Kosmetyki mineralne LilyLolo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 17:33   #1
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Kosmetyki mineralne LilyLolo


Zakladam watek o LL, bo w watku angielskim juz polapac sie nie mozna, a chcialabym poznac Wasze opinie na ich temat.
Odbiorca i sprzedawca detaliczny w Polsce
kosmetyki mineralne
costasy
biopiękno


Niedawno dostalam zamowione przez nia probki, czekalam 2 dni (obecnie mieszkam w UK), wszystko ladnie zapakowane w koperte babelkowa. Probki sa taniusie, a na przesylce nie zdzieraja, wiec polecam!

Dokupilam do tego pedzle Bare Escentuals - kabuki i do korektora (tutaj dokladny opis http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1564). Na razie sa w fazie testowania, wiec nie moge duzo o nich powiedziec. Ten kabuki jest bardzo wygodny, ma miekkie, naturalne wlosie, ale neistety juz zauwazylam, ze linieje. Do korektora jest bardzo poreczny, swietnie sie sprawdza pod oczami, jest bardzo fajnie wyprofilowany, na ksztalt kociego jezyczka co pomaga ladnie nalozyc kamuflarz.

Co do LilyLolo to kupilam po jednym z podkladow sposrod odcieni neutralnych, cieplych i oliwkowych no i musze powiedziec, ze te oliwkowe to byla totalna pomylka (odcien Sahara). Wzielam go troche z ciekawosci, a troche z przekory jednak teraz sie tylko utwierdzilam w przekonaniu, ze oliwkowa moja cera na pewno nie jest...wygladam w nim jak Chinczyk. Najlepszy dla mnie jest neutralny Cookie, choc za ciemny jednak, wiec czekam na In The Buff od Oli, mysle, ze to bedzie strzal w dziesiatke. To taki spokojny, delikatny bez, lekko zoltawy moze.

Co do rozy, to Cheeky Cheeky jest sliczny ale bardzo jasniutki. Przypomina mi bardzo kolorem Giorgie Benefita. To taka jasna, apetyczna brzoskwinia. Dla jasnych karnacji bedzie idealna. Drugi roz, ktory zakupilam: Juicy Pech jest juz ciemniejszy, bardziej zdecydowany, ale jak dla mnie za bardzo wpada w pomarancz. Tylko dla cieplych karnacji i najlepiej lekko przybrazowionych!

Ktos wspominal wczesniej o Shine Away. Ja tez go wzielam na wyprobowanie i trafil mi sie podobny egzeplarz: pol sloiczka to kamyki! I co ja niby mam z tym zrobic, rozmoczyc sobie? Zrobilam zdjecie, zebyscie zobaczyly na wlasne oczy, ze nie wymyslam sobie nic.

Co do korektorow, to ostrzegam, ze sa bardzo jasne. Blondie to wg mnie lekko zabarwiona biel. Odpowiada najjasniejszemu sposrod pudrow sypkich Dermacolowi. Nude jest tylko delikatnie ciemniejszy (na stronie wyglada zdecydowanie ciemniej!). Ja nie szukam rozjasnienia pod oczami a bardziej ujednolicenia i nie wiem czy ten nastepny w kolejce Caramel (ktory wyglada jak karmel swoja droga) nie jest przeznaczony bardziej dla mulatow lub czy to znowu bardziej zle zdjecie na stronie.

Uwielbiam bronzer South Beach. Jest dosc jasny i delikatny, ale dzieki temu wyglada bardzo naturalnie. Ma satynowa konsystencje i zero drobinek, niach niach Zaluje teraz jednak, ze nie dokupilam reszty, czyli rozswietlacza i Bondi Bronze oraz Waikiki, jestem ciekawa czy sa mocno drobinkowe? Moze ktoras z Was je zamowila?

