Przedłużanie rzęs - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 13:58   #481
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Post Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

ostatnio mialam klientke na przedluzanie wlosow zobaczylam jej rzesy ze ma przedluzane wiec sie zainteresowalam po ile kto i jak zboczenie zawodowe:P no i okazuje sie ze Pani ktora jej robi przykleja rzesy w 30 min przyjrzalam sie i zobaczylam ze rzes na oku jest ok 30 max ale musza byc posklejane mega bo naturalnych wogole nie widac a na dlugosc niecale 5 mm jej wlasnych nalozyla jej 14 dl. i 0,25 grube i klientka twierdzi ze jej sie ladnie trzyma ... Moze iladnie tylko co potem jak jej zaczna leciec po 5 rzes naturalnych z jedna sztuczna ehhh szkoda bo przez takie osoby ludzie potem beda mowic ze przedluzanie niszczy rzesy;/ p.s. a co tu tak cicho wszystkie na wakacjach?:P do pracy!

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kanilorak Pokaż wiadomość
Ja do tej pory pracowalam tylko na zestawie Beauty Lashes, ale zastanawiam sie jakiej firmy klej jest najlepszy, jakie rzesy itp. Chcialabym teraz sprobowac czegos lepszego

P.s. Nie myslcie ze jestem tu swieżakiem, bo z wizazu korzystam od ok 10lat, ale dawno nie pisalam na forum i nie pamietam hasla do starego konta, dlatego zalozylam nowe
ja uzywam klej secret lashes ten najszybszy i jestem zadowolona w sumie probowalam klej beautylashes u kumpeli w salonie ale schnie o wiele dluzej i rzesy sie zlepialy (nie to ze jest zly ale przyzwyczailam sie ze dmuchne dmuchawa z 2 razy i puszczam i jest ok). innych nie uzywalam a ten jest nie za drogi nawet cena porownywalna do beautylashes aha i rzes uzywam z beauty ponoc jedwabne ale kto to wieogolnie nie narzekamna rzesy
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:16   #482
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez aniolek1981 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem obecnie ma promocję. Pierwsze założenie kosztuje 500zł, uzupełnienie od 150zł do 200zł. Najświeższe informacje znajdziesz na jej stronie http://magic-nails.pl/przedluzanie-rzes.html

Najlepiej zadzwonić i się osobiście dowiedzieć.
Mogę Ci podpowiedzieć że dla klientek które regularnie przychodzą ma możliwość udzielania sporych rabatów.

dzięki! troche bolesnie brzmi to 500zet....
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:13   #483
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Wiesz, też miałam chwilowy dylemat czy wydać te 500zł w Magic Nails. Jednak zaryzykowałam i nie żałuję! Jakość produktów i wykonania zabiegu jest na prawdę nieporównywalnie wyższa w porównaniu z przedłużaniem rzęs jakie miałam nieprzyjemność doświadczyć w innych salonach.

Obecnie Beata doprowadziła mi moje rzęsy do idealnego stanu, są długie i grube po prostu piękne. Nie zlepiają się, nie łamią... Od uzupełnienia do uzupełnienia efekt spokojnie utrzymuje się przez 3 tygodnie. Jestem na prawdę bardzo zadowolona i za skarby świata nie zmienię Magic Nails na żadną inną kosmetyczkę.

Porównując ceny założenia rzęs Xtreme Lashes, to powiem Ci że w Magic-Nails jest na prawdę stosunkowo niedrogo. Wiem, że na tych produktach przedłużenie rzęs w niektórych salonach sięga nawet do 900-1000zł za pierwsze założenie. Dodatkowo 150zł za uzupełnienie to jest na prawdę bardzo dobra cena.

Ja się ani razu na Pani Beacie nie zawiodłam, więc z czystym sumieniem polecam. Dla zainteresowanych: http://magic-nails.pl/przedluzanie-rzes.html
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:59   #484
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez aniolek1981 Pokaż wiadomość
Wiesz, też miałam chwilowy dylemat czy wydać te 500zł w Magic Nails. Jednak zaryzykowałam i nie żałuję! Jakość produktów i wykonania zabiegu jest na prawdę nieporównywalnie wyższa w porównaniu z przedłużaniem rzęs jakie miałam nieprzyjemność doświadczyć w innych salonach.

