Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 11:17   #1
serducho125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 73

Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)


Witajcie.
Mam mały dylemat i postanowiłam się Was poradzić. Za niecały miesiąc wybieram się na wesele. Niedawno kupiłam tzw. małą czarną. Jest to krótka sukieneczka bez ramiączek, dopasowana na górze z czymś ala (bardzo delikatna) bombka na dole. Z całą pewnością założę do niej kolorowe szpilki np. (turkus, czerwień, róż) nie wiem jeszcze jakie uda mi się kupić....wczoraj obiegłam kilka sklepów ale nic kolorowego nie znalazłam.
Mam problem z całą resztą ..żeby nie przekombinować ….jakiego koloru dodatki przy kolorowych szpilkach ??? bardzo lubię kolczyki i bransoletki. …ale nie chce wyglądać jak choinka we wszystkich kolorach tęczy.. Póki co mam pustke w głowie. Z góry dziękuję wam za ewentualne podpowiedzi.
serducho125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:10   #2
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)

Raczej nie przekombinujesz ale postawiłabym an dodatrki w jednej tonacji kolorystycznej. Mi się bardzo podoba czerń w polączeniu z malinowym kolorem ja bym załozyła do tego duze, ciekawe kolczyki w intensywnym koloże branzolete i te kolorowe szpilki io ktorych wspominałas

http://www.kobieta.pl/drukuj/imgc/2/...i-towarzystwo/
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:30   #3
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)

Cytat:
Napisane przez serducho125 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam mały dylemat i postanowiłam się Was poradzić. Za niecały miesiąc wybieram się na wesele. Niedawno kupiłam tzw. małą czarną. Jest to krótka sukieneczka bez ramiączek, dopasowana na górze z czymś ala (bardzo delikatna) bombka na dole. Z całą pewnością założę do niej kolorowe szpilki np. (turkus, czerwień, róż) nie wiem jeszcze jakie uda mi się kupić....wczoraj obiegłam kilka sklepów ale nic kolorowego nie znalazłam.
Mam problem z całą resztą ..żeby nie przekombinować ….jakiego koloru dodatki przy kolorowych szpilkach ??? bardzo lubię kolczyki i bransoletki. …ale nie chce wyglądać jak choinka we wszystkich kolorach tęczy.. Póki co mam pustke w głowie. Z góry dziękuję wam za ewentualne podpowiedzi.
Szpilek szukaj w deichmanie albo na allegro korzystaj z końcówek wyprzedaży
Srebrna zwykła biżuteria napewno nie stworzy efektu przekombinowania
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:42   #4
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)

To zalezy jakim jestes typem kolorystycznym, jaki masz kolor wlosow etc.
Czerwien jest taka uniwersalna, chociaz zalezy od odcienia oczywiscie i jest klasyczna, wiec zalezy czy chcesz zaszalec czy pozostac w klasycznym sylu
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:03   #5
serducho125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 73
Wink Dot.: Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)

Alo dziewczynki… udało mi się kupić moje wymarzone buty . Butki są prawie identyczne jak na zdjęciu poniżej tyle że w ślicznym czerwono malinowym kolorze i mają zakryte palce. Do sukienki o której pisałam wyżej będę miała małą czarną torebkę na cienkim paseczku, z moją fryzjerką doszłyśmy do wniosku że delikatnie zepniemy moje długie włosy . Niestety dalej mam problem z dodatkami Na pewno będą to kolczyki i jakaś bransoletka. Chciałabym żeby były to delikatnie połyskujące dodatki. Problem w jakim kolorze ….jedni mówią czerwone inni złote słyszałam też o czarnych. Chciałabym aby całość była elegancka ale nie (przepraszam) taka bardzo sztywna i klasyczna.
Ps. Mam ciemne włosy.

http://idolo.pl/styl-gwiazd/anna,muc...g,1797,51.html

Podrzucie jakieś pomysły
serducho125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:24   #6
lady_alice
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 136
Dot.: Mała Czarna ... Dodatki..SOS ;-)

Jesli jednak zdecydowalas sie na buty w malinowym kolorze to ja bym postawila na zlota bizuterie- np duze kolczyki i delikatna bransoltke(YES)
lady_alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.