Nie podobam się facetom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 08:58   #1
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490

Nie podobam się facetom


Głupi wątek, ale mnie to ciekawi

Nie mam zbytnio zastrzeżeń do swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich wad i niedoskonałości, ale je akceptuje i jak patrzę w lustro to widzę przeważnie atrakcyjną kobietę.

Ubieram się kobieco, spódnice, sukienki, obcasy, perfumy, bransoletki i inne bajery. Mam długie, ciemne włosy.

Ale... w towarzystwie mężczyzn nie wzbudzam zbytniego zainteresowania. Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu, nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zaczepił, że fajnie wyglądam etc. Często przebywam w towarzystwie mężczyzn, ubrana np. krótkie spodenki, a jakoś nie widzę, żeby wodzili za mną wzrokiem, chociaż podobno im wystarcza kawałek nogi i już im głowa lata.

Czy to jest normalne?
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:23   #2
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Nie podobam się facetom

Jak masz TZta, to sie jednak podobasz :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:26   #3
WrytmieZycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: Nie podobam się facetom

Rzeczywiście głupi wątek...

Zamiast sie cieszyć, ze podobasz swojemu chlopakowi, czyli temu jednemu i najwazniejszemu, to ty wolisz sie martwić, ze nie wzbudzasz uwagi innych mezczyzn. To na prawdę nienormalne. Chyba masz jakieś kompleksy i jesteś niedowartosciowana. Tego dowartosciowania powinnas szukać ubswojego tz a nie u innych mężczyz.
WrytmieZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:31   #4
Satilla
Przyczajenie
 
Avatar Satilla
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Głupi wątek, ale mnie to ciekawi

Nie mam zbytnio zastrzeżeń do swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich wad i niedoskonałości, ale je akceptuje i jak patrzę w lustro to widzę przeważnie atrakcyjną kobietę.

Ubieram się kobieco, spódnice, sukienki, obcasy, perfumy, bransoletki i inne bajery. Mam długie, ciemne włosy.

Ale... w towarzystwie mężczyzn nie wzbudzam zbytniego zainteresowania. Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu, nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zaczepił, że fajnie wyglądam etc. Często przebywam w towarzystwie mężczyzn, ubrana np. krótkie spodenki, a jakoś nie widzę, żeby wodzili za mną wzrokiem, chociaż podobno im wystarcza kawałek nogi i już im głowa lata.

Czy to jest normalne?

Chyba ci się mocno nudzi, że wyszukujesz sobie takie "problemy'.
Masz faceta, to po co Ci inni Czy Twój facet wie jakie masz rozkminy? Chyba byłoby mu przykro gdyby się dowiedział, że jego dziewczyna marzy o zainteresowaniu innych.
Nie, to nie jest normalne.

Edytowane przez Satilla
Czas edycji: 2013-06-10 o 09:34
Satilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:34   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie podobam się facetom

Może obracasz się w towarzystwie normalnych mężczyzn, którzy nie komplementują dziewczyn swoich kolegów, ani nie gapią się jak sroka w gnat jak zobaczą kawałek nogi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:44   #6
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nie podobam się facetom

Chyba Ci jest za dobrze z tym Twoim TŻ, że sobie wyszukujesz takie "problemy". Podobasz się jemu, to Ci nie wystarczy? A zdecydowanie powinno. Mogę pójść o zakład, że nie byłabyś zachwycona, gdyby to on szukał adoracji ze strony innych kobiet. Jeżeli Ci nie wystarcza to, że Twój chłopak, bliska osoba, uważa, że jesteś piękna, tylko szukasz tego uwielbienia u tabunu obcych mężczyzn, to coś chyba jest nie tak.
Jeszcze się dziwisz, że koledzy TŻ nigdy nie mówią Ci komplementów - to dobrze o nich świadczy. Nie sądzisz, że byłoby nie na miejscu, gdyby któryś z nich komplementował urodę, czy podkreślał seksowność dziewczyny swojego kumpla? Jeszcze zapewne w jego obecności?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:45   #7
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

No wiem, że to głupie niczym rozmyślania gimnazjalistki, ale chciałam się upewnić czy nie jestem jakąś maszkarą a to co widzę w lustrze to tylko moja wyobraźnia Faktycznie, koledzy tż sa dosyć na poziomie więc może być tak jak pisała Lexie.
Do takich przemyśleń skłoniło mnie ostatni watek, w którym dziewczyny pisały jak są zaczepiane przez facetów, a mnie się to zdarzyło dosłownie parę razy w życiu i to nie na taką skalę, a żyję już trochę.
A co do tego czy mi nie wystarczają komplementy tż-ta, to chyba zgodzicie się z tym, że każda kobieta lubi komplementy i nie tylko od tż-ta, zwłaszcza po 3 latach związku, kiedy on już na pamięć zna mój wygląd, moje atuty i wady.

