Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 16:44   #61
yoostyna
Przyczajenie
 
Avatar yoostyna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Ja mam pytanie odnośnie koloru z tej plety, a mianowicie chodzi mi o herbaciany 8.31. Słyszałam, że to kolor, który ma Marta Żmuda Trzebiatowska a coś takiego chciałabym mieć... jak wypada ten kolor? Mój naturalny kolor to ciemny blond, ale teraz mam ciemniejsze bo zawsze farbowałam na ciemny brąz i chciałam zdjąć ten kolor... jest szansa, że wyjdzie ładnie?
yoostyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:24   #62
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Wzięłam odcień 4.0 -mam naturalny odcień bardzo ciemny brąz. Zobaczymy.
JEstem pełna nadziei.

Mam jeszcze pytanie: farbma po dodaniu oxy jest rzadka? Jak najlepiej ją nakładać, pędzelkiem, czy da radę butelką z dozownikiem?
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 10:22   #63
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Może spróbuj Majiblond? Z tego co wiem to ta farba jednocześnie rozjaśnia włosy, może będziesz bardziej zadowolona

A teraz moje pytanie. Czy ktoraś z Was używała może majirel nr 10? To kolor podstawowy, bardzo jasny blond.
Mam włosy rozjaśnione bardzo, farbuje odrosty tylko rozjaśniaczem-wychodzi mi bardzo jasny, popielaty blond. Chciałabym trochę przyciemnić wlosy i kupiłam właśnie tą farbę-leży wciaż w pudełku.

Może ktoś jej używal i podpowie mi troszkę jakie są efekty???
majiblondem nie chca robic fryzjerki bo twierdza, ze za mocne.. moj naturalny kolor to ciemny blond, a po rozjasniaczu mam jasny blond zlocisty i nie moge dopasowac zadnej farby moze wie ktos jaka farba moglabym robic odrosty, zeby nie bylo roznicy miedzy nimi a wlosami???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020463.jpg (96,0 KB, 698 załadowań)
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:13   #64
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Najlepiej rozjaśnic odrosty i na nie położyc farbę taką jaką masz na reszcie włosów.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 19:14   #65
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

no wlasnie ja nie mam farby na reszcie wlosow.. to rozjasniacz joanny w spreyu..uzywany przez okolo pol roku No ale nic.. bede probowac, zmienie fryzjera i farby
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:50   #66
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Question Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

uzywala ktoras z was koloru 7.31 (orzech)??? jak mylicie jaki mi wyjdzie kolor na wlosach zlotyawy blond (poziom ok 8, 9) beda bardzo ciemne?
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:54   #67
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

co do 8, 31 ja mam go aktualnie na tym zdjecui jest co w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mallorca 012.jpg (57,8 KB, 1523 załadowań)
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 13:17   #68
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Zrobiłam wreszcie włosy tą 4.0. Kolor faktycznie wyszedł ciemniejszy, ale teraz po 2 tyg. zmył się do właściwego ciemnego brązu, czyli takiego jak chciałam.

Wystarczyło na moje włosy 1 opakowanie, ale jak będę kolejnym razem robiła wezmę 2, bo jak jest więcej farby włosy lepiej się rozczesują i można szybciej rozprowadzić farbę po same końcówki.
Na odrosty oczywiście 1 op wystarczy.

Włosy po farbowaniu są miękkie, bardzo sprężyste i mięsiste. Jak po dobrej odżywce. Ale na moich włosach efekt ten utrzymał się przez 2 mycia. Później zaczęły mi się lekko puszyć i falować, czyli wróciły do normalności. Więc kosmetyk prostujący potrzebny.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:41   #69
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
Zrobiłam wreszcie włosy tą 4.0. Kolor faktycznie wyszedł ciemniejszy, ale teraz po 2 tyg. zmył się do właściwego ciemnego brązu, czyli takiego jak chciałam.

Wystarczyło na moje włosy 1 opakowanie, ale jak będę kolejnym razem robiła wezmę 2, bo jak jest więcej farby włosy lepiej się rozczesują i można szybciej rozprowadzić farbę po same końcówki.
Na odrosty oczywiście 1 op wystarczy.

