, 4 za³adowañ)
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2014-06-07 o 19:44
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-07, 20:24   #1132
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene - O fuj! Ale marchewka
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-07, 22:33   #1133
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A nie mówi³am?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 10:22   #1134
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: pielegnacja wlosow

Joanna - zmora gimnazjalno-licealna

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 10:42   #1135
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomo¶ci: 8 030
Dot.: pielegnacja wlosow

Czy mo¿ecie mi poleciæ jaki¶ delikatny rozja¶niacz, który rozja¶ni w³osy o 2, góra 3 tony?
Potrzebujê zej¶æ z czerni do ¶redniego br±zu i pokryæ to farb±, aby mieæ taki jasno¶redni br±z
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka

Edytowane przez DarkDevil
Czas edycji: 2014-06-08 o 10:43
DarkDevil jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 12:32   #1136
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

fryzjerski czy sklepowy?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 12:40   #1137
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene spojrzysz? Co najlepiej zrobiæ ¿eby uzyskaæ jednolity, jasny blond jak na czubku?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P6080488.jpg (43,5 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P6080489.jpg (36,5 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P6080490.jpg (32,5 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P6080491.jpg (39,0 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P6080492.jpg (36,5 KB, 5 za³adowañ)
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 13:43   #1138
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene, a jaki by¶ poleci³a szampon (i od¿ywkê) do takich zniszczonych, przesuszonych rozja¶nianiem w³osów? Po farbowaniu u¿ywam zakwaszaj±cego Stapiza (szampon + od¿ywka), ale tak do codziennego stosowania to by¶ poleci³a co¶ mo¿e? Chcia³am kupiæ Garnier Fructis do w³osów farbowanych (szampon i od¿ywkê), ale mo¿e potrafi³aby¶ poleciæ mi co¶ z profesjonalnej pó³ki do pielêgnacji takich w³osów jak ja mam?

Aktualnie u¿ywam od d³u¿szego czasu Alterrê z morel± i pszenic± jako szampon, a jako od¿ywkê - emolientowe od¿ywki drogeryjne (np. Fructis Oleo Repair, Gliss Kur Oil Nutritive), ale chcia³abym przerzuciæ siê na profesjonaln± pielêgnacjê - mo¿e maj± co¶ lepszego do zaoferowania?
Z linii profesjonalnej mam jedynie maski (np. Artego Dream Repair).
__________________
.

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-08 o 13:50
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 13:44   #1139
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: pielegnacja wlosow

Zamêczymy kole¿ankê pytaniami
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 13:52   #1140
patunia0161
Raczkowanie
 
Avatar patunia0161
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do patunia0161
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
Zamêczymy kole¿ankê pytaniami
Hahah, te¿ o tym pomy¶la³am!
Ale je¿eli ju¿ siê mianowa³a "fryzjerk±" tego forum, to niech cierpi i niech odpowiada haha, oczywi¶cie ¶miejê siê
__________________
.
patunia0161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.