Ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 05:59   #1
qwerty09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Exclamation

Ciąża?


Witam!
W ostani weekend(13.03.10.) z chłopakiem poniosło nas. Zaczęło się od "zabawy". Doszło do wytrysku. Mój chłopak tylko wytarł penisa.No i później ,nie wiem czy to można nazwać stosunkiem poprostu tylko wsadził dosłownie na chwile. Nie mielismy zabezpieczenia,dlatego sie opamiętałam. Czy jest możliwość ,że zaszłam w ciażę?
Strsznie się boje , nie daje mi to spokoju. A okres dopiero za tydzien.

EDIT: Jak liczyłam ( okres mam jeszcze nieustabilizowany) ... miałam wtedy dni niepodne , lub przed dniami niepłodnymi.
A jak bym wzięła tabletke "po stosunku" , co prawda to działa do 72 godz. ,ale może by coś mi pomogła. Nie minął nawet tydzień , czy powinnam iśc do ginekologa? Czy by mi jakoś pomógł, czy by mógł już stwierdzić cz jestem czy nie jestem?Proszę o pomoc.

Edytowane przez qwerty09
Czas edycji: 2010-03-18 o 09:07
qwerty09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 06:28   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez qwerty09 Pokaż wiadomość
Witam!
W ostani weekend z chłopakiem poniosło nas. Zaczęło się od "zabawy". Doszło do wytrysku. Mój chłopak tylko wytarł penisa.No i później ,nie wiem czy to można nazwać stosunkiem poprostu tylko wsadził dosłownie na chwile. Nie mielismy zabezpieczenia,dlatego sie opamiętałam. Czy jest możliwość ,że zaszłam w ciażę?
Strsznie się boje , nie daje mi to spokoju. A okres dopiero za tydzien.
Niestety jest i to nawet spora. Za tydzień zrób test, potem ginekolog - w celu zapisania Ci jakiejś antykoncepcji (o ile nie jesteś w ciąży). Seks jest OK, ale bądźcie odpowiedzialni. Uświadom chłopakowi, że głupio postąpiliście (o ile sam tego jeszcze nie wie) i na przyszłość się dobrze zabezpieczajcie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:15   #3
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Ciąża?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378717

Tutaj jest odpowiedni wątek
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:14   #4
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ciąża?

Tak, możesz być w ciąży.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:28   #5
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Ciąża?

masz 50/50. Na drugi raz wiadro zimnej wody przygotujcie i niech tam wsadza
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:49   #6
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez qwerty09 Pokaż wiadomość
Jak liczyłam ( okres mam jeszcze nieustabilizowany) ... miałam wtedy dni niepodne , lub przed dniami niepłodnymi.
Przed dniami niepłodnymi to są dni płodne!
Ryzyko jest niewielkie, aby przy tak małej ilości nasienia doszło do zapłodnienia, ale niestety jest. Lekarz nic tu teraz nie pomoże. Pozostaje czekać na okres. A jak to zwykle w takich wypadkach bywa, pewnie się spóźni (złośliwość psychiki i ciała ).
W ciążę naprawdę nie jest tak łatwo zajść, jak niektórym się wydaje, więc myślę, że nic się nie stanie. A przynajmniej mam taką nadzieję i tego Ci życzę. Ale na pewno trochę stresu przeżyjesz.
__________________
"To see a world in a grain of sand,
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour."

/W. Blake/
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:03   #7
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ciąża?

No jeśli go wytarł, to nie masz się o co martwić.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 10:21   #8
Biedrona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 114
Dot.: Ciąża?

To teraz kilka rad:
- nie stresuj sie, bo to opoznia okres jak nic innego chyba,
- okres sie nie pojawi, to w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki zrob test z porannego moczu,
- nastepnym razem sie w pore opamietajcie ;].
Zyj narazie spokojnie, pewnie wszystko bedzie ok i w ciazy nie jestes.
Pozdrawiam
Biedrona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:27   #9
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Ciąża?

