Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 20:28   #1231
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wiadomo do kiedy ta promocja?
To akurat produkt miesiąca więc do końca marca Poza promocją też jakiś drogi nie jest, 12.90 zł, odżywki też mają fajne
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:41   #1232
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
To akurat produkt miesiąca więc do końca marca Poza promocją też jakiś drogi nie jest, 12.90 zł, odżywki też mają fajne
Dziękuję
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:06   #1233
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej dziewczyny. Wiem, ze 'temat' który opisze już był TU poruszany, ale może ktoś rzuci jakiś nowy pomysł

drugi raz z rzędu zabrudziły mi się końcówki, wolny brzeg. Poprzednio na kolorze 042 neon rasberry, a teraz na lakierze z innej firmy. Przy czym 2 paznocie były ciemniejszy odcien i na tym nic nie wyszło.
Od roku używam Semilaca i to pojawiło się pierwszy raz. A lakiery 042 już 2 razy używałam. Mało tego. Wczesniej robiło mi się tak na jasnych pastelach z Indigo, basa i top były z Indigo. Kosmetyczka nie wiedziała co może być przyczyną. Wówczas zmatowiła koncowki i zrobila mi stemple i top i utwardziła i było ok.
Teraz sama nie wiem, bo calosc, basa i top i lakiery mam z Semilaca. Ktos pisał, by na koniec raz jeszcze włozyc reke "do góry, odwrotnie" może jutro to wytestuje. Bo akurat chciałam jutro jakies jasne kolory pastele. A jak mi się tak będzie robic bo mi zostają tylko ciemne kolory hybryd. Bo po 3dniach nie będę sciagac, a chodzic z takimi koncowkami to porażka dla mnie.
Ogolnie kończy mi się top, ma on 8 miesięcy. Może już jest stary, może dałam go za dużo na końcu, może lampa była słaba bo dzień po tych pazurkach spaliły się 2 żarówki. Ale u kosmetyczki miała mega lampe 48W LED wiec tam wina lampy odpada.


Nie wiem.. macie jakies pomysły ??
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-12 o 15:08
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:59   #1234
esaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 14
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Może nie do końca wykańczasz końcówki, zwróć przy malowanie większą uwagę i przejedź je pędzelkiem 2 razy, w instrukcjach zwracają na to uwagę, także moze w tym jest problem.
esaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:34   #1235
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wiem, ze 'temat' który opisze już był TU poruszany, ale może ktoś rzuci jakiś nowy pomysł

drugi raz z rzędu zabrudziły mi się końcówki, wolny brzeg. Poprzednio na kolorze 042 neon rasberry, a teraz na lakierze z innej firmy. Przy czym 2 paznocie były ciemniejszy odcien i na tym nic nie wyszło.
Od roku używam Semilaca i to pojawiło się pierwszy raz. A lakiery 042 już 2 razy używałam. Mało tego. Wczesniej robiło mi się tak na jasnych pastelach z Indigo, basa i top były z Indigo. Kosmetyczka nie wiedziała co może być przyczyną. Wówczas zmatowiła koncowki i zrobila mi stemple i top i utwardziła i było ok.
Teraz sama nie wiem, bo calosc, basa i top i lakiery mam z Semilaca. Ktos pisał, by na koniec raz jeszcze włozyc reke "do góry, odwrotnie" może jutro to wytestuje. Bo akurat chciałam jutro jakies jasne kolory pastele. A jak mi się tak będzie robic bo mi zostają tylko ciemne kolory hybryd. Bo po 3dniach nie będę sciagac, a chodzic z takimi koncowkami to porażka dla mnie.
Ogolnie kończy mi się top, ma on 8 miesięcy. Może już jest stary, może dałam go za dużo na końcu, może lampa była słaba bo dzień po tych pazurkach spaliły się 2 żarówki. Ale u kosmetyczki miała mega lampe 48W LED wiec tam wina lampy odpada.


Nie wiem.. macie jakies pomysły ??
A moze warto zainwestowac w ten top no wipe ? Ja tez u siebie zauwazylam (w przypadku pasteli) ze sie zabrudzaja i robia sie takie przezroczyste plamki (choc nie zawsze). A teraz sa te topy, ktore chronia kolory przed ich zmiana.

