Zamiast obrusa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 13:47   #31
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Zamiast obrusa

dołączam się do tematu. Nie mam w domu stołu jadalnego, więc zwykłe domówki odbywają się przy stole tzw. kawowym. No i tu pojawia się pytanie, co położyć na stół zamiast obrus? Na codzień mam położony prosty bieżnik z Ikei, ale na imprezy, bądź rodzinne obiadki nie mam pojęcia co położyć. Obrusy wydają mi się strasznie niemodne.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:30   #32
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zamiast obrusa

Moim zdaniem obrusy zawsze są modne, ale pod warunkiem, że będzie to ładny lniany obrus dobry gatunkowo. W przypadku stolika kawowego służącego za stół podczas imprez postawiłabym na jakiś lekki obrus/serwetę z organzy, bo tradycyjny obrus może okazać się zbyt ciężki w zestawieniu z niezbyt dużym i zapewne dość niskim stolikiem (chyba, że masz jakiś ławo-stół, to wówczas sytuacja wygląda inaczej).
http://euromat.com.pl/allegro_sims/a...8_combo__1.jpg

Jeśli wnętrze jest urządzone zabawnie i graficznie, to fajnym pomysłem byłoby uszycie obrusa z jakiejś ikejowskiej tkaniny pasującej do wnętrza. Ewentualnie możesz położyć kolorowy bieżnik na biały obrus i już masz nieszablonową dekorację stołu.
http://www.lovenowe.pl/lovenowezdjec...akow%20(5).jpg
http://i.deccoria.strefa.com.pl/user...663dd4f527.jpg
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:34   #33
Mireljana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zamiast obrusa

Miałam dokładnie taką samą sytuację, też w salonie mam szklany, kawowy stół i przez dłuższy czas był calkiem goły, wyglądał dość surowo, bez wyrazu. W zeszłym roku kupiłam sobie na allegro śliczny, włoski obrusik z motywami górskimi. Daje poczucie takiego ciepła i stół wyglada zupełnie inaczej. Mama mówi, ze wreszcie stół wygląda tak jak powinien
Mireljana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 15:07   #34
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Zamiast obrusa

ja na szklanym miałam podkładki ale mnie to mierzwiło strasznie i w końcu się wkurzyłam że biały obrus na tym ładnie nie wygląda i wywiozłam stół do rodziców a kupiłam drewniany taki jak chciałam grunt to wiedzieć co zmienić hihi poza tym upatrzyłam sobie fajny obrus na wigilie o taki jak t xxxx martglass sie zwie i po prostu nie wyglada ładnie na takim szklanym stole nowoczesnym
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-18 o 10:37 Powód: ukryty link
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:19   #35
neciuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Zamiast obrusa

Bardzo ładne są teraz te maty, bieżniki filcowe, są różne wzory wymiary i kolory. Ładnie dekorują stół i również chronią drewno. Ja mam taką własnie na stole.
neciuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 14:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.