Włosy po farbowaniu są miękkie, bardzo sprężyste i mięsiste. Jak po dobrej odżywce. Ale na moich włosach efekt ten utrzymał się przez 2 mycia. Później zaczęły mi się lekko puszyć i falować, czyli wróciły do normalności. Więc kosmetyk prostujący potrzebny.
Zastanawiam się właśnie sama nad 4.0, bo wcześniej miałam 3.0 i to dla mnie za chłodny odcień. Używałaś może też tego drugiego? Ciekawi mnie porównanie tych dwóch odcieni. Dziewczyny jak miałyście oba kolory to dajcie znać czym się różnią. Z tego co widzę w palecie internetowej to 4.0 powinien być równie ciemny tylko odrobine cieplejszy, jest tak czy mnie wzrok myli ?
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:58   #70
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Niestety nie używałam 3.0
Ale teraz użłam 4 (z tych naturalnych) i wydaje mi się lepsza, od 4.0, bo 4.0 to bardzo głęboki odcień i prawie czarny. Widzę różnicę na odrostach, jest delikatna, ale zauważalna.
4 jest cieplejsza.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:16   #71
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
Niestety nie używałam 3.0
Ale teraz użłam 4 (z tych naturalnych) i wydaje mi się lepsza, od 4.0, bo 4.0 to bardzo głęboki odcień i prawie czarny. Widzę różnicę na odrostach, jest delikatna, ale zauważalna.
4 jest cieplejsza.
Właśnie mi chodzi o taki prawie czarny mocny, bo bez czegoś głębokiego wyglądam niestety mdło Z tego wynika, że 4.0 jest cieplejszy od 3.0, a 4 od 4.0 Jeszcze tylko jedno pytanko, czy 4 jest dużo jaśniejszy od 4.0? Wygląda nadal jak ciemny/ prawie czarny brąz, czy może już średni?
Oczywiście dziękuję bardzo za recenzję
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 12:35   #72
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

u mnie różnica międzu 4.0 a 4 wyszła prawie niewidocza, jest to dosłowie ćwierć tonu, widoczne jest to przy dobrym przyjrzeniu się pod światło.
Teraz przyznam się, że troszeczkę żałuje, że nie spróbowałam najpierw 4.
Zawsze łatwiej przyciemnić niż rozjaśnić.

Są tam jeszcze odcienie ciemnych brązów refleksami złotego i miodowego - to zrobię na wiosnę.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:44   #73
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

4.0 jest pogłębionym brązem podstawowym, jest chłodniejszy od 4. Ale na pewno nie jest cieplejszy od 3.0, jest jaśniejszy, co najwyżej. Pogłębione podstawowe kolory (np. 5.0, 4.0, 3.0) w majirel są chłodniejsze od podstawowych(np. 5,4,3).

Te pogłębione odcienie są faktycznie ciemniejsze i chłodniejsze od podstawowych. Z tego, co kojarzę zazwyczaj te podstawowe są używane jako bazowe kolory, np. przy dużej ilości siwych włosów.

edit: 4 jest już dosyć ciemna...trudno to jednak wytłumaczyć, bo każdy ma inne pojęcie czym jest ciemny, a czym średni brąz. Np. typowy ciemny brąz, to właśnie poziom 4 i 3. Czasami jednak i farby na poziomie 5 potrafią wyjść bardzo ciemne.

edit2: poza tym, z reguły kolory ciepłe, złociste są jaśniejsze, tzn. 4,3 (złoty brąz) będzie jaśniejszy od 4.1 (popielatego brązu)
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-11-17 o 12:51
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:37   #74
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
u mnie różnica międzu 4.0 a 4 wyszła prawie niewidocza, jest to dosłowie ćwierć tonu, widoczne jest to przy dobrym przyjrzeniu się pod światło.
Teraz przyznam się, że troszeczkę żałuje, że nie spróbowałam najpierw 4.
Zawsze łatwiej przyciemnić niż rozjaśnić.

Są tam jeszcze odcienie ciemnych brązów refleksami złotego i miodowego - to zrobię na wiosnę.
Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
4.0 jest pogłębionym brązem podstawowym, jest chłodniejszy od 4. Ale na pewno nie jest cieplejszy od 3.0, jest jaśniejszy, co najwyżej. Pogłębione podstawowe kolory (np. 5.0, 4.0, 3.0) w majirel są chłodniejsze od podstawowych(np. 5,4,3).