To tyle. Powiedzcie, jakimi pedzlami nakladacie mineraly i jakie macie najlepsze metody na ich rozprowadzanie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3135_.jpg (103,1 KB, 865 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3141_.jpg (112,3 KB, 798 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3142_.jpg (108,7 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3138_.jpg (104,9 KB, 333 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-03-24 o 17:24 Powód: korekta - informacje od dystr.
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 22:23   #2
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam juz moje próbki podkladów LL ,ale czekam jeszcze na pédzel kabuki (jutro powinien przyjsc) wiéc na dniach napisze cos wiécej o tych produktach. Postaram sié tez zrobic zdjécia. Beekeeper jak Ci sié sprawuje ten spray witaminowy?
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2007-11-22 o 22:55 Powód: malo skladne zdanie :-/ :-)
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 23:44   #3
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja juz tez ostro testuje LL
wczesniej uzywalam Loreala i w sumie nie moge powiedziec o nim nic zlego, ale LL przekonuje mnie tym, ze mniej polyskuje ( w sensie - mniej sie swieci od Loreala) i oczywiscie sklad. W Lorealu wkurzalo mnie to, ze zawiera talk i przez to w moich oczach zrobil sie nieco pseudomineralny :/

Co do produktow i kolorow to zamowilam tylko podklady. Mam blondie, cookie i wlasnie In the Buff. I skoro dla Ciebie Bee Cookie jest za ciemny to znaczy, ze In the Buff bedzie idealny bo ja mialam taka sama eytuacje. I teraz wlasnie uzywam tego koloru. Blondie zupelnie odpadl, bo za jasny.

Co do techniki nakladania to nei mam wypracowanej jakiejs szczegolnej Nakladam podklad pedzlem od Loreala, choc nosze sie z planem zakupienia kabuki. A nakladam go okreznymi ruchami. Jedna warstwa zupelnie wystarcza. Dobrze kryje i maskuje wszelkie niedoskonalosci. Korektor moim zdaniem jest zbedny.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 00:54   #4
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Ja mam juz moje próbki podkladów LL ,ale czekam jeszcze na pédzel kabuki (jutro powinien przyjsc) wiéc na dniach napisze cos wiécej o tych produktach. Postaram sié tez zrobic zdjécia. Beekeeper jak Ci sié sprawuje ten spray witaminowy?
jeszcze nie dostalam tego sprayu
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 09:48   #5
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja juz tez ostro testuje LL
wczesniej uzywalam Loreala i w sumie nie moge powiedziec o nim nic zlego, ale LL przekonuje mnie tym, ze mniej polyskuje ( w sensie - mniej sie swieci od Loreala) i oczywiscie sklad. W Lorealu wkurzalo mnie to, ze zawiera talk i przez to w moich oczach zrobil sie nieco pseudomineralny :/
Aniu, ja ci to pranie mozgu zrobilam, co? U mnie sie zaczelo tak ze w Marie Claire przeczytalam artykul o podkladach mineralnych - ze naturalne, zdrowe dla cery i nie zawieraja talku... Na liscie podanej w MC znalazlam m.in. L'Oreala i pobieglam kupic Czytam sklad, a tam talk! Ale sie zdenerwowalam... I koniec koncow nie wiem czy to zle, ze on tam jest, ale z definicji podklady mineralne go nie powinny zawierac, dlatego mowie mu nie Poza tym z L'Orealem bardzo latwo o efekt maski... Odpada.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Co do produktow i kolorow to zamowilam tylko podklady. Mam blondie, cookie i wlasnie In the Buff. I skoro dla Ciebie Bee Cookie jest za ciemny to znaczy, ze In the Buff bedzie idealny bo ja mialam taka sama eytuacje. I teraz wlasnie uzywam tego koloru. Blondie zupelnie odpadl, bo za jasny.
Mialam podobna sytuacje. Zamowilam trzy kolory - Porcelaine, Blondie i Warm Peach. I bylam przekonana, ze ten pierwszy bedzie idealny bo zawsze uzywam najjasniejszych odcieni - a on prawie bialy! I w sumie i Blondie i Warm Peach sa ok, ale ten drugi bardziej mi podpasowal tonacja. A tak sobie mysle, ze moglabym wymieszac Blondie i Warm Peach i byloby miodzio

Kupilam tez korektor Blondie (probke), ale jest bardzo jasny... I puder wykonczeniowy matujacy (tez probke) - fajny, ale uzywam sporadycznie bo wole na co dzien puder w kamieniu BeneFit.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Co do techniki nakladania to nei mam wypracowanej jakiejs szczegolnej Nakladam podklad pedzlem od Loreala, choc nosze sie z planem zakupienia kabuki. A nakladam go okreznymi ruchami. Jedna warstwa zupelnie wystarcza. Dobrze kryje i maskuje wszelkie niedoskonalosci. Korektor moim zdaniem jest zbedny.
Ja tez uzywam na razie pedzla od L'Oreala choc troche drapie. Uzywalam Body Shopowego, ale ten z kolei byl za miekki do tego. Technika taka, jak juz Ania opisala