Top z gelisha tez powoduje powstawanie roznych plamek.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:44   #1236
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

właśnie jak trochę poszperałam w googlu to mi się pojawiło, że to może być od topu, bo nie zawiera blokera UV i polecali kupic no wipe, ale że on zmienia trochę kolor lakieru,bo daje niebieski odcien. Ale chyba będę musiała kupic ten top, bo nie ma sensu z takimi zabrudzeniami chodzic. Ale dopiero co kupiłam nowy top zwykly. Jutro go użyje na pastelach i zobaczę co będzie najwyżej poprawke zrobie i nakleje naklejki :big grin:
tylko pytanie czemu przez rok mi się nic takiego nie robiło i teraz nagle... ?? Dodam, że poprzednie i Indigo też mi się tak zaczęły robic rok temu w lutym i marcu
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 21:47   #1237
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 23:03   #1238
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?
Nie spróbujesz to sie nie przekonasz.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 23:05   #1239
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hehe dziękuję za odpowiedź 😊 mam nadzieje ze nie będę musiała się przekonać jak to wygląda i boli ...
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 07:49   #1240
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Hehe dziękuję za odpowiedź 😊 mam nadzieje ze nie będę musiała się przekonać jak to wygląda i boli ...
Ja to samo wyczytałam i przestraszyłam się jak cholera.. od grudnia robię hybrydy (z przerwami) i nic się nie dzieje, a jestem alergiczką i mam atopowe zapalenie skóry ale na razie jest ok staraj się nie zalać skórek, żeby lakier nie miał kontaktu ze skórą i będzie dobrze
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 08:41   #1241
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Postaram się na razie czekam na 🎁 tez jestem.mega szczęśliwa a tu takie opinie ze głową mała 😕
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 08:53   #1242
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Postaram się na razie czekam na 🎁 tez jestem.mega szczęśliwa a tu takie opinie ze głową mała 😕
Ja też byłam przerażona jak o tym czytałam, chyba bym się załamała gdybym miała uczulenie na hybrydy... Taka wygoda i musiałabym z tego zrezygnować ale niekoniecznie trzeba mieć uczulenie na hybrydy tylko na dany składnik, więc jeśli Semilac uczula to wcale nie oznacza, że wszystkie inne firmy też ale pocieszajmy się, że większość osób nie ma takiego uczulenia, obyśmy były w tej większości
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 09:20   #1243
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mam nadzieje 😊 ale tak samo sie naczytalam o odrzywce eveline 8 in 1 ze uczylenie ze palce bolą a ja stosuję pięknie po niej paznokcie rosną i nic mi nie jest więc muszę wypróbować 😊

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Na razie zamówiłam hardi , hardi rose , szary , biały,czarny no i w zestawie mam 026 😊❤

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tylko ze tez mówią ze czarny i biały marszczy się i nie kryje ładnie juz się nie mogę doczekać aż sama wypróbuję bo jeżeli jest tak jak piszą to pieniądze w błoto 😕😊
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 09:29   #1244
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Mam nadzieje �� ale tak samo sie naczytalam o odrzywce eveline 8 in 1 ze uczylenie ze palce bolą a ja stosuję pięknie po niej paznokcie rosną i nic mi nie jest więc muszę wypróbować ��

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Na razie zamówiłam hardi , hardi rose , szary , biały,czarny no i w zestawie mam 026 ��❤

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tylko ze tez mówią ze czarny i biały marszczy się i nie kryje ładnie juz się nie mogę doczekać aż sama wypróbuję bo jeżeli jest tak jak piszą to pieniądze w błoto ����

