Witam serdecznie dziewczyny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 09:51   #91
Andrzej28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 36
Dot.: Witam serdecznie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Liczyłam na więcej argumentów
Zwłaszca, ze na wizazu juz był kiedyś taki watek udowadniający twoje stanowisko, w którym osoby o rasistowskich poglądach podpierały się 'nauką'.
Wczoraj byłem pod wpływem alkoholu, napisałem bzdur. W ogóle pierwszy raz w życiu udzieliłem się na babskim forum - debiut jak cholera. I jeszcze przy okazji wyłapałem ostrzeżenie od administracji.

Moja żona puściła się z przyjezdnym Turkiem i jeszcze miała czelność mi o tym kilka dni temu powiedzieć. I zasugerowała, że powinienem coś z sobą zrobić, skoro ona musi robić takie rzeczy za moimi plecami, bo ten Turek dał jej "seks stulecia", a ona się ze mną w łóżku nudzi. Od tej pory wcale się do niej nie odzywam - tylko i wyłącznie w firmie, gdy muszę.

Obrzydzenie mnie bierze na samą myśl, że mógłbym z nią teraz pójść do łóżka. Czy to w waszych babskich magazynach piszą, że tego typu wyznanie zdrady działa dobrze na faceta? Jeśli tak piszą, to kłamią.

Edytowane przez Andrzej28
Czas edycji: 2013-07-20 o 10:00
Andrzej28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 10:43   #92
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Witam serdecznie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Andrzej28 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłem pod wpływem alkoholu, napisałem bzdur. W ogóle pierwszy raz w życiu udzieliłem się na babskim forum - debiut jak cholera. I jeszcze przy okazji wyłapałem ostrzeżenie od administracji.

Moja żona puściła się z przyjezdnym Turkiem i jeszcze miała czelność mi o tym kilka dni temu powiedzieć. I zasugerowała, że powinienem coś z sobą zrobić, skoro ona musi robić takie rzeczy za moimi plecami, bo ten Turek dał jej "seks stulecia", a ona się ze mną w łóżku nudzi. Od tej pory wcale się do niej nie odzywam - tylko i wyłącznie w firmie, gdy muszę.

Obrzydzenie mnie bierze na samą myśl, że mógłbym z nią teraz pójść do łóżka. Czy to w waszych babskich magazynach piszą, że tego typu wyznanie zdrady działa dobrze na faceta? Jeśli tak piszą, to kłamią.
Zapewne rzucam teraz grochem o ścianę, ale...

Nie odnoszę wrażenia, że przeczytałam wypowiedzi pijanego zazdrosnego męża. Piszesz jak osoba z zaburzeniami psychicznymi - i nie chodzi mi o żadne chamskie wyzwiska, bo dla mnie chamstwem jest traktowanie choroby, czy to fizycznej, czy psychicznej, jako powód do obrażania kogoś - ale czytając twoje wypowiedzi takie odnoszę wrażenie. Nie z powodu poruszanych przez ciebie tematów, ale sposobu, w jaki się wypowiadasz. Jeżeli nie chcesz kontaktować się z terapeutą, są specjalistyczne fora oraz grupy wsparcia w internecie, na których można bezpiecznie porozmawiać o swoich problemach z innymi. Bo jednak wizaż, mimo, że poruszamy czasem poważne tematy, to forum głównie o modzie i kosmetykach.
Swoją drogą, przy okazji dyskusji o nietolerancji, warto pamiętać też o nietolerancji i wykluczeniu społecznym dotykającym osoby z problemami psychicznymi.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 10:48   #93
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Witam serdecznie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Andrzej28 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłem pod wpływem alkoholu, napisałem bzdur. W ogóle pierwszy raz w życiu udzieliłem się na babskim forum - debiut jak cholera. I jeszcze przy okazji wyłapałem ostrzeżenie od administracji.

Moja żona puściła się z przyjezdnym Turkiem i jeszcze miała czelność mi o tym kilka dni temu powiedzieć. I zasugerowała, że powinienem coś z sobą zrobić, skoro ona musi robić takie rzeczy za moimi plecami, bo ten Turek dał jej "seks stulecia", a ona się ze mną w łóżku nudzi. Od tej pory wcale się do niej nie odzywam - tylko i wyłącznie w firmie, gdy muszę.

Obrzydzenie mnie bierze na samą myśl, że mógłbym z nią teraz pójść do łóżka. Czy to w waszych babskich magazynach piszą, że tego typu wyznanie zdrady działa dobrze na faceta? Jeśli tak piszą, to kłamią.
Czyli jednak jest szansa na rozwód!
Nie tracę nadziei
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:09   #94
Andrzej28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 36
Dot.: Witam serdecznie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Viridian Pokaż wiadomość
Piszesz jak osoba z zaburzeniami psychicznymi
Osoba chora psychicznie, jako pozbawiona racjonalnego rozeznania, nie jest we stanie prawidłowo zinterpretować rzeczywistości. Dlatego nie do końca rozumiem skąd u ciebie ta nagła potrzeba uświadamiania wariata o jego chorobie i dodatkowo dawania mu dobrowujkowych rad? Przecież to i tak nie wpłynie w najmniejszym zakresie na jego zachowanie. Tego typu insynuacje kieruj następny razem do publiki, a nie do mnie osobiście, bo podejrzewam, że w gruncie rzeczy właśnie o to ci chodziło.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Czyli jednak jest szansa na rozwód!
Nie tracę nadziei
Jak na razie nabrałem nieprzepartego obrzydzenia dla kobiet białej rasy
Andrzej28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:18   #95
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Witam serdecznie dziewczyny

w końcu ban
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.