Moja kolekcja perfum - część II. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: ile flakonów posiadasz aktualnie?
ani jednego 2 1,59%
1 5 3,97%
2-5 46 36,51%
6-10 36 28,57%
11-15 14 11,11%
16-20 8 6,35%
21-25 6 4,76%
26-30 3 2,38%
31-35 4 3,17%
36-40 0 0%
41-50 0 0%
powyżej 50 2 1,59%
Głosujący: 126. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 18:57   #1531
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

buu znowu pokusa
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 19:03   #1532
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja również dołączam do zachwytów nad waszymi flaszeczkami .
A ja nie mogę doczekać się obiecanych fotek Twojej kolekcji
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:04   #1533
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Piękne te wasze kolekcje. Szczególnie przedstawiona przez Córke D'Artagniana.Przyglądam się kolekcji chanelek masz wszystkie? Mam Chanel Gardenie na wymianke jest wisniowa

Oj, Baśka kusisz Tumulte do dziś żałuje że nie kupiłam uzywki za 100zl. Te konfitury...


Basiu, Celine jest raczej orientalne, ciężkie?

Niestety wszystkich nie mam. Mam małą próbeczę Allure Sensuelle-tak tylko do powąchania, ale nie do noszenia.Bardzo chciałabym zdobyć Cuir de Russie,na allegro są te perumy, 15ml, za prawie 400zł .Kusi mnie to jak jasna cho...., to moje klimaty,ale ta cena Z Chanel to moją "miłością",chyba już do końca zycia, bedzie No5. Miałam prawie wszystko z "piateczki",balsam i puder do ciala-c-u-d-o-w-n-y!,olejek do kąpieli...hm ,mgiełkę do włosów,dezodorant,edt,edp i czyste perfumy . Część tych cudeniek niestety pozbyłam się z powodu utraty węchu i smaku.Cierpiałam prawie rok z tego powodu,niedobrze było,oj bardzo niedobrze i rokowania takze ... aż pewnego, wiosennego dnia jakby piorun strzelil z jasnego nieba i za sprawą czarodziejskiej różdżki wszystko wróciło do normy Boże jaka ja byłam szczęśliwa Ale przez ten rok to przezywałam istne katusze,czułam tylko swąd palonej gumy,było to okropne dla takiego "wechowca'' i smakosza jak ja. W tym czasie z mojej kolekcji prawie wszystko poszlo do mojej mamy, Safari-moje wielkie odkrycie i ukochanie także,część pozostawiłam sobie jako talizman, tak na wszelki wypadek .Pozostały mi jeszcze, No19-perfumy-"irysowo-makowy puderek",i miniaturka Cristalle.Przyznam,że sa cudne Niejedna z Was przyzna,że to starocie,"szare mydło" i "stęchlizna" ,ale kurcze,to mi w duszy gra . Starsze zapachy Chanel mają do dzisiejszego dnia nieodparty urok,są przestrzenne,abstrakcyjne ,eleganckie i pasują do wszystkiego,nawet ziemniaki obieram w obłoczku tych perfum -to lubię w perfumach,zadnego konkretnego kwiatka. Chociaż z drugiej strony jestem bardzo ciekawa tej chanelowskiej gardenii. Neonko co miałaś na myśli? Z taka nieśmiałością pytam?
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:26   #1534
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Córko, bardzo przyjemna kolekcja, i jak zakomponowana
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:31   #1535
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę doczekać się obiecanych fotek Twojej kolekcji
Ja sama też nie mogę się doczekać .
Rzecz w tym, że ciągle coś jest w drodze, coś czego pominąć nie sposób.
Muszę stanowczo zaniechać łowów, doczekać się wreszcie na wszystkie flaszeczki i zakończyć sesję .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:33   #1536
Tristan
Raczkowanie
 