Właśnie, ja też używam tej 8w1 już od jakiś 2 lat i nie mam żadnej alergii na nią, paznokcie pięknie rosną biały i czarny musisz utwardzać 2x dłużej, ta LED ma jeszcze opcję 60s, ale ja bym utwardziła 2x45s dla pewności ja mam w swojej kolekcji biały ale z innej firmy a z Semilaca mam 071, 103, 011, 004, 054 i 068 uwielbiam takie stonowane kolory ale ogólnie to jeszcze jest masa lakierów, które chce kupić ale nie wszystko na raz, bo nie zdążę ich wypróbować a ten z zestawu 026 sprzedałam, bo nie podobały mi się drobinki a w zamian kupiłam właśnie 071
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:33   #1245
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jak tylko nie wyskoczy żadna alergia to kupuje wszystkie ❤ kolory piękne a jakie jeszcze firmy polecasz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:58   #1246
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Nie używałam innych, a ten biały był za 9,90 i nawet nie jest to hybryda tylko żel UV i bardzo słabo schodzi, kupiłam go tylko do kresek do frencha :p ale słyszałam, że NeoNail jest spoko i szczerze to nie mam rozeznania, dla mnie Semilac jest idealny
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 11:18   #1247
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość



Tylko ze tez mówią ze czarny i biały marszczy się i nie kryje ładnie juz się nie mogę doczekać aż sama wypróbuję bo jeżeli jest tak jak piszą to pieniądze w błoto 😕😊

Jakbys przeczytala chociaz kilka ostatnich stron tego waku, to bys doczytala, ze czarny juz sie nie marszczy, a przynajmniej te nowsze wersje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 12:06   #1248
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jakbys przeczytala chociaz kilka ostatnich stron tego waku, to bys doczytala, ze czarny juz sie nie marszczy, a przynajmniej te nowsze wersje.
Moja nowsza wersja się marszczyla a nakladalam bardzo cienko. Teraz mam z MM i zero problemów

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 12:59   #1249
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Moja nowsza wersja się marszczyla a nakladalam bardzo cienko. Teraz mam z MM i zero problemów

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
To ja juz nie wiem Bylo kilka opin odnosnie tego najnowszego czarnego i wywnioskowalam, ze w tej nowej wersji nic sie nie marszczy.

Ja tez mam te nowsza wersje i mi nic sie nie dzieje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 13:27   #1250
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja też robiłam znajomej w piątek paznokcie Sleeping Beauty i Black Diamond i czarny się masakrycznie zmarszczył... I nowa wersja ;/ Wgl coraz bardziej wkurzają mnie hybrydy Semilac, mam 12 kolorów, większość bąbluje, 130 jest piękny ale zostawia mi smugi... I muszę wypróować neonail...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 13:32   #1251
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam znajomej w piątek paznokcie Sleeping Beauty i Black Diamond i czarny się masakrycznie zmarszczył... I nowa wersja ;/ Wgl coraz bardziej wkurzają mnie hybrydy Semilac, mam 12 kolorów, większość bąbluje, 130 jest piękny ale zostawia mi smugi... I muszę wypróować neonail...
Jak wyprobujesz to już nie wrócisz do Semilacow, ja osobiście pozbywam się semilacow, a kupuje MM

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 14:56   #1252
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
niestety nie jestem obeznana w temacie "muszelek"
Wpisz sobie w wyszukiwarkę "efekt muszelki" wszystko będzie jasne.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam znajomej w piątek paznokcie Sleeping Beauty i Black Diamond i czarny się masakrycznie zmarszczył... I nowa wersja ;/ Wgl coraz bardziej wkurzają mnie hybrydy Semilac, mam 12 kolorów, większość bąbluje, 130 jest piękny ale zostawia mi smugi... I muszę wypróować neonail...
Ja mam jedynie zastrzeżenia do białego Semilaca, ale biały to praktycznie mój ulubiony kolor , na zmianę z Classic Wine. Więc jakoś znoszę smużenie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 11:19   #1253
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Jak wyprobujesz to już nie wrócisz do Semilacow, ja osobiście pozbywam się semilacow, a kupuje MM

