AB KING pro !! godne polecenia??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-05, 12:55   #1
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Smile

AB KING pro !! godne polecenia???


Witam was kochane wizażanki fitnessowiczki]]Mam do was pytanie Czy któras z was ma to urządzenie z TV Marketu AB King Pro?? za 699zł?? Bo jestem max ciekawa czy naprawde pomaga urzeźbic w tak szybkim czasie mięśnie brzucha no i czy pomaga na zrzucenie "boczków" bo o to mi też chodzi:P Jeśli możecie to pomóżcie mi błagam !!
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 14:11   #2
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: AB KING pro !! godne polecenia???

Hej
ja mam to urządzenie, kupione zresztą na allegro za 300zł, nie za 600 A nie jest warte nawet 100zł. Szczerze Ci odradzam, wizualnie kiepsko wygląda, duży, szary klamot. Ćwiczy się dosyć ciężko i trzeba się trochę napocić, żeby się na nim unieść. Oczywiście jeśli będziesz systematycznie ćwiczyć efekty pewnie będą widoczne...Tyle tylko, że takie same efekty uzyskasz ćwicząc brzuszki na podłodze, za darmo U mnie urządzenie stało przez tydzień w pokoju, teraz jest w garażu a ja chodzę na aerobik, znacznie przyjemniej, taniej a efekt pewnie podobny
pozdrawiam
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 13:24   #3
engel_line
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: AB KING pro !! godne polecenia???

Cytat:
Napisane przez Calypso*
Hej
ja mam to urządzenie, kupione zresztą na allegro za 300zł, nie za 600 A nie jest warte nawet 100zł. Szczerze Ci odradzam, wizualnie kiepsko wygląda, duży, szary klamot. Ćwiczy się dosyć ciężko i trzeba się trochę napocić, żeby się na nim unieść. Oczywiście jeśli będziesz systematycznie ćwiczyć efekty pewnie będą widoczne...Tyle tylko, że takie same efekty uzyskasz ćwicząc brzuszki na podłodze, za darmo U mnie urządzenie stało przez tydzień w pokoju, teraz jest w garażu a ja chodzę na aerobik, znacznie przyjemniej, taniej a efekt pewnie podobny
pozdrawiam
A moze Pani chce sprzedac to urzadzenie, po co ma lezec w garazu
engel_line jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 16:36   #4
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: AB KING pro !! godne polecenia???

Ja jestem innego zdania.Dzieki temu uządzeniu straciłam prawie 5cm w talii w ciągu 18 dni.Cwicze 20 min kazdego dnia i jestem bardzo zadowolona.
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.