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-06-10 o 09:47
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 09:47   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie podobam się facetom

Ja tam w ogóle nie widzę żeby wielu mężczyzn zaczepiało przypadkowe kobiety gdzieś na ulicy, by powiedzieć im "hej, ładna jesteś"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:49   #9
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
No wiem, że to głupie niczym rozmyślania gimnazjalistki, ale chciałam się upewnić czy nie jestem jakąś maszkarą a to co widzę w lustrze to tylko moja wyobraźnia Faktycznie, koledzy tż sa dosyć na poziomie więc może być tak jak pisała Lexie.
Do takich przemyśleń skłoniło mnie ostatni watek, w którym dziewczyny pisały jak są zaczepiane przez facetów, a mnie się to zdarzyło dosłownie parę razy w życiu i to nie na taką skalę, a żyję już trochę.
A co do tego czy mi nie wystarczają komplementy tż-ta, to chyba zgodzicie się z tym, że każda kobieta lubi komplementy i nie tylko od tż-ta, zwłaszcza po 3 latach związku, kiedy on już na pamięć zna mój wygląd, moje atuty i wady.
Cóż, większość wartościowych i inteligentnych facetów (podkreślam, większość), nie zaczepia na ulicy przypadkowych lasek z tekstem "Ależ jesteś ładna", poza tym moim zdaniem to nic miłego, jak na każdym kroku oglądają się za Tobą obcy faceci, zaczepiają, obśliniają się na widok odsłoniętej nogi, zwłaszcza, że zwykle nie są to fajni, zadbani i młodzi panowie, tylko stare, obleśne dziady. Więc skoro sama widzisz, że to przemyślenia godne gimnazjalistki, to je porzuć i ciesz się swoim TŻ, dla którego mimo wad jesteś najpiękniejsza, w końcu wybrał Ciebie, nie kogoś innego.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-06-10 o 09:50
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:50   #10
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Nie podobam się facetom

Wybacz, ale ja bym nie ważył się patrzeć wyuzdanym wzrokiem na kobietę mojego przyjaciela. Po prostu nie.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:51   #11
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja tam w ogóle nie widzę żeby wielu mężczyzn zaczepiało przypadkowe kobiety gdzieś na ulicy, by powiedzieć im "hej, ładna jesteś"
W tym wątku o zaczepianiu, nie mogę go teraz znaleźć było, że mówią "och, jakie piękne nogi", "och, jakie piękne rzęsy". Mi komplementy rzucają tylko inne kobiety, dziwne

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Wybacz, ale ja bym nie ważył się patrzeć wyuzdanym wzrokiem na kobietę mojego przyjaciela. Po prostu nie.
No nie koniecznie wyuzdanym, ale jeśli uważasz dziewczynę przyjaciela za atrakcyjną to chyba pozwalasz sobie na nią spoglądnąć, mimo że bez języka na wierzchu?
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 09:52   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może obracasz się w towarzystwie normalnych mężczyzn, którzy nie komplementują dziewczyn swoich kolegów, ani nie gapią się jak sroka w gnat jak zobaczą kawałek nogi.
Możliwe.

Możliwe też, że nie jesteś "targetem" dla panów akurat w tym wieku, jak ci koledzy. Moja "uroda" przyciąga np. głównie panów w starszym wieku - takich, co pamiętają czasy pań klepsydr, krągłe piersi i te sprawy. U młodszych nie mam aż takiego brania.

Poza tym są kobiety, które mają w sobie tą zalotność (a czasami po prostu wulgarność), a są i takie, które nie mają. Mnie kiedyś jeden powiedział tak "widać, że jesteś bardzo inteligentna i zwykły koleś takiej dziewczyny nie będzie podrywał, bo po co?". Dobrze, że TŻ wiedział po co i się mojej inteligencji nie bał.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja tam w ogóle nie widzę żeby wielu mężczyzn zaczepiało przypadkowe kobiety gdzieś na ulicy, by powiedzieć im "hej, ładna jesteś"
Lexie, heh... ja również nie. Widać nie chodzimy po właściwych ulicach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:58   #13
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Poza tym są kobiety, które mają w sobie tą zalotność (a czasami po prostu wulgarność), a są i takie, które nie mają. Mnie kiedyś jeden powiedział tak "widać, że jesteś bardzo inteligentna i zwykły koleś takiej dziewczyny nie będzie podrywał, bo po co?". Dobrze, że TŻ wiedział po co i się mojej inteligencji nie bał. [COLOR="Silver"]
Doris, chciałabym mieć tą zalotność i włączać i wyłączać wedle upodobania
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:59   #14
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość

No nie koniecznie wyuzdanym, ale jeśli uważasz dziewczynę przyjaciela za atrakcyjną to chyba pozwalasz sobie na nią spoglądnąć, mimo że bez języka na wierzchu?
Jako, że mężczyzna chucią jest przepełniony, przeto by uniknąć życiowych komplikacji, wypędzam z serca myśli grzeszne i patrzę się na nią w sposób czysto aseksualny - niczym na lampę stojącą w rogu
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:00   #15
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Re: Nie podobam się facetom

A ja rozumiem o co ci chodzi. Lubię być adorowana, i lubię mieć świadomość, że mój facet podoba się dziewczynom, ale one sobie dużo mogą bo on jest i tak tylko mój

Ale żadnej rady nie mam, bo nie wiem z czego to wynika, po prostu tak jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:02   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
W tym wątku o zaczepianiu, nie mogę go teraz znaleźć było, że mówią "och, jakie piękne nogi", "och, jakie piękne rzęsy". Mi komplementy rzucają tylko inne kobiety, dziwne
Ciekawa jestem ile w tym prawdy Bo o ile jeszcze nogi jakoś przełknę, to rzęsy? Facet komplementujący obcej kobicie rzęsy? Dziwaczne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:05   #17
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Jako, że mężczyzna chucią jest przepełniony, przeto by uniknąć życiowych komplikacji, wypędzam z serca myśli grzeszne i patrzę się na nią w sposób czysto aseksualny - niczym na lampę stojącą w rogu
Haha, ale przecież mężczyźni są tacy prości, bezpośredni i dają jasne komunikaty Dziękuję, za cenną uwagę

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile w tym prawdy Bo o ile jeszcze nogi jakoś przełknę, to rzęsy? Facet komplementujący obcej kobicie rzęsy? Dziwaczne
Lexie obawiam się, że to prawda. Mam dwie koleżanki, które nawet za tyłek były łapane przez facetów w sklepie w biały dzień. Ale one są odpicowane od stóp do głów więc myśle, że to już kwestia lekkiej wulgarności z ich strony to co tych facetów tak przyciągało.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:12   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Lexie obawiam się, że to prawda. Mam dwie koleżanki, które nawet za tyłek były łapane przez facetów w sklepie w biały dzień. Ale one są odpicowane od stóp do głów więc myśle, że to już kwestia lekkiej wulgarności z ich strony to co tych facetów tak przyciągało.
O rany

Przypuszczalnie nie jesteś po prostu "targetem" tego typu facetów, który zaczepia kobiety na ulicy. Myślę, że nie masz się czym martwić
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:14   #19
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
O rany

Przypuszczalnie nie jesteś po prostu "targetem" tego typu facetów, który zaczepia kobiety na ulicy. Myślę, że nie masz się czym martwić

Uff
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 10:31   #20
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Przypuszczalnie nie jesteś po prostu "targetem" tego typu facetów, który zaczepia kobiety na ulicy. Myślę, że nie masz się czym martwić
Otóż to, też bym się tym specjalnie nie martwiła

Autorko, ja wiem, że my kobiety jesteśmy trochę próżne i lubimy się podobać. Wydaje mi się, że to normalne Ale myślę, że powinnaś cieszyć się, że obracasz się w gronie "normalnych" facetów, a nie jakichś obleśnych dziadów, którzy gwiżdżą za Tobą na ulicy i rzucają hasła typu "Hej, mała, ale masz za...isty tyłek".

Masz chłopaka, który prawi Ci komplementy, który Cię kocha. To chyba najlepszy dowód na to, że się podobasz?
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:50   #21
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nie podobam się facetom

A czemu Ty oczekujesz żeby koledzy Twojego TŻ do Ciebie podchodzili i mówili Ci komplementy? Mi to nigdy do głowy nie przyszło nawet. Chyba trochę próżność przemawia przez Ciebie...
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:54   #22
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
A czemu Ty oczekujesz żeby koledzy Twojego TŻ do Ciebie podchodzili i mówili Ci komplementy? Mi to nigdy do głowy nie przyszło nawet. Chyba trochę próżność przemawia przez Ciebie...
Pewnie masz rację... Ja sobie zdaje sprawę, że to żaden problem i tak tego nie postrzegam. Trzeba się mniej skupić na sobie zdecydowanie.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:00   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Głupi wątek, ale mnie to ciekawi

Nie mam zbytnio zastrzeżeń do swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich wad i niedoskonałości, ale je akceptuje i jak patrzę w lustro to widzę przeważnie atrakcyjną kobietę.

Ubieram się kobieco, spódnice, sukienki, obcasy, perfumy, bransoletki i inne bajery. Mam długie, ciemne włosy.

