kolorówka Bobbi Brown - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 21:35   #1081
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A Porcelain Pearl ile ma u nas kosztować?
Pani powiedziała mi, że chyba 220zł, ale stawiam na 250zł, bo tyle ten beżowy kosztował.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 21:38   #1082
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...952341724.html


witam, ostatnio zainspirowały mnie produkty bobbi brown, moja przygoda z wizażem zaczeła sie calkiem od niedawna ale postanowilam postawic na jakosc i produkty z wyzszej polki ,przydadza sie mi w przyszlosci i bede miala na lata. Powyżej jest link do wątku z allegro, gdzie pedzelki mozna nabyc w cenie 420 zl. Czy te pedzelki moga byc orginalne ? Miał juz ktos takie ? Możecie sie wypowiedzieć bede wdzieczna za porady.
W takiej samej cenie na allegro sa pedzelki firmy Kryolan i jest ich 14 sztuk. Co sądzicie - opinie poprosze, używaliscie takich pedzli ?
Z kąt w ogóle kupujecie produkty BB ? Na allegro cienie,pudry sa dosć kosztowne ponad 200 zł te które wpadaja mi w oko. Czy wy tez za takie spore sumy kupujecie to wszystko ?
Najbardziej zależy mi na opinii pędzli ,może ktoś zamawiał z tej strony allegro która podobałam. Jak sprawdzić orginalność produktu, w perfumerii duglas zestaw takich pędzelków to koszt ponad 800 zł, a pojedyncze ponad 100 i 200 zł.
z góry dziękuję pozdrawiam koneserki wizażowania
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 21:50   #1083
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Może to nie do końca na temat, ale ten fragment opisu:

"Oferowane produkty podlegają źcisłej selekcji przez naszych szkoleniowców"

po prostu mnie powalił
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:15   #1084
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...952341724.html


witam, ostatnio zainspirowały mnie produkty bobbi brown, moja przygoda z wizażem zaczeła sie calkiem od niedawna ale postanowilam postawic na jakosc i produkty z wyzszej polki ,przydadza sie mi w przyszlosci i bede miala na lata. Powyżej jest link do wątku z allegro, gdzie pedzelki mozna nabyc w cenie 420 zl. Czy te pedzelki moga byc orginalne ? Miał juz ktos takie ? Możecie sie wypowiedzieć bede wdzieczna za porady.
W takiej samej cenie na allegro sa pedzelki firmy Kryolan i jest ich 14 sztuk. Co sądzicie - opinie poprosze, używaliscie takich pedzli ?
Z kąt w ogóle kupujecie produkty BB ? Na allegro cienie,pudry sa dosć kosztowne ponad 200 zł te które wpadaja mi w oko. Czy wy tez za takie spore sumy kupujecie to wszystko ?
Najbardziej zależy mi na opinii pędzli ,może ktoś zamawiał z tej strony allegro która podobałam. Jak sprawdzić orginalność produktu, w perfumerii duglas zestaw takich pędzelków to koszt ponad 800 zł, a pojedyncze ponad 100 i 200 zł.
z góry dziękuję pozdrawiam koneserki wizażowania
wedlug mnie oryginalne to one nie są

produkty BB dostepne są w pl w Douglasach
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:44   #1085
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kolekcja Sparkle (swoją drogą jak ją zobaczyłam, to - puder Porcelain Pearl i ulubione cienie Sparkle) będzie pod koniec tego miesiąca, mam dostać smsa, więc tu napiszę. A pudry podobno dopiero w marcu. Biały też mnie bardzo zainteresował.


Ostatnio testowałam żel do brwi w kolorze Auburn, jako, że jestem ruda farbowana, a brwi mam popielate i niezbyt to pasuje. Efekt przeszedł moje oczekiwania, bo pomimo, że żel ciepły, to wyglądał po prostu idealnie, tworząc naturalnie zgrany komplet z włosami. Sam w sobie trwały, zagęszcza wizualnie brwi i pozostaje bardzo naturalny. Polecę po niego, ale jeszcze nie wiem kiedy (pieniążek).

