Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 22:43   #1
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Cool

Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...


Witam moje Kochane Wizażanki!
Dzisiaj w spontanicznym porywie zagęściłam sobie rzęsy u kosmetyczki metodą 1:1. I w związku z tym mam wiele wątpliwości.... Na początku bardzo mi się podobało, ale teraz kiedy zobaczyłam na necie prawdziwe efekty... mój entuzjazm już opadł. Proszę oceńcie je, ponieważ wydaje mi się że są za długie( a prosiłam żeby najdłuższe były tylko w zewn. kącikach...) i jest ich za mało ehhh jestem załamana...wszyscy mówią że ok ale ja czuje że to jednak powinno wyglądać inaczej... w każdym bądź razie wrzucam fotki....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP3707.jpg (57,5 KB, 539 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP3710.jpg (77,1 KB, 715 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP3714.jpg (44,9 KB, 578 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP3715.jpg (101,6 KB, 581 załadowań)
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:46   #2
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Rzeczywiście, jeśli chciałaś naturalny efekt to ciut za długie
A jak z natury masz rzadsze rzęsy, to ta metoda Ci ich nie zagęści radykalnie, ale akurat wg mnie nie jest źle
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:53   #3
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Dziękuję za tak szybką odpowiedź i pocieszenie
Naturalne mam długie i standardowo gęste, ale niestety jasne( taka karnacja). Jak weszłam sobie na wątek (de facto już zamknięty) gdzie wypowiadały się w większości dziewczyny które wykonują tego typu zabiegi to się trochę zdołowałam.....
Ale jak sądzisz, czy nie jest ich za mało?
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:33   #4
stokholm
Przyczajenie
 
Avatar stokholm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Mnie się podoba. Rzęsy nie wyglądają sztucznie. Jednak to przykre, że kosmetyczka nie potrafi wysłuchać klientki.
stokholm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 01:53   #5
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Moim zdaniem rzęsy wyglądają bardzo sztucznie. Lepiej by było jakby robiły się co raz dłuższe do zewnątrz (czyli poskracać je odrobinę do wewnątrz). Dzięki temu nie dosyć, że będzie wyglądać naturalniej to przy okazji zyskasz ciekawy efekt.
Ale to moja opinia
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 04:32   #6
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
Napisane przez Aspho Pokaż wiadomość
Moim zdaniem rzęsy wyglądają bardzo sztucznie. Lepiej by było jakby robiły się co raz dłuższe do zewnątrz (czyli poskracać je odrobinę do wewnątrz). Dzięki temu nie dosyć, że będzie wyglądać naturalniej to przy okazji zyskasz ciekawy efekt.
Ale to moja opinia
Zgadzam sie w 100% i szczerze dziwi mnie, ze kosmetyczna nie zagescila Ci rzes...
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:06   #7
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

ojej, wyglądają dziwnie
na Twoim miejscu bym je zagęściła...
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 14:44   #8
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
Napisane przez Aspho Pokaż wiadomość
Moim zdaniem rzęsy wyglądają bardzo sztucznie. Lepiej by było jakby robiły się co raz dłuższe do zewnątrz (czyli poskracać je odrobinę do wewnątrz). Dzięki temu nie dosyć, że będzie wyglądać naturalniej to przy okazji zyskasz ciekawy efekt.
Ale to moja opinia
Dokładnie tak sobie to wyobrażałam. Że będą stopniowo dłuższe i gęściejsze...ale w tym momencie to nie wiem jak miałabym je jeszcze zagęścić?
Mam ochotę sobie poprzycinać te od wewnątrz, ale boje się że swoje dosyć długie, lecz jasne przytnę razem ze sztucznymi
Z cieniami na powiekach nie wyglądają aż tak sztucznie, ale już np z kreską eyelinera którą uwielbiam jednak bardziej rzuca się to w oczy...
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:16   #9
IamDead
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

nic z nimi nie rób wyglądają prześlicznie!
strasznie Ci zazdroszcze tych rzęs
IamDead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:18   #10
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

A tu na zdjęciu są pomalowane?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 01:06   #11
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

