Przezroczysta wydzielina z sutkow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 16:31   #1
agus441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22

Przezroczysta wydzielina z sutkow


Witajcie dziewczyny.
Na poczatku chcialam napisac ze korzystalam z wyszukiwarki ale dokladnie takiego problemu nie bylo - wiadomo, kazdy jest inny.

Drugi raz przy bardziej ostrych pieczczotach moj TZ poczul w buzi dziwny smak. 2 raz mialo to miejsce wczoraj, pierwszy raz miesiac temu i wtedy stwierdzilismy ze pewnie zajechal o antyperspirant

Dzisiaj zaczelam czytac co to moze byc i powiem ze sie zaniepokoilam.

Mam bardzo male piersi i raczej nie wyczuwam guzkow. Sytuacje te mialy miejsce przy okresie. Wydzielina jest przezroczysta (udalo mi sie wycisnac troszke na chusteczke).
Dbam o zdrowie, nie biore tabletek od pol roku, kontroluje sie i regularnie chodze do lekarzy.
Mam dwa pytania - czy lepiej isc do ginekologa czy do chirurga ogolnego ktory sie zajmuje piersiami (mam takiego sprawdzonego lekarza- bradzo dobrego). Jako ze to moze byc prolaktyna a to hormony to sklanialabym sie do ginekologa, ale ze moja mama , babcia mialy torbiele i podobne wycieki z sutkow w moim wieku lepiej chirurg.
Drugie pytanie to czy to moze byc dziedziczne? Mama ma zla budowe piersi i moglam odziedziczyc to po niej.

Przepraszam ze tak nieskladnie ale jestem dosc tym zdenerwowana:/
Czy moge zrobic hormony z krwi i usg piersi jesli mam teraz okres?
Jesli tak to jakie hormony zrobic? Porsze o rady

Pozdrawiam
agus441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:33   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Przezroczysta wydzielina z sutkow

Każda wydzielina z piersi powinna byc skonsultowana przede wszystkim z ginekologiem a potem ew. dalsze konsultacje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:48   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Przezroczysta wydzielina z sutkow

Cytat:
Napisane przez agus441 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Na poczatku chcialam napisac ze korzystalam z wyszukiwarki ale dokladnie takiego problemu nie bylo - wiadomo, kazdy jest inny.

Drugi raz przy bardziej ostrych pieczczotach moj TZ poczul w buzi dziwny smak. 2 raz mialo to miejsce wczoraj, pierwszy raz miesiac temu i wtedy stwierdzilismy ze pewnie zajechal o antyperspirant

Dzisiaj zaczelam czytac co to moze byc i powiem ze sie zaniepokoilam.

Mam bardzo male piersi i raczej nie wyczuwam guzkow. Sytuacje te mialy miejsce przy okresie. Wydzielina jest przezroczysta (udalo mi sie wycisnac troszke na chusteczke).
Dbam o zdrowie, nie biore tabletek od pol roku, kontroluje sie i regularnie chodze do lekarzy.
Mam dwa pytania - czy lepiej isc do ginekologa czy do chirurga ogolnego ktory sie zajmuje piersiami (mam takiego sprawdzonego lekarza- bradzo dobrego). Jako ze to moze byc prolaktyna a to hormony to sklanialabym sie do ginekologa, ale ze moja mama , babcia mialy torbiele i podobne wycieki z sutkow w moim wieku lepiej chirurg.
Drugie pytanie to czy to moze byc dziedziczne? Mama ma zla budowe piersi i moglam odziedziczyc to po niej.

Przepraszam ze tak nieskladnie ale jestem dosc tym zdenerwowana:/
Czy moge zrobic hormony z krwi i usg piersi jesli mam teraz okres?
Jesli tak to jakie hormony zrobic? Porsze o rady

Pozdrawiam
ja bym do ginekologa poszla - jesli nie wyczuwasz guzków, to stawiałabym włąsnie na prolaktynę.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:54   #4
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Przezroczysta wydzielina z sutkow

Idź do ginekologa i to jak najszybciej a on zdecyduje co dalej, skieruje Cię na jakieś badania. Torbiele mogą być dziedziczne.
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:44   #5
agus441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22
Dot.: Przezroczysta wydzielina z sutkow

Dzieki dziewczyny. Zapisalam sie jednak do gina. Zobaczymy co to bedzie. Wazne zeby szybko reagowac

Pozdrawiam
agus441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:32   #6
gremlin410
Raczkowanie
 
Avatar gremlin410
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 327
Dot.: Przezroczysta wydzielina z sutkow

ja miałam to samo,byłam u ginekologa i skierował mnie na badania prolaktyny,zazwyczaj jest to objaw stresu lub bardzo silna chęć posiadania dziecka tak było w moim przypadku,daj znać co tobie powiedział
gremlin410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.