Póki co zaopatrzyłam się w cień w kremie Bone. Trochę jaśniejszy, niż MACowy Soft Ochre, jasnożółty, choć apodyktyczna pani z Arkadii wmawiała mi, że to czysta biel i za jasna dla mnie. Jak nałożyłam go na oko, był praktycznie niewidoczny, więc ucichła Użyłam go póki co raz i ma strasznie suchą konsystencję + włazi w załamania po dwóch godzinach, ale może coś źle zrobiłam, więc będę jeszcze go rozpracowywać i liczę jednak na pozytywny efekt.
Chciałabym jeszcze Velvet Plum



Miłko, obiecane swatche Sparkle Eye Shadow Cement, przepraszam, że dopiero teraz.
Niestety jestem swatchowy amator i marnie to wyszło, kolorek ciężko też uchwycić, bo jest półtransparentyny, świetny na żywo i do łączenia z innymi kolorami. Ale dawno nie miałam takiego świetnego cudaka, jak ten Sparkle. Naprawdę bardzo uniwersalny i na pewno zaopatrzę się jeszcze w Ballet i może Micę. Błysk taki, że zawsze dostanę jakiegoś komplementa, nosząc ten cień Właściwie jest świetny i na dzień, solo, i na wieczór, nałożony na jakiś ciemniejszy kolorek.

Lepsze swatche, które moim zdaniem świetnie oddają kolor, są np. tu, jeszcze widziałam na blogu Musing of a muse na oczach, ale nie mogę znaleźć.
Cement to średni ciepły brąz, jeszcze fajniejszy pewnie byłby Taupe, dla osób w chłodnej tonacji.


Dużo tych fotek, a co tam. Jak już zrobiłam, to wrzucę.
W różnym świetle, pod różnym kątem jego padania, wykadrowałam, żeby było lepiej widać. Tam, gdzie cień nałożony jest potrójnie, po prawej i lewej stronie dałam jakieś ciemne brązy pod spód.
Koci ogonek gratis, mały też miau parcie na szkło
Miss, pięknie dziękuję

Jaki piękny Kociulek z różowym nochalkiem Przystojniak i chyba młodziutki jest

Bardzo mi się podoba ten cień z kolekcji sparkle, obmacam Taupe i Cement Lepiej mi w chłodnych, brudnych brązach. Albo żółto-złoty. Faktycznie cena 165 pln zaporowa jak za jeden cień, mam jeden bon do wykorzystania to może się skuszę.

Dzięki za relację, ja ostatnio nie mam czasu na wizytę w Douglasie.
Kremowy Bone tez bym chciała, a Velvet Plum piękny

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
wedlug mnie oryginalne to one nie są

produkty BB dostepne są w pl w Douglasach
wg mnie też
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:57   #1086
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Miss, pięknie dziękuję

Jaki piękny Kociulek z różowym nochalkiem Przystojniak i chyba młodziutki jest

Bardzo mi się podoba ten cień z kolekcji sparkle, obmacam Taupe i Cement Lepiej mi w chłodnych, brudnych brązach. Albo żółto-złoty. Faktycznie cena 165 pln zaporowa jak za jeden cień, mam jeden bon do wykorzystania to może się skuszę.

Dzięki za relację, ja ostatnio nie mam czasu na wizytę w Douglasie.
Kremowy Bone tez bym chciała, a Velvet Plum piękny
To tylko czekać na jakieś -20%, w sumie czasem się trafiają Zostawiłam swój numer w Arkadii i mają się odzywać, więc będę się dzielić informacjami. Polskie ceny BB nie są dla mnie. Marti upolowała mi na lotnisku cień Sparkle w kolorze Ballet - tańszy 60zł, niż u nas, więc jak doleci, to i jego swatche wstawię. Jeśli pasują Ci żółto-złote odcienie, to z tych Sparkle w nowej kolekcji też będzie kilka fajnych. Ciekawa jestem, czy przypadną Ci do gustu