IamDead
Dziękuję to naprawdę miło słyszeć takie słowa kiedy samemu zaczyna się wątpić... problemów z kompleksami nie mam, ale jak sobie czasami człowiek coś wkręci....wariactwo
szmyglo
Na żadnym ze zdjęć rzęsy nie były pomalowane. Wykonywałam je parę godzin po nałożeniu, w związku z czym jest zalecenie aby przez 24 godziny nic z nimi nie robić.
Dzisiaj pomalowałam jedynie cieniami powieki i wygląda to wd. mnie nieco lepiej ponieważ nie rzuca się w oczy ich długość. Jeśli chcecie to mogę porobić jeszcze fotki z podmalowanym okiem
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 08:04   #12
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Jak dla mnie to są one stanowczo za rzadkie, ja też nie mam gęstych rzęs, ale jak sobie zakładałam tydzień temu to kosmetyczka założyła mi ich znacznie więcej. Może powiesz ile czasu Ci robiła i ile płaciłaś?
Na uzupełnienie chyba bym poszła do innej. Zajrzyj na wątek o przedłużaniu rzęs, tam jest dużo zdjęć dziewczyn po przedłużeniu to porównasz ze swoimi
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 13:15   #13
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Jak sprawić by były gęstsze? Tak jak napisała thefit. Trzeba się znów wybrać do kosmetyczki, jednak odradzam powrót do tej, która Ci to zrobiła. Również jestem ciekawa ceny.
Poza tym przy takich zabiegach trzeba być wymagającym. Wiem z doświadczenia, że jak się będzie udawać np. przy fryzjerce, że fryzura Ci się podoba, choć chciałaś coś zupełnie innego to będzie Cię to gryźć i denerwować, gdy wrócisz do domu. W końcu nie po to płaci się za takie usługi by zgadzać się na wszystko, co z nami robią. Przychodzisz, chcesz czegoś konkretnego i powinnaś być wybredna. Nie mówię aby kłócić się o drobiazgi, które w niczym nie przeszkadzają, ale jeśli efekt Ci się nie podoba, nie przekonuj samej siebie, że jest ok. Poproś o poprawę. W moim wypadku zazwyczaj kosmetyczka czy fryzjerka współpracują i nie mają nic przeciwko, by poprawić kilka rzeczy. Zależy od tego jak się zachowujesz i jak dana osoba traktuje swoją pracę.
Następnym razem przygotuj się przed wizytą, zobacz jak wyglądają rzęsy/fryzura/... po zabiegu aby właśnie nie było tak jak teraz.
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:58   #14
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

wydaje mi się że kosmetyczka troche odwaliła fuszerkę
nie wiem jakie miałaś naturalne rzęsy, ale wnioskuję po dolnej powiece, że nie było to takie 5 rzęs na krzyż
ile zapłaciłaś za to i jak to się ma do średniej ceny przedłużania w twoim mieście? bo może było tanio bo ta osoba dopiero się uczy przedłużać i ustaliła sobie niska cenę, zeby złapać parę klientek?
przedłużanie jest zazwyczaj drogie, ale płaci się częściowo za syzyfową pracę kosmetyczki, a wydaje mi się że ta przedłużyła ci co którąś rzęsę, połowę zostawiając
efekt byłby i bardziej spektakularny i jednocześnie naturalniejszy, gdyby były gęste
koniecznie idź do innej kosmetyczki na uzupełnianie i powiedz czego oczekujesz dokładnie, żeby potem nie było rozczarowania, tak jak pisała Aspho, grzecznie ale stanowczo
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:45   #15
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Faktycznie trochę za rzadkie są, ja poszłabym się poskarżyć kosmetyczce bo w sumie co Ci szkodzi
+Masz śliczne oczyska
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 16:17   #16
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to są one stanowczo za rzadkie, ja też nie mam gęstych rzęs, ale jak sobie zakładałam tydzień temu to kosmetyczka założyła mi ich znacznie więcej. Może powiesz ile czasu Ci robiła i ile płaciłaś?
Na uzupełnienie chyba bym poszła do innej. Zajrzyj na wątek o przedłużaniu rzęs, tam jest dużo zdjęć dziewczyn po przedłużeniu to porównasz ze swoimi
Oczywiście że powiem rzęsy kosztowały bardzo mało ponieważ wykupiłam sobie kupon na popularnej stronie z tzn "zbiorowymi zakupami" zatem zapłaciłam 60 zł i pracowała 2 godziny. Nie wydawało mi się to podejrzane ponieważ zadzwoniłam wcześniej, zapytałam się gdzie kończyła kurs. Następnie zadzwoniłam do centrum szkoleniowego gdzie potwierdzili mi że dwa lata temu ta pani faktycznie u nich kurs ukończyła....