Avatar Tristan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 228
GG do Tristan
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Dziewczęta same śliczności macie, nic tylko mieć taki arsenałek jak Wy bardzo fajne i rarytasiki i kolekcje ulubionych, chyba najbardziej cieszą.... z przyjemnością patrzy się na nowe zdjęcia
Życzę Wam i sobie, aby było flakoników jak najwiecej ile serducho i dusza zapragnie
__________________
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od Siebie!!!J
Tristan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:37   #1537
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Nie Celine Fever, nie jest ciężki w porównaniu np. do Mauboussin za to nieziemsko trwały - na mnie trzyma się cały dzień, co jest rzadkością. To bardzo ciepły i słodki zapach, ale ta słodycz jest raczej owocowo-kwiatowa, a nie ciasteczkowa, wyraźnie wyczuwalne są tu nutki owocowej goryczki, jaśminu i wanilii. Drzewna nutka jest natomiast bardzo delikatna. Naprawdę piękne i zmysłowe. Już rozglądam się za kolejną flaszeczką, bo bardzo mnie urzekły
Mnie tez urzekly i gdyby nie to ze moja kolekcja spuchla nieco i mam prawie cala seteczke Casmiru, nabylabym niewatpliwie.
Taki jest...uroczo waniliowy ale nie ciasteczkowy...z pazurkiem

A jak Ci sie nosi Bazar ?

Podziwiam zdjecia...kolekcje.
orioni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 20:57   #1538
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez orioni Pokaż wiadomość
Mnie tez urzekly i gdyby nie to ze moja kolekcja spuchla nieco i mam prawie cala seteczke Casmiru, nabylabym niewatpliwie.
Taki jest...uroczo waniliowy ale nie ciasteczkowy...z pazurkiem

A jak Ci sie nosi Bazar ?

Podziwiam zdjecia...kolekcje.
O cieszę się, że znalazłam zwolenniczkę Fever
Bazar również bardzo przypadł mi do gustu , tylko skąd ta nazwa zupełnie nieadekwatna do zawartości ... Nie ma w nim nic co by mi się kojarzyło z bazarem ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 21:18   #1539
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Napatrzyłam się na Wasze przecudne nabytki i postanowiałam wkleić uaktualnienie swoich słodziaków, a do grona dołaczyły:

Celine Fever EDP
Christian Lacroix Tumulte - było już wcześniej, ale wiecie miłość nie pozwoliła mi zignorować i nie uwiecznić
Christian Lacroix Bazar Pour Femme + balsam
Mauboussin EDP
W drodze Lilita Lempicka EDT

Bardzo przepraszam za „przelukrowaną” do bólu scenerię, ale nie mogłam się oprzeć

Basiu Widać po Twojej kolekcji ,że uwielbiasz róże,ciepłe i "mniam" słodkie zapachy,a sceneria pasuje do całości.Podoba mi się


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Córko, bardzo przyjemna kolekcja, i jak zakomponowana




Cytat:
Napisane przez Tristan Pokaż wiadomość
Dziewczęta same śliczności macie, nic tylko mieć taki arsenałek jak Wy bardzo fajne i rarytasiki i kolekcje ulubionych, chyba najbardziej cieszą.... z przyjemnością patrzy się na nowe zdjęcia
Życzę Wam i sobie, aby było flakoników jak najwiecej ile serducho i dusza zapragnie
Miło Cię znowu "zobaczyć"
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 22:20   #1540
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja sama też nie mogę się doczekać .
Rzecz w tym, że ciągle coś jest w drodze, coś czego pominąć nie sposób.
Muszę stanowczo zaniechać łowów, doczekać się wreszcie na wszystkie flaszeczki i zakończyć sesję .
Oj, tak!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 07:01   #1541
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Gratuluję wszystkim pieknych kolekcji


Basiu, Twoja w szczególności mi się podoba

Trzydziestka Fever jest przesliczna Nie dziwię się, że rozgladasz sie za kolejnym flakonem. Ja mam 50ml i strasznie szkoda mi ich używać Może jakbym miała zapas, nosiłabym je częściej