A dziękuję, kiciuś to Rudek, ma 8 miesięcy i tak bystrego, kontaktowego kota jeszcze nigdy nie znałam. Niestety jest też zbyt ciekawski i odważny. Wczoraj wskoczył na świeczkę i w sekundę zajęło mu się całe futerko, kulka ognia Ugasiłam go gołymi rękami, a jemu, głuptasowi, nic się nie stało (oprócz poskręcanych wąsów i zwęglonego futra). Za to ja mam bąble na rękach od poparzeń. Ale czego się nie robi dla dziecka
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:15   #1087
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To tylko czekać na jakieś -20%, w sumie czasem się trafiają Zostawiłam swój numer w Arkadii i mają się odzywać, więc będę się dzielić informacjami. Polskie ceny BB nie są dla mnie. Marti upolowała mi na lotnisku cień Sparkle w kolorze Ballet - tańszy 60zł, niż u nas, więc jak doleci, to i jego swatche wstawię. Jeśli pasują Ci żółto-złote odcienie, to z tych Sparkle w nowej kolekcji też będzie kilka fajnych. Ciekawa jestem, czy przypadną Ci do gustu
Właśnie -20% by się przydało na Bobbi Jejku, ale u nas drogo...
Za taką cenę jak na lotnisku to aż z przyjemnością się kupuje
Czekam zatem na foty Ballet'u.
Właśnie obmacam sobie te złoto-żółte z nowej kolekcji, jak już u nas będzie. Myślę, że na jeden się skuszę, może uda się z -10% chociaż.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A dziękuję, kiciuś to Rudek, ma 8 miesięcy i tak bystrego, kontaktowego kota jeszcze nigdy nie znałam. Niestety jest też zbyt ciekawski i odważny. Wczoraj wskoczył na świeczkę i w sekundę zajęło mu się całe futerko, kulka ognia Ugasiłam go gołymi rękami, a jemu, głuptasowi, nic się nie stało (oprócz poskręcanych wąsów i zwęglonego futra). Za to ja mam bąble na rękach od poparzeń. Ale czego się nie robi dla dziecka
O kurcze! Dobrze, że Rudkowi nic się nie stało. Jesteś wspaniałą Kocią Mamą! Mam nadzieję, że bąble szybko się zagoją
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 14:44   #1088
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Właśnie -20% by się przydało na Bobbi Jejku, ale u nas drogo...
Za taką cenę jak na lotnisku to aż z przyjemnością się kupuje
Czekam zatem na foty Ballet'u.
Właśnie obmacam sobie te złoto-żółte z nowej kolekcji, jak już u nas będzie. Myślę, że na jeden się skuszę, może uda się z -10% chociaż.


O kurcze! Dobrze, że Rudkowi nic się nie stało. Jesteś wspaniałą Kocią Mamą! Mam nadzieję, że bąble szybko się zagoją
Dziękuję! Chociaż Ty mnie doceniłaś, bo mały mnie w nagrodę (w szale podniecenia nową sytuacją) pogryzł
Jeśli byś coś chciała na -10%, to będę miała kupon urodzinowy za 2-3 tygodnie, mogę coś na niego wziąć. Chociaż te kilka zł mniej.
Teraz mi się przypomniało, że dawna koleżanka pracuje w Douglasie, ale kurczę, nie utrzymuję z nią kontaktu od jakiegoś czasu, głupio by było odzywać się tylko po zniżkę Zresztą nie jest z nią za ciekawie, w Douglasie mają -20% na wszystko, nie to co Sephora, -40% na wyłączność.