Te pogłębione odcienie są faktycznie ciemniejsze i chłodniejsze od podstawowych. Z tego, co kojarzę zazwyczaj te podstawowe są używane jako bazowe kolory, np. przy dużej ilości siwych włosów.

edit: 4 jest już dosyć ciemna...trudno to jednak wytłumaczyć, bo każdy ma inne pojęcie czym jest ciemny, a czym średni brąz. Np. typowy ciemny brąz, to właśnie poziom 4 i 3. Czasami jednak i farby na poziomie 5 potrafią wyjść bardzo ciemne.

edit2: poza tym, z reguły kolory ciepłe, złociste są jaśniejsze, tzn. 4,3 (złoty brąz) będzie jaśniejszy od 4.1 (popielatego brązu)
Dziewczyny, wielkie dzięki za rady. Widzę, że orientujecie się w tym wszystkim 100 razy lepiej ode mnie. Ok, czyli podsumowując jeśli chcę kolor nadal ciemny, ale cieplejszy od 3.0 powinnam wybierać między 4 a 3, a nie 4.0 a 4. Teraz tylko muszę się przejść do sklepu fryzjerskiego i oglądnąć paletę na żywo.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:51   #75
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Dokładnie, pod warunkiem, że chcesz operować tylko barwami podstawowymi. Może jednak warto przyjrzeć się ciepłym beżom lub brązom złocistym.
Dodaję zdjęcia kolorów, oczywiście zapisane z allegro, jak nietrudno poznać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beże i brązy złociste.jpg (60,4 KB, 1635 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory podstawowe.jpg (70,2 KB, 1406 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złociste.jpg (62,8 KB, 1307 załadowań)
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-11-17 o 13:54
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:15   #76
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dokładnie, pod warunkiem, że chcesz operować tylko barwami podstawowymi. Może jednak warto przyjrzeć się ciepłym beżom lub brązom złocistym.
Dodaję zdjęcia kolorów, oczywiście zapisane z allegro, jak nietrudno poznać
Myślę, że najlepsze będą jednak podstawowe. Ciepłe brązy zdecydowanie za "rude"jak dla mnie, a złociste ładne, tyle że ciut za jasne. Ale nie zarzekam się na przyszłość, bo w końcu kobieta zmienną jest, a ja sama jakiś czas temu nie pomyślałabym, że będę brunetką (a teraz nik z nowopoznanych osób nie chce uwierzyć, że mój kolor naturalny to ciemny blond właśnie). Mam jeszcze w planach przeglądnąć paletę Wella Koleston, bo z tego co widzę dużo dziewczyn również poleca tą farbę, może tam też będą podobne fajne odcienie.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:23   #77
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Oj, czy ja wiem? 4.3 wcale nie jest jasny. Weź pod uwagę, że tutaj zdjęcie zrobione jest z lampą, więc światło dodatkowo rozjaśnia kolor. Dlatego, ja cały czas powtarzam, że najlepiej sprawdzić na żywo paletę, pomacać, pooglądać pod światło. A może zmieszaj podstawowy kolor z ciepłym jakimś, może właśnie 4.3, np. 3 z 4.3, mogłoby wyjść ciekawie.

edit: no, ale ja tu gadu gadu, a to przecież Twoje włosy
Koleston wiele dziewczyn poleca. Ja akurat nie próbowałam, ale jeśli zawiedzie mnie majirel to spróbuję welli
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-11-17 o 14:25
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:44   #78
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Oj, czy ja wiem? 4.3 wcale nie jest jasny. Weź pod uwagę, że tutaj zdjęcie zrobione jest z lampą, więc światło dodatkowo rozjaśnia kolor. Dlatego, ja cały czas powtarzam, że najlepiej sprawdzić na żywo paletę, pomacać, pooglądać pod światło. A może zmieszaj podstawowy kolor z ciepłym jakimś, może właśnie 4.3, np. 3 z 4.3, mogłoby wyjść ciekawie.