Cytat:
Napisane przez Aspho Pokaż wiadomość
Jak sprawić by były gęstsze? Tak jak napisała thefit. Trzeba się znów wybrać do kosmetyczki, jednak odradzam powrót do tej, która Ci to zrobiła. Również jestem ciekawa ceny.
Poza tym przy takich zabiegach trzeba być wymagającym. Wiem z doświadczenia, że jak się będzie udawać np. przy fryzjerce, że fryzura Ci się podoba, choć chciałaś coś zupełnie innego to będzie Cię to gryźć i denerwować, gdy wrócisz do domu. W końcu nie po to płaci się za takie usługi by zgadzać się na wszystko, co z nami robią. Przychodzisz, chcesz czegoś konkretnego i powinnaś być wybredna. Nie mówię aby kłócić się o drobiazgi, które w niczym nie przeszkadzają, ale jeśli efekt Ci się nie podoba, nie przekonuj samej siebie, że jest ok. Poproś o poprawę. W moim wypadku zazwyczaj kosmetyczka czy fryzjerka współpracują i nie mają nic przeciwko, by poprawić kilka rzeczy. Zależy od tego jak się zachowujesz i jak dana osoba traktuje swoją pracę.
Następnym razem przygotuj się przed wizytą, zobacz jak wyglądają rzęsy/fryzura/... po zabiegu aby właśnie nie było tak jak teraz.
Być może byłam zbyt mało wybredna właśnie ze względu na tą cenę i tez to że pierwszy raz robiłam, nie wiedziałam do końca jak to powinno prawidłowo wyglądać. No i też to że zrobiłam to bardzo spontanicznie i oczywiście głupia nie zajrzałam na nasz kochany Wizaż.....

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że kosmetyczka troche odwaliła fuszerkę
nie wiem jakie miałaś naturalne rzęsy, ale wnioskuję po dolnej powiece, że nie było to takie 5 rzęs na krzyż
ile zapłaciłaś za to i jak to się ma do średniej ceny przedłużania w twoim mieście? bo może było tanio bo ta osoba dopiero się uczy przedłużać i ustaliła sobie niska cenę, zeby złapać parę klientek?
przedłużanie jest zazwyczaj drogie, ale płaci się częściowo za syzyfową pracę kosmetyczki, a wydaje mi się że ta przedłużyła ci co którąś rzęsę, połowę zostawiając
efekt byłby i bardziej spektakularny i jednocześnie naturalniejszy, gdyby były gęste
koniecznie idź do innej kosmetyczki na uzupełnianie i powiedz czego oczekujesz dokładnie, żeby potem nie było rozczarowania, tak jak pisała Aspho, grzecznie ale stanowczo
Jak to się ma do ceny w moim mieście? Otóż jak wcześniej pisałam, dzwoniąc do w/w centrum szkoleniowego, również zaproponowali mi promocyjną cenę. A było to 200 zł za założenie + dwa uzupełnienia. Generalnie ceny zaczynają się od 150zł w tej chwili.
Teraz jestem taka zła na te rzęsy że na razie muszę ochłonąć. Ale jeśli zdecyduje się na kolejny raz u innej kosmetyczki, będę już mądrzejsza. Tym bardziej jestem zła na siebie bo nigdy nie oszczędzam na takich rzeczach, a tym razem mnie pokusiło....

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
Faktycznie trochę za rzadkie są, ja poszłabym się poskarżyć kosmetyczce bo w sumie co Ci szkodzi
+Masz śliczne oczyska
W sumie już chyba nie ma sensu iść do tej samej, bo jak raz mi zrobiła źle to sądzę że lepiej nie poprawi... Dziękuję za komplement

EDIT: Zapomniałam dodać że cena regularna u tej pani to 150 zł

Edytowane przez elwiraradlak
Czas edycji: 2011-06-17 o 16:28
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:10   #17
patryss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