Obecnie Beata doprowadziła mi moje rzęsy do idealnego stanu, są długie i grube po prostu piękne. Nie zlepiają się, nie łamią... Od uzupełnienia do uzupełnienia efekt spokojnie utrzymuje się przez 3 tygodnie. Jestem na prawdę bardzo zadowolona i za skarby świata nie zmienię Magic Nails na żadną inną kosmetyczkę.

Porównując ceny założenia rzęs Xtreme Lashes, to powiem Ci że w Magic-Nails jest na prawdę stosunkowo niedrogo. Wiem, że na tych produktach przedłużenie rzęs w niektórych salonach sięga nawet do 900-1000zł za pierwsze założenie. Dodatkowo 150zł za uzupełnienie to jest na prawdę bardzo dobra cena.

Ja się ani razu na Pani Beacie nie zawiodłam, więc z czystym sumieniem polecam. Dla zainteresowanych: http://magic-nails.pl/przedluzanie-rzes.html
Ja również jestem klientką tej stylistki i jestem bardzo zadowolona. Potwierdzam, że efekt utrzymuje sie dość długo. Uzupełnienia robię co trzy tygodnie, ale i tak nie są widoczne ubytki.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:32   #485
milmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

do rzęskiolsztyn jakie rzęsy stosujesz? ja pracuję na lash perfect ale osoba szkoląca poleciła mi kupić mały zestaw i tam były tylko J 0,15 te twoje widzę że są grubsze zastanawiam się czy nie domówić tych C bo są tak ładnie wywinięte
milmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 06:27   #486
kanilorak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja wylewam klej wlasnie na kamien, ten pierscionek mi nie podpasowal, jest za blisko oczu i nie widze po pewnym czasie dokladnie z tak bliskiej odleglosci
Mi zajmuje pelna aplikacja w tym momencie 2 gora 2,5 godziny, chcialabym to robic jeszcze szybciej, ale chyba nie dam rady
Rzesy wysypuje sobie na podkladki silikonowe scholla (do butow), dzieki temu nie skacza itp.
Wkurza mnie ze rzesy pakowane do woreczkow strunowych czesto sie bardzo elektryzuja:/

Mam jeszcze pytanie odnosnie kamieni swarovskiego, jak je przyklejacie? Ja kladalam na palec, wykalaczka nakladalam kropelke kleju i przyklejalam do rzes, ale czesto ten kamien wlasnie przyklejal mi sie do palca albo do wykalaczki, peseta ciezko ten kamien zlapac, nie wiem juz jaki jest najlepszy sposob.

Edytowane przez kanilorak
Czas edycji: 2010-08-05 o 06:30
kanilorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:43   #487
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Exclamation Reklamacja

Witam kochane Wizażanki

Zakładam nowy wątek, licząc że zostanie zauważony i ktoś się wypowie Pisałam w wątku dotyczącym przedłużania rzęs, niestety mało kto na niego zagląda i niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.. więc:

Opowiem Wam moją przygodę z przedłużaniem rzęs..