edit: no, ale ja tu gadu gadu, a to przecież Twoje włosy
Koleston wiele dziewczyn poleca. Ja akurat nie próbowałam, ale jeśli zawiedzie mnie majirel to spróbuję welli
Dokładnie, dopiero jak zobaczę na własne oczy tą paletę to wybiorę odcień, który mi najbardziej pasuje ale już wiem przynajmniej czym się kierować
Może przy okazji porównam też z Koleston.
Jeśli chodzi o mieszanie kolorów to nie wiem, chyba bym się bała takich eksperymentów. Mam cienkie włosy, a fryzjerem nie jestem więc jakby coś nie wyszło to kaplica - albo brzydki kolor, albo pół włosów mniej po następnym farbowaniu
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:56   #79
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Zafarbowałam w końcu 4.0 4 niestety nie mieli w tym sklepie, w którym byłam a kiedy oglądałam paletę 4.0 jednak wydał mi się ładniejszy od 3. Faktycznie widać różnice. Kolor wyszedł odrobinę jaśniejszy (naprawdę niewiele) od 3.0, ale widać, że jest to bardziej ciemny brąz a nie przyszarzały czarny jak było w przypadku 3.0. Jest zdecydowanie bliżej do tego o co mi chodziło, choć to jeszcze nie ideał
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:16   #80
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy jeśli zafarbuję sobie włosy (oczywiście nie sama) farbą Majirel 8.31 (to ten kolor który podobno ma Marta Żmuda - Trzebiatowska) a wcześniej miałam farbowane włosy na taki średni- ciemny brąz to wogóle będzie widać jakiś efekt? Czy jest szansa na rozjaśnienie jeśli użyję 9% wody utlenionej?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:57   #81
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie:
Czy jeśli zafarbuję sobie włosy (oczywiście nie sama) farbą Majirel 8.31 (to ten kolor który podobno ma Marta Żmuda - Trzebiatowska) a wcześniej miałam farbowane włosy na taki średni- ciemny brąz to wogóle będzie widać jakiś efekt? Czy jest szansa na rozjaśnienie jeśli użyję 9% wody utlenionej?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
Farbuje włoski majirel już od jakiegoś czasu na blond dość jasny na poziomie 9, i jestem bardzo zadowolona nie niszczy i włosów i stopniowo je rozjaśnia
Tez miłam na początku ciemne włosy ( ciemny brąz) ale aby je rozjasnic najpierw poszłam do fryzjera na delikatne pasemka dopiero potem położyłam farbę majirel i ładnie mi rozjasniła na poziom 8, za miesiąc znów zafarbowałam i obecnie mam włoski na poziomie 9
ps. używałam farby 9,13 zmieszanej z 9,22- by ją schłodzić) i efekt super. zawsze używam wody 6 %
Na Twoim miejscu najpierw bym rozjasniła troche wlosy i dopiero potem położyła farbę bo inaczej złopie Ci odrosty na blond a reszta bedzie ciemna
pozdrawiam
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 21:39   #82
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

ile płacicie w sklepie za farbę?
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 19:23   #83
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

cudak1 dziękuję za radę
masz racje- mogłyby mi wyjść dwa jak nie więcej kolorów :/
pójdę do fryzjera tak jak radzisz
pozdrawiam
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 20:40   #84
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
ile płacicie w sklepie za farbę?

33 zł za tubkę .mam długie i dość gęste włosy i dwie tubki musiałam kupić i dwie butelki wody utlenionej

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
cudak1 dziękuję za radę
masz racje- mogłyby mi wyjść dwa jak nie więcej kolorów :/
pójdę do fryzjera tak jak radzisz
pozdrawiam
Powodzenia
pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-31 o 18:24 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:22   #85
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

witam,
jak może wyjść odcień 6,3 ciemny blond złocisty?
kupiłem tu- http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=350&id=1609
utleniacz 6% Estetiq
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 19:03   #86
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Kurcze tyle pochwał słyszę na temat farb Majirel, że nabrałam ochoty się pofarbować i teraz wieeeka prośba do dziewczyn fryzjerek, ekspertek oraz tych które z Was farbują, pomóżcie mi dobrać z palety farb Majirel odcienie, ktróymi powinnam pokryć moje włosy w kolorze b.jasnego blondu (frabowane dotychczas Palette C10 lub A10) dodam tylko, że naturalnie jestem dość ciemną szatynką. Mam zamiar przyciemnić moje rozjaśnione wosy i przestać je męczyć rozjaśniaczami...na fotce jest chyba balejaż jakichś dwóch brązów i blond pasemka, proszę pomóżcie
link do palety: http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia elena_home.jpg (29,7 KB, 248 załadowań)

Edytowane przez KATona
Czas edycji: 2008-12-21 o 12:05
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 19:16   #87
agatakam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Prosze o pomoc osoby ktore uzywaly tych farb.
Ktore z nich naklada sie na suche a ktore na wilgotne wlosy?
agatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 19:30   #88
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Chyba wszystkie farby się nakłada na suche włosy ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 23:31   #89
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Farby to z reguły na suche włosy sie zaklada a bynajmniej Ce Ce i Matrixa
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 09:17   #90
agatakam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Majirel, Koleston, Ce-Ce, Topchic, Welloton, Matrix

Ja do tej pory robilam wlosy farbami nieprofesjonalnymi. A z nimi to roznie, wiekszosc na suche, ale niektore jednak na wilgotne. Ostatnim razem robilam profesjonalnym szamponem (color touch), jednak ten pokrywa za slabo siwe wlosy. Chce sie przerzucic na farby i najlepiej zeby to byla taka, ktora naklada sie na wlosy wilgotne.
agatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.