I tu pytanie. Mozecie polecic jakis dobry pedzel kabuki?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 13:34   #6
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

nio ja tego mojego jednak nie polecam, linieje na potege, grr! Slyszalam jednak, ze MACa kabuki jest dobry...
Porownanie obu pedzli (od kolezanki z innego forum)

na tym zdjeciu mineraly nalozone sa BM
http://nookra.com/makeup/nose-edm.jpg

a na tym Mac'iem
http://nookra.com/makeup/nose-mac.jpg
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 17:46   #7
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Uprzedzam ze jestem w fazie testów...
Moje pierwsze opinie na temat Lily Lolo:
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
Dzisiaj przyszedl pédzel Kabuki wiéc moglam sié porzádnie "wymaziac"
Podklad kryje niedoskonalosci a nawet lekkie cienie pod oczami, nie daje efektu "tapety". Cera wygláda na swierzá i wypoczétá a co najlepsze na gladszá.
Wygládam teraz jak po przeróbce w photoshopie
-serio
Jesli chodzi o kolory to jeszcze bede testowac,ale chyba neutralne kolory bédá dla mnie najlepsze. Korektor peepo kryje swietnie cienie i zaczerwienienia. O rózu wypowiem sie jak kupie pédzel do rózu.
Kabuki Lily Lolo jest rewelacyjny. Miéciutki i swietnie rozprowadza podklad. Po tym co napisala Beekeeper bede sié uwaznie przygládac czy nic sié z nim nie dzieje. Narazie jest ok, to tyle narazie bo wiecej jak na pierwsze dni nic wiecej napisac nie moge. Dodaje jeszcze zdjécia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled6.JPG (51,3 KB, 691 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled.JPG (49,1 KB, 428 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled2.JPG (50,3 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled3.JPG (64,4 KB, 778 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled61.JPG (29,1 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43055-1195831104-4.jpg (73,2 KB, 453 załadowań)
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 19:13   #8
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czesc dziewczyny;-)
Ja tez wciagnelam sie ostatnio w Mineraly...o tej LL nie slyszalam ale zaraz przegladne ich strone....
Tez mieszkam w UK i wszystko do tej pory zamawialam stad tylko z firmy www.earthnicity.com maja bardzo ladne odcienie choc nie tak wiele. Dzisiaj dostalam 15 probek z Meow Cosmetics z USA i tam to dopiero jest w czym przebierac...tylko ze te czekanie okolo12-14 dni od momentu zamowienia...
W kazdym badz razie Mineral make up mzna nakladac lekko zwilzonym pedzlem delikatnie rozprowadzajac po twarzy a potem ciut intesywniej...mi to absolutnie nie wychodz
Wole sucha metoda albo taka gabeczka ktora jest juz w pudrze albo kilka warstewek pedzlem ,,,a potem spryskuje twarz mgielka z vit.C z Body Shop...no i czasam wcieram ciut produkt w nos(pory) zanim mgielka calkiem wyschnie...
I wiecie co? Moij chlopak nawet zauwazyl jakie super wykonczenie- naturalne daje podklad mineralny wiec jestem happy
p.s...Loreala Mineral pudru nie uzywalam bo ma Bismuth a to podobno bleeeee
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:01   #9
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
nio ja tego mojego jednak nie polecam, linieje na potege, grr! Slyszalam jednak, ze MACa kabuki jest dobry...
Porownanie obu pedzli (od kolezanki z innego forum)
Kabuki MACa kosztuje 55 funtow
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:29   #10
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Tez mieszkam w UK i wszystko do tej pory zamawialam stad tylko z firmy www.earthnicity.com
no prosze....kolejne cenne informacje i zrodlo dzieki ghostdog

Bee co to za spray witaminowy? gadaj!!!!!!