Przez długi czas rozmyślałam nad przedłużeniem moich rzęs. Któregoś dnia w radio usłyszałam reklamę salonu znajdującego się w moim mieście. Mieli akurat promocję na przedłużanie rzęs. Koszt 200zł. Zdecydowałam się, zapisałam i z niecierpliwością czekałam na ten "zabieg" i jego efekty
Założenie rzęs trwało jakieś 1,5 godziny. Kosmetyczka pracowała na produktach Clareny. Efekt- świetny Wyszłam zadowolona...
Niestety..
Cudowny efekt, który miał się spokojnie utrzymać przez 3-4 tygodnie, a w przypadku niektórych osób miesiąc, u mnie minął w 4 dniu, kiedy zauważyłam znaczną utratę rzęs. Natomiast w 5 i 6 zostało ich kilka sztuk. Po tygodniu nie miałam ani jednej sztucznej rzęsy. Przy czym moje rzęsy nie wypadły, poodpadały te sztuczne. Kosmetyczka tłumaczyła mi, że te sztuczna rzęsa może odpaść dopiero, gdy wypadnie naturalna. Więc jak to jest naprawdę??? Oczywiście zgłosiłam reklamację. Kosmetyczka zgodziła się na ponowne założenie rzęs (przy użyciu jakiegoś innego kleju). Cały czas powtarzała, że jest w szoku, że to niemożliwe, że tak szybko wypadły, że żadnej jej klientce się to nie przytrafiło. Chyba nie sądziła, że sobie je sama powyrywałam? O rzęsy dbałam, nie malowałam oczu, nie pocierałam ich itd... To drugie podejście miało miejsce dzień przed wyjazdem na wakacje. Na wyjeździe chciałam mieć śliczne rzęsy. Niestety sytuacja się powtórzyła! Tym razem rzęsy wypadły jeszcze szybciej bo góra po 5 dniach ich nie było Zaraz po powrocie z wczasów zadzwoniłam do właścicielki salonu. Umówiłam się z nią na dzisiaj. Na trzecie podejście. Jednak uważam, że jest to bez sensu. Nie mam czasu, żeby co tydzień marnować 1,5 godz na ich ponowne zakładanie. Właścicielka twierdzi, że mają jakąś nową dostawę kleju i rzęs, więc może to coś zmieni.
Poza tym, po tym dwukrotnym założeniu i odpadnięciu sztucznych rzęs moje własne stały się zdecydowanie słabsze, krótsze, brzydsze (zauważyłam to niestety nie tylko ja ) Nie sądzę, żeby na rzęsach jakie mam teraz utrzymały się sztuczne. Nie chcę pogarszać ich stanu.
Z usługi jestem niezadowolona. Zarówno kosmetyczka, która wykonywała zabieg, jak i właścicielka salonu obiecywały inny efekt- długotrwały. Kochane poradźcie mi jak mam sprawę rozwiązać?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 15:30   #488
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Reklamacja

Radzilabym kolejny raz reklamowac.
Reklamacja w przypadku uslug wyglada tak, ze zglaszasz na pismie reklamacje, zadasz naprawienia i wyznaczasz odpowiedni termin do tej naprawy. Jesli uslugodawca nie wykona ich w odpowiednim czasie lub nie jest mozliwe usuniecie wad (np fryzjer mial obciac koncowki a obcial 50 cm wlosow; przeciez nie sprawi, ze odrosna) -wady istotne- to masz prawo odstapic od umowy i zadac zwrotu kwoty . Dodatkowo mozesz domagac sie odszkodowania, jesli musialas cos kupic (np jakis kosmetyk w celu ratowania sytuacji po bledzie fryzjera) lub musialas isc do innego zakladu (np innego fryzjera). Jesli wady sa nie istotne to mozesz domagac sie obnizenia ceny za wykonana usluge. Jesli wady sa istotne to mozesz domagac sie zwrotu.
Wydaje mi sie, ze w Twoim przypadku powinnas domagac sie zwrotu zaplaconej ceny.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-08-06 o 15:33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:57   #489
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Przedłużanie rzęs

A czy w tym wątku się dowiem, gdzie w Krakowie najlepiej sobie przedłużyć rzęsy?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:01   #490
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A czy w tym wątku się dowiem, gdzie w Krakowie najlepiej sobie przedłużyć rzęsy?
Jeśli interesuje Ciebie niedrogie przedłużanie, to mogę polecić jedną stylistkę, która przedłuża u siebie w domu
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:18   #491
mitemiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Question Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Lawisto Pokaż wiadomość

Girly2008Girl my też robiłyśmy szkolenie w Nouveau lashes i nie wyobrażam sobie inaczej!
Ta firma idzie na jakoś nie na ilość.
Jeżeli chcecie to mam sporządząne przykładowe pytania i odpowiedzi dotyczące przedłużania i zagęszczania rzęs to mogę wstawić.
Pozdrawiam
Lawisto
Girly2008Girl chetnie przeczytalabym taka liste Przeslesz mi? Dziekuje z gory i pozdrawiam

