Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 18:01   #631
risabel1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ja nie mam odwagi już sama się golić. Maszynka i jakieś kremy do depilacji już stosowałam, ale nie dość, że swędzi to szczypie i krosty wyskakują. Czy polecacie jakąś kosmetyczkę która dobrze wykonuje takie zabiegi w Warszawie?
risabel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:44   #632
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Kremy do depilacji rzeczywiście mogą być słabe, a co do maszynki to mi na początku też wyskakiwały krosty, ale z czasem było coraz lepiej i do tego włoski jakby słabsze się stały.
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 12:41   #633
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

dziewczyny, spróbujcie przy goleniu maszynką zamiast pianki do golenia użyć odżywki do włosów. najlepiej jakiejś z olejkami, ale w sumie może być każda, która się Wam nie sprawdziła. mi to pomaga, a mam wieczny problem z zapaleniem mieszków włosowych po goleniu..
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:50   #634
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ja wypróbowałam chyba wszystkie dostępne metody (oprócz lasera - niestety za drogi) i chyba najmniej odpowiada mi depilacja maszynką. Łatwo się zaciąć, włoski bardzo szybko odrastają, po dwóch dniach już nie ma tego komfortu gładkiej skóry. Depilatorem i woskiem stasznie w tych miejscach boli. nie do wytrzymania. Od ponad roku używam kremów do depilacji okolic bikini. Miałam krem do depilacji Perfecty oraz Joanny i niestety mnie podrażniły i uczuliły, nie podobał mi się też ostry chemiczny zapach. Teraz używam krem od Bielendy Vanity Soft Expert i jest ok. Gładka skóra na około 4-5 dni i wydaje mi się, że włoski odrastają później, nie są słabsze, ale tego nie zrobi żaden krem do depilacji. Najważniejsze, że nie uczula i skóra po całym zabiegu nie jest zaczerwieniona i podrażniona.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 17:11   #635
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Skąd ja znam te wszystkie problemy. Przerobiłam wszelkie metody depilacji i męczyłam się z najróżniejszymi problemami po nich. Golenie maszynka, to za chwilę znów odrastało, chyba z dwa razy na dzień bym musiała a efekt i tak nie taki jak by się chciało. No i te podrażnienia ciągłe. Kremy na mnie nie działały. Próbowałam też depilatora, ból wiadomo, do tego podrażnienie również. Siedziałam i pęsetą się skubałam, brak słów ile czasu to trwało. Po depilatorze i pęsecie jak włoski się osłabiły to potem wrastały, kolejny koszmar. Pomijam że pomimo tych wszystkich metod, w bikini nie występowałam, chyba że gdzieś na odludziu. Latem najbardziej człowiek zdołowany chodził. Co na krostki po goleniu to wodę utlenioną mogę wam polecić, zawsze warto przemyć, ja używałam taka z atomizerem. Ale teraz skończyłam te męki, i mam nadzieje że na długo. Zaczęłam depilację laserową, jestem już po czwartym zabiegu, włosków bardzo niewiele zostało, i takie anemiczne są. Zła jestem na siebie tylko o to, że tak długo zwlekałam, bo a to skrępowanie, a to ogólny brak odwagi, a to że drogo i tak wkoło. Teraz jestem mega zadowolona że się przemogłam i poszłam na laser. Skrępowanie, wiadomo że jest, ale to tylko pierwsza chwila, potem naprawdę się o tym zapomina. Ja chodzę do salonu xxx, bardzo przemiła obsługa, no i pracują laserem LIGHTSHEER, czyli takim który daje trwałe efekty. Wiadomo, trochę to kosztuje, ale dla tego efektu mogę nie mieć czegoś innego a odłożyć na laser. Jeśli któraś byłaby zainteresowana, to z mojego polecenia na zabiegi na pierwszej wizycie można dostać zniżkę 20%, więc można pisać do mnie na xxx. Laser xxx ma sieć swoich salonów w różnych miastach więc warto spróbować. Dziewczyny z którymi rozmawiałam, robiły w różnych salonach tej sieci i były zadowolone. Pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 16:43 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:30   #636
kwiatek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Z depilacją laserem radzę uważać, bo mogą to być pieniądze wyrzucone w błoto- jak w moim przypadku. Początkowo wykupiłam pakiet TRZECH zabiegów. Laser light sheer i light sheer duet. Podobno najlepsze. Efekt był widoczny jedynie po pierwszym zabiegu...Potem coraz słabiej..Zabiegi zgodnie z zaleceniami- początkowo co 6 tygodni. Zmieniłam gabinet na wspomniany wyżej de luxe- to ogólnopolska sieć. Kolejne trzy zabiegi nie przyniosły większego efektu. Być może włosów jest trochę mniej, ale za tyle pieniędzy nie warto.. odradzam- muszę depilować się maszynką i tak co 1-2 dni i nadal szukam dobrej metody. Dodam tylko, że włosy mam grube w kolorze ciemny blond- nie było przeciwskazań do laseru.
kwiatek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:02   #637
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez kwiatek007 Pokaż wiadomość
Z depilacją laserem radzę uważać, bo mogą to być pieniądze wyrzucone w błoto- jak w moim przypadku. Początkowo wykupiłam pakiet TRZECH zabiegów. Laser light sheer i light sheer duet. Podobno najlepsze. Efekt był widoczny jedynie po pierwszym zabiegu...Potem coraz słabiej..Zabiegi zgodnie z zaleceniami- początkowo co 6 tygodni. Zmieniłam gabinet na wspomniany wyżej de luxe- to ogólnopolska sieć. Kolejne trzy zabiegi nie przyniosły większego efektu. Być może włosów jest trochę mniej, ale za tyle pieniędzy nie warto.. odradzam- muszę depilować się maszynką i tak co 1-2 dni i nadal szukam dobrej metody. Dodam tylko, że włosy mam grube w kolorze ciemny blond- nie było przeciwskazań do laseru.