Tak możesz być w ciąży. Dla pochwy nie ma większego znaczenia czy włożył raz czy 20 razy. Gdyby wcześniej nie było wytrysku to powiedziałabym, że szanse są, ale małe. Jednak ze względu na to, że wytrysk był, to z płynem preejakulacyjnym były plemniki z owego wytrysku. W takich wypadkach ZAWSZE są. Stąd też ryzyko ciąży jest.


P.s Na tabletkę PO jest już dawno za późno. Pozostaje Ci czekać na wynik testu. Po 10 dniach zrób sobie test z krwi (w 100% pewny nie pomyli się).

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
No jeśli go wytarł, to nie masz się o co martwić.
Patrz wyżej. Od środka go raczej nie wytarł, a z tego co autorka piszę to raczej w międzyczasie nie poszedł oddać moczu (który zabiłby pozostałe plemniki) a więc w preejakulacie na pewno były plemniki.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-03-18 o 10:28
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:34   #10
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jednak ze względu na to, że wytrysk był, to z płynem preejakulacyjnym były plemniki z owego wytrysku. W takich wypadkach ZAWSZE są. Stąd też ryzyko ciąży jest.
Płyn preejakulacyjny to płyn przed wytryskiem - nie zawsze znajdują się w nim plemniki zdolne do zapłodnienia. Natomiast tu sytuacja jest taka, że było już po wytrysku i na pewno na penisie zostało trochę plemników - nie wystarczy go po prostu wytrzeć.
__________________
"To see a world in a grain of sand,
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour."

/W. Blake/
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:43   #11
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ciąża?

ale skoro potem on "go" wsadził tylko na chwilę, to możliwe, że preejakulatu w ogóle nie było, przecież nie pojawia się on "od pierwszego włożenia".
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 10:48   #12
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
ale skoro potem on "go" wsadził tylko na chwilę, to możliwe, że preejakulatu w ogóle nie było, przecież nie pojawia się on "od pierwszego włożenia".
Ale on go włożył już PO właściwym wytrysku - preejakulat jest PRZED wytryskiem. A po wytrysku to już jest normalne nasienie, zawierające plemniki.
__________________
"To see a world in a grain of sand,
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour."

/W. Blake/
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:53   #13
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ciąża?

ale chwilka. Ja to zrozumiałam tak. Była zabawa, chłopiec trysnął, wytarł penisa...
I po chwili igraszki rozpoczęły się od nowa, on wsadził na chwilkę, ale zakonczenia stosunku nie było, trudno tu mówić nawet o przerywanym, chyba że chłopiec jest szybki Bill.

Rozumiem, że mogą być plemniki na samym penisie, nawet po wytarciu, bo można to zrobić niedokładnie itd, nie wiadomo też, jak długi byl okres "spoczynku", ale powyzej koleżanki mówią o tych plemnikach ze środka, a one mogłyby na zewnątrz wydostać się z płynem preejakulacyjnym, więc musiałoby dojść do drugiego stosunku zmierzającego chociazby chwiejnym krokiem w kierunku hipotetycznego końca.
A tutaj wydaje mi się, że było jedynie jedno włozenie na chwilkę i dla mnie wątpliwym jest, żeby przez tę chwilke od razu preejakulat wypłynął.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:32   #14
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
ale chwilka. Ja to zrozumiałam tak. Była zabawa, chłopiec trysnął, wytarł penisa...
I po chwili igraszki rozpoczęły się od nowa, on wsadził na chwilkę, ale zakonczenia stosunku nie było, trudno tu mówić nawet o przerywanym, chyba że chłopiec jest szybki Bill.