Znalazłam taką paletkę i kusi. Jakbym miała dodatkowy rabat, to pewnie bym kupiła. Fajna, niefajna? Ma podstawowe kolorki nude i dwa cienie Sparkle plus jeszcze tam jakieś. Wydaje się uniwersalna.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 21:42   #1089
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

nie wierzę, że to napisze, ale chyba póki co spasuję z jakimis wiekszymi zakupami kosmetycznymi w tym tygodniu miałam urodziny i dostałam sporą paletę więc mam tam dużo kolorówki..
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 22:04   #1090
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję! Chociaż Ty mnie doceniłaś, bo mały mnie w nagrodę (w szale podniecenia nową sytuacją) pogryzł
Jeśli byś coś chciała na -10%, to będę miała kupon urodzinowy za 2-3 tygodnie, mogę coś na niego wziąć. Chociaż te kilka zł mniej.
Teraz mi się przypomniało, że dawna koleżanka pracuje w Douglasie, ale kurczę, nie utrzymuję z nią kontaktu od jakiegoś czasu, głupio by było odzywać się tylko po zniżkę Zresztą nie jest z nią za ciekawie, w Douglasie mają -20% na wszystko, nie to co Sephora, -40% na wyłączność.


Znalazłam taką paletkę i kusi. Jakbym miała dodatkowy rabat, to pewnie bym kupiła. Fajna, niefajna? Ma podstawowe kolorki nude i dwa cienie Sparkle plus jeszcze tam jakieś. Wydaje się uniwersalna.
Twój Rudek to mały szaleniec Musi być cudowny Mój Stefan jest już zacnym kocurkiem-gigantem (5-6 kg). Szaleje, ale nie fruwa, jak młode koty po ścianach (za ciężki jest ).
Twój Maluch ma piękny pyszczek, wiesz?

Fajna ta paletka, taka ponadczasowa. Kolory, które zawsze będą dobrze wyglądać.
Tu fajne foty
http://memoiselle.com/2011/10/09/bob...view-swatches/

Ja mam na Truskawie -10% jakbyś chciała. Niestety nie mam rabatowego "miss you" od Zenka.

Dzięki za propozycję . Mam kupony z -10% do douglasa online w razie czego. Czasem też można z tym kuponem kupić kosmetyk ze zniżką w stacjonarnym

Na razie niestety będę ograniczać zakupy, bo od lutego nie będę pracować. Zanim coś znajdę nowego, albo wpadnę na jakiś genialny pomysł to pewnie trochę czasu minie. Będzie skromnie, pewnie jeden Bobbik w miesiącu ale przynajmniej będę rozsądnie kupować, jak za dawnych lat

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
nie wierzę, że to napisze, ale chyba póki co spasuję z jakimis wiekszymi zakupami kosmetycznymi w tym tygodniu miałam urodziny i dostałam sporą paletę więc mam tam dużo kolorówki..
Wszystkiego najlepszego Kaja Niech Ci się wiedzie najlepiej!
A jaką paletkę dostałaś
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 23:46   #1091
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

dziekuje bardzo

paleta Victoria's Secret o taka:

http://3.bp.blogspot.com/-BnpthuXBW8...Makeup+Kit.JPG

ja stwierdziłam, że jak wiosna to może troche odświeże garderobę i może jakiś nowy zapach
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 02:13   #1092
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kolekcja Sparkle (swoją drogą jak ją zobaczyłam, to - puder Porcelain Pearl i ulubione cienie Sparkle) będzie pod koniec tego miesiąca, mam dostać smsa, więc tu napiszę. A pudry podobno dopiero w marcu. Biały też mnie bardzo zainteresował.
Bobki jak Bobki, ale to kotus jest tu gwiazda. Fota z ogonkiem bezcenna

---------- Dopisano o 03:13 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
nie wierzę, że to napisze, ale chyba póki co spasuję z jakimis wiekszymi zakupami kosmetycznymi w tym tygodniu miałam urodziny i dostałam sporą paletę więc mam tam dużo kolorówki..
Mi sie ostatnio klknelo pare gaci Sloggi, 2 staniki Chantelle, 3 tubki fioletowego tonera Paintbox i jednego rozowego hi hi, glossimer Chanel, lakier Dior 'nudny', korektor Bobek, mase aptecznych cudek, buty M. Jacobs, tone suplementow na przyspieszenie wzrostu wlosow, o perfumach i szamponach juz wspominac przeciagle nie bede. Robie sobie szlaban. Zdecydowanie. Moja szuflada z garderoby Pax Birkeland szerokosci 100 cm i glebokosci 50 cm nie miesci wiecej zapasow . Koniec!