Hej, a może problem tkwi w tym kolorze ciemny blond. Mi mówiono że im jaśniejsze włosy tym mniejszy efekt. Niby ciemny blond masz, ale jednak to sporo jaśniejszy kolor niż czarny. Może wypowiedzą się osoby z podobnym do Twojego koloru jak było u nich. Szkoda że nie masz wymarzonego efektu. U mnie naprawdę niewiele zostało, więc nie mogę narzekać
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:19   #638
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

ja uzywam maszynki do golenia i uzywam własnie odzywki do włosów aby zmiękczyc wloski i aby nie bylo podraznien
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:29   #639
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ja depiluję się pastą cukrową lub woskiem u kosmetyczki. Wszystko. Jestem mega zadowolona. Przed każdym zabiegiem robię peeling, później raz na jakiś czas i do tego mocno nawilżam. Ale mam inne pytanie. Włosy z okolic wzgórka łonowego bardzo wolno odrastają, ale z warg już po tygodniu zarastam. I myślałam nad metodą epilfree. Czy któraś korzystała i mogłaby wypowiedzieć się na ten temat?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 14:00   #640
LoraV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Odświeżając ten wątek chciałabym zaoferować 20 % zniżki na depilacje laserową w gabinecie "Laser DeLux" dla tych co jeszcze się nie zdecydowali. Osobiście byłam w gabinecie we Wrocławiu ale czytałam również o sieci tych gabinetów w innych miejscowościach więc wychodzi na to że wszędzie Panie kosmetyczki są przemiłe . Wszystkie informacje dostajemy na bezpłatnej pierwszej konsultacji a jeżeli chodzi o pytania to Panie odpowiadają na wszystko z cierpliwością i rozsiewają wszelkie obawy Podczas zabiegu mamy przykładany co chwilę lód dla złagodzenia i wszystko idzie w miłej atmosferze bardzo szybko Do tego jeżeli chodzi o ceny to właśnie bardzo fajna jest promocja na polecenia i można za małe pieniądze cieszyć się gładką skórą ) Serdecznie polecam Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania bądź by chciał skorzystać z promocji to zapraszam na maila- miszdzisitd(małpa)interia .pl
I od razu chciałabym zaświadczyć że nie jestem kosmetyczką (wiem że to dla niektórych osób ważne gdyż jak sama szukałam informacji na temat depilacji bardzo denerwował mnie fakt że na forach wypowiadają się kosmetyczki a wiadomo że każdy swoje chwali , tak więc jestem jedynie klientką )
LoraV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:57   #641
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