Ale... w towarzystwie mężczyzn nie wzbudzam zbytniego zainteresowania. Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu, nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zaczepił, że fajnie wyglądam etc. Często przebywam w towarzystwie mężczyzn, ubrana np. krótkie spodenki, a jakoś nie widzę, żeby wodzili za mną wzrokiem, chociaż podobno im wystarcza kawałek nogi i już im głowa lata.

Czy to jest normalne?
dla mnie nienormalne jest to, że czujesz potrzebę podobania się innym facetom, skoro masz swojego. po co?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:03   #24
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu
Chyba żartujesz..chciałabyś żeby koledzy Twojego faceta Cię podrywali? Dziewczyno..masz faceta, któremu się podobasz, a chcesz wzbudzać pożądanie w innych i brakuje Ci tego? Serio?
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:04   #25
201605091011
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 136
Dot.: Nie podobam się facetom

Przeważnie atrakcyjną? Od czego to zależy?
201605091011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:14   #26
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez mumintroll Pokaż wiadomość
Przeważnie atrakcyjną? Od czego to zależy?
Chyba od takich prozaicznych przyczyn, jak to czy wyskoczył mi pryszcz czy nie, albo czy się wyspałam.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hoacynka Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz..chciałabyś żeby koledzy Twojego faceta Cię podrywali? Dziewczyno..masz faceta, któremu się podobasz, a chcesz wzbudzać pożądanie w innych i brakuje Ci tego? Serio?
Oj, już bez przesady. To, że mam faceta nie oznacza, że nie może mi być miło usłyszeć komplement od innego.

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-06-10 o 11:21
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:19   #27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
No wiem, że to głupie niczym rozmyślania gimnazjalistki, ale chciałam się upewnić czy nie jestem jakąś maszkarą
A skad mamy wiedziec czy jestes maszkara? Wrzuc zdjecie to powiemy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:23   #28
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Głupi wątek, ale mnie to ciekawi

Nie mam zbytnio zastrzeżeń do swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich wad i niedoskonałości, ale je akceptuje i jak patrzę w lustro to widzę przeważnie atrakcyjną kobietę.

Ubieram się kobieco, spódnice, sukienki, obcasy, perfumy, bransoletki i inne bajery. Mam długie, ciemne włosy.

Ale... w towarzystwie mężczyzn nie wzbudzam zbytniego zainteresowania. Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu, nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zaczepił, że fajnie wyglądam etc. Często przebywam w towarzystwie mężczyzn, ubrana np. krótkie spodenki, a jakoś nie widzę, żeby wodzili za mną wzrokiem, chociaż podobno im wystarcza kawałek nogi i już im głowa lata.

Czy to jest normalne?

nie wiesz, że dziewczyna kumpla jest NIEDOSTĘPNA?? Współczułabym Twojemu TŻ gdyby miał kolegów podrywających mu dziewczynę...
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:25   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie podobam się facetom

ee no wg mnie to normalne, że jak siedzi się ze znajomymi faceta to oni nie całują ci stóp i nie prawią komplementów. Kumple tak po prostu nie robią bo i po co?

Z resztą nie rozumiem przecież masz tż, dla niego jest najpiękniejsza no i w czym problem?

sory to jest nie tyle problem z czterech liter co po prostu dziwne
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:30   #30
OlesyaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Nie podobam się facetom

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Głupi wątek, ale mnie to ciekawi

Nie mam zbytnio zastrzeżeń do swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich wad i niedoskonałości, ale je akceptuje i jak patrzę w lustro to widzę przeważnie atrakcyjną kobietę.

Ubieram się kobieco, spódnice, sukienki, obcasy, perfumy, bransoletki i inne bajery. Mam długie, ciemne włosy.

Ale... w towarzystwie mężczyzn nie wzbudzam zbytniego zainteresowania. Mój tż powtarza, że jestem piękna i seksowna, ale np. jego koledzy nigdy nie powiedzieli mi żadnego komplementu, nikt nigdy nie podszedł do mnie i nie zaczepił, że fajnie wyglądam etc. Często przebywam w towarzystwie mężczyzn, ubrana np. krótkie spodenki, a jakoś nie widzę, żeby wodzili za mną wzrokiem, chociaż podobno im wystarcza kawałek nogi i już im głowa lata.

Czy to jest normalne?

Podkreśl mocno brwi, pomaluj oczy na kocie czarnym kolorem, natapiruj włosy żeby było ich pełno, wydymaj usta jak mówisz i obsmaruj je tak błyszczykiem żeby wyglądały na obślinione, załóż obcisłe leginsy żeby tyłek był widoczny w nich i mega wysokie buty, krótka bluzka i gwarantuje że każda się spojrzy, do tego zawsze bądź pewna siebie i mów że nie ma dla Ciebie konkurencji
OlesyaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.