Urodziny mamy w dniu ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 22:56   #1
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86

Urodziny mamy w dniu ślubu


Witam. Dziewczyny może miałyście podobną sytuację albo macie głowę pełną pomysłów bo mi nic do głowy nie przychodzi. Moja mama ma w dniu mojego ślubu urodziny i chciałabym zrobić jej jakąś niespodziankę i dać jakiś prezent, tylko nie wiem co??? Myślałam, żeby orkiestra zagrała jakąś piosenkę specjalnie dla niej i tradycyjne sto lat no i kupić jej jakieś dobre firmowe perfumy, tylko nie wiem kiedy to zrobić, żeby nie kolidowało z podziękowaniami dla rodziców i żeby mama wiedziała, że to tylko dla niej. Proszę pomóżcie bo ślub we wrześniu...
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 23:25   #2
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Jest taka zabawa, że orkiestra śpiewa 'kto się urodził w styczniu ma wstać, ma wstać, ma wstać' no i kto się w danym miesiącu urodził ten wstaje i musi wypić kielicha. Może podczas tej zabawy jak już Twoja mama wstanie z kielichem, to przyśpiewkę się na chwilę przerwie i zaśpiewacie mamie sto lat i dacie prezet?
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 23:36   #3
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

w dniu mojego ślubu urodziny ma moja babcia i chyba damy jej wielki bukiet kwiatów
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 07:23   #4
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

U mnie w dniu ślubu ma urodziny wujek i jeszcze dwóch wujków imieniny i powiemy właśnie aby zrobimy tą zabawę że każdy miesiąc ma wstać i wypije za zdrowie a właśnie może przy urodzinach zaśpiewamy sto lat
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:21   #5
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

widze że coraz nas wiecej moj chrzesny tez ma urodziny nasza wokalistka zaproponowała wspolne stolat i jakis prezent jak chcemy
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:53   #6
kasiaweronika
Raczkowanie
 
Avatar kasiaweronika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NL/ heemskerk
Wiadomości: 145
Wyślij wiadomość przez MSN do kasiaweronika Send a message via Skype™ to kasiaweronika
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny może miałyście podobną sytuację albo macie głowę pełną pomysłów bo mi nic do głowy nie przychodzi. Moja mama ma w dniu mojego ślubu urodziny i chciałabym zrobić jej jakąś niespodziankę i dać jakiś prezent, tylko nie wiem co??? Myślałam, żeby orkiestra zagrała jakąś piosenkę specjalnie dla niej i tradycyjne sto lat no i kupić jej jakieś dobre firmowe perfumy, tylko nie wiem kiedy to zrobić, żeby nie kolidowało z podziękowaniami dla rodziców i żeby mama wiedziała, że to tylko dla niej. Proszę pomóżcie bo ślub we wrześniu...


Pomorzanka , ja mam podobną sytuację .
Tylko że w dniu naszego slubu urodziny obchodzi pan młody .
tylko że w moim przypadku prezentem sie nie martwię- no bo przeciez prezentem będę ja , gwarantowane że nie zapomni tych urodzin ..
a piosenke przygotowuję jego ulubiona w moim wykonaniu oczywiście , ciężko będzie ale dam radę . muszę dac
chcecie posłuchajcie
http://www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw&feature=fvsr

A jeśli chodzi o pomysł uwięczenia urodzin twojej mamy , ja prezent + zyczenia złożyłabym przed cała uroczystością ( aby uśpic jej czujność ) a w czasie wesela wymyśliłabym coś wspólnie z tata + rodzeństwem ( ewentualnym ) i oczywiście ogromny bukiet kwiatów . Gwarantuję iz bedzie to dla niej niesamowita niespodzianka ponieważ ( czujność została uśpiona rano ) ....
Pozostaje kwestia kiedy , ano wydaje mi sie że po pierwszym tańcu , chyba najlepiej . a wy dziewczyny co myślicie
Pozdarwaim i
__________________
Serce obawia się cierpień,
żadne serce nie cierpiało nigdy,
gdy sięgało po swoje marzenia


kasiaweronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 15:07   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny może miałyście podobną sytuację albo macie głowę pełną pomysłów bo mi nic do głowy nie przychodzi. Moja mama ma w dniu mojego ślubu urodziny i chciałabym zrobić jej jakąś niespodziankę i dać jakiś prezent, tylko nie wiem co??? Myślałam, żeby orkiestra zagrała jakąś piosenkę specjalnie dla niej i tradycyjne sto lat no i kupić jej jakieś dobre firmowe perfumy, tylko nie wiem kiedy to zrobić, żeby nie kolidowało z podziękowaniami dla rodziców i żeby mama wiedziała, że to tylko dla niej. Proszę pomóżcie bo ślub we wrześniu...
Moim zdaniem najlepiej jeszcze w domu złożyć mamie życzenia i wręczyć prezent.


Cytat:
Napisane przez kasiaweronika Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o pomysł uwięczenia urodzin twojej mamy , ja prezent + zyczenia złożyłabym przed cała uroczystością ( aby uśpic jej czujność ) a w czasie wesela wymyśliłabym coś wspólnie z tata + rodzeństwem ( ewentualnym ) i oczywiście ogromny bukiet kwiatów . Gwarantuję iz bedzie to dla niej niesamowita niespodzianka ponieważ ( czujność została uśpiona rano ) ....
Pozostaje kwestia kiedy , ano wydaje mi sie że po pierwszym tańcu , chyba najlepiej . a wy dziewczyny co myślicie
Pozdarwaim i
Uważam, że to przesada.
Wesele to zabawa z okazji ślubu Młodych, a nie urodzin mamy czy czyichkolwiek
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 09:40   #8
kasiaweronika
Raczkowanie
 
Avatar kasiaweronika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NL/ heemskerk
Wiadomości: 145
Wyślij wiadomość przez MSN do kasiaweronika Send a message via Skype™ to kasiaweronika
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Uważam, że to przesada.
Wesele to zabawa z okazji ślubu Młodych, a nie urodzin mamy czy czyichkolwiek

de gustibus non est disputandum
__________________
Serce obawia się cierpień,
żadne serce nie cierpiało nigdy,
gdy sięgało po swoje marzenia


kasiaweronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:32   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez kasiaweronika Pokaż wiadomość
de gustibus non est disputandum
no me digas
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 14:30   #10
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

W dniu mojego ślubu ja będę obchodziła urodzinki i to 25.... śmiejemy się z moim Tż że to będą najbardziej hucznie obchodzone urodziny w życiu na 200 osób
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 15:41   #11
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

myślę, że najlepiej byłoby złożyć życzenia zaraz po 1 tańcu, nim rozpocznie się cała zabawa, oświadczyć, ze teraz niespodzianka dla kogoś bardzo dla Ciebie ważnego, kogoś bez kogo Ciebie by tu dziś nie było, z okazji urodzin kochanej mamie życzymy bla bla bla, wręczyć bombonierkę i gotowe.
Ja myślę nad zadedykowaniem bratu i jego żonie piosenki z ich pierwszego ślubnego tańca- 2 dni po naszym ślubie będą obchodzili 13 rocznicę ślubu, myślę, że byłoby im miło, ale nic poza dedykacją im piosenki nie planuję.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:53   #12
metamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 79
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

Moja mama również obchodzi urodziny w dzień wesela, my to łączymy z podziękowaniem dla rodziców, mamie damy dodatkowy bukiet jej ulubionych kwiatów i złożymy życzenia.
metamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 20:20   #13
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Urodziny mamy w dniu ślubu

w dniu wesela mojego brata moja mam miała urodzinki. w trakcie trwania zabawy orkiestra złożyła zyczenia od dzieciaków (czyli nas) i brat poprosił mamę do tańca, a na koniec goście zaśpiewali sto lat. była bardzo wzruszona, bo sie nie spodziewała!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.