U mnie maszynki nie za bardzo działają co tylko się wydepiluje to za kilka dni znowu odrastają i do tego robią się twarde i bolące. Próbowałam kremów przeróżnych i też nic. Ale ostatnio słyszałam o takiej metodzie epilfree że ponoć jest skuteczna i włoski tak szybko nie odrastają ale to się robi w gabinecie kosmetycznym albo w spa. I tak się zastanawiam i nawet nie trwa to jakoś długo i nie jest bolesne. Ciekawe tylko ile taki jeden zabieg kosztuje ktoś wie?
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 15:24   #642
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez Darkana Pokaż wiadomość
U mnie maszynki nie za bardzo działają co tylko się wydepiluje to za kilka dni znowu odrastają i do tego robią się twarde i bolące. Próbowałam kremów przeróżnych i też nic. Ale ostatnio słyszałam o takiej metodzie epilfree że ponoć jest skuteczna i włoski tak szybko nie odrastają ale to się robi w gabinecie kosmetycznym albo w spa. I tak się zastanawiam i nawet nie trwa to jakoś długo i nie jest bolesne. Ciekawe tylko ile taki jeden zabieg kosztuje ktoś wie?
Właśnie ja też się zastanawiam nad tą metodą, ale bardzo mało jest informacji na ten temat. Cenowo w jednym z gabinetów do którego chodzę to 60-80zł w zależności od rodzaju depilacji bikini.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:15   #643
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cześć dziewczyny,
wczoraj po depilacji bikini pastą cukrową zdecydowałam się na zabieg epilfree. Pani kosmetyczka powiedziała, że trzeba takich zabiegów zrobić około 10, ale efekty można zobaczyć już wcześniej. Powiedziała, że można pozbyć się około 80% włosków, czyli jak dla mnie bardzo dużo. Zabieg niebolesny, w niektórych momentach trochę piekło, ale spokojnie dało się wytrzymać Z efektami zobaczymy jak będzie
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:40   #644
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam chyba wszystkie dostępne metody (oprócz lasera - niestety za drogi) i chyba najmniej odpowiada mi depilacja maszynką. Łatwo się zaciąć, włoski bardzo szybko odrastają, po dwóch dniach już nie ma tego komfortu gładkiej skóry. Depilatorem i woskiem stasznie w tych miejscach boli. nie do wytrzymania. Od ponad roku używam kremów do depilacji okolic bikini. Miałam krem do depilacji Perfecty oraz Joanny i niestety mnie podrażniły i uczuliły, nie podobał mi się też ostry chemiczny zapach. Teraz używam krem od Bielendy Vanity Soft Expert i jest ok. Gładka skóra na około 4-5 dni i wydaje mi się, że włoski odrastają później, nie są słabsze, ale tego nie zrobi żaden krem do depilacji. Najważniejsze, że nie uczula i skóra po całym zabiegu nie jest zaczerwieniona i podrażniona.
tez kupiłam ten vanity i rzeczywiście skóra jest mniej podrazniona i zaczerwieniona, ja wybrałam ten niebieski dla bardzo wrażliwej skóry, a i włoski odrastaja po około 4-5 dniach
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 08:45   #645
malapanda89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 6
Dot.: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Cytat:
Napisane przez 2peciara Pokaż wiadomość
Ach ten coroczny problem!!! Zbliżają się wakacje=wyjcie w kostiumiku...Juz teraz znajomi ciągną mnie "nad wodę",a ja wykręcam sie jak mogę...Ale powoli preteksty mi się kończą...Dobra!Koniec owijania w bawełnę!!Jak SKUTECZNIE pozbyc się dość mocnych włosków z okolic bikini? Próbowałam juz kremu Tanita i-prawdę mówiąc-nie polecam,efekt był taki jak po maszynce jednorazowej...Plastry z woskiem Joanny nie dały efektu żadnego,oprócz wściekłego bólu.Słyszałam pochwały kremu Veet...Co sądzicie?Nie wiem,co robić,po zwykłej maszynce nawet gdy używam specjalnego krmu do golenia,to i tak mam krostki...Buuuuuuu((( Pomożcie!!!
Proponuję zabieg laserem. Jeśli masz ciemne włoski to 4-5 zabiegów i po krzyku, a spokój na lata. Ja teraz po ponad 3 latach wybrałam się na tzw. dostrzał bo coś tam się zaczęło pojawiać i problem mam z głowy, ale ten komfort 3 lat bez maszynki, krostek, podrażnień i zwyczajnej upierdliwości jest bezcenny.
__________________
Żyj bez stresu, zamiast stresować się życiem!
nowomed.pl
malapanda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 00:12   #646
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Ja niestety też mam problem z wrastającymi włosami w okolicach bikini - wrastają i po goleniu, i po kremach. Są ciemne i grube więc za odpada opcja nie golenia się w ogóle, ale wrastające włosy i podrażniona skóra przez dwa następne dni są tak bolesne, że nie wyobrażam sobie takiego cierpienia do końca życia. :/
W desperacji stwierdziłam, że pora spróbować wosku, ale nie najlepiej znoszę nawet woskowanie nóg więc się strasznie stresuję.
__________________