Lae ciagnie mnie do tych dwustronnych kreded-cieni Diora, matowej fuksjowej szminki Allure, kilu lakierow Opi Euro Centrale, fioletowego tuszu do rzes Guerlain, kilku edt....a wsio najnowsze olekcje. Wiosna bedzie ciezka: albo dla portfela, albo dla mojej silnej woli

Spadam... po baletach trza wstawic kieliszki i talerze do zmywarki, bo jutro beda zaschle
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:29   #1093
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja pare lakierów z euro centrale biore koniecznie, bardzo mi sie podoba ta kolekcja ... tylko z tym warszawskim sie nie popisali nie podoba mi sie ten kolor, a nazwa bardzo.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:45   #1094
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mi sie ostatnio klknelo pare gaci Sloggi, 2 staniki Chantelle, 3 tubki fioletowego tonera Paintbox i jednego rozowego hi hi (...)
A powiedz, prosze, czy dlugo Ci sie taki toner trzyma. Mnie sie zamarzyl jakis szalony kolor. Nie chce, aby byl wieczny bo w pracy zawalu dostana. Nie chce tez, zeby sie zmyl po kilku myciach.

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja pare lakierów z euro centrale biore koniecznie, bardzo mi sie podoba ta kolekcja ... tylko z tym warszawskim sie nie popisali nie podoba mi sie ten kolor, a nazwa bardzo.
Mnie sie podoba Polish Joke, Kielbasa i Czechbook. Mam nadzieje, ze gdy bede nosic Kielbase nikt mnie nie zapyta, co mam na pazurach .
Zdziwiona nieco jestem, ze mi sie Czechbook podoba bo ja nie fanka niebieskiego. Ten jednak jest sliczny. Przypomina mi letnie blekity Guerlain. Z Illioskiem tez mi sie kojarzy .
Tu fajne zdjecia.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-01-26 o 10:47
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:09   #1095
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38863439]



Mnie sie podoba Polish Joke, Kielbasa i Czechbook. Mam nadzieje, ze gdy bede nosic Kielbase nikt mnie nie zapyta, co mam na pazurach .
Zdziwiona nieco jestem, ze mi sie Czechbook podoba bo ja nie fanka niebieskiego. Ten jednak jest sliczny. Przypomina mi letnie blekity Guerlain. Z Illioskiem tez mi sie kojarzy .
Tu fajne zdjecia.[/QUOTE]

mi sie najbardziej podoba vampire, paprika i budapest kielbasa ladna, ale ja tak mam z shimmerami/perłami itp, że je kupuje a potem nie używam bo jakoś mnie to ich świecenie się irytuje. nad czechbookiem sie zastanawiam co do kielbasy, to jest w koncu top coat czy lakier? bo na niektórych zdjeciach widzialam na buteleczce napis 'top coat'
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:18   #1096
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Twój Rudek to mały szaleniec Musi być cudowny Mój Stefan jest już zacnym kocurkiem-gigantem (5-6 kg). Szaleje, ale nie fruwa, jak młode koty po ścianach (za ciężki jest ).
Twój Maluch ma piękny pyszczek, wiesz?

Fajna ta paletka, taka ponadczasowa. Kolory, które zawsze będą dobrze wyglądać.
Tu fajne foty
http://memoiselle.com/2011/10/09/bob...view-swatches/

Ja mam na Truskawie -10% jakbyś chciała. Niestety nie mam rabatowego "miss you" od Zenka.