Rozumiem, że mogą być plemniki na samym penisie, nawet po wytarciu, bo można to zrobić niedokładnie itd, nie wiadomo też, jak długi byl okres "spoczynku", ale powyzej koleżanki mówią o tych plemnikach ze środka, a one mogłyby na zewnątrz wydostać się z płynem preejakulacyjnym, więc musiałoby dojść do drugiego stosunku zmierzającego chociazby chwiejnym krokiem w kierunku hipotetycznego końca.
A tutaj wydaje mi się, że było jedynie jedno włozenie na chwilkę i dla mnie wątpliwym jest, żeby przez tę chwilke od razu preejakulat wypłynął.
Aż się dziwię że nikt nie odpisał do tej pory na tą wiadomość

Otóż po wytrysku w cewce moczowej (a raczej w jej ujściu) pozostaje reszta nasienia, która wypływa po stosunku.
Wystarczy że facet jest podniecony wydziela preejakulat. W tym wypadku była to reszta spermy z poprzedniego stosunku jak również preejkulat.
Nawet po dokładnym umyciu penisa "z wierzchu" jest szansa że nasienie pozostałe po wytrysku dostanie się do jej pochwy. Tak więc szansa na ciążę jest, nawet jeśli wytarł penisa i włożył go tylko na moment.
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:36   #15
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ciąża?

Tzn ja doskonale wiem, że istnieje szansa zajścia w ciążę, nawet po wytarciu penisa (co napisałam) i wiem też, że w cewce pozostają resztki spermy z poprzedniego razu, zastanawiał mnie jedynie ten preejakulat. Zawsze sądziłam, że wydziela się on przed wytryskiem, a nie od samego początku stosunku.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png

Edytowane przez Aivilo
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:37
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:39   #16
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Tzn ja doskonale wiem, że istnieje szansa zajścia w ciążę, zastanawiał mnie jedynie ten preejakulat. Zawsze sądziłam, że wydziela się on przed wytryskiem, a nie od samego początku stosunku.
Może mój facet jest dziwny, ale grubo przed wytryskiem zawsze wydziela coś słonawego(preejakulat) :P
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:21   #17
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
ale chwilka. Ja to zrozumiałam tak. Była zabawa, chłopiec trysnął, wytarł penisa...
I po chwili igraszki rozpoczęły się od nowa, on wsadził na chwilkę, ale zakonczenia stosunku nie było,
No cóż, ja zrozumiałam że wytrysk to wytrysk, znaczy orgazm czy jak to jeszcze zwą i stąd ta dyskusja.
I teraz to już nie wiem, o co dokładnie chodziło autorce wątku

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Aż się dziwię że nikt nie odpisał do tej pory na tą wiadomość
Pewnie dlatego, że jesteśmy "kobiety pracujące" i w ciągu dnia nie było czasu
__________________
"To see a world in a grain of sand,
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour."

/W. Blake/
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 01:58   #18
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Zawsze sądziłam, że wydziela się on przed wytryskiem, a nie od samego początku stosunku.
Preejakulat, płyn ejakulacyjny (z łac. pre – przed + ejakulat) – wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych[1] oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz[2], wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu.

Do autorki wątku: już Ci dziewczyny wszystko napisały.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 06:39   #19
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Ciąża?

Wszystko jest możliwe, ale nie nakręcaj się. Pewnie nie jesteś w ciąży, musiałabyś mieć naprawdę pecha...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 22:54   #20
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez qwerty09 Pokaż wiadomość
Witam!
W ostani weekend(13.03.10.) z chłopakiem poniosło nas. Zaczęło się od "zabawy". Doszło do wytrysku. Mój chłopak tylko wytarł penisa.No i później ,nie wiem czy to można nazwać stosunkiem poprostu tylko wsadził dosłownie na chwile. Nie mielismy zabezpieczenia,dlatego sie opamiętałam. Czy jest możliwość ,że zaszłam w ciażę?
Strsznie się boje , nie daje mi to spokoju. A okres dopiero za tydzien.

EDIT: Jak liczyłam ( okres mam jeszcze nieustabilizowany) ... miałam wtedy dni niepodne , lub przed dniami niepłodnymi.
A jak bym wzięła tabletke "po stosunku" , co prawda to działa do 72 godz. ,ale może by coś mi pomogła. Nie minął nawet tydzień , czy powinnam iśc do ginekologa? Czy by mi jakoś pomógł, czy by mógł już stwierdzić cz jestem czy nie jestem?Proszę o pomoc.

ryzyko jest małe, ale jest

seks jest dla rozsądnych ludzi
bo później mamy nierozsądnych rodziców ;]
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.