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Robiłam sobie wzorniki i mam teraz porównanie - Neonail ma lepsze krycie, ładniej się poziomuje. I mimo tego, że też potrafi bąbląwać te bąbelki jakby na koniec znikają a Semilac się z nimi utwardza i robią się dziury i wypustki : (
Ogółem zrezygnowałabym całkowicie z S. gdyby nie kilka kolorów jakich nie ma nigdzie indziej.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 12:24   #1254
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dostalam i wyprobowalam 031 i jestem w szoku, ze jedna warstwa wystarczyla, zeby idealnie pokryc pazurki czadowo
I nic sie nie marszczy.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2016-03-14 o 12:26
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:34   #1255
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Tez tak mam i rowniez sie zszokowalam
Na poczatku kiedy robilam pojedyncze paznokcie bylam z niego mega zadowolona. Az do momentu, kiedy postanowilam zrobic caly czarny mani - po ok 10 dniach lakier zaczal mi sie odklejac od bazy Idenycznie jest przy zdejmowaniu mani - wystarczy 5 min w acetonie i czarny odchodzi jednym platem, za to baza ani drgnie i musze ja odmaczac jeszcze raz Przy innych kolorach nic takiego nie ma miejsca
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 14:39   #1256
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czy 056 kryje po dwóch warstwach?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:08   #1257
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracając do tematu gratisów
Sprzedawcy na allegro, sprzedający hybrydy Semilac mają lepsze gratisy niż oni sami :P Nie dość, że darmowa przesyłka, wczoraj zamówione, a dziś dostałam, do lakieru dodali mi także smycz Semilac, krówkę Semilac i... pudełeczko z tipsami Mi się nie przyda, ale nawet czy sprzedać, czy tak jak ja oddam przyjaciółce, która robi żele A kupiłam tylko jeden lakier! A nie lakierów za 100 zł, żeby dostać lustereczko

Semilac zrobil promocje na lampe 6w za 119 zl ze 149 zl a ja kupiłam ja na allegro za 99 zl z wysylka gratos i tez dostałam gratis smycz, cukierki krówki, duza naklejke i podkładkę wysyłka natycmiat i na drugo dzień była u mnie paczka.
Ale co do lampy mam mieszane uczucia, że jest niewystarczajaca Decyzja był mega spontaniczna.


Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?

używam od roku i mam jedynie przerwy 1 dniowe i nic nie zauważyłam. Ale też się naczytałam i naoogladałam filmików. jeden mnie przerził. Dziewczyna miała uczulenie nawet na twarzy i brodzie. Szok... Tez byłoby mi szkoda, bo zainwestowałam w kolory ładna kasę.


Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam znajomej w piątek paznokcie Sleeping Beauty i Black Diamond i czarny się masakrycznie zmarszczył... I nowa wersja ;/ Wgl coraz bardziej wkurzają mnie hybrydy Semilac, mam 12 kolorów, większość bąbluje, 130 jest piękny ale zostawia mi smugi... I muszę wypróować neonail...

Mi czarny 031 w lampie UV super, nc się nie działo, nawet w 2 min się utwardzał, bo kiedyś mi się zapomnialo i tylko 2 min miałam. Ssuper schodził. Teraz wytestuje w lampie LED.
130 mnie osobiście rozczarował. Kiepskie krycie, smugi i się brudził podczasu użytkowania. tzn przy pracach w domu,w pracy.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:11   #1258
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Semilac zrobil promocje na lampe 6w za 119 zl ze 149 zl a ja kupiłam ja na allegro za 99 zl z wysylka gratos i tez dostałam gratis smycz, cukierki krówki, duza naklejke i podkładkę wysyłka natycmiat i na drugo dzień była u mnie paczka.
Ale co do lampy mam mieszane uczucia, że jest niewystarczajaca Decyzja był mega spontaniczna.





używam od roku i mam jedynie przerwy 1 dniowe i nic nie zauważyłam. Ale też się naczytałam i naoogladałam filmików. jeden mnie przerził. Dziewczyna miała uczulenie nawet na twarzy i brodzie. Szok... Tez byłoby mi szkoda, bo zainwestowałam w kolory ładna kasę.





Mi czarny 031 w lampie UV super, nc się nie działo, nawet w 2 min się utwardzał, bo kiedyś mi się zapomnialo i tylko 2 min miałam. Ssuper schodził. Teraz wytestuje w lampie LED.
130 mnie osobiście rozczarował. Kiepskie krycie, smugi i się brudził podczasu użytkowania. tzn przy pracach w domu,w pracy.
Ja juz czekam na paczuszke 3 dzień myślałam że dziś juz cudem będzie ale musze czekać do jutra 😢 to czekanie eh ... 😊
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:15   #1259
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

a jakie kolory sa w pakiecie startowym ??
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:18   #1260
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
a jakie kolory sa w pakiecie startowym ??
026
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.