Dzięki za propozycję . Mam kupony z -10% do douglasa online w razie czego. Czasem też można z tym kuponem kupić kosmetyk ze zniżką w stacjonarnym

Na razie niestety będę ograniczać zakupy, bo od lutego nie będę pracować. Zanim coś znajdę nowego, albo wpadnę na jakiś genialny pomysł to pewnie trochę czasu minie. Będzie skromnie, pewnie jeden Bobbik w miesiącu ale przynajmniej będę rozsądnie kupować, jak za dawnych lat

Milko przykro mi bardzo z Twoją pracą i w ogóle zasmuca mnie jak widzę co się dzieje w tym temacie w pl. Tak jak jest teraz, to chyba nie było od początku transformacji w latach 90-tych

A z wiosennej kolekcji BB podoba mi się ten puderek w 6-ciu pastelowych odcieniach, ale nie wiem czy nie będzie miał zbyt dużo drobinek/połysku. Niestety widziałam go tylko na zdjęciach.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:59   #1097
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
mi sie najbardziej podoba vampire, paprika i budapest kielbasa ladna, ale ja tak mam z shimmerami/perłami itp, że je kupuje a potem nie używam bo jakoś mnie to ich świecenie się irytuje. nad czechbookiem sie zastanawiam co do kielbasy, to jest w koncu top coat czy lakier? bo na niektórych zdjeciach widzialam na buteleczce napis 'top coat'
Ja wlasnie kupie Warszawe, podoba mi sie ten najjasniejszy krem Vampire, chcialam Kielbase dla nazwy (maz pewnie mi kupi gdzies na lotnisku jak nic), ale w ten desen to ladniejszy jest juz podobny lakier z kolekcji M.C., chyba Butterfly Moment. Polish Joke moze, bo ja lubie wszelkie zloto, ale nie wiem, czy zechce mi sie go uzywac regularnie, bo mam 50pare innych
Chechbook piekny , ale z turkusami mam tak, jak Ty z shimmerami Nie mam problemu z jakimkolwiek najbardziej glonowatym zielonym - nawet dzis mam taki bagienny z Touring America i pasuje mi do mojego dzisiejszego podgnilego dnia



---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38863439]A powiedz, prosze, czy dlugo Ci sie taki toner trzyma. Mnie sie zamarzyl jakis szalony kolor. Nie chce, aby byl wieczny bo w pracy zawalu dostana. Nie chce tez, zeby sie zmyl po kilku myciach.
.
Tu fajne zdjecia.[/QUOTE]

Zbyt wczesnie, by powiedziec, zalezy od rodzaju tonera, bo jest podstawowy fioletowy (do walki z zloltym blondem i do rozcienczania szalonych kolorow) i sa szalone kolory.

Polozylam na razie ten jasny fiolet i wlosy ostygly. Wsciekly kolor zamowilam u fryzjerki i bede miala pewnie za tydzien. Wsciekle trzymaja sie ponoc do 20stu myc. Nie sprawdzilam.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:09   #1098
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja, moja mama i moja przyjaciolka jestesmy wspolnie przekonane do jednego niebieskiego... ze slubnej essie. on jest boski, jak nie lubie lakierów essie to ten jest cudny
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:54   #1099
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Zbyt wczesnie, by powiedziec, zalezy od rodzaju tonera, bo jest podstawowy fioletowy (do walki z zloltym blondem i do rozcienczania szalonych kolorow) i sa szalone kolory.

Polozylam na razie ten jasny fiolet i wlosy ostygly. Wsciekly kolor zamowilam u fryzjerki i bede miala pewnie za tydzien. Wsciekle trzymaja sie ponoc do 20stu myc. Nie sprawdzilam.
Mnie sie marza biale i srebrne wlosy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 17:07   #1100
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja, moja mama i moja przyjaciolka jestesmy wspolnie przekonane do jednego niebieskiego... ze slubnej essie. on jest boski, jak nie lubie lakierów essie to ten jest cudny
Chyba wiem, ktory
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:23   #1101
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo

paleta Victoria's Secret o taka:

http://3.bp.blogspot.com/-BnpthuXBW8...Makeup+Kit.JPG

ja stwierdziłam, że jak wiosna to może troche odświeże garderobę i może jakiś nowy zapach
A to faktycznie masz kolorowy full wypas