Edytowane przez rachuciachu
Czas edycji: 2016-05-25 o 00:20
rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 09:26   #647
Zarina81
Raczkowanie
 
Avatar Zarina81
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

ja już jakiś czas temu rzuciłam w kąt maszynkę, zrezygnowałam z podrażnień i krostów po goleniu. Odkryłam wtenczas dla mnie nową metodę depilacji epilfree - od tego czasu tylko ta metoda jest ze mną - w chwili obecnej już tylko raz na jakiś czas chodzę na zabiegi przypominające
Zarina81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 15:43   #648
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Sama stosuję depilację z epilfree, ale na innych częściach ciała. Na bikini jeszcze się nie odważyłam. Nie wrastają po nim włoski w tych okolicach?
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 16:02   #649
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ile taka przyjemność kosztuje, jeśli mogę zapytać?
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 23:19   #650
karmellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

bikini traktuje tylko i wylacznie woskiem u kosmetyczki. po maszynce mam podraznienia, a i tak skora nie jest dokladnie wygolona
karmellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 01:09   #651
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez karmellaa Pokaż wiadomość
bikini traktuje tylko i wylacznie woskiem u kosmetyczki. po maszynce mam podraznienia, a i tak skora nie jest dokladnie wygolona
Ja byłam parę razy ale mi źle wygolila no i denerwuje mnie to zapuszczanie włosów potem do odpowiedniej długości :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-08-02 o 01:10
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 06:44   #652
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Wosk jest dobry ale z drugiej strony trzeba trochę 'zapuscic' żeby były efekty. Po maszynce mam podrażnienia i krostki, niekiedy bolace. Kremy do golenia nic nie daja. Używam golarki i fakt jest lepiej ale nie mogę nia dotrzeć wszędzie więc i tak muszę dogalac maszynka. Może jakieś inne pomysły co mogłabym robić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 08:16   #653
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ile taka przyjemność kosztuje, jeśli mogę zapytać?
Podejrzewam, że to już zależy od indywidualnego cennika salonu i tego jaką konkretnie chcesz depilację bikini z epilfree zrobić. Jak pytałam u mnie to od 80 zł za bikini francuskie, przez dwa rodzaje brazylijskiego: głębokie 150, całość 170, aż do hollywood'zkiego za 190 zł. Przy czym to cena za wosk i epilfree już razem. Niestety nie powiem wam jak to wygląda w praktyce, bo jeszcze sama się nie odważyłam.
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 11:38   #654
PomocnaPani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ja bardzo sobie chwalę depilację pastą cukrową.
Mam zaufaną osobę, której ufam i zawsze jestem zadowolona.

Jeśli ktoś chce namiar na depilację w Szczecinie, piszcie na priv, z chęcią się podzielę.