Edytowane przez mitemiu
Czas edycji: 2010-08-07 o 17:20 Powód: blad/literowka
mitemiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 18:12   #492
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Jeśli interesuje Ciebie niedrogie przedłużanie, to mogę polecić jedną stylistkę, która przedłuża u siebie w domu
Na razie jestem zielona w temacie, bo wiem tylko, że są jakieś jedwabne rzęsy albo syntetyczne I że te jedwabne są droższe ale ponoć efekt jest wart swojej ceny.
Więc w sumie chciałabym, żeby mi tez ktoś doradził, co można zrobić z moimi rzęsami.

A niedrogo to znaczy ile?
W sumie namiary na pewno możesz mi podać na PW
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:19   #493
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Przedłużanie rzęs

a może znacie kogoś/możecie polecić jakiś salon w Warszawie, gdzie robią super i dokładnie rzęski, w dobrej cenie?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 08:56   #494
badawi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja byłam u Agi Wi, udziela się tutaj na forum i byłam zadowolona.
badawi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:43   #495
beataberkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Witam

ja przedłużam rzęsy u Pani Marty na ursynowie osoba prywatna ale robi to naprawde bardzo dobrze. Rzęsa do rzęsy klej nie alergiczny. Rzęsy trzymają się ok 4tyg. A koszt jest naprawde nie wielki wynosi 150zł za założenie i 100 za uzupełnienie. Naprawde warte polecenia i sprawdzenia.
beataberkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:13   #496
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Na razie jestem zielona w temacie, bo wiem tylko, że są jakieś jedwabne rzęsy albo syntetyczne I że te jedwabne są droższe ale ponoć efekt jest wart swojej ceny.
Więc w sumie chciałabym, żeby mi tez ktoś doradził, co można zrobić z moimi rzęsami.

A niedrogo to znaczy ile?
W sumie namiary na pewno możesz mi podać na PW
Ta stylistka używa rzęs syntetycznych - podobno mniej się deformują podczas noszenia, ale się nie znam. Mogę tylko potwierdzić, że syntetyczne jak noszę to na pewno się nie deformują. Nie wiem ile u niej kosztuje założenie, bo robiłam u innej, natomiast cena uzupełnienia jest 100zł. Już wysyłam namiary.
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 09:30   #497
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Przedłużanie rzęs

nieaktualne

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2010-08-14 o 09:37
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 00:21   #498
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
a może znacie kogoś/możecie polecić jakiś salon w Warszawie, gdzie robią super i dokładnie rzęski, w dobrej cenie?
rozwniez polecam Agi Wi !!!!
wczesniej robilam u 2 innych stylistek, a dopiero Agi zrobila tak jak byc powinno i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Ta stylistka używa rzęs syntetycznych - podobno mniej się deformują podczas noszenia, ale się nie znam. Mogę tylko potwierdzić, że syntetyczne jak noszę to na pewno się nie deformują. Nie wiem ile u niej kosztuje założenie, bo robiłam u innej, natomiast cena uzupełnienia jest 100zł. Już wysyłam namiary.

wszystkie rzesy sa syntetyczne
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 06:38   #499
elaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Jeśli interesuje Ciebie niedrogie przedłużanie, to mogę polecić jedną stylistkę, która przedłuża u siebie w domu
Też jestem zainteresowana,napisz mi kontakt /w Krakowie/ na
PW -proszę
elaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:16   #500
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość

wszystkie rzesy sa syntetyczne
Chodziło mi o te które nie są jedwabne... nie wiem jak się nazywają w takim razie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:26   #501
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

używam roznych długosci i grubosci,najczesciej skretu C ,J bardzo rzadko
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 22:06   #502
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Milmar, jeśli mogę Ci doradzić to dokup podkręcenie C. Ja robię od kilku miesięcy większość takich a klientki piszczą z radości sama zresztą je noszę. Efekt jest fenomenalny, rzęski są ślicznie podkręcone.
pozdrawiam
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:59   #503
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez mitemiu Pokaż wiadomość
Girly2008Girl chetnie przeczytalabym taka liste Przeslesz mi? Dziekuje z gory i pozdrawiam