Edytowane przez AniaWila
Czas edycji: 2007-11-23 o 21:55
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 22:17   #11
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Kabuki MACa kosztuje 55 funtow
auc!
Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Bee co to za spray witaminowy? gadaj!!!!!!
nio juz przecie o nim wspominalam... ten tutaj http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P61007
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 16:46   #12
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Moje testy LL przeszlo pomyslnie
Najlepszy kolor dla mnie to "In The Buff" . Z pédzlem nic sie nie dzieje Pozatym mniej sié swiece po tym podkladzie
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 17:48   #13
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy ktoras z Was moglaby wklepac kawalek twarzy z podkladem na niej? ewentualnie moglabym prosic o swatch podkladu In the buff na nadgarstku?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 17:55   #14
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej dziewczyny!
wlasnie jestem w trakcie skladania zamowienia na LilyLolo, a watek, choc bardzo pomocny, ucichl...
Zastanawiam sie, czy jest to spowodowane 'pretensjonalna' jakoscia tych kosmetykow??
Bardzo mnie interesuje stopien krycia niedoskonalosci (tradzik) podkladow, wiec jesli ktoras z Was jeszcze uzywa tych kosmetykow, bardzo prosze, dajcie znac
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:11   #15
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Anecka, znalazłam próbkę In The Buff, jutro spróbuję zrobić swatch.
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:09   #16
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja również dołączam sie do wątku LL, gdyż w piątek dostałam próbki, a dziś przenosiłam je na twarzy i muszę przyznać , że wyglądają lepiej niż EDM (choć do EDM mam wielki sentyment beginnera ) a już znacznie lepiej niż Joppa !!. Mają bardziej kremową konsystencje. Dobrze się rozprowadzają flat topem ,długo trzymają sie na twarzy, i primer matujący też zdaje sie dobrze dzialać (choc musze jeszcze potiwerdzic te testy - raz to za malo ) Kolory Warm Peach sliczny raczej jasny - ale za ciemny jak na mój gust dla bladziochow - dla mnie troszeczke za jasny ale popcorn z kolei nieco zbyt ciemny - w połączeniu są bardzo fajne i mają delikatne zółte tonacje. ( Z edm - używam ostatnio Golden light pomieszane z Winged buttter
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:15   #17
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Etrusca Pokaż wiadomość
Anecka, znalazłam próbkę In The Buff, jutro spróbuję zrobić swatch.
O! swietnie, w takim razie czekam

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja również dołączam sie do wątku LL, gdyż w piątek dostałam próbki, a dziś przenosiłam je na twarzy i muszę przyznać , że wyglądają lepiej niż EDM (choć do EDM mam wielki sentyment beginnera ) a już znacznie lepiej niż Joppa !!. Mają bardziej kremową konsystencje. Dobrze się rozprowadzają flat topem ,długo trzymają sie na twarzy, i primer matujący też zdaje sie dobrze dzialać (choc musze jeszcze potiwerdzic te testy - raz to za malo ) Kolory Warm Peach sliczny raczej jasny - ale za ciemny jak na mój gust dla bladziochow - dla mnie troszeczke za jasny ale popcorn z kolei nieco zbyt ciemny - w połączeniu są bardzo fajne i mają delikatne zółte tonacje. ( Z edm - używam ostatnio Golden light pomieszane z Winged buttter
Dla mnie joppa to totalna porazka. .tym bardiej ze kolory ktore wzielam sa w zoltych tonach :/ no ale niewazne, czekaja na wymianke
Czy masz porownanie LL do Lumiere? bo Lumeire wydaja mi sie kremowe, nie daja pudrowego efektu..

Kurna dzis poprosze kumpla zeby mi kupil, tym bardziej ze chyba free delivery w UK jeeeeny zamowilabym cale opakowanie, albo kita za 34.. kumpel ma wobec mnie dlug wdziecznosci to musze to wykorzystac hehehehehe
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:45   #18
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
O! swietnie, w takim razie czekam



Dla mnie joppa to totalna porazka. .tym bardiej ze kolory ktore wzielam sa w zoltych tonach :/ no ale niewazne, czekaja na wymianke
Czy masz porownanie LL do Lumiere? bo Lumeire wydaja mi sie kremowe, nie daja pudrowego efektu..