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Milko przykro mi bardzo z Twoją pracą i w ogóle zasmuca mnie jak widzę co się dzieje w tym temacie w pl. Tak jak jest teraz, to chyba nie było od początku transformacji w latach 90-tych

A z wiosennej kolekcji BB podoba mi się ten puderek w 6-ciu pastelowych odcieniach, ale nie wiem czy nie będzie miał zbyt dużo drobinek/połysku. Niestety widziałam go tylko na zdjęciach.
dziękuję, zgadza się nie jest ostatnio za ciekawie w PL. Moja firma się likwiduje, Stany stwierdziły, że nie opłaca im się utrzymywać polskiej filii (kryzys i u nas, i u nich). Właśnie ostatnio część moich znajomych też zostało bez pracy :/ Trafne porównanie do początku lat 90
Niestety politycznie też źle się dzieje. Boję się radykalnego konserwatyzmu Coraz częściej przed oczami staje mi scena z filmu "Kabaret", w której chłopiec zaczyna śpiewać piosenkę "Tomorrow belongs to me"...


A ten puderek rozświetlający był i w zeszłym roku Tylko ten ciemniejszy - beżowy. Bardzo fajny jest, daje efekt podobny do kulek - meteorytów. Na wiosnę będzie w sam raz. Mam go i pamiętam, że namiętnie używałam
Ten jasny, pastelowy powinien być równie przyjemny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brightening Finishing Powder_Brightening Nudes2.jpg (22,3 KB, 19 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:10   #1102
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Przekonałam się zimą do błyszczyka High Shimmer Lip Gloss

Mam jeden - Pink Tulle 2 - i jakoś za nim nie przepadałam, wydawało mi się, że za bardzo się świeci. No jakoś latem mi te drobinki nie pasowały A teraz świetnie się spisuje, ładnie rozświetla usta, które nie wyglądają przy zimowym świetle jak kula dyskotekowa No i ten high shimmer też doskonale odżywia usta, na mróz się nadaje

To takie moje dzisiejsze, poranne przemyślenie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:18   #1103
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A to faktycznie masz kolorowy full wypas


dziękuję, zgadza się nie jest ostatnio za ciekawie w PL. Moja firma się likwiduje, Stany stwierdziły, że nie opłaca im się utrzymywać polskiej filii (kryzys i u nas, i u nich). Właśnie ostatnio część moich znajomych też zostało bez pracy :/ Trafne porównanie do początku lat 90
Niestety politycznie też źle się dzieje. Boję się radykalnego konserwatyzmu Coraz częściej przed oczami staje mi scena z filmu "Kabaret", w której chłopiec zaczyna śpiewać piosenkę "Tomorrow belongs to me"...


A ten puderek rozświetlający był i w zeszłym roku Tylko ten ciemniejszy - beżowy. Bardzo fajny jest, daje efekt podobny do kulek - meteorytów. Na wiosnę będzie w sam raz. Mam go i pamiętam, że namiętnie używałam
Ten jasny, pastelowy powinien być równie przyjemny
Piękny ten puderek - ile kosztuje?

Już niedługo w Łodzi będzie BB - bardzo się cieszę wreszcie będę mogła pomacać Shimmera .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:21   #1104
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Piękny ten puderek - ile kosztuje?

Już niedługo w Łodzi będzie BB - bardzo się cieszę wreszcie będę mogła pomacać Shimmera .
Z tego co pamietam kosztował 250 zł. Ja go kupiłam podczas promocji -20% w zeszłym roku.
Aaa fajnie!!!! Będziecie mieć na pewno jakieś fajne promocje z okazji otwarcia stoiska BB. Zazdroszczę

Shimmerki pomocaj koniecznie. Wg mnie są świetne, ja używam ich cały czas - nie tylko jako rozświetlacza na kości policzkowe, ale i na powieki. Generalnie na wszytsko

Ze stałej kolekcji kusi mnie róż... Apricot...