ja ogolnie długos mam taka sama i sa super ale ja mam troche gestrze troche ty masz za rzadkie ale tak to sa ładne. a własnie dziweczyny jakim domowym sposobem mozna sciagnac rzesy??????? bo juz chcialabym sciagnac a u kosmetyczki to kosztuje....
patryss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:41   #18
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
kosztowały bardzo mało ponieważ wykupiłam sobie kupon na popularnej stronie
Hmm mając nadzieję, że nikt tutaj nie ma umowy z tą popularną stroną odważę się napisać...
Odradzam chodzenie do miejsc, promowanych przez kupony promocyjne! Zazwyczaj robią to osoby, które mają bardzo mało klientów, a jeśli ktoś ma bardzo mało klientów to już wzbudza podejrzenie. Poza tym ponoć taka współpraca im się nie bardzo opłaca, dlatego niektórzy mają mniejszą motywację by dobrze wykonywać oferowane usługi (nie pytajcie skąd to wiem ).
Moja siostra ostatnio postanowiła "poszaleć" i znalazła na tej (jeśli myślimy o tej samej) stronce ofertę fryzjera. Pojechała tam zadowolona i wróciła... naprawdę zdenerwowana. Dodam, że fryzjerka uwinęła się w 30 minut! Ja mam krótsze i cieńsze włosy a zajmują się mną minimum godzinę. Cóż.

Poza tym sztuczne rzęsy to nie jest np. malowanie paznokci. Tak czy siak trochę za to zapłaciłaś, a gdybyś dodała trochę więcej pieniędzy to myślę, że miałabyś to zrobione ładnie i profesjonalnie. Tak jak dziewczyny pisały - tutaj płacisz głównie za długą i wyczerpującą pracę kosmetyczki.

dyciaa wracać do tej kosmetyczki nie ma po co. Co z tego, że przyjdzie się kłócić? Wątpię aby zaoferowano jej poprawę, gdyby to zrobiła od razu po zabiegu może coś jeszcze by zyskała, ale tak to...
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 06:50   #19
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
Napisane przez Aspho Pokaż wiadomość
Hmm mając nadzieję, że nikt tutaj nie ma umowy z tą popularną stroną odważę się napisać...
Odradzam chodzenie do miejsc, promowanych przez kupony promocyjne! Zazwyczaj robią to osoby, które mają bardzo mało klientów, a jeśli ktoś ma bardzo mało klientów to już wzbudza podejrzenie. Poza tym ponoć taka współpraca im się nie bardzo opłaca, dlatego niektórzy mają mniejszą motywację by dobrze wykonywać oferowane usługi (nie pytajcie skąd to wiem ).
Moja siostra ostatnio postanowiła "poszaleć" i znalazła na tej (jeśli myślimy o tej samej) stronce ofertę fryzjera. Pojechała tam zadowolona i wróciła... naprawdę zdenerwowana. Dodam, że fryzjerka uwinęła się w 30 minut! Ja mam krótsze i cieńsze włosy a zajmują się mną minimum godzinę. Cóż.

Poza tym sztuczne rzęsy to nie jest np. malowanie paznokci. Tak czy siak trochę za to zapłaciłaś, a gdybyś dodała trochę więcej pieniędzy to myślę, że miałabyś to zrobione ładnie i profesjonalnie. Tak jak dziewczyny pisały - tutaj płacisz głównie za długą i wyczerpującą pracę kosmetyczki.

dyciaa wracać do tej kosmetyczki nie ma po co. Co z tego, że przyjdzie się kłócić? Wątpię aby zaoferowano jej poprawę, gdyby to zrobiła od razu po zabiegu może coś jeszcze by zyskała, ale tak to...
I tutaj nastąpiło zderzenie mojej logiki z rzeczywistością. Bo ja sobie pomyślałam że jak już ktoś decyduje się na tego typu reklamę to zwyczajnie nie opłacałoby się robienie usługi poniżej poziomu który chce reprezentować. Bo albo chce przyciągnąć nowych klientów, swoim kosztem (a w zasadzie obniżeniem kosztów) albo się po prostu nie wchodzi we współpracę z taką str internetową.

Ehh....w każdym bądź razie będę mądrzejsza na przyszłość....
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 13:43   #20
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Cytat:
Bo ja sobie pomyślałam że jak już ktoś decyduje się na tego typu reklamę to zwyczajnie nie opłacałoby się robienie usługi poniżej poziomu który chce reprezentować.
Ale z drugiej strony, jeśli ktoś jest w tym dobry to ma dużo klientów, więc nie potrzebuje takiej obniżki cen A zareklamować można się inaczej.
Moim zdaniem to też głupota, robić gorzej, ale najpierw należy pomyśleć - czy kiedykolwiek ta osoba umiała robić to lepiej?
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:13   #21
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Zgadzam się. Jeśli ktoś robi coś dobrze, to bez względu na cenę będzie robił porządnie
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:29   #22
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Rzeczywiście, są troszeczkę za długie, ale wydaje mi się, że nie jest źle. Pytałaś jaką długość miałaś robioną ? Ja byłam w czwartek na przedłużaniu, zapłaciłam 150zł, grubość 20, najdłuższe mam 13 w zew. kącikach i wygląda u mnie całkiem inaczej niż u Ciebie (zdjęcia w zał.). Ile masz nałożonych na jedno oko ? U mnie wyszło ok. 80.
Apropo tych kuponów promocyjnych, moja mama kupiła takowy za 89zł i muszę przyznać, że bardzo ładnie zrobiła jej rzęsy, chyba zależy od salonu i osoby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0170.jpg (74,9 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0171.jpg (80,3 KB, 239 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 21:39   #23
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