Kurna dzis poprosze kumpla zeby mi kupil, tym bardziej ze chyba free delivery w UK jeeeeny zamowilabym cale opakowanie, albo kita za 34.. kumpel ma wobec mnie dlug wdziecznosci to musze to wykorzystac hehehehehe
Anecko nie korzystałam , jeszcze z Lumiere.
A co do ilości to jest nieco więcej niż w Joppa.
Myśle, że warto spróbować zawsze to coś innego
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:48   #19
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Obiecany swatch
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilylolo1.jpg (38,5 KB, 969 załadowań)
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 12:16   #20
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Anecko nie korzystałam , jeszcze z Lumiere.
A co do ilości to jest nieco więcej niż w Joppa.
Myśle, że warto spróbować zawsze to coś innego
Racjm, Racja

Cytat:
Napisane przez Etrusca Pokaż wiadomość
Obiecany swatch
Swietnie, dzieki! Kurcze to to jakies rozowe jest, chyba ze na białym tle tak wyszlo
Na stronce pisze ze wybalansowane tony :/ no nic chyba bede musiala z cool cos wybrac na przyszlosc..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:25   #21
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Anecka, za różowy to in the buff nie jest, coś mi się wydaje, że te cool będą bardziej różowe.
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:31   #22
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Etrusca Pokaż wiadomość
Anecka, za różowy to in the buff nie jest, coś mi się wydaje, że te cool będą bardziej różowe.
No to wyrzuce chyba swoj monitor
Dobra to zamowie same probki zamiast kita, ew. próbki + kabuki, choc nie wiem czy czasami nie kupic Gishiki Kabuki Brush w Bootsie za 5F..
Czas napisac do kumpla
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:47   #23
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jeżeli zdecydujesz się na próbki, dorzuć korektor Blush away. Dobry jest. Ja go daję na całą twarz i zbędne rumieńce znikają. Prawdę mówiąc nie mogę już bez niego się obejść.
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:44   #24
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzieki

Jeszcze jedno pytanie.. czy mozna placic tam karta z HSBC? [angielska karta bankomatowa] W sensie czy trzeba miec paypala czy nie? bo kolega raczej Paypala nie zalozy

Gdzies pamietam ze jak placilam to podalam tylko 3 ostatnie cyferki karty, date waznosci i poszlo.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:22   #25
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Sama placilam przez Paypal, a oto co znalazlam na stronie Lilylolo, moze pomoze:

Payment can be made using Visa, Mastercard, Delta and Switch via Protx & LloydsTSB Cardnet or Paypal. Payment will be debited to your account before despatch of your purchase. All credit and debit card holders are subject to authorisation by the card issuer and if the issuer of your card refuses to pay us, we will not be liable for any delay or non-delivery.
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:28   #26
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Tak tak, czytalam, ale myslalam ze ktos mial "na zywo" do czynienia z platnoscia kartą Dzieki.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 00:32   #27
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie.. czy mozna placic tam karta z HSBC? [angielska karta bankomatowa] W sensie czy trzeba miec paypala czy nie? bo kolega raczej Paypala nie zalozy
Zalezy jaka karta, jak mialam Solo z HSBC to nie wszedzie moglam placic, teraz mam MasterCard z HSBC i nie mam problemow z zakupami ale z LilyLolo jeszcze nie zamawialam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 01:02   #28
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja chcialam napisac, ze juz prawie 2 lata jestem wierna LilyLolo. Ich mineraly sa super i bardzo wydajne. Polecam!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:49   #29
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Zalezy jaka karta, jak mialam Solo z HSBC to nie wszedzie moglam placic, teraz mam MasterCard z HSBC i nie mam problemow z zakupami ale z LilyLolo jeszcze nie zamawialam
Karta ta to chyba mastercard uk (myli mi sie z maestro), juz sama nie pamietam.. szkoda ze mi ją zniszczyli zamiast dac na pamiatke

Zastanawiam sie czy te mineralki beda dobre dla kogos kto ma sucha cere i tlusta tez..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:59   #30
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dziewczyny, wczoraj dostalam swoje pierwsze probki Lily Lolo!
Powiem Wam juz teraz, ze z odcieniem podkladu Warm Peach trafilam w 10
Reszte opisze wiczorkiem, bede miala wtedy wiecej konkretnych informacji
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.