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-02-02 o 16:24
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:10   #1105
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam kosztował 250 zł. Ja go kupiłam podczas promocji -20% w zeszłym roku.
Aaa fajnie!!!! Będziecie mieć na pewno jakieś fajne promocje z okazji otwarcia stoiska BB. Zazdroszczę

Shimmerki pomocaj koniecznie. Wg mnie są świetne, ja używam ich cały czas - nie tylko jako rozświetlacza na kości policzkowe, ale i na powieki. Generalnie na wszytsko

Ze stałej kolekcji kusi mnie róż... Apricot...
Czaję się na Shimmer Brick w kolorze Beige. Poszłam ostatnio do Douglasa spytać się o możliwość zamówienia do sklepu, a tu pani mi taką dobrą wiadomość przekazała. Fajnie by było załapać się na jakaś okazje w związku z nowym stoiskiem. Często się coś takiego zdarza?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:06   #1106
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ostatnio marka Bobbi Brown dosyć mocno się promuje (tak od 1,5 roku). Wydaje mi się więc, że powinny być jakieś promocje w związku z otwarciem stoiska. Muszą przecież zdobyć stałe klientki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 14:48   #1107
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Pytanie do posiadaczek cieni w kremie. Kremowe inaczej zachowuja sie na powiece niz metaliczne? Mam kremowy i na mnie to porazka: roluje sie bardzo szybko,a pod cien w kremie nakladac baze jakos mi nie podchodzi:/ Podoba mi sie jeden metaliczny,ale jesli efekt ma byc taki sam to spasuje
felicity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:07   #1108
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

U mnie się nie rolują Ale nie nakładam grubej warstwy, delikatnie wklepuję i trochę rozcieram.
Mam jeden metaliczny Metallic Long-Wear Cream Shadow - Pink Oyster # 16 (jasny róż, mocno brokatowy) i ten, gdy go się nałoży za dużo nie wygląda dobrze. Na dzień nakładam go bardzo niedużo, na wieczór, gdy chcę uzyskać spektakularny efekt aplikuję go metodą touch up (opuszkiem palca albo pędzelkiem).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:52   #1109
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Byłam wczoraj w Arkadii i miła konsultantka (p. Asia, która jest w różnych punktach Bobbi - a szkoda, bo bardzo "rozsądna", nienachalna i potrafiąca dobrze doradzić) poinformowała mnie, że nowe kolekcje powinny być dostępne za ok. tydzień.

Zakochałam się w dwóch kremowych cieniach ze stałej kolekcji:
Slate # 25 oraz Galaxy # 9
Ten pierwszy taki dzienny, a drugi w sam raz na wieczór. Przepięknie współgrają z piwnym kolorem oczu Będą moje, ale czekam na jakieś promocje...

A na wiosnę Bobbi Brown szykuje kolekcję na rynek azjatycki:
Bobbi Brown Lilac Rose Collection
http://rougedeluxe.blogspot.com/2013...ollection.html
http://www.venusbuzz.com/archives/37...ngsummer-2013/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cover32-595x396.jpg (47,9 KB, 35 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:20   #1110
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Arkadii i miła konsultantka (p. Asia, która jest w różnych punktach Bobbi - a szkoda, bo bardzo "rozsądna", nienachalna i potrafiąca dobrze doradzić) poinformowała mnie, że nowe kolekcje powinny być dostępne za ok. tydzień.

Zakochałam się w dwóch kremowych cieniach ze stałej kolekcji:
Slate # 25 oraz Galaxy # 9

Ten pierwszy taki dzienny, a drugi w sam raz na wieczór. Przepięknie współgrają z piwnym kolorem oczu Będą moje, ale czekam na jakieś promocje...

A na wiosnę Bobbi Brown szykuje kolekcję na rynek azjatycki:
Bobbi Brown Lilac Rose Collection
http://rougedeluxe.blogspot.com/2013...ollection.html
http://www.venusbuzz.com/archives/37...ngsummer-2013/

bardzo mi sie te kolory podobają, tez je mam na liscie, czekam no jakieś %...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.