Wystarczy wejść np. na strone: www.XtremeLashes.pl

Na wielu stronach jest tyle informacji o rzęsach że teorii każdy sam jest w stanie się nauczyć, na mojej osobistej stronie o rzęsach chociażby jest nawet przebieg zabiegu ze zdjęciami.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:14   #504
milmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dzięki za radę. Tylko chcę uzyskać w miarę naturalny efekt. To jeszcze która grubość jest najlepsza? Aby nie były za ciężkie? Klientki na takie narzekają.
milmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:32   #505
kamilasalon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny

Skuszona niska ceną oferty z Allegro (250zł), postanowiłam przedłużyć sobie rzęsy. Miały trzymać się ok. 3 miesięcy... Rzęsy przedłużałam w Warszawie na Bemowie.
Sam zabieg był dla mnie koszmarem, oczy piekły niemiłosiernie, obficie łzawilam, powieki i okolice oczu były podrażnione jeszcze przez kilka godzin po zabiegu. Rzęsy miały być doczepione metodą 1 do 1. Czytalam w necie, że klej nie powinien mieć kontaktu ze skórą, natomiast ja mam na powiekach klej pod i nad rzęsami W dodatku klej w połączeniu z moimi lzami zmienił kolor z przeźroczystego na biały i wygląda teraz, jakbym miała zaropiale oczy Rzęsy oczywiście odpadają (dzis jest wtorek a przyklejane były w sobotę). W dodatku z kawałkami moich wlasnych i grudkami kleju. Na dole nie mam już tylko jedną sztuczną. Jest ona przyklejona do 5!!! moich naturalnych. Z resztą niekóre wypadały już podczas zabiegu, w kilku miejscach były doklejane kilkukrotnie. Zamówiłam sobie profesjonalny tusz i odżywkę do rzęs przedłużanych ale pewnie zanim przesyłka dotrze, nie będę już miała czego malować

Jestem w stanie wyobrazić sobie wspaniały efekt tego zabiegu wykonanego przez profesjonalistkę. I tu moja prośba: czy mogłybyście polecić mi kogoś w Warszawie, kto naprawdę zna się na przedłużaniu rzęs? Kogoś, kto nie naleje kleju do moich delikatnych oczu (noszę soczewki), nie zostawi go na rzęsach w postaci białych grudek a wykona zabieg w taki sposób, żeby efekt był trwały i oszalamiający?

pozdrowienia,
M.
Witam nasz Salon mieści się na Senatorsiej 28 Nazwa Salon Urody Beata przedłużam rzęsy już dwa lata i jedno co mogę powiedzieć to robię to z pasji zapraszam do mnie zabieg kosztuje 300 zł trwa do dwuch godzin jest to rzęsa do rzesy daję dwa tygodnie gwarancji choć nie miałam jeszcze klijentki niezadowolonej.Uzupełnien ie kosztuje 100-150 zł i trwa do godziny zapraszam NAPRAWDĘ WARTO.
kamilasalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:54   #506
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Witam,

ja również zakladam rzesy i nie jestem samoukiem...
Mam certyfikat i pracuje na marekanskiej marce JB Lashes
W razie pytan moge podać nr i chetnie odpowiem na wszytskie pytania.
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:08   #507
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

hihi watek o nieudanym przedluzaniu rzes a tu ostatnio same reklamy
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:57   #508
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

no ale lepiej się zareklamować, niż doradzać późnej nie zadowolonym dziewczynom
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:45   #509
kasiulka12312
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka12312
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Lightbulb Dot.: Przedłużanie rzęs

Jak dla mnie to szkoda pieniędzy moja kumpela sama się nauczyła i zakłada koleżanką ,a jej siostra zakłada jej . żadna to filozofia wystarczy trochę poczytać na ten temat i zakupić zestaw do tego typu zabiegu..

Edytowane przez kasiulka12312
Czas edycji: 2010-10-06 o 17:00
kasiulka12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:58   #510
aisutaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Re: przedłużanie rzęs ?!

Reklama

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-10-06 o 22:24
aisutaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.