ładne Elwira, ja miałam bardzo podobnie. też spodziewałam się bardziej gęstych, a nie dłuższych. za pierwszym razem zrobiła mi zdecydowanie za długie, potem krótsze i bardziej naturalne i byłam zadowolona. ale niestety chyba w moim przypadku nie mogły być bardziej gęste, bo widocznie nie było do czego doczepiać zdjęcia wstawiłam w swoim blogu (podpis), jeśli jesteś ciekawa, możesz porównać
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 21:44   #24
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Nie zgodzę sie z Wami , powiem Wam ze jest to wlasciwie praca w zamian za reklame bo zyski z tego niewielkie,wlasciwie robi sie po kosztach, wiec po co wogole sie oglaszac jak ktos ma zamian odwalic fuszerkę?

Edytowane przez tequillaaaaaa
Czas edycji: 2011-07-16 o 18:47
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:02   #25
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

ja myslalam na zamieszczeniem oferty w takim portalu, narazie nie wiem na jakich zasadach to dziala i czekam na odp
tylko nie widze sensu odwalac fuszerki bo to jest dla nas reklama na przyszlosc a nie chwilowy zarobek.
a na brak klientek nie narzekam

u mnie klientka wychodzi z takimi rzeskami, i watpie zeby to sie zmienilo ze wzgledy na to ze gdzies sie oglaszam
ja wyznaje ta zasade zadowolona klientka przyprowadzi mi dwie a niezadowolona odstraszy 20
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (13,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (57,3 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyciete1.jpg (44,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyciete2.jpg (41,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed i po.jpg (38,5 KB, 122 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:58   #26
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

dziewczyny, a ile kosztuje takie przedłużanie rzęs ?
to trzeba potem "uzupełniać", powtarzać zabieg itp.?
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:31   #27
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Ceny wahaja się od 80 zl do 700 Ale ok 200-300 to taka normalna cena i w takiej zrobisz juz przyzwoite rzęsy. Uzupełniac musisz co 3-4 tygodnie.
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 21:46   #28
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Przepraszam Kochane że tyle nie odpisywałam

efcia90 Nie pamiętam dokładnie ile miałam zakładanych ale jak liczyłam zaraz po przyjściu to mniej więcej na jednym oku miałam niewiele ponad 50:/

Avariel Dzięki za bloga Ostatnio miałam ochotę na fish pedicure a tu proszę! Jaki obszerny opis

Z perspektywy czasu muszę powiedzieć że już prawie wszystkie powypadały Ale przez ten okres przyzwyczaiłam się do nich i mam ochotę na przedłużenie bardzo delikatne w kącikach oczu Jeśli poczuję jakiś przypływ gotówki i zdecyduje się ponownie to tym razem pójdę do najlepszej specjalistki w mieście, a i zdjęć nie omieszkam dla Was zrobić
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:08   #29
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

Może wiecie, jak to jest z rzęsami przedłużanymi metodą 1:1 i pływaniem w basenie oraz chodzeniem do sauny? Zauważyłam, że trzeba uważać z myciem oczu, i robić to trochę na okrągło, a nie pocierając jak normalnie Makijaż też trzeba zdejmować od góry i preparatami non-oil...

O tym, że przez 48godz. po nałożeniu nie myć oczu - wiem, interesuje mnie jak to jest przy dłuższym używaniu i korzystaniu z zajęć na basenie.

EDIT: już wiem, można po 48godz.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-08-26 o 11:43
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:03   #30
AgnieszkaGlowala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłuzyłam rzęsy-oceńcie(zdjęcia)...

No nie powinno to tak wyglądać na pewno... powinna zwrocic Ci kase
AgnieszkaGlowala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.