Zazdroszczę Ci również Tumulte. Kuszą mnie strasznie, ale trochę boję się tej paczuli
Miałam In Black del Pozo. Bardzo podobał mi się w nich czarny, wisniowy akord, ale paczula zdyskwalifikowała ten zapach i musiałam puscić go w świat. Boję się, że z Tumulte byłoby podobnie
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 07:44   #1542
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Basiu Widać po Twojej kolekcji ,że uwielbiasz róże,ciepłe i "mniam" słodkie zapachy,a sceneria pasuje do całości.Podoba mi się
A tak uwielbiam róże (kwiatki ) szczególnie w słodkim wydaniu, wanilia obowiązkowa. Cieszę się, że sceneria nie wywołała u Ciebie bólu zębów od nadmiaru słodyczy

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Basiu, Twoja w szczególności mi się podoba

Trzydziestka Fever jest przesliczna Nie dziwię się, że rozgladasz sie za kolejnym flakonem. Ja mam 50ml i strasznie szkoda mi ich używać Może jakbym miała zapas, nosiłabym je częściej

Zazdroszczę Ci również Tumulte. Kuszą mnie strasznie, ale trochę boję się tej paczuli
Miałam In Black del Pozo. Bardzo podobał mi się w nich czarny, wisniowy akord, ale paczula zdyskwalifikowała ten zapach i musiałam puscić go w świat. Boję się, że z Tumulte byłoby podobnie
Homyku to dzięki Twojej recenzji w KWC nabyłam Fever , tak bardzo mnie skusiła. Niestety przeszukałam ostatnio przeróżne perfumerie i nawet w tych zagranicznych zapach jest niedostępny, więc na kolejną flaszkę szanse niewielkie

Tumulte boskie, mogę zrobić Ci próbeczkę, jeśli chcesz. Muszę tylko nabyć jakieś fiolki, bo do tej pory nie robiłam jeszcze próbeczek ze swoich zapachów, więc nie posiadam tego typu akcesoriów
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 08:04   #1543
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39
Homyku to dzięki Twojej recenzji w KWC nabyłam Fever , tak bardzo mnie skusiła.

Cytat:
Niestety przeszukałam ostatnio przeróżne perfumerie i nawet w tych zagranicznych zapach jest niedostępny, więc na kolejną flaszkę szanse niewielkie
Mam nadzieję, że Truskawka zacznie normalnie funkcjonować i znowu będzie można zamawiać tam perfumy
Cytat:
Tumulte boskie, mogę zrobić Ci próbeczkę, jeśli chcesz. Muszę tylko nabyć jakieś fiolki, bo do tej pory nie robiłam jeszcze próbeczek ze swoich zapachów, więc nie posiadam tego typu akcesoriów

Masz PW
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 08:05   #1544
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Basiu piękna kolekcja słodziaków
Ostatno dzieki Wam zaintrygowało mnie Tumulte Christian Lacroix, przy najbliższej okazji muszę go poniuchać i przetestować.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 08:16   #1545
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
O cieszę się, że znalazłam zwolenniczkę Fever
Bazar również bardzo przypadł mi do gustu , tylko skąd ta nazwa zupełnie nieadekwatna do zawartości ... Nie ma w nim nic co by mi się kojarzyło z bazarem ...
Basiu, kolekcje masz OSZAŁAMIAJĄCĄ, bardzo w moim guście - moze jestesmy siostrami zapachowymi?? ;-)))))

Ja tez jestem milosniczka Celine Fever, Fever jest PRZEPIEKNY i czaje sie, zeby sobie sprawic - strasznie podobal mi sie Oriental Summer, ale Fever to jest po prostu ach i och ;-))))).

Tumulte i Mauboussin mam i uwielbiam, a Bazaru nie znam, choc przeczuwam, ze tez bedzie moj ).