Nie będę robić nikomu reklamy na forum więc info tylko na priv

Pozdrawiam Kasia

Edytowane przez PomocnaPani
Czas edycji: 2016-08-31 o 11:39 Powód: nie pełna wiadomość
PomocnaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 11:45   #655
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Dziewczyny co robicie kiedy odrastajace po goleniu włoski strasznie swedza. To ze az nie jestem w stanie założyć noc obcislego ani nawet majtek. Oszalec mozna. Poradzcie cos.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 21:44   #656
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Ja bikini robię tylko i wyłącznie woskiem w Time for Wax, bo mają jakiś specjalny wosk, delikatniejszy, i nie wiem czy to rzeczywiście działa czy nie (bo nie próbowałam regularnego), ale taką depilację przeżyłam już 2 razy i nie wyobrażam sobie inaczej Gdyby było mnie stać to nogi też bym tak robiła, bo czasami te krostki w niektórych miejscach doprowadzają mnie do szału.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:03   #657
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Dziewczyny !

Jeśli jest tu jescze ktoś proszę o pomoc! Mam straszny problem z depilacją miejsc intymnych. Ciągłe podrażnienia po maszynce i krostki na całej okolicy doprowadzają mnie do szaleństwa, wosk też nie wchodzi w grę gdyż strasznie wrastają mi włoski!
Jestem już zdesperowana i chce zdecydować się na usuwanie włosów laserem, tylko martwie się że moja skóra jest na tyle wrażliwa ze może mnie taki zabieg poparzyć.
Zdarzało mi się to kiedyś na wosku, miałam czerwone miejsca i porobiły się bąble z płynem surowiczym, wszystko piekło i utrzymywało sie przez ok 2 tygodnie. Myślicie że laser będzie dla mnie dobry ?
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:09   #658
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Zawsze możesz mieć ustawioną mniejszą moc lasera.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 19:44   #659
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość
Dziewczyny !

Jeśli jest tu jescze ktoś proszę o pomoc! Mam straszny problem z depilacją miejsc intymnych. Ciągłe podrażnienia po maszynce i krostki na całej okolicy doprowadzają mnie do szaleństwa, wosk też nie wchodzi w grę gdyż strasznie wrastają mi włoski!
Jestem już zdesperowana i chce zdecydować się na usuwanie włosów laserem, tylko martwie się że moja skóra jest na tyle wrażliwa ze może mnie taki zabieg poparzyć.
Zdarzało mi się to kiedyś na wosku, miałam czerwone miejsca i porobiły się bąble z płynem surowiczym, wszystko piekło i utrzymywało sie przez ok 2 tygodnie. Myślicie że laser będzie dla mnie dobry ?
Hej, doskonale rozumiem Twój problem, sama męczyłam się wiele lat. I nie dość że podrażnienia, to moje włosy rosły jak oszalałe, wiec traciłam wiarę czy ma to jakiś sens, skoro zanim zejdzie podrażnienie, to już są od nowa. Po goleniu możesz spróbować spryskać ten obszar wodą utlenioną, na koniec tak się ratowałam i było całkiem ok. Niektórzy stosowali sudocrem, nie wiem czy pomoże.
Ja ostatecznie w zeszłym roku poszłam na laser i to była najwłaściwsza decyzja. Oczywiście też miałam tysiąc pięćset wątpliwości ale teraz to tylko żałuję ze tak długo się zastanawiałam i nie poszłam wcześniej. Też mam skórę wrażliwa, chodziłam na laser LightSheer i wszystko było ok, bez poparzeń i innych drastycznych spraw.
W salonie do którego ja chodziłam, najpierw idzie się na darmową konsultację i wtedy robią próbę różną mocą lasera żeby sprawdzić jak reaguje skóra, i dopiero wtedy umawiają na właściwy zabieg.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 12:47   #660
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Pani dermatolog powiedziała mi że depilacja laserowa powinna mi pomóc bo włos się osłabi, tylko boje się tych podrażnień. Słyszałam że po tej metodzie skóra jest zaczerwieniona i może byc bardzo podrażniona, moja ma do tego skłonność. W dodatku jest bardzo wrażliwa.
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.