No i czekoladki z tla tez kocham ;PPPP.
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 09:19   #1546
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Basiu piękna kolekcja słodziaków
Ostatno dzieki Wam zaintrygowało mnie Tumulte Christian Lacroix, przy najbliższej okazji muszę go poniuchać i przetestować.
Dzięki Contax a Tumulte koniecznie trzeba poniuchać

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Basiu, kolekcje masz OSZAŁAMIAJĄCĄ, bardzo w moim guście - moze jestesmy siostrami zapachowymi?? ;-)))))

Ja tez jestem milosniczka Celine Fever, Fever jest PRZEPIEKNY i czaje sie, zeby sobie sprawic - strasznie podobal mi sie Oriental Summer, ale Fever to jest po prostu ach i och ;-))))).

Tumulte i Mauboussin mam i uwielbiam, a Bazaru nie znam, choc przeczuwam, ze tez bedzie moj ).

No i czekoladki z tla tez kocham ;PPPP.
O proszę mam siostrę zapachową, może nie bliźniaczkę, ale siostrę z pewnością Właśnie przypomniałam sobie Twoją kolekcję i stwierdziłam, że spora część zapachów jest w moim typie.

Zazdroszczę miniaturki Tygryska, muszę koniecznie upolować ... a do Marousii to się przymierzam już od dłuższego czasu
A teraz dojrzałam jeszcze u Ciebie Lutensa, to chyba ten waniliowy prawda?

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-08 o 09:45
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 10:55   #1547
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dzięki

Zazdroszczę miniaturki Tygryska, muszę koniecznie upolować ... a do Marousii to się przymierzam już od dłuższego czasu
A teraz dojrzałam jeszcze u Ciebie Lutensa, to chyba ten waniliowy prawda?
Basiu - Tygrys , choć nie gwarantuję, że nie będzie cię od niego bolała głowa , tak jak od mojego ukochanego Shalimara .

Maroussia jest świetna, odrobinę słodka - a ty jak widzę słodycze lubisz .
Wobec tego powinnaś zapolować jeszcze na słodycz szlachetną - czyli Cristobala, którym jestem od początku do końca zauroczona .
Zresztą kupiłam go po przeczytaniu zachwytów Demonika i cóż - podzielam je w pełni .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:05   #1548
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dzięki Contax a Tumulte koniecznie trzeba poniuchać



O proszę mam siostrę zapachową, może nie bliźniaczkę, ale siostrę z pewnością Właśnie przypomniałam sobie Twoją kolekcję i stwierdziłam, że spora część zapachów jest w moim typie.

Zazdroszczę miniaturki Tygryska, muszę koniecznie upolować ... a do Marousii to się przymierzam już od dłuższego czasu
A teraz dojrzałam jeszcze u Ciebie Lutensa, to chyba ten waniliowy prawda?
Douce Amere - wanilia, a do tego masa innych pysznosci, migdaly, cynamon - nosi sie to bosko ;-)))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:26   #1549
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Basiu - Tygrys , choć nie gwarantuję, że nie będzie cię od niego bolała głowa , tak jak od mojego ukochanego Shalimara .

Maroussia jest świetna, odrobinę słodka - a ty jak widzę słodycze lubisz .
Wobec tego powinnaś zapolować jeszcze na słodycz szlachetną - czyli Cristobala, którym jestem od początku do końca zauroczona .
Zresztą kupiłam go po przeczytaniu zachwytów Demonika i cóż - podzielam je w pełni .
Kate od Słonika mnie głowa nie boli, to może i od tygryska nie będzie, mam nadzieję, dlatego w planach tylko miniaturka. Natomiast Shalimar faktycznie ból głowy murowany choć zapach mi się podoba.

Maroussii coś nie mogę nabyć, choć parę razy już już prawie kliknęłam. Może nie jest mi pisana, kto wie

Cristobal na listę pożądania wpisany , zastanawiam się tylko, czy on występuje w ogóle w mniejszych pojemnościach niż 100 ml? Bo dla mnie to stanowczo za dużo, wystarczyłaby mi w zupełności 30-tka.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 11:28   #1550
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość

Cristobal na listę pożądania wpisany , zastanawiam się tylko, czy on występuje w ogóle w mniejszych pojemnościach niż 100 ml? Bo dla mnie to stanowczo za dużo, wystarczyłaby mi w zupełności 30-tka.
Widziałam 50 edp, ale niestety w zakończonych
edt - widziałam tylko 100
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:31   #1551
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Douce Amere - wanilia, a do tego masa innych pysznosci, migdaly, cynamon - nosi sie to bosko ;-)))).
Już sobie wyobrażam to cudo, ehhh Przeczytałam recenzje na KWC.
Szkoda tylko, a może na szczęście dla mojego konta , że trudno go u nas kupić.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:36   #1552
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Widziałam 50 edp, ale niestety w zakończonych
edt - widziałam tylko 100
No właśnie w polskich perfumeriach i na Allegro edt same setki , z kolei upolowanie edp na Allegro graniczy z cudem ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:44   #1553
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
No właśnie w polskich perfumeriach i na Allegro edt same setki , z kolei upolowanie edp na Allegro graniczy z cudem ...
Otóż to
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:52   #1554
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Basiu39 kolekcje masz przecudowną aż miło popatrzeć a tło jest przepiękne . bardzo mi się twoja kolekcja podoba. aż ozcu nie mogę oderwać od niej .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:08   #1555
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Cristobal na listę pożądania wpisany , zastanawiam się tylko, czy on występuje w ogóle w mniejszych pojemnościach niż 100 ml? Bo dla mnie to stanowczo za dużo, wystarczyłaby mi w zupełności 30-tka.
No właśnie. Mnie też. Ale niestety... Podobnie Baby Doll, same setki.
Ciekawe dlaczego...

A kolekcja urocza. Masz bardzo konkretny i sprecyzowany gust. Niestety zapachów nie znam (tylko z opisów na KWC) więc niczego nie zazdraszczam. A może na szczęście...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:44   #1556
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No właśnie. Mnie też. Ale niestety... Podobnie Baby Doll, same setki.
Ciekawe dlaczego...
Nie mam pojęcia, jednak biorąc pod uwagę ilość flakoników jakie mamy w naszych kolekcjach bardziej wskazane byłyby mniejsze pojemności, no ale często niestety producenci nie dają nam możliwości wyboru

agaa13, kropka75 bardzo dziękuję za miłe słowa
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:10   #1557
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Basiu znalazlam Fever w rosyjskim sklepie internetowym perfum.Może skierujemy naszą gotówke na wschód? kosztuje 749 rubli +przesylka
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:21   #1558
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
No właśnie w polskich perfumeriach i na Allegro edt same setki , z kolei upolowanie edp na Allegro graniczy z cudem ...
To prawda, co ciekawsze wszystkie EDP jakie do tej pory spotkałam były w wersji testerowej i pojemności 50ml... Ciężko je upolować, ja swoje kupiłam kiedyś od pewnej wizażanki na targowisku (chyba z dwa lata temu )
A EDT kupiłam używane bo okazyjnej cenie (ok. 70% ze 100ml )

A kolekcje piękne bez wyjątku
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:04   #1559
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Basiu znalazlam Fever w rosyjskim sklepie internetowym perfum.Może skierujemy naszą gotówke na wschód? kosztuje 749 rubli +przesylka
O tam mnie jeszcze nie widzieli
Ta cena to za jaką pojemność? Zaciekawiłaś mnie, zerknęłam na kursy walut i w przeliczeniu na złotówki to byłoby ok. 150 zł
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:17   #1560
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

czyli okazyjnie?


Problem w tym, ze musimy doczytac czy wysylaja do Polski albo ewentualnie zapytać. Niestety znam tylko jedną osobe ktora ma klawiature rosyjską

Pisza że to oczeń seksualnyj aromat...fiu fiu


comme des garcons2 kosztuje 1029 rubli
scent intense 1180/50ml a 30ml 839 rubli
sotto voce 770 rubli

BC 1843 rubli za 100ml

Le feu 5775 rubli i co to jest Maitresse Agent Provocateur w złotym flakonie z namalowana babeczka w pończoszkach i rękawiczkach,nagą

100ml tester kosztuje 2338 rubli
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.